رفتن به مطلب
رضائی.استل

آیا فیلم هابیت آخرین پروژۀ سینمایی پیتر جکسون از دنیای تالکین خواهد بود؟

Recommended Posts

king.nezgul

بله ممکنه آخرین فیم پیتر جکسون از دنیای تالکین باشه چون خودش گفته که سیلماریلیونو نمی سازه ولی ای کاش به صورت سریال می ساخت.

البته جکسون حقم داره ساختن فیلم از روی کتاب هایی که نکات گنگ داره خیلی سخته ولی کتاب های هری پاتر چون واضح بود به راحتی هر هشتاشو ساختن.

نکته دیگه اینه که دیگه داستانی جز فرزندان هورین برای فیلم ساختن وجود نداره. @-)

دوستان من شنیدم که جکسون قراره پروژه فیلم 74 قسمتی سیلماریون شروع کنه کسی در این مورد اطلاعاتی داره یا اینکه شایعه هستش ؟

دوست عزیز فیلم هفتاد و چهار قسمتی که میشه سریال در ضمن پیتر جکسون گفت که دیگه سیلماریلیونو نمی سازه

توجه کنید به این لینک که تو خود سایت اردا گفته شده

https://arda.ir/peter-jacksin-says-battle-of-five-armies-is-his-favorite-in-trilogy-and-no-silmarillion-movie/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
undomiel

اونجوری که خبر رسیده برادران وارنر فقط حق ساخت هابیت وارباب حلقه ها رو خریدن و کتاب سیلماریلیون در دست خانواده تاکین است از اونجایی که خانواده تالکین رابطه بسیار ناجوری با هالیوود دارند بعید می دونم پیتر جکسون بتونه فیلم دیگری از سرزمین های میانه بتونه بسازه . و خود پیتر جکسون هم اعلام خداحافظی کرد .راستش من از ته قلب آرزو می کنم یک بار سیلماریلیون روی پرده سینما بره ولی امیدوارم مثل هابیت به 11 سال دیگه منتقل نشه پیتر جکسون انتظارها رو بسر برسون و لی سیلماریلیون رو به سرنوشت هابیت نرسون

ویرایش شده در توسط undomiel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF THE RINGS 3

خبر جديدی نيست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

توی پادکست 53 شنیدم که:

دوستان آرزوهای طرفداران تالکین به واقعیت تبدیل میشود.

توی پادکست 53 خبر جالبی شنیدم که جکسون قراره در 2016 برای کانال HBO سریال سیلماریلیون رو در ده فصل و صد قسمت بسازه. بازیگرانش هم مشخص نیستن.

مطمئنم شما هم مثل من بی صبرانه منتظر ساخت این سریال جالب هستین. :|

اما گویا بزرگترین دروغ امسال بوده. :)

امیدوارم ساخته بشه. هرچه زودتر بهتر :)

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

من که همین الان توی پادکست 53 خبر جالبی شنیدم که جکسون قراره در 2016 برای کانال HBO سریال سیلماریلیون رو در ده فصل و صد قسمت بسازه.

مطمئنم شما هم مثل من بی صبرانه منتظر ساخت این سریال جالب هستین.

خوشحال میشم اگه بدونم بازیگران این سریال چه کسانی هستن.

واقعا خبر جالب و خوشحال کننده ای بود.

دروغ نبود؟! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

من که همین الان توی پادکست 53 خبر جالبی شنیدم که جکسون قراره در 2016 برای کانال HBO سریال سیلماریلیون رو در ده فصل و صد قسمت بسازه.

مطمئنم شما هم مثل من بی صبرانه منتظر ساخت این سریال جالب هستین.

خوشحال میشم اگه بدونم بازیگران این سریال چه کسانی هستن.

واقعا خبر جالب و خوشحال کننده ای بود.

من پادکست رو دان کردم ولی هنوز گوش گوش نکردم ولی خیلی چنین کاری از جکسون بعیده چون سیلماریلیون به نوعی روایتگر یک تاریخه و سیر داستانی مشخصی نداره و ساخت یک سریال بدون پایانی مشخص...نمیدونم چی بگم.

هم چنین اینکار برای HBO در شرایطی که درگیر پروژه ی سنگین game of thrones هست زیاد معقول به نظر نمیرسه چون ساخت اینگونه سریال ها پول زیادی رو میطلبه.

