رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

Vána

چه تاپیک پرو پیمونی شده سپاس از تور خان

من با نسخه سینمایی با ارباب حلقه ها اشنا شدم بعدش توی یکی از کتابها م یه توضیح کوتاهی کلا در باره اثر سینمایی وخالقش شده بود بعد اونجا من فهمیدم تالکین خالق این دنیا بوده

بخاطر همین خواستم با نام کاربری ارباب حلقه ها البته به زبون خارجیش رو بزارم که انتخاب شده بود بعدم رینگ رو امتحان کردم وگاندلف انتخاب شده بودند

تا رسیدم رینگز پیام مثبت برای ثبت این نام کاربری اومد این شد نام کاربریم الانم خیلی میدوستمش زیاد

اواتور م اواتور چهارمی قبل از این سه تا دیگه بود دو تا کاورهای یاران حلقه وبازگشت پادشاه ویه حلقه دیگر ر تا اخر سر این عکس شد اواتارم

هم مرموزه هم درخشان یه جورایی این خودمه

امضامم جمله شو جایی دیدم بعد خوشم اومد برای خودم قرارش دادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

اولش که میخواستم عضو بشم هرچی اسم گذاشتم نشد پس مجبور شدم Thorongil رو بذارم. بعدا نام کاربریم رو به Assassin Creed که یکی از بازی های محبوبم هست تغییر دادم و تا الان از نام کاربریم راضی هستم. آواتارم هم شخصیت کانر در بازی Assassin's Creed 3 هست که امضام هم دیالوگ های اتزیو در نسخه Brotherhood بازی هست. مکانم هم زمینه دیگه...

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

اولش من این نام کاربری رو تو این سایت ندیدم گفتم بهترین انتخابم میتونه باشه . بعدشم من کلا منطقه شایر رو تو دنیای تالکین خیلی دوست دارم و بهم یه حس آرامش میده یه جای سرسبز و زیبا با مردمان دوست داشتنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

کلا شایر و بگ اند(در فیلم) و موسیقی هاوارد شور (در همین قسمت) خیلی حال و هوای آردایی داره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

Light king

حدود دو ساله برای همه اکانت هام این اسمو میذارم (البته به شکل های مختلف مث : Lightking , Light-king و ...)

اگه جای دیگه ای این اسمو دیدید 90 درصد من هستم :ymapplause:

معنای کلمش خیلی قشنگه ! یعنی شاه روشنایی !!!

بهم آرامش میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نگهبان گاندور

من از فارامیر خیلی خوشم میاد به خاطر شجاعت و دلیریش شاید بعضی ها اونو به خاطر اینکه با اون تعداد کم به جنگ رفت یک احمق بدونن اما اون شجاع تر از هر کسی بود

ویرایش شده در توسط نگهبان گاندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

راستش من دوست دارم که اسم کاربری خودمو عوض کنم ولی حیف که نمیشه :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

با مدیران مطرح کن، چرا که نشه؟!

چه مشکلی داری با نام کاربریت؟ مگه با انتخاب خودت نبود؟!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

با مدیران مطرح کن، چرا که نشه؟!

چه مشکلی داری با نام کاربریت؟ مگه با انتخاب خودت نبود؟!

با سلام

رفیق آخه همین جوری انتخابش کردم

الان یه اسم مدنظرمه که بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب از اونجا که این تاپیک مال همینه که آیا شما شناختی در مورد اسمتون دارید یا نه میخوام بدونم از garima چی میدونی؟

و چه اسم بهتری مد نظرته و چرا؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

راستش گریما ورم تانگ یامارزبان وزیر تئودن شاست که بیشتر اهداف سارومان رو تکرار میکنه

توی کتاب دو برج ازش خوشم اومد

ولی بیشتر اسم لگولاس مدنظرم بود ولی واقعا لگولاس های زیادی در اینجا هستند

به جاش اسم سورن رو دوست دارم که وزیر و سردار ارد (ارشک سیزدهم )بود و از خاندان سورن(مهران) بود

