رفتن به مطلب
hamid stormcrow

آیا میدانستید؟

Recommended Posts

the LORD of the RINGS...

همون بهتر كه قبول نكرد شون كانري چون به نظرم ايان مك كلن بهترينه واسه نقش گندالف و تونسته واقعا با نقش ارتباط برقرار كنه كه در نتيجه باعث ميشه بيننده هم اونو بيشتر باور كنه و بازيش باورپذير تر و واقعي تر بشه.هر چند كه احترام بسيار بالايي براي شون كانري قائلم و به اعتقادم يكي از بهترين جميزباندها هستش ولي باز به نظرم واسه نقش گندالف الان كه ميبينم نميومد نميدونم شايد چون الان بازي مك كلن رو ديدم و بسيار دوسش دارم دارم اين حرفو ميزنم.اينقدر مك كلن نقششو خوب بازي كرده كه من هر وقت لوتر رو ميخونم با ديدن اسم گندالف چهره ايان مك كلن مياد جلو چشمم.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

کلا ما با همه ی بازیگرای لوتر انس گرفتیم. من خودم بعد از اینکه فیلم رو دیدم رفتم سراغ کتابش. وقتی خوندم که فرودو توی کتاب 33 سال داره یه جوری تصورم خراب شد.

الانم توی هابیت دلم واقعا واسه آراگورن تنگ شده. نبودش واقعا احساس میشه. اما فکر نمیکنم که کلا توی فیلم هابیت پیداش بشه.

از اینا گذشته پیتر خیلی خوب انتخاب کرده. دستش طلا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

سلام به همگی

شما هم سوال براتون پیش امده که چرا یکی از دورف ها به نام بیفور چرا اینقدر بی اعصابه

بخاطر اون نصف تبریه که تو سرشه

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

آیا میدانستید برای صحنه های نبرد آراگورن بیش از هزار جلوه ویژه استفاده شده است که 554 اپراتور رایانه ای مسئولیت تطبیق این جلوه ها را با فیلم اصلی بر عهده داشتند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

من نميدونم آيا ميدانيد از زندگي تالكين مجاز هست يا نه. اما:

آيا ميدانيد:

1-علت پليد نشان داده شدن عنكبوت ها توسط تالكين در سيلماريليون ، هابيت و لوتر ، اين بوده كه وي در كودكي، در آفريقاي جنوبي توسط يك رتيل گزيده شده و فقط به واسطه تجربه مستخدمه منزلشان از مرگ نجات يافته؟!

2- شخصيت تد سندي من در لوتر الهام گرفته از پسر آسيابان سارهول(دهكده كودكي تالكين) بوده كه همواره با كودكان آن ناحيه بدخلقي و ترشرويي ميكرده ، طوري كه كودكان آن منطقه به او لقب "غول سفيد" داده بودند؟ همينطور آسياب سارهول نيز الهام بخش تالكين در طراحي آسياب سندي من بوده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

آیا میدانستید شخصی که در صندلی جلویی داره به دوربین لبخند میزنه ( مربوط به ویدیوی تبلیغاتی فیلم هابیت در هواپیمایی نیوزیلند ) نوه تالکین بزرگ ( royd tolkien ) هستش که در فیلم ارباب حلقه ها هم بازی کرده بود.

post-1805-0-62859500-1367752335_thumb.jp

اینم تو فیلم ( وسطی )

post-1805-0-31049900-1367752360_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آيا ميدانيد: واژه گمجي در نام " سام وايز گمجي" در اصل برگرفته از نام "سامسون گمجي" ، يكي از اهالي مزرعه وارويك شاير (زادگاه شكسپير و مزرعه دوران كودكي تالكين) است؟ اين شخص مخترع نوعي توپ نخي بود كه به نام مخترعش ، "گمجي" ناميده ميشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

آیا میدانستید چشمهای الیجا وود ضعیفن و به جای عینک از لنز استفاده میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

دوست عزيز دونستن اينكه اليجا وود عينك ميزنه يا لنز ، واقعا سودمنده؟!

خواهشا پست هايي كه ميزنيد به مطلب تازه و جالبي اشاره كرده باشه . با عرض معذرت از شاير گرامي !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

آیا میدانستید در فیلم ارباب حلقه ها بیش از 48000 شمشیر مورد استفاده قرار گرفت و در حدود 150 اسب حضور داشتند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

برای من یه ابهام پیش اومده:

بودجۀ ساخت سه قسمت لوتر مجموعا 280 میلیون دلار بوده که توی ویکی پدیا هم صراحتا بهش اشاره میشه اما در این پست همین تاپیک چیز دیگه ای گفته میشه دوستان شفاف سازی کنین:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1454&view=findpost&p=31765

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آیا میدانستید لیو تایلر بازیگر نقش آرون دختر استیون تایلر خواننده راک گروه اروسمیث هست

post-1805-0-96194100-1374144965_thumb.jp

جدی؟! :) خبرش موثقه! چند وقت پیش داشتم فکر میکردم ای کاش استیون تایلرهم توی ترانه های پایانی دو قسمت آخرهابیت سهمی داشته باشه. تو نگو دخترش کلا بازیگر کارهای جکسون بوده!!

وای!؛ خیلی شوکه کننده بود! دمت گررررررم! :ymapplause:

ویرایش شده در توسط تور
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

جدی؟! :) خبرش موثقه! چند وقت پیش داشتم فکر میکردم ای کاش استیون تایلرهم توی ترانه های پایانی دو قسمت آخرهابیت سهمی داشته باشه. تو نگو دخترش کلا بازیگر کارهای جکسون بوده!!

نمیدونستی ؟ خو اگه به کارای لیو تایلر علاقه داشتی یه سر به ویکیپدیا میزدی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

خب در جواب همش باید بگم: بله! :ymapplause:

اینی که میخوام بگم کلی است و اون چیزی که حمیدجان در پست شماره 4 گفت هم درسته...

آیا می دانستید که تکنیسین صدای سه گانه ارباب حلقه ها ، صدای نزگول ها را توسط باد کردن پلاستیک های زباله (با فشار زیاد) و بعد خالی کردن آن ها بو جود آورده است؟

و این که صدای بالروگ را از کشیدن دو قطعه بتن روی هم؟!!

آیا میدانستید که آلن لی و جان هو جز نه تن اشباح حلقه بودند؟! میتوانید در این عکس ببینید...post-1262-0-96838400-1358664084_thumb.jp

تور جان حالا بین اشباح حلقه کدوم الن لیه کدوم جان هو؟! من که هیچ کدومشونو به قیافه نمیشناسم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دقیقا شاخه سمت راست از آخر دومی آلن لی هست و قرینه اش سمت دیگه جان هو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

قابلی نداشت ، حالا که دقت میکنم میبینم که کمی ته چهره ی پدرش رو داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...