رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی شماره 36 :با دیدن فیلم هابیت بیشتر دلتنگ کدام یک از شخصیت های فیلم ارباب حلقه ها می شوید؟

198 رای

1. 1. با دیدن فیلم هابیت بیشتر دلتنگ کدام یک از شخصیت های فیلم ارباب حلقه ها می شوید؟

Recommended Posts

Light king

جای آراگورن خیلی خالی بود !

شخصیتش با ارباب حلقه ها خیلی برام جا افتاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوستان عزیز همون طور که میدونید مدتها با لوتر و شخصیت هاش زندگی کردیم راستش جدایی از اونا سخته حتی بعد گذشت ده سال

این جدایی هم چند دلیل داره یا اتمام نقش کاراکتر در لوتر و عدم وجود اونا درهابیت یا پیر شدن و تغییر چهره بازیگران یا دعوت نکردن خود پیتر خوشبختانه پیترجکسون تاجایی که تونسته کادر قبلی رو حفظ کرده و هنوزم هابیت حال و هوایی لوتری داره و اما گزینه ها:

شاید مهم ترین گزینه که جز موارد بالا نیست فرودو باشه که به نوعی نقش اول لوتر با اینکه اینجا حضوری گذرا داره ولی نبودش خیلی به چشم میاد واقعا اون معصومیت و اصالت چهرشو مارتین فریمن در نقش بیلبو نداره هرچندواقعا مارتین فریمن عالی بود و اجازه نداد جای تقریبا خالی یان هولم(بیلبوی پیر) رو احساس کنیم.قطب های منفی هم مثل فرودوو بیلبوی پیر با اینکه حضورشون کوتاس ولی همون حضور به گمونم گذرا مانع این میشه که جز گزینه ها باشن

واما گزینه های بالا به ترتیب دلتنگی برای اونا:

1)آراگورن:واقعا تصور کشمکش با نکرومانسو و عدم حضور آراگورن که راحت می تونست حضور داشته باشه حتی در نبرد 5 لشکر کمی سخته و من هنوزم نتونستم باهاش کنار بیام ولی نمی دونم اصولا آراگورن در جریان بیرون راندن لرد سائورون از دول گولدور حضور داشته یانه؟ولی حضورش می تونست برای طرفداران لوتر شادی بخش باشه نمی دونم دلیل عدم حضورش چیه؟پیری یا عدم توافق با پیترجکسون یا دعوت نکردن خود پیتر؟

2)سم وایز گمجی:واقعا حضور سم بخصوص در بازگشت پادشاه خیره کننده بود حیف که شان استین در هابیت نقشی نداره و باید از نبودش تاسف بخوریم

3)برومیر:بازی شان بین عالی بود حیف که حتی گسترش داستان هم نمی تونست باعث حضور این ستاره بشه هرچند همونطور که میدونید و سریال بازی تاج و تخت رو دیدید شان دیگه خیلی چهرش پیر شده

4)شاه تئودن:واقعا من که از بازیش در لوتر لذت بردم و جاش واقعا خالیه

5)مری و پیپین:بار خنده لوتر که اینجا سعی شده با طنازی دورف ها جاشون پرشه ولی مسلما این نقش ها مهم ترین نقش های زندگی دومینیک موناهان و بیلی بوید بود و دیگه براشون تکرار نشدنیه

6)گیملی:میتونستن بزور جان ریز دییس رو در نقش گلوین قالب کنند ولی نشد حالا نمی دونم چرا؟

7)ائووین و آرون:این نبود بار عاطفی و داستانهای عاشقانه آرون و آراگورن شاید کمی تو سر هابیت بزنه ببینیم راه حل پیتر چیه؟

8)فارامیر

9)جناب تری بیرد

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به به.

از اونجا که جو غالب در فیلم هابیت ابتدا یک جو دورفی و سپس یک حال و هوای هابیتیه، من در بین این اتمسفر و 13 دورف با شخصیت های مختلف، دلم برای:

1) گیملی با اون همه کله شقی هاش و بامزه بازی هاش تنگ شده. البته گلوین پدرش و بالین پسر عموش و خلاصه همه فک و فامیل هاش تو هابیت هستن و جای خالی گیملی بینشون واقعا احساس میشه. مخصوصا بازی جان رای دیویس.