در ضمن بعید میدونم بنیاد تالکین اجازه ساخت چنین سریالی رو با توجه به نارضایتی کریستوفر تالکین از انحرافات سه گانه هابیت بده.

علاوه بر این دلایل از خود جکسون اگه اشتباه نکنم تو سایت نقد فارسی نقل شده بود که میخواد بره سراغ پروژه های کوچیک و به قول معروف واسه دل خودش فیلم بسازه

پ.ن:فکر کنم این آتیشا از گور این لینک بلند میشه :)

http://silmarillionproject.tumblr.com/post/73196322894/the-silmarillion-as-an-hbo-style-animated-series

ویرایش شده در توسط بلگ کوتالیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

چی بگم والا؟

چند ماه پیش تو نمایه م زدم سیلماریلیون ساخته میشه(الکی) اما کسی گوشش بدهکار نبود فقط چند نفر اومدن و نظراتی دادن. بعدش چندتا بازیگر رو الکی گفتم سرکارشون بذارم دیدم اعتراضاتی شد و آخر سر برادران آردایی اومدن و اعلام کردن که دروغه. و چرنده و از این حرفها.که ایده ای شد تا ایندیس عزیز درخواست این تاپیک رو بده به تالار. :)

البته من گفتم 2017 که الان گفته شده 2016 ست. هنوز هم خبری از بازیگر ها نیست. اما من اسم یه سری هارو گفتم.فقط گفته شده که چهره های معروف و آشنا هستن.

من هم مطمئن نبودم که انجمن تالکین بخواد دوباره به جکسون بده این سریال رو. اما این کانال قدرتمنده اگه بخواد هم شاید بتونه حلش کنه و پول هم خیلی چیزها رو حل میکنه. جکسون اشکالاتی داشته چراکه داستان هابیت آنقدر طولانی و با جزئیات نبوده که سه تا فیلم بتونه پوششون بده اما سیلماریلیون به نظرم صد قسمت کمه واسش. دست من می بود هزار قسمتش میکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

منم هنوز پادکست رو نشنیدم ولی با توجه به مشخصات باید این باشه!

http://middleearthnews.com/2015/04/01/april-fools-peter-jackson-slated-to-direct-the-silmarillion-for-hbo/

دروغ اول آوریل جالبی بود ولی احتمالا برای خوانندگانش خیلی آزاردهنده بوده.قسمت مربوط به کرمینه هاش هم خیلی جذاب میشد!

پ.ن.فک میکنم قرار نبود اینقد زود و قبل از شنیده شدن پادکست بحث بشه روش!از دست اندر کاران پادکست معذرت میخوام :)

پ.ن.اینقد خبر در این مورد ساخته میشه که به شخصه تا قسمت اول سریال احتمالی رو نبینم هر خبری(حتی جدی) رو شایعه فرض میکنم.

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1421&view=findpost&p=64643

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

چی بگم والا؟

چند ماه پیش تو نمایه م زدم سیلماریلیون ساخته میشه اما کسی گوشش بدهکار نبود بعدش چندتا بازیگر رو الکی گفتم سرکارشون بذارم دیدم اعتراضاتی شد و آخر سر برادران آردایی اومدن و اعلام کردن که دروغه. و چرنده و از این حرفها.که ایده ای شد تا ایندیس عزیز درخواست این تاپیک رو بده به تالار.

حالا این خبر رو واقعا میشنون چی میگن؟

البته من گفتم 2017 که الان مشخص شده 2016 ست. هنوز هم خبری از بازیگر ها نیست. اما گفته شده که چهره های معروف و آشنا هستن.

من هم مطمئن نبودم که انجمن تالکین بخواد دوباره به جکسون بده این سریال رو. اما این کانال قدرتمنده و پول هم خیلی چیزها رو حل میکنه. جکسون اشکالاتی داشته چراکه داستان هابیت آنقدر طولانی و با جزئیات نبوده که سه تا فیلم بتونه پوششون بده اما سیلماریلیون به نظرم صد قسمت کمه واسش. به خواست میبود هزار قسمتش میکردم.

دوستان پادکست هم مطمئن هستم خبر واقعی رو با شایعه ها ادغام نمیکنن. پس منبعشون معتبر بوده و خبر هم واقعی و درسته.

من که کانت داونم از الان به کار افتاده. خواهشا هرکسی خبری پیدا کرد سریعا به اطلاع عموم اعضای آردا برسونه.