ایشون به سورنا و سورن پهلو معرفند و در شکننده کراسوس سردار رومی بودند

این پیشنهاد فارازون بود که اسمی ایرانی انتخاب کنم

چون وقتی برام داستانشو گفت خیلی خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اسم من با املای صحیح میشه tUrambar در حالی که من نوشتم tOrambar . اولین باری که از این اسم استفاده کردم ، اینو اسم موبایلم گذاشتم . از خود این کلمه و طنینی که موقع گفتنش ایجاد میشه خوشم می اومد و البته معنیش . بعدا هم که اینجا ثبت نام کردم و فهمیدم اسمم غلطه هم سعی نکردم درستش کنم یه جورایی این اسم ، اسم منه تو ی دنیای اینترنت . از اسم واقعی خودم خیلی خوشم میاد ولی تو اینترنت همیشه دوست دارم که TORAMBAR باشم . دلیل اینکه سعی نکردم املای اسمم رو درست کنم ، این بود که بعد از یه مدت این اسم یه جورایی هویت من شد تو دنیای مجازی و همه جا ازش استفاده کردم به طوری که الان یه نفر هست که وقتی منو میبینه بهم میگه تورامبار :( و چند ثانیه طول میکشه تا اسم اصلیم یادش بیاد !

امضام هم یه تکه شعر زیبا هست

Might and glory flowing for a changing dawn

Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright

Crush the world in one clash of your blinding light

که ترجمش میشه ( البته فکر نکنم بتونم خوب ترجمش کنم که زیبایی متن اصلی رو داشته باشه ، فقط برای یه معنی جزئی ...)

قدرت و افتخار برای ساختن سپده دمی از تغییر جاری می شوند

نیرویی باستانی از تاج آهنی بر می خیزد

چه پاک و سرد ، درخشنده و نورانی است

جهان را در هم بشکن با پرتو ای از نور کور کننده ات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

چه جالب..من اینجا رو ندیده بودم ~o) مثل اینکه کم کم باید باور کنم که پیر شدم

ماجرای عضویتم در آردا رو چندباری گفتم.اما اسم کاربریم رو نه!

روزی که تصمیم به عضویت در آردا رو گرفتم،قشنگ یادم میاد.من شخصیت آراگورن رو خیلی دوست داشتم.واسه همین بعنوان اولین تلاشم آراگورن رو امتحان کردم.اما نشد که نشد!فارسی و انگلیسی رو امتحان کردم اما گویا دوستان دیگری پیش دستی کرده بودند.از طرفی از اونجایی که من اصرار به املای درست اسم داشتم و دارم نتونستم خودمو مجاب کنم که املای دیگری از آراگورن رو تایپ کنم.این شد که بی خیال عضویت شدم.و اینگونه بود که من در آردا عضو نشدم. :(

بعدش دیدم نمیشه که...نشستم کتابو باز کردم و خوندم..خوندم و خوندم و خوندم..تا رسیدم به تام بامبادیل پیر و گورپشته ها...یکم که دقیق شدم دیدم چقد بعضی رفتاراش مثل منه.خلاصه این شد که تامی رو بعنوان نام کاربری برگزیدیم.و خیلی هم ازش راضیم.

اما امضاء:من خیلی شریعتی و جمله هاشو دوست دارم.البته این دوس داشتنم قبل از اجرای طرح خز سازی شریعتی بود.خلاصه اینکه ارادت خاصی به این جمله دارم و واقعا با تمام وجود قبولش دارم!