2) مری ، پیپین و سم به خاطر هابیتی بودنشون تنگ میشه. و از طرفی پیپین که یک توکه و با خصوصیات بیلبو توی هابیت خیلی مچ میشه و بعد رفیق شیشش مری که یک برندی باکه. و سم به خاطر دل سوزی هاش و عقلش که از دوتای دیگه بیشتره!

3) آراگورن تنگ میشه. چون هیبت و اقتدار دورفی تورین و از طرفی فضای دورفی و هابیتی فیلم (نبود انسان ها) باعث میشه حسابی جای خالی شاه اله سار درک بشه...

4) فارامیر، برومیر و شاه تئودن تنگ میشه به خاطر همین دلایل بالا.

جای خالی بقیه رو هم در فیلم احساس نکردم :دی. چون فضای فیلم یک چیز دیگست. یک فضای هابیتی و دورفی که میخواد شما رو باهاش وفق بده و در شرایطی که شما به شدت درگیر فیلم و کاراکتر هاش هستی مثلا یادت از چوب ریش نمیاد یا اگر هم احیانا وسط هابیت یادت از درخت سخنگو بیفته جای خالیشو احساس نمیکنی...اما مثلا قضیه گیملی یا آراگورن کاملا متفاوته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

دلم بره همشون تنگ میشه و میخوام یه بار دیگه برای ؟ امین بار(تقریبا 30-40 دفعه هر سه تاشو دیدم) ارباب حلقه ها رو بزارم ببینم. واقعا نظر سنجی خیلی سختیه چون همه شخصیتای ارباب حلقه ها خوبن ولی فکر میکنم بین این بهترین ها یکم بیشتر دلتنگ آراگون بشم.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ای کاش میشد دو سه تا انتخاب هم کرد، چون از یک طرف سم رو خیلی دوست دارم و از یک طرف دیگه گیملی رو...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

سلام

نظر سنجی از این سختر نمیشه که یک نفر رو بگی چون این دلتنگی ناشی از عشق من به اونهاست

خیلی خیلی دوست داشتم همشون رو توی یه جو دیگم ببینم

اگه طوری میشد که نقش فرودو بیشتر از این بود نبود سم ازار دهنده بود

وآراگورن چون غیرتش جراتش تعصبش قدرتش تکرار نمی شه

برومیر وقتی مرد بخداوقتی تو بازگشت پادشاه دیدمش تا چند وقت که فیلم رو نگاه میکردم گریم می گرفت خیلی دوسش دارم طبعا دلم براش تنگ میشه

عاشق مردونگی گیملیم که شاید به پدرش عادت کنیم ونبود بقیه رو شاید تا حدی کمتراحساس کنم

ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حمیدجان فکرکنم وقایع هابیت زمانش 60 سال قبل ارباب حلقه ها باشه پس آراگورن میتونست اون موقع 26 سال داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام... این بهترین نظرسنجی بود!

نمی دونم به چه دلیل؟ اما با دیدن فضای فانتزی و شادگونه ی هابیت و اون حالو هوای ما جراجویی همراه سیزده دروف با مزه و هابیت شیرینی مثل بیلبو، دلم هوای حالو هوای فضای حماسی و سلحشورانه ی تئودن و کاخ طلائی مدوسلد می کنه. شاید شرایط محیطی بین این دو و تضاد هاشون باعث این احساس میشه... گو نمی دانم!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به نظر منم تنها کسی که میتونست توی فیلم هابیت باشه گیملیه. بقیه سنشون نمیخوره. گلوین هم حضور کمی توی فیلم داره.

