رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

Fingolfin ( فینگولفین)

من راضی راضی ام در مورد فین گولفین بزرگم اطلاعاتو از کتاب سیلماریلیون دارم

عکس پروفایلم که از اینترنت گرفتم بیانگر جنگ بزرگ پسر فینوه با ملکور

امضام برگرفته از سخن فین گولفین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

درود منم که امروز عضو شدم!

نام کاربری منم فیلی هستش می خواستم تورین رو بزارم که قبلا استفاده شده ولی خوب فیلی هم خواهر زاده تورین هستش و جزو نزدیک ترین خویشاوندن او

از اونجایی که من تازه کتاب ها رو دارم می خرم ( سوء تفاهم نشه از 10 سال پیش که فیلم های ارباب حلقه ها رو دیدم طرفدارتالکین و داستان هاش شدم) زیاد اسامی زیادی رو از داستان های تالکین نمی دونستم پس تصمیم گرفتم نام فیلی رو انتخاب کنم. و البته دوست داشتم نامی رو انتخاب کنم که حتما مربوط به کتاب های تالکین هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

نیاز به توضیح زیادی نداره اگه یه نگاه روی کتاب اطلس سرزمین میانه بندازین قشنگ کارن وین فونستاد رو میشناسین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

نام کاربریم که مشخصه مال کدام شخصیته.

ولی خوب واقعا دیر ثبت نام کردم و فکر کنم همه اسم هایی که می خواستم برای نام کاربریم انتخاب کنم قبلا انتخاب شده!

ولی خوب باز هم اشکالی نداره و راضی هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

خوب کارن رو همه باید بشناسن . کتاب اطلس سرزمین میانه کار اون بوده و کلی اطلاعات جالب برای درک درست فضا های سرزمین میانه به ما داده.

تالکین هیچ وقت جغرافیایِ دنیای مربوط به کتاب هابیت و ارباب حلقه‌ها و کلا آردا رو کامل نکرد. در طراحی سرزمینِ میانی، جلدِ چهارمِ تاریخ سرزمین میانی که کاری از کریستوفر تالکین بوده نقشه‌های قابلِ توجهِ متعددی رو، هم از دنیای تخت اولیه و هم دنیای گرد منتشر کرد که استاد در اواخرِ دههٔ ۱۹۳۰ خلق کرده بود.کارن وین فونستاد از رویِ این نقشه‌ها، نقاشی‌هایی شاملِ جزئیات، اما غیرِ متعارف کشید با نامِ «نقشه‌هایِ کاملِ دنیا» که دنیایی را نشان می‌دهد که در طولِ دوره‌هایِ تاریخی شرح داده شده در کتاب‌هایِ «سیلماریلیون»، «هابیت» و «اربابِ حلقه‌ها» ثابت و پایدار مانده‌است.

با این تفاسیر من کاملا از نام کاربریم راضیم.

ویرایش شده در توسط کارن وین فونستاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
persian elf

اول اینکه من همین الان تو سایت عضو شدم..ولی از قبل با این سایت آشنا بودم و بهش سر میزدم...

راستش من از الف ها و استایل شون و اون غرورشون خوشم میاد..مخصوصا از شخصیت لگولاس...واسه همین خواستم این اسم رو واسه خودم انتخاب کنم ک دیدم این اسم هست واسه همین پرشین الف یا الف ایرانی رو انتخاب کردم و از این اسم راضی ام @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

منم كه جون خودم ويزارد پر رمز و راز...!!! @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alien1808

راضی ام! اول میخواستم اسم یکی از شخصیت های این مجموعه رو انتخاب کنم ولی در نهایت این اسم اصلی و قدیمیم رو انتخاب کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

سلام دوستان.

من اسمم عرفانه ولی بعضی از خویشاوندان و دوستان منو اری صدا میکنن روزای اولی که تو اردا عضو شدم اسمم گریما بود که اون اسمم یه داستان مفصل داره بعد که با کاربران اینجا آشنا شده ام فهمیدم که اونا روبه اندازه ی دوستان واقعی ام دوسشون دارم به خاطر همین اسم اری انتخاب کردم که بیشتر باهاشون احساس صمیمیت و نزدیکی کنم.البته اسم اری جدا از این که اسم خودمه به نظر من یه وزن قشنگی داره و همچنین یه اسم خاصه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ThE BeNa UnDeRtArTaKeR

اسم من تو آردا آندرتیکر است من علاقه زیادی به اون دارم. اسم خودم ندا است و خیلی خوشحالم عضو شدم چون خیلی خوبه

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dream_Phoenix

انتخاب این اسم به عنوان شناسنه بر میگرده به حدود سال 79 . وقتی که برای بار اول کتاب هرپاتر و تالار اسرار روخوندم عاشق ققنوس شدم و از اون به بعد اسم خودم رو ققنوس گذاشتم و کلا چون یه کم خیال پرداز و رویا پردازم اسم dream رو هم بهش اضافه کرده که بشه ققنوس خیال . از اون سال به بعد هر جایی که رفتم اسمم Dream_Phoenix بوده و خواهد بود . فقط بعضی جاها که به اسمم ایراد میگرفتن از اسم Hombre که یک واژه مکزیکی به معنای (( مرد )) است استفاده میکنم که این اسم رو هم از روی یکی از فیلم های پل نیومن به همین اسم برداشتم . پس هرجایی که Dream_Phoenix و یا Hombre رو دیدید بدونید که اون شخص منم <_<

