رفتن به مطلب
tisak

لینکهای دانلود فیلم هابیت

Recommended Posts

Théoden

بايد ببخشيد كه اسپم مي زنم ، ولي يه سؤال برام پيش اومده ، ديدم فقط اينجا مي تونم بپرسم.

مي خواستم بدونم اين اكانت هايي كه سرور ها واسه دانلود و آپلود فايل مي فروشند چقدر معتبره؟ منظورم از معتبر بودن اينه كه آيا واقعا سرعت دانلود بالا ميره؟

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

این زیرنویس رو کسی تست کرده؟ الان تو subscene دیدم. به نظر کامل میاد! برای نسخه dvdscr هم آماده شده:

The Hobbit - An Unexpected Journey 2012 DVDScr English Sub.srt

http://subscene.com/subtitles/the-hobbit-an-unexpected-journey/english/670768

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

این زیرنویس رو کسی تست کرده؟ الان تو subscene دیدم. به نظر کامل میاد! برای نسخه dvdscr هم آماده شده:

The Hobbit - An Unexpected Journey 2012 DVDScr English Sub.srt

http://subscene.com/subtitles/the-hobbit-an-unexpected-journey/english/670768

ممنون

به نظرم كامل و درسته. ولي بعضي جا ها دقيقا اون چيزي كه توي فيلم گفته شده رو زيرنويس نكرده. منظورم اينه كه از كلمات مترادف استفاده كرده.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

زیر نویسش کلیت رو میرسونه!! :دی

این اولاش که یان هلم اینقدر واضح صحبت میکنه یارو اشتباه نوشته دیگه من جلوترش رو چک نکردم!! :دی

ولی از قبلیا خیلی بهتره...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این بهترین زیرنویسیه که اومده. اما بازم کلی اشکال داره اما فکر نکنم بهتر از این گیرمون بیاد. احتمالا با همین کار بکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

آقا مهدی اگر بخواید با همین کار کنید که فایده نداره! وقتی کامل نیست، بالطبع روی کیفیت ترجمه ی شما هم تاثیر منفی میذاره.

مگر اینکه بخواید بعداً بعد از اینکه زیرنویس انگلیسی معتبر منتشر شد، دوباره ترجمه رو اصلاح کنید.

حیفه که بخواید اینهمه زحمت بکشید اما ترجمه ی بی نقص و کاملی رو آماده نکنید.

ویرایش شده در توسط m/saruman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

زیرنویس اصلی تا زمان انتشار نسخه dvd نمیاد. همه این زیرنویسها به صورت شنیداری تهیه شده. ما هم به صورت شنیداری ترجمه میکنیم. ممکنه اشتباهاتی توش باشه که اونها رو بعد از اومدن نسخه اصلی تصحیح میکنیم. چاره دیگه ای نیست. یا باید به همین روش ترجمه کنیم یا تا فروردین صبر کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام گندالف عزیز چرا اون لینک مستقیمی که وایت ویزارد معرفی کرد از اونجا نگرفتیش؟

یا من نمی دونم یا نسخه دو گیگیش زیاد فرقی با 800 مگابایتیه نداره ولی در مجموع کیفیت هردوشون خوبه

اتفاقاً به نظر من 500 يا 800 مگابايتی با پرده ای فرقی ندارن، ولی 2 گيگابايتی كيفيتش حداقل برای من قابل قبوله.

2 گيگابايتی كه لينک مستقيم نداشت؟ داشت؟

این ارور ربطی به جا نداره. داره میگه پارت دوم رو میخواد که هنوز دانلود نکردی. این پیغام رو کاری نداشته باش و بذار همینجوری بمونه. فایلی که اکسترکت شده رو با kmplayer باز کن و تا جایی که دانلود شده میتونی ببینی.

من هم ميدونم كه ربطی به جا نداره، ولی ميگم چطور رفعش كنم.

مشكل من هم در اكستركت كردن فايله! يعنی فايلم اكستركت نميشه و اون پيغام رو ميده. بايد صبر كنم تا بقيه هم دانلود بشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فایلت تا یک سوم اکسترکت میشه اما چون اون پیغام رو میبندی پاکش میکنه. روی فایل راست کلیک کن و extract here رو بزن و فایل رو همونجا ایجاد میکنه. وقتی این پیغام رو داد بذار همینجوری باشه و با kmp بازش کن. اما بازم فقط تا یک سومش رو میتونی ببینی. باید همه قسمتها رو دانلود کنی تا دیگه اون پیغام رو نده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

من تا حالا فیلم رو به خاطر کیفیت های پایین و پرده ای ندیدم

دوستمون فایل دی وی دی فیلم رو واسه دانلود گذاشت ولی گویا مشکلی داشت .