دوست عزیز شما ادامه‌ی همون بخش پادکست رو گوش می‌دادین متوجه می‌شدین که گفته میشه این خبر دروغ سیزده/اول آپریل هست :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

ای بابا. من که توی قسمت خبرهای پادکست شنیدم. خب میذاشتنش تو قسمت شوخی هاش. :)

دروغ خودمونو به خودمون دادن ما هم باورکردیم. آخرشه والله. :|

الکی دلم خوش بود پس؟

چیکارکنم آخه دوست دارم همچین سریالی ساخته بشه.

واسه همین برخلاف بین عزیز هر شایعه ای رو هم دوست دارم باور کنم چون شایعه ش هم شیرینه .

اما انگار این شایعه من از اینجا به تمام دنیا رفته و یک کلام چهل کلام شد در حد واقعیت بزرگ شده و در دنیا بهترین دروغ سال شد. از خودم ناامید شدم. جرقه های بزرگترین دروغ سال رو زدم انگار :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

منم شک کردم که شاید اشتباه شنیدم که دروغه. :)

اما ...

چه لحظاتی رو داشتم. افتخار میکردم ولی ... :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوگلاس

اقایون و خانوم ها باید بگم پیتر گفته بدون همکاری بنیاد تالکین امکان ساخت فیلم های بیشتری از این داستان وجود نخواد داشت

اصلا بقیه رو چرا من بگم خودتون برید ببینید فقط و قفط ناراحت نشید چون ناراحتی داره

http://www.jamejamon...244263283817494 :| :| :| :|

:) :) خدا یا پیتر خودش بقیه ی داستان های سرزمین میانه رو فیلم کنه

ویرایش شده در توسط لوگلاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

حیف برای اینکه فیلم دیگه ای ساخته نمیشه. و عااااااااالیه برای اون فيلم ٢۴ساعته. میاد توی ایران دیگه؟ و اکستندد خواهد بود؟

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوگلاس

حیف برای اینکه فیلم دیگه ای ساخته نمیشه. و عااااااااالیه برای اون فيلم ٢۴ساعته. میاد توی ایران دیگه؟ و اکستندد خواهد بود؟

ممکنه بیاد و حتما هم میاد ولی دوبله نمیشه صد در صد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به هرحال این حق قانونی بنیاد تالکینه که به شخصی اجازۀ برداشت و اقتباس از آثار استاد بده یا نده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

مطمئنا فیلم از روی سیملریلیون نمیشه درست چطوری میشه نزدیک به 10000 سال رو یک فیل اصلا 24ساعتی کرد یه چیز محالهپمثل این میمونه که مثلا بخوای از دوره پیشدادیان توی شاهنامه تا همین الان فیلم بشه

ولی میشه یک سریال در جه یک ازش در اورد game of trowns نمونه خوبی برای همچین موضوعاتی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

چرا سریال؟ چرا فیلم سه چهار ساعته؟

کـُمیک بوکای مارول رو ببینین. انقدر داستان داره که... ولی میان مثلا 10 15 تا داستاناشو میارن، فیلمش میکنن. اونم در طی ده سال.. (همین فاز اول و دوم و سوم استودیوی مارول)

سیلماریلیون خودش داره داد میزنه فصل فصله. چندتا فصلاشو میشه ادغام کرد چندتاشم چیزی نداره که بشه فیلمش کرد. اگه این بنیاد تالکین یکم فکر کنن قشنگ از این سری فیلما میشه که بیاد با همین فیلمای مارول و وارنربروس و ... که دارن همه دنیارو جذب میکنن، رقابت کنه.. حالا دو تا سه گانه ساختن این بشه 4تا 5تا.. هرچی...

خب بسازین دیگه اهههههههه....... :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

امیدوارم که هابیت آخرین کار پیترجکسون از دنیای تالکین باشه یا حداقل کار بعدی رو کسی غیر جکسون و کل تیم سازنده اش بسازه

آردا به هوای تازه و نگاهی جدید ولی مسلط نیاز داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

من دوست دارم ساخته بشه اما بعضی وقت ها میگم که شاید بهتره که ساخته نشه، چون یه کتابی هست که رویایی هست و همه یه شکلی از این دنیا رو برای خودشون ساختن. شاید سخت باشه فیلمی ساخته بشه که همه تصورات رو دربر داشته باشه. بیشتر داستان هم راوی باید صحبت کنه.... سخت میشه ساختش. حتی شاید برای بعضی ها که یه تصور عالی و قشنگی از نظر خودشون دارن، دیدن این فیلم نا امید کننده باشه. خیر جناب آرفارازون، به نظرم پیتر بسازه بهتره، چون ما آردا رو با تصورات ایشون میشناسیم، با هنر و ترفندهای ایشون خو گرفتیم، اگه کارگردان دیگه هم بسازه که دیگه خیلی کار خراب میشه. خیلی. به کل تصورات ما بهم میریزه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON
ارسال شده در (ویرایش شده)

