رفتن به مطلب

Recommended Posts

رضائی.استل

دو روز پیش بود یا سه روز پیش که دوستم از شهرشون بهم زنگ زد و گفت که: مسعود پیر شدم از بس جلو این تلویزیون و تلتکست نشستم (حالا تصورشو بکنین بندۀ خدا مجبور شده بیشتر برنامه های مزخرف صدا و سیما رو ببینه:دی، چه زجری کشیده (مث ماها) )تا خبری از هابیت بگیرم مگی بهم نگفتی که عید قراره از شبکۀ سه پخش بشه پس چی شد؟ یکی دیگه از دوستام هم که هزار بار بهش گفته بودم که عید هابیت یادت نره اون روز بهم پیامک میزنه که هابیتو کی پخش میکنن؟ حالا من چه جوابی دارم بهش بدم الا (عذر میخوام) اینکه بگم از بی کفایتی مسئولان صدا و سیما من شرمنده ات شدم.

حالا ما مجبوریم که در برابر این مصیبت عظمی صبر پیشه کنیم تا اینکه صدا و سیما به مناسبتی اونو پخش کنه. فقط دوستان من که طرف تلویزیون نمیرم اگه خبری بهتون رسید توی تاپیک گفتگوی عمومی یا نمایه هاتون یا توی همین تاپیک ما رو هم در جریان بذارین: دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

کارشکنی های متعدد مسؤولین

خوب وقتی که هابیت رو در سینما اون هم در روز های تعطیلات نوروز اکران می کنند باید هم پخش اون از تلوزیون منتفی بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

به * لرد الروند * :پس اين قضيه كه قرار بود(شايد)مثلا تو بكي از مناسبتها از طريق صدا سيما پخش شه ديگه منتفيه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بله متاسفانه همين طوره.كاملا باهات هم عقيده هستم.متاسفانه اين اولين بارشون نيست و مطمئنا آخرينشون هم نخواهد بود.واقعا جالبه آقايون ميان بعضي اوقات يه فيلمهايي رو پخش ميكنن كه خود كارگردانش نميتونه اونو تحمل كنه چه برسه به بيننده!

بعد حالا نوبت به هابيت كه ميرسه واسه ما ميشن كارشناس فيلم شناسي و ميگن نه هابيت تو اسكار موفق نبوده و...

بعد ميگن اسكار امسال سياسي بوده و حق آرگو نبوده(البته به نظر منم اصلا آرگو در حد بهترين فيلم امسال نبود ابدا.ولي اگه نگاهي به سيمرغ بهترين فيلم امسال بندازيم مسائل مثل روز روشن ميشه!)

در كل فقط ميتونم دعا كنم كه مسئولين يه كم بيشتر به شعور و سليقه مخاطب احترام بگذارن.

با آرزوي موفقيت و پايداري براي همه.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

قضیه همینه دیگه دوستان مسئولان صداسیما اصلا شرایطی رو به وجود نمیارن که مردم بشینن پای شبکه های صداسیما. فیلمای مزخرف مال دهه ی 40، بی سرو ته ترین فیلم ها.

مدام دارن بیننده هارو محدود می کنن. فیلمایی می زارن که اصلا خوشایند نیست.

از طریق برنده های کودک انیمیشن هایی پخش میشه که پدرم به زور به یاد میاره! انیمیشن های قدیمی مثل گرگ بلا و خرگوش ناقلا مال روسیه که درهمون زمانم که برای پدرامون پخش میشد خیلی طرفدار نداشت، بچه های این دور و زمونه باید همونا رو نگاه کنن. با این شرایطی که به وجود آوردن دلشونم میخواد که مردم دنیای چیزای دیگه نرن!

این اصلا درست نیست. باید افراد جدید یک دستی به روند کار صدا سیما بکشن. اینجوری فایده ای نداره چیزی ادامه پیدا نمیکنه.

ویرایش شده در توسط تور
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

و همون طور هم که همه شاهد هستیم امروزه کمتر خانواده ای پیدا میشن که شبکه های جمهوری اسلامی رو تماشا کنن.

و این نشون دهنده بی اهمیت نگاشتن سلیقه ی مخاطبه.

