رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

Elentári

تور عزیز فکر کنم پست به اندازه کافی گویا بود، چون شناختی از اسامی آردایی نداشتم ناچار اسم خودم رو انتخاب کردم( اکثریت آدما اسم خودشونو دوست دارن!) اما طبق توصیه ای كه به همزاد کردین خوندن سیل اسم های جدیدی به ذهنم اورد و خواستم مثل بقیه یه اسم تالکینی داشته باشم. :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
همزاد!

میتونیم کمکت کنیم :((

معمولا همه بعد از خوندن سیلماریلیون نام های بهتر به ذهنشون زده میگم چطوره شما با سیلماریلیون شروع کنی؟!

الان که تصمیم به عوض کردنش ندارم...دوس دارم فعلنا بیشتر از آردا بدونم...اگه کمکم کنید که عالیه..نیکی و پرسش؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محمد علی

شخصیت های زیادی توی کتاب ها دوس داشتم و با خیلی هاشون تو خیالم زندگی کردم و ازشون تاثیر گرفتم ولی همیشه ترجیح میدم اسم خودم رو استفاده کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

چرا وب حالا؟!

خیلی ها بودن رو حساب احتیاط یا حالا هرچی اومدن و یه نام همینجوری گذاشتن اما بعد مدتی که به بچه ها اعتماد و به جو صمیمی فروم عادت کردن نام رو یک نام آردایی و همیشگی انتخاب کردند اما شما همچنان از نام کاربریت کاما راضی هستی که جای سواله واسم...

اسم وب رو دست كم نگيريد :پي من هر جا كه خواستم ثبت نام كنم ، نتونستم web رو انتخاب كنم. چون قبلا يه نفر ديگه اين اسمو گرفته بوده . كه اين نشون از محبوبيت اين اسم در افكار عموميه :دي

الآن هم كه عوضش نميكنم ، فقط واسه اينه كه ديگه "وب" واسه همه جا افتاده.

ولي شايد يه روز عوضش كردم. بايد يكم فكر كنم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جينيور

خيلي دوست داشتم نام كاربري ام يكي از شخصيت هاي ارباب حلقه ها بود ولي از اونجا كه شخصيت خانم كم بود مجبور به انتخاب يك اسم ديگر شدم.

خيلي دوست دارم تحقيق كنم و يك اسم در دنياي تالكين پيدا كنم و دوست دارم سايت شما و دوستانم در اين كار كمكم كنند.

باتشكر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جينيور

فكر ميكنم نام جينيور به معناي كوچك تر است.

خب گفتم دوست داشتم يك نام در ارباب حلقه ها داشته باشم ولي پيدا نكرم چون من يك شخصيت خانم ميخوام.

به هرحال اسم من هيچ ربطي به دنياي تالكين ندارد البته تا آنجا كه ميدونم.

وقتي يك نام كاربري خوب پيدا كردم حتما اسمم رو عوض ميكنم.لطفا شما هم كمكم كنيد.

من اسم جينيور را از يك نفر كمك گرفتم خودمم خوشم اومد.

باتشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

فكر ميكنم نام جينيور به معناي كوچك تر است.

خب گفتم دوست داشتم يك نام در ارباب حلقه ها داشته باشم ولي پيدا نكرم چون من يك شخصيت خانم ميخوام.

به هرحال اسم من هيچ ربطي به دنياي تالكين ندارد البته تا آنجا كه ميدونم.

وقتي يك نام كاربري خوب پيدا كردم حتما اسمم رو عوض ميكنم.لطفا شما هم كمكم كنيد.

من اسم جينيور را از يك نفر كمك گرفتم خودمم خوشم اومد.

باتشكر

سلام و خوشحالم از آشناییتون.

اسم الفی باشه یا انساانی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

خيلي دوست داشتم نام كاربري ام يكي از شخصيت هاي ارباب حلقه ها بود ولي از اونجا كه شخصيت خانم كم بود مجبور به انتخاب يك اسم ديگر شدم.

خيلي دوست دارم تحقيق كنم و يك اسم در دنياي تالكين پيدا كنم و دوست دارم سايت شما و دوستانم در اين كار كمكم كنند.

باتشكر فراوان

اصلا نگران نباش هروقت تصمیم داشتی این کارو کنی یه نمایه با این مضمون بزن تا بچه ها بیان کمکت :دییی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

باتشكر فراوان

پيشنهاد ميكنم حتما سيلماريليون رو بخون. بخصوص در بخش والاكوئنتا،اسم هاي مونث زياد پيدا ميشه.اسم هاي زيبا و خاص كه مربوط به هفت تن از والار هست :| يا تعدادي از مايار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fingolfin ( فینگولفین)

1 کلمه

راضی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

1 کلمه

راضی

منم از اسم کاربریم راضی ام اما نه به اندازه ی فینگولفین. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HellHound

HellHound یا سگ جهنمی ، سگی در افسانه های فانتزی هستش. این سگ در بیشتر افسانه ها دارای 3 تا سر و دم ماره. با خز سیاه و چشم های قرمز. HellHound دارای قدرتیه که میتونه با خیره شدن به چشم ها طرف رو نابود کنه. در بعضی افسانه ها قدرت مکالمه با انسان رو داره. این سگ نگهبان دنیای مردگان یا همون جهنم خودمونه تا کسی نتونه بره داخل یا ازش خارج بشه.