عادت کردن به کلیشه و یه اتمسفر خودش یه ضعفه

یه فیلم جدید نباید صرفا خاطره ای از کار دیگه ای باشه و باید قبول کرد هابیت تنها سایه ی کمرنگی از لوتر بود

سینما هم هیچ وقت خالی از کارگردان توانا نیست برای همین هابیت اسامی ای مثل سم ریمی و گیرمو دل تورو به میون اومد گیرمو دل تورو ای که شاهکار هزارتوی پن رو ساخته بود اونم با بودجه محدود

در کنارش کارگردان های توانای دیگه ای هم هستند مثل ریدلی اسکات که جادوگر تصویره وآلفونسو کوارن و ....

یا نیل بلوم کمپ که منطقه 9 اش ستودنی بود

پیترجکسون میتونه مثل لوکاس که بعد از ساخت جنگ های ستاره ای : امید نو کارگردانی رو به استادش ایروین کرشنر واگذار کرد و خودش صرفا تهیه کننده بود و نتیجه این ریسک خلق شاهکاری به نام امپراطوری حمله می کند بود برای کار بعدی دنیای تالکین یه نابغه جوان رو ساپورت کنه

پیترجکسون برای لوتر تقریبا تموم ایده هاشو پیاده کرد و دنباله هایی از دنیای تالکین فقط بی رمق تر و تکراری تر میشن درست مثل دنباله هایی که شاید پرفروش ولی ضعیف بودند و اون طراوت کارای قبلی رو نداشتن مثل ماتریکس 2 و 3،ترمیناتور، و....

کارهای بعدی هم که یحتمل با برادران وارنره وهمین تضمینی اه برای آب بستن در ایده و صرفا بهره وری تجاری

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ولی باید قبول داشت که اون دنیا یه ویژگی هایی مخصوص به خودش رو داره که باید حفظ بشن. و اون ویژگی ها هم توسط پیتر جکسون به وجود اومدن. حتی اگر جکسون نسازه، کمی باید از حال و هوای هابیت و ارباب حلقه ها، به نظر من، پیروی بشه.

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

همین ویژگی باعث میشه که دوس داشته باشم پیتر جکسون منحصر به لوتر بمونه ، شاهکاری که بهترین اثر فانتزی تمام دوران و بهترین کار پیترجکسون تا ابده....

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VARDA Elentari

منم با R-FAARAZON عزیز موافقم که بهتره پیتر جکسون دیگه ادامه نده! چون همه موافق این هستند که جکسون در هابیت به نسبت لوتر بسیار بسیار ضعیف تر ظاهر شد که در اصطلاح ما کارگردانا ;) بهش میگیم سندروم پروژه ی دوم! خودشم اینو اعتراف کرده که لوتر یه چیز دیگه بود و بارها هم اعلام کرده که میخواد کارای کوچکتری رو انجام بده و کریستوفر تالکینم گفته که حالا حالا ها اجازه ی ساخت سیلماریلیونو به کسی نمیده...

اما یه چیزی که خیلی برام جذاب بود و به فکر فرو بردم صحبت arien عزیز بود واقعا پیشنهاد خوبیه و اگر این اتفاق بیوفته نتیجه ی شگفت انگیزی خواهد داشت!!! تصور کنید یک دنباله از حوادث و قهرمانان سرزمین میانه که هر کدوم جریان خودشونو دارن و در یه نقطه با هم تلاقی پیدا میکنن مثلا جداگانه قصه ی هرکس ساخته بشه و بیایم حالا یه جا مثل جنگ خشم همه رو کنار هم قرار بدیم!!! کاری که مارول، با هوش و زیرکی تمام انجام میده و همه رو دنبال خودش میکشونه... به نظرم این میتونه یه تاپیک جداگانه بشه و در موردش مفصل اونجا بحث کنیم!!! مرسی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

من شخصا ترجیح میدم سیلماریلیون فیلم نشه .بعضی کتابا فقط در حد کتاب بمونن قشنگترن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...