داستان هابیت مال سال 2941 دوران سومه. اون صحنه ای که اول فیلم نشون میده مربوط به جشن تولد بیلبو هست که سال 3001 بوده اما سفر فرودو از شایر سال 3018 اتفاق میافته و آراگورن اون موقع 86 سالش بود. توی فیلم این فاصله 17 ساله بین تولد بیلبو و رفتن فرودو درست نشون داده نشده.

ای کاش می تونستیم این 17 سال رو درز بگیریم و یه جوری آراگورن باشه نمی دونم راستش اگه میشد یه کلک سوار کرد و آراگورن در نبرد 5 سپاه باشه عالی میشد ولی افسوس که ویگو مورتنسن هم خیلی چهرش شکسته شده و نهایتا با گریم شبیه 35 ساله ها بشه.پس این آرزو هم برباد رفت ولی راستش راه برای دخالت پیترجکسون و آوردن ویگو باز بود مثلا در لوتر نجات فرودو ازدست سواران سیاه نزدیک رودخانه کار آرون نبود یا در کتاب ویچ کینگ گندالف رو شکست نداد یا کشته شدن سارومان در شایر بود نه ایزنگارد ولی این تغییرات زیرکانه باعث بهبود ریتم روایتی لوتر شده بود اینجا هم پیترجکسون با دست بردن در تاریخ آردا میتونست ویگو رو به هابیت بیاره بخصوص اینکه درفیلم یاران حلقه هم بین جشن تولد بیلبو و سفر فرودو زمان زیادی طول نکشید پس مخاطبم با درنظر نگرفتن اون فاصله میتونست آراگورن 87 ساله لوتر رو جوون 27 ساله هابیت در نظر بگیره میتونست باز مثلث آراگورن -لگولاس و گیملی شکل بگیره و یه جوری گیملی هم مثلا با سپاه داین از راه میرسید تا بنوعی اونم حضور داشته باشه ولی اینا محالاته و دیگه انجام شدنی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

راستش سرنوشت هابیت شده مثل پدرخوانده 2 .اونجا هم مهم ترین کاراکتر داستان (دن ویتو کورلئونه-مارلون براندو)حضور نداشت ولی به لطف نبوغ فرانسیس فورد کاپولا فیلمی همسنگ قسمت اول ساخته شد

آیا اینجا پیتر جکسون می تونه با نبوغش اثری همانند ارباب حلقه ها بیافرینه علی رغم نبود خیلی از شخصیت های دوست داشتنی و به یادماندنی ارباب حلقه ها؟سال 2014 و پس از دیدن آنجا و بازگشت دوباره معلوم میشه.من که به نبوغ پیتر جکسون ایمان دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من دلم واسه همشون تنگ شد مخصوصا آراگورن.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

البته یه نکته ی مثبتی که هابیت داره همین تعداد زیاد شخصیت هاشه که بالطبع شخصیت های قبلی هم درش دیده می شن . ( بر خلاف لوتر که کلی شخصیت و حتی یک مردم رو حذف کرد )

( من هم طوری رای دادم که امکان وجود این شخصیت ها توی فیلم باشه ... )

خب نظر من اول آرونه که توی ریوندل بدجور جاش خالی بود ...

نظر دومم هم بچگی های آراگورنه که میشه کمی از داستان اون رو هم گفت . ( البته به نظرم نشون دادن هم زمان آرون و آراگورن خوب نیست ؛ بالاخره آرون بزرگه و آراگورن بچه ! ... )

بعدی هم سم وایزه که تو هابیتون می تونست باشه .

( البته گیملی هم فکر نکنم ( در برابر سن دورف ها ) سنی داشته باشه :دی )

پ.ن : البته اینم باید توجه داشت که ممکنه این شخصیت ها تو نسخه اکستندد یا فیلم های بعدی باشن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

مسلما" آراگورن.چون من بعد لگولاس کاراکتر مورد علاقه م آراگورنه...حالا این هیچی.

ولی واقعا" فقدان کاراکتری مثل آراگورن تو فیلم به وضوح احساس میشه.به نظر میرسه سعی کردن با تورین اوکن شیلد جاشو پر کنن ولی باید قبول کنیم هیچ کس آراگورن نمیشه.