توضیحات بیشتر : اینجا

ویرایش شده در توسط HellHound

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن12

من هم از اسم کاربریم خیلی راضی ام چون شخصیت آراگورن رو خیلی دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام گرمی دارم خدمت همه ی دوستان گل آردا...

من وقتی که میخواستم عضو بشم اسمهای زیادی از دنیای تالکین مد نظرم بود ولی از هر کدومشون شونصدتا تو سایت داشتیم :D خصوصا هم که من خیلی آراگورن رو دوست داشتم بنده خدا هر چی اسم و لقب با پیشوند و پسوند تو آردا داشت رو زدم دیدم هست :huh:

بلاخره دیدم تازمانی که بتونم یه شخصیت مورد علاقه دیگه تو آردا پیدا کنم اسمم همین باشه(اسم ایمیلمه)

راستی من اسمم رو خیلی دوست دارم ازشم راضیم و مخفف michael croft هم هستش!!!

شرط میبندم کسی نمیشناسش!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

سلام من عاشق گلوین پادشاه دورین هستم ولی مجبور شدم نام داین را برای خودم انتخاب کردم ولی در کل من عاشق نژاد دورف هستم و همیشه بخش عظیمی از تحقیقاتم درباره دورف هاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

سلام من عاشق گلوین پادشاه دورین هستم ولی مجبور شدم نام داین را برای خودم انتخاب کردم ولی در کل من عاشق نژاد دورف هستم و همیشه بخش عظیمی از تحقیقاتم درباره دورف هاست

همچنین.....

خوش اومدی داداش....

ما ارادتمند تمام دورف ها هستیم.....

کاری باری امری چیزی داشتی بگو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

Peredhil، كاملا راضى ام. لقب الفى دانا و پادشاه، پادشاه الراند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

اگه "راضی" نباشم باید چیکارکنم !!! اسم خودمه دیگه ( جوووون !!! ) :D :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

راضیه راضی اسم عمو لبرانو با اسمه خودم مخلوت کردم شده Amir lj

و Amir lj یعنی ....

یعنی ..... من :D

:((

ویرایش شده در توسط Amir Lj

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

من کاملا راضی هستم،گیلدور یکی از شخصیت های مورد علاقم که به فرودو و سم و پی پین پناه میده و نکات خوبی رو به اون میگه.

و همچنین کمتر کسی در اردا این اسم رو داره.

ویرایش شده در توسط گیلدور اینگلوریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

برای اینکه بعد از مدت ها یه پست داده باشم

از نام کاربریم راضی نیستم

برای اینکه اون زمان که عضو شده بودم کتاب های تالکین رو نخونده بودم برای همین چون اونموقع تو جو اسکایریم بودم nordman رو انتخاب کردم الان راضی نیستم و می خوام به یه چیز آردایی تغییرش بدم

چطوری می تونم تغییرش بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

برای اینکه بعد از مدت ها یه پست داده باشم

از نام کاربریم راضی نیستم

برای اینکه اون زمان که عضو شده بودم کتاب های تالکین رو نخونده بودم برای همین چون اونموقع تو جو اسکایریم بودم nordman رو انتخاب کردم الان راضی نیستم و می خوام به یه چیز آردایی تغییرش بدم

چطوری می تونم تغییرش بدم؟

به مهدی سه بعدی پیام خصوصی بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

HellHound یا سگ جهنمی ، سگی در افسانه های فانتزی هستش. این سگ در بیشتر افسانه ها دارای 3 تا سر و دم ماره. با خز سیاه و چشم های قرمز. HellHound دارای قدرتیه که میتونه با خیره شدن به چشم ها طرف رو نابود کنه. در بعضی افسانه ها قدرت مکالمه با انسان رو داره. این سگ نگهبان دنیای مردگان یا همون جهنم خودمونه تا کسی نتونه بره داخل یا ازش خارج بشه.

توضیحات بیشتر : اینجا

این که همون سربروسه. خب سربروس که باحال تر بود... البته هر کس یه نظری داره

بنده طی دورانی که تو یه سایتی(جهت اینکه نمی دونم اسم بردن از سایت اینجا درسته یا نه، اسم نمی برم)، شناسه ی ادموند رو انتخاب کردم. حالا بنا به دلایلی که آبروم می ره اگه بگم :D

بعد تو اونجا با ادموند شناخته شدم و رفتم یه سایت دیگه و اونجا هم با ادموند، منتها بعد از اون یه پونسی هم گذاشتم کنارش که تنها نمونه و مث نوه ی عمو یادگار، هی بگه پشتم گرمه و اینا...

البته شناسه های دیگه ای هم دارم. kira_yamato و هرمس، اما خب رسماً همه جا به اسم ادموند پونسی شناخته شدم

خودم هم خیلی به شخصیت ادموند تو نارنیا علاقه دارم. به نظرم خیلی بیشتر می تونست روش کار بشه، اما خب نشد و مام به همین راضی ایم:((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...