سلیقه و علاقه ی مخاطب یه افقی داره و هدف صدا و سیمای ما یه افق کاملا متفاوت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

آخه اگه دوبله و پخش بشه هم آن چنان دوبله خوبی نخواهد بود! طبق تجربه دوبله های اخیر بودن! بعضی از انیمیشن ها رو که دوبلشون رو صداسیما نشون داد واقعا فاجعه بودن! وقتی با دوبله بعضی شرکت های خصوصی ( به خصوص گلوری) مقایسه میشن واقعا ضعیفن! اصلا قابل مقایسه نیستن! اونقدری که من بعد دیدن چندتاشون گفتم خداکنه صدا و سیما کلا بیخیال دوبله آثار خارجی بشه و همون مزخرفات خودشون رو پخش کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از بحث لطفا خارج نشید.

اینجا قراره در مورد کیفیت دوبله ها صحبت کنیم...به انضمام حالا زمان دوبله یا پخشش.

دیگه سیاست های رسانه ها و برنامه های صداسیما به بحث اصلی مربوط نیست.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

امروز پوستر دوبله هابیت رو دیدم که مربوط به شرکت دنیای هنر بود یعنی یا به بازار اومده یا به زودی خواهد اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خيلي خبر خوبي بود.ممنون.منتظرم ببينم با دوبلش چيكار كردن :) فقط اميدوارم حداقل تونسته باشن در حد دوبله اوتر درش بيارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

وای چه خبر بدی( البته من هنوز ندیدمش: دی) . آبجی ناامیدم کردی. کاخ آرزوهام: دی شکست. الآن دوبلۀ لوتر توی ذهنم داره مرور میشه و من افسوس میخورم.

سوالی داشتم:

امکانش هست که هابیت 1 و 2 و 3 مثل بعضی فیلم های دیگه دو تا دوبله داشته باشن؟ فکر میکنم که هابیت، بالقوه اینقدر مستعد هست که موسسۀ دیگه ای هم روی دوبله اش سرمایه گذاری کنه و سود کلانی کسب کنه. اگه واقعا چنین امکانی وجود داشته باشه امیدوارم که هر چی زودتر و در نهایت کیفیت رخ بده. خدا کنه.

پ.ن:

آبجی لگی وضعیت سانسور چطور بود؟ فار اوور رو که حذف نکرده بودن؟

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

همیشه همینطوره از چیزی که می ترسی سراغت میاد.

پس قضیه ی حساسیت من روی گندالف و گلادریل هم به باد رفت! :)

موندم چه طوری می تونم به خودم حالی کنم که هابیت گدشته ی لوتره. چون من دراین همه مدت به خودم قبولونده بودم که سه گانه لوتر فیلم نیست.

حالا با عوض شدن دوبلور ها دیگه نمی دونم چیکار کنم با خودم؛ نه چیزی نیست!! از پسش بر میام... ریلکس باش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

vpdag8g5bhuyqmrguor5.jpg

فقط کافیه صدای بیلبو را بشنوید دقیقا یاد کارتون ها میفتید :)

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

چرا هر سال داره وضعمون بدتر میشه! :)

چرا دوبلورای لوتر اینکارو نکردن؟

نمیدونم چطوری تشخیص نمیدن که این صداها , مناسب هم چین فیلمی نیست.

متاسفم.واقعا متاسفم. :)

من یکی که اینجوری فیلم رو نمیبینم. مازوخیسم که ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

فقط کافیه صدای بیلبو را بشنوید دقیقا یاد کارتون ها میفتید :)

فيلم رو داري؟ يه تيكه از صداي فيلم رو بذار ببينيم چطوريه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

ما رو بگو اين همه دل خودمونو صابون زده بوديم بريم هابيت رو دوبله ببينيم.

تازه ميخواستم بگم خدا كنه يه سري از اشكالاتشون نسبت به دوبله لوتر رو بهبود ببخشن ولي مثل اينكه زدن اين يكيو نابود كردن.يادم نبود اينجا كلا كارها اصولي نيست.و صرفا سليقه ايه.بدبختي سليقشونم...

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

کلا افتضاحه انگار که نشستی داری کارتون میبینی :)

فيلم رو داري؟ يه تيكه از صداي فيلم رو بذار ببينيم چطوريه!

متاسفانه به این کارا زیاد وارد نیستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...