رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

اهریمن

نام کاربریم صفتی است برای افراد اورنده ی خوف و وحشت منم خودم عاشق داستان های ترسناکم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ویلوارین

وقتی تصمیم گرفتم عضو آردا بشم گفتم حتما باید یک اسم آردایی داشته باشم برای همین کتاب سیلماریلیون رو برداشتم و مثل دیوان حافظ ازش یه فال گرفتم اول اومد کوه های آبی دیدم خیلی ضایع هست دوباره تالکین رو به حق جد و آبادش قسم دادم خوشبختانه اومد ویلوارین یعنی همون ذات الکرسی خودمون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

من یه مشکل با نام کاربریم دارم.اونم اینه که یه جاهایی میبینم نوشته مادروس مثل دانشنامه ی والیمار یه جا هایی هم نوشته مایدروس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خوب مهم ترین عاملی که باعث شد لرد لاس رو انتخاب کنم اینه که تو دهن خوب میچرخه!یه جورایی هم از مثماش خوشم میاد...همین

شوخی میکنی! :|

کجاش خوب میچرخه...بعدم مگه نام کاربری باید فقط تو دهن خوب بچرخه؟!

تو یه سایتی موقع ثبت نام نوشته بود: «نام کاربری نشان دهنده شخصیت شماست!»

نام کاربری من لقبیه که فارامیر به ائووین داد وقتی توی شفاخونه ها بودن به شدت بسیار زیادی ازش راضی هستم ولی معمولا بچه ها بهم بانو و لیدی و مشتقاتشو میگن ;)

آدم عاشق درسته کله ـش کار نمیکنه اما احساسش چون رودی جاریست و میبینیم که اثراتش هم پیداست!

واقعا لقب خوبی داد...مبارکه! :|

نام کاربریم صفتی است برای افراد اورنده ی خوف و وحشت منم خودم عاشق داستان های ترسناکم

امیدوارم که شما آورنده خوف و وحشت برای ما نباشی!! :دی :)

به آردا خوش اومدی...

من یه مشکل با نام کاربریم دارم.اونم اینه که یه جاهایی میبینم نوشته مادروس مثل دانشنامه ی والیمار یه جا هایی هم نوشته مایدروس.

خیر. دقیقا درستش مائدروس هست اما برای تلفظ راحت تر در فارسی درستش مایدروس ـه. در الفی بهتره ea رو i تلفظ کنیم تا راحت باشیم. مثل maedros (مایدروس) Nirnaeth (نیرنایت) و...

حالا چرا مایدروس؟! البته سوال نداره به نظر خودم گل سر سبد فرزندان فئانور بود و طبعی آرام تر از برادران و پدر خود داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.F_K.O.L

بلی! راضی هستیم! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

لرد لاس اسم شخصیت بد داستان دیموناتاست و جلد اول کتاب هم به همین اسمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

من اسمم ربطی به دنیای آردا نداره و شخصیت خاصی نیست

کلا این اسمیه که هر جای دنیای مجازی باشم همین اسممه.

دلیل انتخابمم به خاطر آرامش و الهامی که از آسمون شب میگیرم.

حالا اگه بخوام ربطش بدم اشاره میکنم به اون قسمت فیلم که سموایز توی آسمون موردور یه ستاره میبینه و به فرودو نشونش میده...ازش امید میگیره

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

VICTORیک اسم با معنی و زیباست.هیچ وقت عوضش نمی کنم با این که نام هیچ کدام از شخصیت های lord of the rings نیست ولی معنی نهفته در درونش دربر گیرنده تمام شخصیت هاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

اینجانب بسم ا... الرحمن الرحیم

الروس ائارندیل زاده هستم :دی داداشِ الروند!

خب دلیلش هم اینه که از شخصیت الروند و الروس خوشم میاد ( بیشتر الروس)

و اولین فرمانروای نومه نور هستم و آگاهانه انسان بودن رو انتخاب کردم!

دودمانم به فینوه بزرگ میرسه

نوادگانم نیز به اندیل و شاه اله سارو .. .!

کلا خوشم میومد دیگه آقا

یه فرد اصیل قدرمت مند و دارای ضمیری پاک :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

با سلام و خسته نباشید خدمت همه اعضا و خردمندان و همه ی بزرگان آردا !

از اونجایی که بنده به الروس علاقه داشتم و همچنین از اسمش خوشم میومد ( شیوه بیانی و واج آرایی و کلا ویژگی های اسمش)

بنابراین تحقیق کردم دیدم یکی دو نفر بیشتر به این نام مفتخر نیستن

بنا براین تصمیم گرفتم این اسم رو انتخاب کنم!

الروس از فرزندان ائارندیل ( ناجی دنیای تالکین)

و از نوادگان فینوه کبیره!

و همچنین سر سلسله ی پادشاهی های بزرگ سرزمین میانه هست( مثل نومه نور ، گاندور ، آرنور ، ...)

