رفتن به مطلب
ائارندیل Eärendil

ویژه نامه هابیت

Recommended Posts

loten

من اين مقاله رو مينوسم حالا شايدم ترجمه کردم اگر باز هم در اي مورد مطلب دارين برام بفرستيد

راستي اگر بخوايم براي يکي از اعضاي سايت يک فايل بفرستيم چيکار بايد کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
من اين مقاله رو مينوسم حالا شايدم ترجمه کردم اگر باز هم در اي مورد مطلب دارين برام بفرستيد راستي اگر بخوايم براي يکي از اعضاي سايت يک فايل بفرستيم چيکار بايد کرد

ممنون، بازم چیزی پیدا کردم بهتون میدم.

فایل رو توی پیغام خصوصی پیوست کنید و بفرستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مهدی کی آماده میشه این ویژه نامه؟! دوهفته تا اکران مونده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شما و مونت مطالبتون رو تحویل دادید. تضاد هم داره مقاله تحلیلیش رو در مورد کتاب مینویسه. منم حدود 80 درصد از زندگینامه های شخصیتها رو آماده کردم. دیگه کسی تا حالا چیزی تحویل نداده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من مراحل ساخت هابیت رو از ابتدا (1995 ) به اینور دارم مینویسم ، نمیدونم چرا با وجود این که سعی میکنم خلاصه بنویسم انقدر طولانی شد ! طی چند روز آینده من هم تحویل میدمش .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

...نمیدونم چرا با وجود این که سعی میکنم خلاصه بنویسم انقدر طولانی شد !

نه چرا مختصر؟!

ویژه نامه هابیته. نباید مختصر و کوتاه نوشته بشه.

به دست اندرکاران ویژه نامه:

مایی که آشنایی کافی از آردا و متعلقات(شامل فیلم ها و کتب و ...) داریم نوشتن یک مقاله برای عموم در باب آشنایی با فیلم یا کتاب خیلی سخته.

دقت کنید که اونچه از نظر شما زیاده از نظر عموم مختصر و فشردست. و اونچه که از نظر شما سهل و آسونه از نظر عموم ثقیله...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب دوستان نسخه نهاییشون رو به من بدن. تنها 8 روز تا اکران فیلم مونده. باید تا اون موقع کار حاضر شده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

در مورد نحوه ی انتشارش آخر تصمیم چی شد؟ چاپ میشه یا در آرشیو سایت گذاشته میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فعلا قراره توی سایت قرار بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اخيراً ريچارد آرميتاژ با theonering.net مصاحبه كرده. من می تونم تا هفته بعد ترجمه اش كنم و به عنوان ويژه نامه فيلم هابيت به مهدی پ.خ كنم. همينطور ميتونم اون نظراتی رو كه مک كلن و سركيس و فريمن درباره بازيگر نقش بئورن داده بودن، به زبان نوشتاری درش بيارم و كنارش قرار بدم. شايد هم رفتم دنبال يه سری مصاحبه قديمی تر و اونا رو هم يه جايی چپوندم.

اگه كارم می ارزه و تكراری نيست، بگيد تا انجامش بدم. منتظرم.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون

کسی این مصاحبه ها رو ترجمه نکرده. اگه بتونی سریع بدی خیلی خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کسی از دوستان میتونه یه زندگینامه کوتاه از مارتین فریمن و ریچارد آرمیتاژ تهیه بکنه؟ اینها نقشهای اصلی فیلم هستن و خیلی خوب میشه در موردشون مطلب داشته باشیم

ویرایش:

تور عزیز زحمت زندگی نامه مارتین فریمن رو کشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

توی ویژه نامه ی هابیت در بخش شخصیت های فیلم آخرش نوشته:

جنگ به نفع نیروهای متحد انسان‌ها، الف‌ها و دورف‌ها به پایان رسید اما تورین و خواهر زاده‌هایش فیلی و کیلی کشته شدند و داین پا آهنین که نزدیک‌ترین خویشاوند تورین بود شاه زیر کوه شد

ولی توی کتاب هابیت نوشته:

ناین پسرداین شاه زیرکوه شد.

یاشاید هم پیترجکسون ماجرا را...............

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چیزی که توی بخش ویژه هابیت اومده همه مربوط به کتابه. بعد از تورین داین شاه زیر کوه میشه. ناین پدر داین هست و در جنگ آزانول بیزار کشته میشه. پسر داین اسمش تورین سوم(تورین خودسنگ) هست که بعد از پدرش شاه زیر کوه میشه.

کجای کتاب هابیت اینو نوشته؟ شاید اشتباه تایپی بوده و میخواسته بنویسه "داین پسر ناین شاه زیر کوه شد"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...