{Long Live The King}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

بانو آرون جای خالیش بین الف ها خیلی حس میشه !!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

رای اول من آراگورنه و بعد از اون هم سام وایز ولی از لحاظ منطقی هیچکدوم نمی تونن تو هابیت باشند. مگه اینکه سم رویکجوری اول فیلم با فرودو نشون می داد که دلمون یه ذره خوش بشه! من فقط یک ربع اول فیلمو دیدم ولی دلم نیومد با اون کیفیت خراب فیلمو تماشا کنم. منتظر می مونم که با کیفیت درست و حسابی ببینمش ولی مطمئنم که فیلم رو هم که ببینم دلم برای آراگورن و سم تنگ میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Saroman The White

جای خالی گریما نوکرما هم حس می شود.

اما جدا از شوخی از همه بیشتر اول آراگورن بعد هم دورف محبوب گیملی پسر گلوین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fateme

این نظرسنجی فوق العاده ست. من اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم ^

اما از وقتی شما این تاپیک رو زدید تا حالا داشتم به جوابش فکر میکردم. آخرم به این نتیجه رسیدم که جدا از هیجان و عجله ای که واسه دیدن هابیت داشتم، وقتی دیدمش جای خالی هیچکس رو حس نکردم. حضور تورین باعث میشد گاهی بیاد آراگورن بیفتم، یا وقتی گروه وارد ریوندل شدن چندباری یاد آرون افتادم (نمیدونم شاید بخاطر علاقه ای که بهش دارم) اما فیلم از نظر من اونقد کامل بود که جای خالی هیچکسی رو حس نکردم. حتی همیشه فکر میکردم چون اندی سرکیس فقط چنددقیقه تو سفری غیرمنتظره بازی میکنه دلم واسه گالوم خیلی تنگ بشه اما بازم اینطور نشد.

خب! شایدم دلیلش اینه که زودبزود ارباب حلقه ها رو میبینم :دی

ویرایش شده در توسط fateme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

من حتی توی یکش دلم برای لگولاس تنگ می شه ولی توی 2 هست ولی کی مثل مری و پپین مارو بخندونه و کی مثل سم با وفاداریش حالمونو سر جاش بیاره؟کی مثل آراگورن فروتن باشه و کی مثل گیملی لج باز ؟کی مثل هالدیر جیگر من باشه و برای اتحاد الف ها و انسان ها جون خودشو فدا بکنه درحالی که می تونست سال های زیادی زندگی بکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من دلم واسه بازی لوتر تنگ شد با دیدن تریلرش!

خودشو که هنوز ندیدم!

اما به نظرم دلم واسه تئودن تنگ بشه وقتی ببینمش :دی

ابهتشو دوس داشتم!

:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

اول از همه برای سم...چون به نظر من یکی اگه اون نبود فرودو حتی به دروازه سرزمین موردور نمی رسید...و بعد از اون به شدت برای آراگورن...مری پی پین..لگولاس...اصن همه شون با هم...جای همه خالیه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

1)آراگورن:واقعا تصور کشمکش با نکرومانسو و عدم حضور آراگورن که راحت می تونست حضور داشته باشه حتی در نبرد 5 لشکر کمی سخته و من هنوزم نتونستم باهاش کنار بیام ولی نمی دونم اصولا آراگورن در جریان بیرون راندن لرد سائورون از دول گولدور حضور داشته یانه؟ولی حضورش می تونست برای طرفداران لوتر شادی بخش باشه نمی دونم دلیل عدم حضورش چیه؟پیری یا عدم توافق با پیترجکسون یا دعوت نکردن خود پیتر؟

7)ائووین و آرون:این نبود بار عاطفی و داستانهای عاشقانه آرون و آراگورن شاید کمی تو سر هابیت بزنه ببینیم راه حل پیتر چیه؟

اینو موافقم , از این رو که در هابیت بار عاطفی و عاشقانه تقریبا وجود نداره

ولی میتونست داستان آرون و آراگورن رو در قالب فلش بک داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...