ویرایش شده در توسط Dream_Phoenix

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب مطمئنم همگی رینگز Ringsو میشناختید <_<

من نام کاربری قبلیم رو که باتوجه به شرایط موقع ثبت نامم انتخاب کرده بودم و جدا دوستشم داشتم تغییر دادم و نام کاربری وانا یکی از والیر را انتخاب کردم

بله من از نام کاربریم راضیم و به دلیل شباهت این شخصیت به خودم انتخابش کردم

تقریبا سه چهار ماهی روش فکر کردم تا اینکه وانا شد انتخابم

اطلاعاتمو از کتاب سیلماریلون کسب کردم و بله با آگاهی این نام کاربری رو انتخاب کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári
ارسال شده در (ویرایش شده)

نام کاربریم در حقیقت اسم دوم من هست و خیلی واسم عزیزه :((

موقع ثبت نام هر چیزی که وارد میکردم تکراری بود! تا مرز شکستن کامپیوتر رفتم واقعا! چون از آردا فقط ارباب حلقه ها رو میشناختم و با دیدن این همه اسم تازه که نمیدونستم چه معنی ای دارن و از کجا اومدن عصبی شده بودم <_< به هرحال اسم خودم رو استفاده کردم. ولی الان در فکر یک نام آردایی هستم و مشغول جستجو.

ویرایش شده در توسط ضحی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
atar-od-dior

محبوب ترین داستان جهان تالکین برای من حدیث برن و لوتینه. بنابراین طبیعیه که از برن خوشم بیاد تا جایی که اسم فیسبوکی و چندین کاربری دیگه با این نام در جاهای مختلف دارم.اما اینجا جاییه که همه خودی محسوب میشن.جدا از اینکه برن قبلا انتخاب شده دوست داشتم یک لقب انتخاب کنم.پس عبارت پدر دیور ( فرزند برن و لوتین ) رو به سینداری ترجمه کردم.از آهنگ آتار اود دیور هم خوشم اومد.نظر دوستان رو خوشحال میشم بخونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

خوب من لازم میدونم دوباره اینجا یه کامنت بزارم چون عوض شده نام کاربریم.

بله کاملا راضی هستم. توروندور پادشاه عقاب های مانوه بر فراز آسمان های سرزمین میانه در کریسا گریم. درگه از زندگی چی میخوایم؟؟؟؟؟ :(())))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تینلور

منم که میشناسید یکی از نه یار حلقه شجاع دلاور و از بستگان فرودو بعدا تقریبا در شایر شاه شدم عجیبه کسی پی پین را دوست نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard
ارسال شده در (ویرایش شده)

منم که میشناسید یکی از نه یار حلقه شجاع دلاور و از بستگان فرودو بعدا تقریبا در شایر شاه شدم عجیبه کسی پی پین را دوست نداره

اتفاقا پي پين از بامزه ترين شخصيت هاي داستانه.همه دوستش دارن :((

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام :((

من وب هستم

فقط خواستم بگم كه از نام كاربريم كاملا راضيم :دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

کی میتونه از اسم گلورفیندل ناراضی باشه؟

قاعدتا اکثرا معناشم میدونن ولی برای تعداد اندکی که نمیدونن باید بگم که گلورفیندل یه اسم با اصلیت سینداریه که به معنای مو طلایی هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
همزاد!
کی میتونه از اسم گلورفیندل ناراضی باشه؟ قاعدتا اکثرا معناشم میدونن ولی برای تعداد اندکی که نمیدونن باید بگم که گلورفیندل یه اسم با اصلیت سینداریه که به معنای مو طلایی هستش

الان من از همون تعداد اندکم هستم!!

خیلی ممنون اطلاعات دادین! دی

من خب نمی دونم از اسمم راضی ام یا نه؟!!؟

ولی از اون جایی که این اسم علومی رو به خاطرم میاره که خیلی علاقه دارم بهش.. پس از اسمم راضی ام...

اما الان شاید ترجیح بدم یه اسم آردایی تر انتخاب کنم..نمی دونم اصن تا ببینیم چی میشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نام کاربریم در حقیقت اسم دوم من هست و خیلی واسم عزیزه ;))

و میشه بگید چرا عوضش کردید؟! :(

من وب هستم

فقط خواستم بگم كه از نام كاربريم كاملا راضيم :دي

چرا وب حالا؟!

خیلی ها بودن رو حساب احتیاط یا حالا هرچی اومدن و یه نام همینجوری گذاشتن اما بعد مدتی که به بچه ها اعتماد و به جو صمیمی فروم عادت کردن نام رو یک نام آردایی و همیشگی انتخاب کردند اما شما همچنان از نام کاربریت کاما راضی هستی که جای سواله واسم...

کی میتونه از اسم گلورفیندل ناراضی باشه؟

واقعا...

به شخصه خیلی خوشم میاد از گلورفیندل، خودش و اسمش!

اسمش هم خوش صداست، هم خوب توی دهن می چرخه، خوش نویسه و خلاصه خیلی خوبه! (چقدر خوش بحالت شد فکر کنم تنها کسی هستی غیر از خودم که اینجوری از نام کاربریش گفتم! :)))

اما الان شاید ترجیح بدم یه اسم آردایی تر انتخاب کنم..نمی دونم اصن تا ببینیم چی میشه!!

میتونیم کمکت کنیم :((

معمولا همه بعد از خوندن سیلماریلیون نام های بهتر به ذهنشون زده میگم چطوره شما با سیلماریلیون شروع کنی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...