رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

3DMahdi

خب تو اطلاعات پروفایل من همچین فیلدی نیست! فقط یه ویرایش صفحه درباره من هست با تاریخ تولد!

فینگولفین رو فارسیشو امتحان نکردم فقط انگلیسیشو زدم!

باید 30 پست بزنید تا اون فیلد فعال بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من چون عاشق سرزمین میانه هستم و واسم یکم سخت بود بخوام یکی از شخصیتاشو انتخاب کنم واسه همین اولش میخواستم <<آردا>> رو انتخاب کنم ولی بعد(نمیدونم شاید بخاطر هم نام بودن با سایت)ارباب حلقه ها رو انتخاب کردم چون بین کتابای تالکین که عاشق همشونم لوتر رو یکم بیشتر دوس دارم...

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.E

من اول فقط برای اینکه عضو بشم این اسم به ذهنم رسید و انتخاب کردم؛ قصد داشتم تغییرش بدم ولی چیز مناسبی به ذهنم نمیرسید؛ تا اینکه کلا امکان تغییر از دست رفت.

اوایل اصلا ازش خوشم نمیومد؛ ولی بعدا مجبور شدم عادت کنم؛به علاوه برای آدم مثل من که زیاد در انظار عمومی (!)ظاهر نمیشه شاید نام کاربری زیاد مهم نباشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من بدون هیچ معطلی اسم خاص خودم رو نوشتم.چون نمیخوام توی آردا جای یه شخصیت دیگه رو داشته باشم.میخوام که خودم باشم.به عنوان یه شخصیت مستقل.نه اینکه توی یکی دیگه حلول کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کورونیر

خب من دیدم هیکس اسم شخص شخیصه ((مرد مهارت ها))رو انتخواب نکرده خودم مفتخر شدم :D

کورونیر اسم الفی جادوگر سفید اصلیه!!!قبل از اینکه اون گندالف خودشیرینی بکنه!! :D

البته خیلی از الف ها خوشم نمیاد ولی این اسم به سارومان بیشتر میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب من از نام های کاربری خودم راضی بودم ... ولی با اومدن هابیت به این نتیجه رسیدم که باید همشون رو بکوبونم تو دیوار . تورین اوکن شیلد از همه باحال تره ! آواتارم عوض شد ولی نام کاربری رو چه میشه کرد ...

یا ارو

ت.ت. کجایی که سیه تیغ رو کشتن!

:دی

من هم از نام کاربریم خیلی راضی هستم.! strayder یکی از لقب های آراگورن هستش و معنیش جهش زننده هست.! :)

کلا با استرایدر خیلی حال میکنم.! :D

استرایدر رو اینجوری نمی نویسن ها (لقب آراگورن منظورمه)

تضاد، تو چیرو از غلط املایی درست کردی پس؟ :دی

Strider درسته :)

که معنیش میشه کسی که شلنگ انداز گام بر میدارد!

در مورد نام کاربری خودم یک جایی همین جاها توی بیشه های آردا توضیح داده بودم به نظرم! :دی

اما باید بگم با وجود الف ستیزی از زمان نوزادی! (:دی) از نام کاربریم راضی ام :دی

شاید ترجیح میدادم شاه جادوپیشه ی آنگمار بزارم، اما همین الان خیلی بهتره :D

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این تاپیک اصلا شامل حال شما نمیشه الوه جان!! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

این تاپیک اصلا شامل حال شما نمیشه الوه جان!! :دی

اِ چرا؟

چی شده؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چی چیزی شده؟! :دی

چیزی نشده؟

مگه میشه شما از نام کاربریت راضی نباشی؟! :دی

بهترین نام کاربری!! {اسمایل حریف طلبی در اینجا}

(حالا گرفتی چه خبره؟!! :دی :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چی چیزی شده؟! :دی

چیزی نشده؟

مگه میشه شما از نام کاربریت راضی نباشی؟! :دی

بهترین نام کاربری!! {اسمایل حریف طلبی در اینجا}

(حالا گرفتی چه خبره؟!! :دی :دی)

نمیگیرم :D

به استناد همون تاپیک بنده از مخالفان سرسخت الف ها بودم :دی

الان نمیدونم چیکارش کردین و بحث رو کی برد

اما تا جایی که بودم برتری با الف ها نبود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

الوه جان میدانم خودم.! از عمد ابن کار را کردم.! چون به نظرم اینطوری از نظر بصری زیباتره.! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

خوب دوستان درسته که نام کاربریم ربطی به دنیای آردا نداره ولی راضیم .یادمه سال 83 (فکر کنم تقریبا اوایل آردا بود ) بود وقتی تو سایت آردا عضو شدم اول نام کاربریمو میخواستم لیگولاس بزارم ولی این کارو نکردم.