پس چه دلیلی بالاتر از اینکه ایشون ( خودم :دی الروس ائارندیل زاده :دی) یکی از شخصیت های مهم سیلماریلونه!؟

ویرایش شده در توسط الروس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sаuron

بله چرا که نه!اصلا یه ابهت خاصی داره سائرون. :-) :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

سلام

ادموند پونسی پسر دوم و فرزند سوم خانواده ی پونسی و دوک لنترن ویست، کنت گذرگاه غربی و سلحشوری از حلقه ی نجبای میز شیره. وی یکی از چهار فرزند پیش بینی شده برای نجات نارنیا از دست ساحره ی سفید، جیدیس بود که موفق به شکستن عصای جادویی وی شد. ادموند همچنین در ماجرای پرنس کاسپین مأمور اعلام دوئل شاه پیتر به لرد میراز بود. او همچنین همراه با کاسپین به سرحدّ شرقی دنیا سفر کرد. آخرشم مرد و جوون مرگ شد! :-)

من مردم! من مردم! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

رُزباد، دعای معبد سینماست. هرکس همشهری کین اورسن ولز را دیده باشد با راز این زمزمه آشناست. رزباد تعبیری فرویدی/لاکانی‌ست از زندگی و اضمحلالش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

خب

بعله که با رضایت خاطر کامل انتخاب کردم .

براش زیاد فک کردم چون دوس داشتم بهترین اسم ممکنو انتخاب کنم که دوسش داشته باشم .

اطلاعاتم از گیلدور : نوشته شده در متن کتاب ارباب حلقه جاد یک : سواری از دور میآمد که گیسوان زرینش شلاق وار در هوا پیچ و تاپ می خورد :-)

البته یه اشکال کوچیک که ( برا خودم مهم نیستا ) گیلدور مرده ولی من دخترم :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

I am Ganalf and Gandalf means ... me

راستشو بخوای بدون هیچ پیشینه ی فکری ای این اسمو انتخاب کردم و اولین اسمی بود که وارد کردم و از طرف سایت قبول شد. از اونجایی که به تلفظ دقیق کلمات انگلیسی حساس هستم با ث نوشتم می ث راندیر

از تلفظ این کلمه هم خوشم میاد البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

خیلی دوست داشتم اسمم رو لگولاس بزارم ولی دیدم خیلی از اعضا از این اسم استفاده می کنند ، نخواستم خز بشه برای همین از خیرش گذشتم .

حالا VICTORهم خوبه ولی مهم اینه که نظر شما عزیزان درباره ی اسمم چیه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

بلی بلی راضی هستم! اول میخواستم اسم یکی از شخصیت ها ارباب حلقه ها رو انتخاب کنم ولی رو هرچی دست میذاشتم قبلا انتخاب شده بود. یه جورایی میشد تقلید و من از تقلید متنفرم. اون موقع هنوز سیلماریلیون و فرزندان هورین رو نداشتم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

فین رود فلاگوند تنها کسی بود که پیداکردم و واقعا هم مناسب است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

با عرض اجازت

فین رود فلاگوند تنها کسی بود که پیداکردم و واقعا هم مناسب است.

اسم شهریار فینرود قبلا توسط من اشغال شده. :-bd البته من اسمش رو اشتباه نوشتم چون سه سال قبل که با این نام عضو یکی از سایت های فانتزی شدم طرز نوشتنش رو یادم نبود و بعد که تو سایت های دیگه از جمله اینج اعضو شدم همین اسم غلط برام تثبیت شده بود برای همین به اشتباه نوشتنش ادامه دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

فینرود فیلاگوند، زیباترین جمله شهریاران الف و دوست داشتنی ترین فرد از تبار فینوی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تهانو

بله راضی هستم. نام کاربری من از یکی از شخصیت های موردعلاقه ام در مجموعه دریای زمین هست. البته جلد چهارم این مجموعه هم به همین نام است.

ویرایش شده در توسط تهانو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خیلی دوست داشتم اسمم رو لگولاس بزارم ولی دیدم خیلی از اعضا از این اسم استفاده می کنند ، نخواستم خز بشه برای همین از خیرش گذشتم .

حالا VICTORهم خوبه ولی مهم اینه که نظر شما عزیزان درباره ی اسمم چیه .

البته میشد پسوندی رو به لگولاس اضافه کنی که دیگه گذشت.ویکتور اسم قشنگ و خوش وزنیه

البته به شرطی که منظور شما از ویکتور ،ویکتور قسمت دوم دنیای زیرزمینی نباشه که شخصیتی بس مخوف و دهشتناک بود

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یاسمن

خودمم نمیدونم....

هی با بانو مشورت میکنم ببینم عوضش کنم یا نه؟؟؟؟

گفتم حالا که دیگه همه اسمم رو میدونند یه اسم اسطوره ای بزارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

بله.اتفاقا برخی از شخصیت های دنیای تالکین هستند که متاسفانه کاربر برجسته ای رو به اسم اونها نداریم.از بین زنان لوتین و آره دل خوبن به نظرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

معلومه که راضیم... :-j

حتی اکثر اوقات به جای اسم خودم از این اسم استفاده میکنم...کلا نشان خودم میدونمش و با گفتنش یاد طبیعت،چیزی که دوستش دارم،میوفتم... :-bd

عجب حکایت ها دارم من با دنیای تالکین... :- :D :) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...