رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

Nienor Niniel
ارسال شده در (ویرایش شده)

بهله!راضیم به چند دلیل:

1.با اینکه از اسمای آردایی خوشم میاد اما حس جالبی نیست یکی مثلابهت بگه ائووین!البته به نظر من.چون ائووین یکی دیگه ست و من خودمم.دوست دارم به اسم خودم صدام کنن

2.اگر هم میخواستم اسم شخصیتای آردایی رو بذارم چون از چند نفر خوشم میاد بینشون میموندم.شایدم بعدا نظرم راجع بهشون عوض میشد و پشیمون میشدم.

3.اینجا کسایی که اسم خودشونو میذارن کمترن و منصوره هم تا الان ندیدم.خب چی بهتر از اینکه با اسم خودت خاص باشی؟! :)

ویرایش شده در توسط mansoore

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK
ارسال شده در (ویرایش شده)

آره راضیم ;)

اول اینکه کلا با شخصیت نزگولا حال میکنم،چون خودمم دوستدار رهبری و قدرتم و بیشتر کارامو در سکوت انجام میدم،هرچند از نظر شخصیت بیشتر شبیه آراگونم :) بعد هم فارامیر

شاید به ویچ کینگ تغییر نام بدم،آخه معرکست :D

اون mk هم واسه اینه که تو دوستام اینطور صدام میکنن

ویرایش شده در توسط Nazgul_MK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
black lord melkir

آقا نمیدونین چطوری میتونم نام کاربریمو عوض کنم؟

حد اقل بگید چجوری اکانتمو حذف کنم تا یکی دیگه بسازم.

نام کاربریم غلط املایی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

برای یک بار تقاضا بدید به 3D Mahdi عزیز تا نام کاربریتون عوض شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من نام کاربریم قبلا پیجک بود که مخفف پیتر جکسون بوده ! ولی از اونجایی که خیلی به شرلوک درون سریال "شرلوک بی بی سی" علاقه داشتم نام کاربریم رو به شرلوک تغییر دادم :)

البته چند ماهی هستش که میخواستم تغییرش بدم ولی دودل بودم که بالاخره بعد از دیدن دوباره ی سریال شرلوک تصمیمم قطعی شد و فوری درخواست تعویض نام رو دادم.

من از نام قبلیم راضی بودم.. از این نام هم راضی هستم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

آره راضیم، راستش در ایام جوانی ( و جاهلیت ) یه داستان کوتاه نوشتم که اسم شخصیت اصلیش رو زاپا گذاشته بودم، اون داستان به دلایل زیادی به سرانجام خوبی نرسید و فقط یه سری دست نوشته و خاطره برام باقی موند، اما حداقل خوبیش اینه که توی هر سایتی که بخوام عضو بشم یه اسم کاربری منحصر به فرد دارم که راحت میتونم انتخابش کنم ! البته گاهی پیش دوستان آردایی احساس شرمندگی میکنم که چرا اسمم رو متناسب با این دنیا انتخاب نکردم امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشید

ویرایش شده در توسط زاپا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من اولین بار که به سایت آردا آمدم هابیت و بخش اعظم لوتر را خوانده بودم و فیلم اول هابیت و سه گانه لوتر را هم دیده بودم و اولین خبری هم که دیدم انتشار سیزدهمین تریلر هابیت و بود فروم را هم دیدم ولی گذاشتم زمانی عضو شوم که سیل را خوانده باشم برای همین تابهمن صبر کردم و سیل را هم خواندم بعد که آمدم عضو بشوم می خواستم نام الفی در دوران اول را روی خودم بگذارم به شخصه فین گولفین را خیلی دوست داشتم اما دیدم که نام او بر روی بسیاری از اعضا است. پس گشتم و تنها پادشاه معروفی را که نامش و لقبش روی چند کاربر کم کار بود یعنی فین رود را برداشتم بعدا درباره ی او جستجوی بیشتری انجام دادم و متوجه شدم که از فین گولفین هم باحال تر است. برای همین این نام را دوست دارم و هیچگاه عوضش نمی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اره دل

سلام ،من اره دل هستم ،يكي از نولدور ،خواهر تورگون،مادر مايگلين،زن ائول سيه چرده ي الف،خويشاوند الوه تين گول شاه دوريات

فرزند فين گولفين، در گوندولين در اثر دشنه ي سمي همسرم مردم،....ديگهه...چون از گوندولين خسته شده بودم براي تفريح مي خواستم نزد فرزندان فئانور برم

كه سر از جنگل نان الموت در اوردم

موهاي مشكي و صورت سفيدي دارم

همين .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

من راستش موقع ثبت نام مونده بودم چه اسمی رو خودم بذارم. چون به جز ایووین شخصیت زن دیگه ای رو تو دنیای اردا نمیشناختم که ازش خوشم بیاد! به خاطر همین گفتم بذار یه چیزی بذارم که به شخصیت فرودو کمک کرد چون خودم از اون شخصیت خیلی خوشم میاد. و اولین چیزی که به نظرم نماد یه زن میومد الندیل بود که چون این اسم خالی رو یکی برداشته بود گذاشتم elendil the light فکر کنم تقریبا میشه چراغ الندیل!

نمیدونم که راضیم یا نه ولی اگه اسمم رو عوض کردم خب مطمئنا شما هم می فهمین دیگه! :)

ویرایش شده در توسط Elendil the light

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas
اولین چیزی که به نظرم نماد یه زن میومد الندیل بود.