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Solmaz

سلام

اسم من ارباب هستش .خیلی ازش خوشم میاد نمیدونم چرا اسم شخصیت ها رو دوست نداشتم انتخاب کنم والا بانو گلادریل رو انتخاب میکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gorgoroth

شناسه بنده هم Gorgoroth نام یکی از مناطق دیدنی سرزمین موردور هست و همچنین نام یکی از گروه‌های موسیقی در سبک متال که میشه ازش به عنوان دلیل اصلی این انتخاب یاد کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir from Lorien

راستش من تازه عضو شدم !! از همون اول که فیلما رو دیدم و با کتابا آشنا شدم به شخصیت هالدیر خیلیییییییییییییییییییییییی علاقه مند شدم !!! :)

برای همین این نام کاربری رو انتخاب کردم و خیلی هم ازش راضی هستم !! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir from Lorien

ممنون بابت تاپیک

من کلا عاشق الف ها هستم و خیلی خییییییییییییلی از شخصیت هالدیر خوشم میاد !!! برای همین این نام کاربری رو انتخاب کردم !! :)

در مورد هالدیر هم باید بگم که همه میشناسنش دیگه چرا باید توضیح بدم !!! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vych King

سلام

راستش سال پیش که بنده در این سایت ثبت نام کردم واقعا خیلی خوشحال شدم که همچنین جایی وجود داره.چون من عاشق دنیای فانتزی و مخصوصا ارباب حلقه ها هستم البته علت اینکه فعالیت زیادی ندارم اول بخاطر این هست که اطلاعاتم در حد دوستان بالانیست که در مورد موارد تخصصی حرف بزنم و اگر دوستان یکم بیشتر در تاپیک ها زیردیپلم حرف بزنند(:دی) خوب میشه تا ما هم یکم اطلاعات بگیریم.دوم بخاطر این است که مشکلات اجازه نداده زیاد پای نت باشم.

اما نام کاربری بنده کاملا ازش راضی هستم چون شخصا عاشق شخصیت های مرموز و بدجنس و قدرتمند مثل ویچ کینگ بودم و بعد از ورود به این انجمن بلافاصله این نام کاربری رو برای خودم انتخاب کردم.

شناسه من هم که مشخصه

بهترین پادشاه خطه میانی جادوگر شاه پیشه ویچ گینک که یکی از بهترین شخصیت هایی است که من اون رو به عنوان قهرمان ازش یاد می کنم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

MORGOMIR دست راست WITCH KINGفرمانده CARN DUM

کسی که barrow down کاردولان رو در هم کوبید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سلام من تازه عضو شدم اسمی که برای خودم در اینجا گذاشتم راداگاست قهوه ای هست ومن به خاطر بامزه بودن واسرار امیز بودن این شخصیت نام کاربریمو به این اسم نوشتم ودیگر اینکه من حیوانات رو هرجور باشه{به جز خزنده} دوست دارم فضای سبز نیز همین طور :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

من کلا از شخصیت های منفی و مخصوصاDARK LORD ها خیلی خوشم میاد برای همین این اسمو انتخاب کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar
ارسال شده در (ویرایش شده)

من بدون هیچ معطلی اسم خاص خودم رو نوشتم.چون نمیخوام توی آردا جای یه شخصیت دیگه رو داشته باشم.میخوام که خودم باشم.به عنوان یه شخصیت مستقل.نه اینکه توی یکی دیگه حلول کنم.

بعله! :)

(ناظران عزیز ببخشید اگه اسپمه ولی تو این بعله کلی حرف نزده هست! خیلی بیشتر از یه پست!)

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بعله! :)

واقعا قابل تامله! :)

خیلی دوست دارم که شیرین بیاد و دلیل تغییر نام کاربریشو توضیح بده...آیا راضی نبود؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

سلام به دوستان مخصوصا تور عزیز من چون اسم اصلیم ادلسا هست پس چه خوشم بیاد چه نیاد مجبورم تحمل کنم البته من اسمم را خیلی دوس دارم

اما اسم ادلسا پری ماه چند تا از هم کلاسیام انتخاب کردن ومن خوشحال شدم حالا بگذریم که چرا ولی کلا اسم خودم و اسم کاربریمو دوس دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

نزگول ها همیشه ترس و اندوه رو در دل مردم می افکندند

آره من خیلی راضی ام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...