رفتن به مطلب
tisak

لینکهای دانلود فیلم هابیت

Recommended Posts

3DMahdi

لینکهای سرور putlocker لینکهای مستقیم هستند (مثل مدیافایرهستش) میتونید ااز اونا استفاده کنید چون اسم هم نداره فکر نکنم مشکل ف ی ل ت ر داشته باشه خودم هم دارم از همون دانلود میکنم

اولش اسم نداره اما وقتی لینک فایل رو برای دانلود جنریت میکنه اسم فایل توی آدرس میاد و نمیشه دانلود کرد. شما داری نسخه 2.3 گیگی رو دانلود میکنی که اسم فایل مشکلی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

اینم یه اسکرین شات دیگه برای دوستانی که میخوان دان کنن.

post-1958-0-80455900-1357116570_thumb.jp

اینم لینک هیپ فایل

hipfile.com/7ting383ikdd/The_Hobbit:_An_Unexpected_Journey_(2012).mkv.html

ویرایش شده در توسط رضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

ممنون وایت ویزارد،روزمون رو خوش کردی دمت گرم.

دوستان زیرنویس فارسیش نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام

لینک دانلود + شات

حجم:800 مگابایت

کیفیت: DVDScr

http://www.upgrand.com/6lptr6n0ezma

http://uptobox.com/gmsa9m5cjbsn

شات:

13191510984326725384.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

اقا هرکس دان کرد یک دقیقه از فیلم رو بزاره ببینیم چجوریه.دمتون گرم من اینترنتم نفتیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

با سپاس فراوان از وایت ویزارد.

ما هم زدیم تو کار دانلود نسخه ی ۲.۳ گیگی...امیدوارم تو زرد از آب در نیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

سومیه (نسخه 2.3گیگی) رزولوشنش چقدره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آلپانیانوس

با اجازه.هرکی هرچی دلش بخواد بگه.اصلا من ا... من اس... ولی خوب منم ادمم دل دارم.آقا کسی که فیلم رو با کیفیت دی وی دی دیده بگه:فیلم صحنه های احساسی ناجور یا لباس بد که فیلم نداره.بگید که من سریع دانش کنم.جون من بگید.گیرم ندید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با اجازه.هرکی هرچی دلش بخواد بگه.اصلا من ا... من اس... ولی خوب منم ادمم دل دارم.آقا کسی که فیلم رو با کیفیت دی وی دی دیده بگه:فیلم صحنه های احساسی ناجور یا لباس بد که فیلم نداره.بگید که من سریع دانش کنم.جون من بگید.گیرم ندید.

نه فیلم هیچ صحنه مورد داری نداره! حتی توی تلویزیون هم بخوان نشون بدن تنها دو قسمت رو ممکنه سانسور بکنن. جایی که گالادریل دست گندالف رو میگیره و جایی که بانوان الف در ریوندل چنگ و فلوت مینوازن. فیلم کاملا خانوادگیه! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آلپانیانوس

بدن مدن بانوان هم ردیف

نه فیلم هیچ صحنه مورد داری نداره! حتی توی تلویزیون هم بخوان نشون بدن تنها دو قسمت رو ممکنه سانسور بکنن. جایی که گالادریل دست گندالف رو میگیره و جایی که بانوان الف در ریوندل چنگ و فلوت مینوازن. فیلم کاملا خانوادگیه! :دی

بدن مدن بانوان که شکر خدا ردیفه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بدن مدن بانوان که شکر خدا ردیفه؟

بله مشکلی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آلپانیانوس

مهدی جان ممنون.ببخشید.من با هرچی مشکل نداشته باشم با اینا مشکل دارم.

مهدی جان شک دارم.منتظر میمونم سانسور شدش بیاد.گنام نداره.

به بقیه پیشنهاد میکنم نبینن.فردای قیانت عین آهوی دراز گوش تو گل میمونیم.من که یک دوسال خودم رو با کتاب سرگرم میکنم.تا بعد.به شما هم میگم درشو خط بکشید.قرن21 چند ماه دیگه میاره.این همه صبر رکدیم.اینم روش.

جون من بهم گیرندید.نگید شیخ شدی آدم شدی.آخوند آوردن مدرستن و اینا.ولی خوب بر خلافه ظاهرم بچه حزب الله نیستم.منم یه آدم معمولی مقید مثل شمام.