البته شما هر چی دوست دارین می‌تونین بذارین ولی جالبه بدونم چه جوری الندیل نماد یه زنه؟ اصلاً می‌دونید الندیل کیه؟ :huh:

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

البته شما هر چی دوست دارین می‌تونین بذارین ولی جالبه بدونم چه جوری الندیل نماد یه زنه؟ اصلاً می‌دونید الندیل کیه؟ :huh:

بله میدونم الندیل پدر ایزیلدور بوده.خخخخخ! ولی خب من اون موقع اطلاعات خیلی کمی داشتم در حد سه تا فیلم! همین طور از اسمش خوشم اومد. اون موقع من فقط به چراغ الندیل فکر میکردم که حالام خوندم که اونم ائارندیل بوده!

حالا اگه شما می خواین اسمم رو عوض کنم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

صد درصد راضی ام

ومدم سبت نام زد اسم کار بری تو ذهنم اومد لگولاس دور و ورشم اتیش بازی رنگارنگ

خلاصه زدم لگولاس دیدم داره با اعتماد به نفس گفتم خب دوتا ستارم میزارم دور و برش دخترونم میشه زدم قبول کرد

خداییش لگولاس اب خورده تو تاریخ من فهمیدم حتی همه دیالوگاشم رفتم دانلود کردم

اطلاعاتمم فیلم فیلم اینترررنتت و یکی از بزرگ ترین جایی که بهم اطلاعات میداد همین اردا خدا امرش بده عضو شدم وگرنه حالم بد جوری گرفته میشد

با تشکر از تاپیک شما

خدا حافظ. دی :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کارن

من کارن هستم ..

کارن م میمونم

راضی هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

خب منم رابین هستم.

رابین که معلومه معنیش (سینه سرخ) :)))

البته دوست داشتم آردایی باشه ولی این اسمو هم دوست دارم. شاید بعدا عوضش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روهیرم

منم چون عاشق روهان و اون وفاداریشونم و از یک طرف خیلی شاه تئودن رو دوست دارم واسه همین نام کاربری روهیریم گذاشتم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

بسیااار راضی هستم چند ....
لوتین یکی از شخصیت های مورد علاقمه از همه نظر به خصوص عشق افسانه ایش به برن ....
چند مرتبه سعی کردم این اسم و بزنم سایت اخطار داد تا اینکه یه نقطه انتهای لوتین گذاشتم و تصویب شد ^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

سلام بر همگی من اول خود تراندویل رو گذاشتم بعد دیدم تکراریه پس فک کردم گفتم تراندویل کیه گفتم یکی از پادشاهان الف هاست پس همون رو نوشتم دیدم تکراری نیست

خوب من اطلاعات زیادی از تراندویل دارم چون همش در سایت ها سرچ می کنم و  اطلاعات جمع می کنم 

و واقعا خوش حالم که همه از اسم هاشو راضی اند?

می دونید اول خیلی از لگولاس خوشم می اومد ولی بعد دیدم  باحال ترین الف تو دنیا تراندویله منم گفتم (یا خدا ! اونو وللش اینو باش )

حالا چی شد که نظرم عوض شد خوب معلومه از کامیکایی که دیدم?????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

من داین هستم.داین پا آهنین حاکم دو سرزمین تپه اهن و اره بور از نسل ترور کبیر.نجات دهنده ی دورف ها در آزانول بیزار که ان ها را از وجود بلای جان دورین مطلع کرد.کسی که اورک کثیف سفید آزوگ رو کشت کسی که مسکن گاه ترور کبیر رو از اورک ها و الف های غارتگر و اون فرمانروای زورگوشون تراندویلو انسان های نابودگر نجات داد.کسی که پادشاهی کبیر اره بور رو احیا کرد.کسی که به بالین در بازپسگیری خزد دوم کمک کرد.کسی که پسر عموش تورین روتنها نذاشت.اری من داینم از نسل پاک دورین کبیر (رحمت ارو بر او باد و در پناه آئوله در ماندوس خوش باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield

منو كه ديگه همه ميشناسين تورين دوم هستم پسر تراين و نوه ترور كه در اربور زندگى مى كردم و در جنگ ازانول (اگه اشتباه نكنم) تورين سپر بلوط نام گرفتم چون تنها سلاحم بعد از از دست دادن سپرم يه تيكه چوب بلوط بود من  سر انجام بعد از پس گرفتن اربور همراه با چند دورف ديگر و همينطور بيلبو و گندالف و كشتن اسماگ به دست بولگ توله ازوگ زخمى شدم و در نهايت همراه با گوهر پادشاه دفن شدم 

شخصيت اصلى من هيچ شباهتى به دورف ها نداره چون نه قد كوتاهى دارم و نه ريشو سيبيلى ولى به دليل علاقه شديدم به تورين اين لقب رو انتخاب كردم چون به نظرم اون لايق ترين پادشاهى بود كه دورف ها ميتونستن داشته باشه و مرگ حقش نبود 

فقط به افتخار تورين

من كاملاً از اسمم راضيم و علاقه زيادى بهش دارم ولى متاسفانه به جاىoaken نوشتمoak

ویرایش شده در توسط Thorin the Oak shield
شخصيت را شخصين نوشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

خیر اصلا راضی نیستم زیرا به سرعت انتخاب کردم وفکر نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 41 دقیقه قبل، اورک موریا گفته است :

خیر اصلا راضی نیستم زیرا به سرعت انتخاب کردم وفکر نکردم

ميتونيد نام كاربري خودتون رو عوض كنيد، اما فقط براي يك بار