من درست نفهمیدم مشکلش چیه مثل اینکه تو تصویر یک سری اعداد دیده میشه

تو همه نسخه ها اینجوریه ؟

به صرفه هست نسخه 2.3 گیگی رو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

بله دوست گرامی همه نسخه ها این مشکل را دارن ازهمون ابتدای فیلم این اعداد میان روی صفحه (دروسط صفحه به شکل یک مستطیل که این اعداد در چهار گوشه آن هستند ) اما تار شده و پوشانده شده اند طوری که به سختی با چشم دیده میشن و فقط اگه خیلی دقت کنید میتونید اونا رِ ببینید بعضی وقتها هم یه نوشته ای که نشانگر کپی رایت فیلم هست میاد روی صفحه که خوشبختانه این یکی تعدادش کمتره

تو چند تا تصویری که گذاشتم میتونید اینا رُ ببینید که البته DVDSCR همشون همینجوری هستند و منحصر به این فیلم نمیشه

شما اگه بهترین نسخه ای از این فیلم که تا الان اومده میخوای باید نسخه 2.3 گیگی را بگیری نسخه های دیگه کم حجم شده همین نسخه هستند و کیفیت آنها هم پایین تر است

post-1964-0-48142400-1357320484_thumb.jp

post-1964-0-56853900-1357320501_thumb.jp

post-1964-0-52563900-1357320519_thumb.jp

post-1964-0-36567100-1357320598_thumb.jp

post-1964-0-54223600-1357320615_thumb.jp

post-1964-0-88444900-1357320821_thumb.jp

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

ممنونم از توضیحاتت

خوب شد نگرفتمش چون واقعا میره رو مخ آدم و از فیلم هیچی نمیفهمه.

احتمالآ تا چند روز دیگه نسخه دی وی دی فیلم با کیفیت نسبتآ خوب بیاد بیرون

باید منتظر باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

حالا نسخه full HD کی میاد ؟

این نسخه 2.3 گیگابایتیه اعصاب خرد میکنه

دیشب که داشتم خواب میدیدم , 5 تا نقطه وسطش بود :D

راستی کسی از نسخه full HD لوتر Extended لینک دانلود نداره ؟ من 720 شو دارم ولی 1080 شو پیدا نمیکنم

ویرایش شده در توسط Light king

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من تازه نقطه ها رو ديدم! لعنتی... 2.3 گيگابايت از حجم محدودم رفت فقط به خاطر ديدن چندتا نقطه؟؟

حالا كه ديگه عمراً از اينترنت فيلم دانلود كنم، و مجبورم با همين كيفيت هابيت رو ببينم، ولی اگه ميشه يه خرده زود زيرنويس رو منتشر كنيد كه من هنوز هابيت رو فقط به خاطر نبود زيرنويس نديدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

یه زیرنویس انگلیسی پیدا کردم که نمی دونم قبلاً کسی این رو توی سایت قرار داده یا نه، اما به هر حال خیلی بهتر از اون زیرنویسی هست که 2 روز قبل در سایت قرار گرفته بود!

وقت نکردم تمام دیالوگ ها رو تست کنم اما در چند دیالوگ این زیرنویس رو با قبلی مقایسه کردم دیدم هرچند که این زیرنوس هم خالی از اشکال نیست اما خیلی از قبلی بهتر و کاملتره!

آقا مهدی، شما هم یه چک بکن ببین اگر این کامل تر هست، از همین برای ترجمه استفاده کن.

The Hobbit 2012.srt

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون لرد الروند جان

الان از سه تا زیرنویس استفاده میکنم. یکیش همینی هست که شما گذاشتید. یه زیرنویس دیروز اومد و این هم امروز اومده و در واقع همون زیرنویس قبلی رو ویرایش کرده. یه جاهایی رو درست کرده و یه جاهایی رو خراب کرده. اینها رو کنار هم میذارم تا یه چیز درست از توشون در بیارم.

این زیرنویس هم تازه اومده

تعداد خطوطش بیشتره و مثل قبلیها چندتا جمله همزمان نشون داده نمیشه. احتمالا با این تنظیمش میکنیم.

The.Hobbit.2012.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.srt

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من این فایل های زیر نویسو دانلود کردم اما وقتی دراگ میکنم کار نمی کنه .! :D چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من این فایل های زیر نویسو دانلود کردم اما وقتی دراگ میکنم کار نمی کنه .! :D چرا؟

با نرم افزار کی ام پلیر؟

باید از منوی

Subtitles

تیک Show/Hide Subtitle

رو بزنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با نرم افزار کی ام پلیر؟

باید از منوی

Subtitles

تیک Show/Hide Subtitle

رو بزنی

حتما باید km player باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

باید نرم افزاری باشه که زیرنویس رو پشتیبانی بکنه. از چه نرم افزاری استفاده میکنی؟

اسم فایل زیرنویس رو مثل اسم فایل فیلم بکن و توی یه پوشه بذار ببین پخش میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

حتما باید km player باشه؟

نه خب ! باید بگی با چه نرم افزاری پخشش میکنی تا بتونم راهنماییت کنم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

هم با power dvd 12 و هم با windows media player امتحان کردم نشد.! :D

اسم فایل را مثل فیلم کردم اما باز هم جواب نداد.!

اهان با نرم افزار vlc media player امتحان کردم درست شد.! دوستان از راهنمایی ها ممنونم.! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

باید فایل زیرنویس همنام با فایل فیلم باشه

بعد که اینکارو کردی ! فیلم رو با یک نرم افزار خوب پخشش میکنی

اون دوتا نرم افزاری که گفتی بدرد نمیخوره

با یکی از اینا پخشش کن

K-Lite Codec Pack > media player classic

JetAudio

KMPlayer

GomPlayer

چه میدونم پلیر :دی