ویرایش شده در توسط آلپانیانوس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

کسی دانلود نکرده هنوز؟ کیفیت نسخه 800MB با نسخه 2.3GB چقدر تفاوت داره؟ صداشون چطوره؟ کدومو دانلود کنم بهتره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اين فيلم ها از كجا اومده؟ مگه فروش دي وي دي شروع شده؟

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اين فيلم ها از كجا اومده؟ مگه فروش دي وي دي شروع شده؟

نسخه dvdscr فیلمهای اسکاری معمولا لو میره. اینها برای داوران اسکار فرستاده میشن. کیفیتش همونطور که گفتن از dvdrip پایینتره اما بهترین از این تا مدتها گیرمون نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نسخه 800 مگی رو از اینجا هم میتونید دانلود کنید:

http://tinymoviez8.org/tt0903624

اینم اسکرین شات:

http://tinymoviez8.o...Dscr.Ganool.jpg

لينك باز نميشه.

دوستان لطف كنند اسكرين شات به اندازه‌ي صفحه بذارند. از اين ها چيزي مشخص نميشه.

ممنون از The White Wizard عزیز. و ممنون که توضیحات و لینکها رو توی تگ code میذاری. این فایلها پسورد نداره؟

نسخه dvdscr فیلمهای اسکاری معمولا لو میره. اینها برای داوران اسکار فرستاده میشن. کیفیتش همونطور که گفتن از dvdrip پایینتره اما بهترین از این تا مدتها گیرمون نمیاد.

متاسفانه لینکهای دانلود نسخه های 500 و 800 مگی به علت وجود یه کلمه خاص توی اسم فایل فی***ه.. یا نسخه 2.3 گیگی رو دانلود کنید یا اینکه یه نفر باید اونا رو مستقیم کنه و اسم فایل رو تغییر بده تا بشه راحت دانلود کرد.

اگه واسه داور ها فرستادند پس چجوري لو رفته؟ اينجوري كه ديگه كسي سينما نميره.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

این کیفیت لو رفته است، آکادمی اسکار داره یواش یواش بوش میاد ، این فیلم هم واسه داوران آکادمی اسکار پخش شده پس از این طریق لو رفته است وگرنه حالا حالا باید منتظر کیفیت بلوریش نشست.

اینم مثل فیلم های اسکای فال و لینکلن لو رفته. ولی فکر نکنم دلیل لو رفتگی این فیلم به ضرر کارگردان و تهیه ی هابیت بشه، چونکه مردم اونجا به اینجور کیفیت ها یه پشکل هم اهمیت نمیدن و فرهنگ خودشون رو نگه میدارن و میرن تو سینما نگاش میکنن ، این کیفیت ها فقط فکر کنم مختص ما ایرانی ها باشه. :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

كسي از نسخه‌ي 500 يا 800 مگي دانلود نكرده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لينك باز نميشه.

دوستان لطف كنند اسكرين شات به اندازه‌ي صفحه بذارند. از اين ها چيزي مشخص نميشه.

اگه واسه داور ها فرستادند پس چجوري لو رفته؟ اينجوري كه ديگه كسي سينما نميره.

فکر کنم برای دیدن اسکرین شات هم باید عضو بشی.

اسکار 6000 داور داره. بلاخره از یکیشون لو میره. هابیت هم که دوست و دشمن زیاد داره و هر کدوم به دلایل خاص خودشون این نسخه رو تو اینترنت میذارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

پوووووووف!!! اینجارو باش!! :-?

صداش هم مث تصویرش ردیفه؟؟ (به تناسب کیفیت توقع ما هم رفت بالا!)

به آلپانیانوس: آقا چه صحنه ای؟!! چه کشکی؟!! اگه اینا صحنه یه پس شما دو ببرج رو چی میگی:-?

به سایر دوستان: چرا این بنده خدا رو مشکوک کردین؟!! که بره فیلمو دو سال ددیگه ببینه؟!! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

صداش خیلی بهتر از نسخه پرده ایه و متناسب با کیفیت تصویر کیفیت صدا هم بهتر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

پوووووووف!!! اینجارو باش!! :-?

صداش هم مث تصویرش ردیفه؟؟ (به تناسب کیفیت توقع ما هم رفت بالا!)

به آلپانیانوس: آقا چه صحنه ای؟!! چه کشکی؟!! اگه اینا صحنه یه پس شما دو ببرج رو چی میگی :-?

به سایر دوستان: چرا این بنده خدا رو مشکوک کردین؟!! که بره فیلمو دو سال ددیگه ببینه؟!! ;)

كدوم لينك ها رو دانلود كردي؟

سرعتشون خيلي كمه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من نسخه 500 مگی رو اینجا مستقیم کردم. تا 6 روز اعتبار داره:

http://fs2.filegir.com/3dmahdi/thb.s.500.rar

نسخه 800 مگی رو هم از همون تاینی مووی دانلود میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...