آواتار هم که تصویر تامی شاد و شنگوله...زحمت قرار دادنش هم گردن بگینز افتاد.هیچ وقت حوصله و اعصاب این کارا رو ندارم(از دیگر ویژگی های تامی شخصیتم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

اسم کاربری من لیتل لرد هستش به معنی ارباب کوچک

اگه عمرم بیشتر شد و کائنات مارو کماکان قبول داشتن ویه خورده جیرمون بیشتر شدتو آردا تغیرش میدم به گریت لرد

آواتارم رو خیلی دوست دارم بخدا از بچگی رویای اینو داشتم بزرگ که شدم یه برج به این شکل واسه خودم بسازم

امضام هم یه قسمت ازخلوت گویی های خودمه

ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

من در ابتدا نام کاربری Curunir رو پس از کمی تامل انتخاب کردم،این یک نام الفیه و به معنای مرد صناعت هست.

کم کم دوباره پای هرکول پوآرو-این پیرمرد بلژیکی نازنین و وسواسی و مهربان و منظم-دوباره تو زندگی من باز شد و Poirot رو هم به نام کاربریم اضافه کردم،در کل همون ابتدا هم برای انتخاب نام مشکلی نداشتم .

راجع به علاقم به سارومان هم باید بگم که چون کلا یه جورایی از سر کریستوفر لی بیشتر از سر یان مک کلن خوشم میومد از اون اولا هم سارومان رو به گندالف ترجیح میدادم،چون یه جورایی اینا با این دو تا بازیگر شناخته میشن.از طرفی هم احساس میکنم که به تا حدی مثل سارومان زبان بازم و از فعالیت ها و اکتشافات سارومان منشانه خیلی خوشم میاد.

نکته دیگه اینه که اولا از صدای سر کریستوفر لی خیلی خوشم میاد و ثانیا با یه تقریب قابل قبولی صدا و لحنشو تقلید میکنم و گاهی تو مدرسه دوستام ازم خواهش میکردن "یه تیکه سارومان" براشون برم. D;

(شاید خیلی به این چیزا اعتقادی نداشته باشین ولی بعدا فهمیدم که سر کریستوفر لی و دیوید سوشی و من از لحاظ طالع بینی چینی-که شدیدا بهش اعتقاد پیدا کردم-هم طالع هستیم).

البته برای نشان دادن ارادتم به گندالف،زیر امضام که اسمم و کورونیر به دنبالش هست یه جمله از اون رو که تو شورای الروند بیان میکنه آوردم.

ویرایش شده در توسط Curunir-Poirot

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اسم کاربری من لیتل لرد هستش به معنی ارباب کوچک

اگه عمرم بیشتر شد و کائنات مارو کماکان قبول داشتن ویه خورده جیرمون بیشتر شدتو آردا تغیرش میدم به گریت لرد

آواتارم رو خیلی دوست دارم بخدا از بچگی رویای اینو داشتم بزرگ که شدم یه برج به این شکل واسه خودم بسازم

امضام هم یه قسمت ازخلوت گویی های خودمه

دقیقا چه مدل برجی؟؟؟!

نکته دیگه اینه که اولا از صدای سر کریستوفر لی خیلی خوشم میاد و ثانیا با یه تقریب قابل قبولی صدا و لحنشو تقلید میکنم و گاهی تو مدرسه دوستام ازم خواهش میکردن "یه تیکه سارومان" براشون برم. D;

(شاید خیلی به این چیزا اعتقادی نداشته باشین ولی بعدا فهمیدم که سر کریستوفر لی و دیوید سوشی و من از لحاظ طالع بینی چینی-که شدیدا بهش اعتقاد پیدا کردم-هم طالع هستیم).

البته برای نشان دادن ارادتم به گندالف،زیر امضام که اسمم و کورونیر به دنبالش هست یه جمله از اون رو که تو شورای الروند بیان میکنه آوردم.

پس واجب شد یک تیکه هم برای ما برید! :-?

خدا رو شکر این تاپیک دوباره با چند پست غنی پا گرفت.

آقا کسی امضای قبلی ما رو یادش نیومد؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

برجی دقیقا شبیه برج سایرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

خب من از نام های کاربری خودم راضی بودم ... ولی با اومدن هابیت به این نتیجه رسیدم که باید همشون رو بکوبونم تو دیوار . تورین اوکن شیلد از همه باحال تره ! آواتارم عوض شد ولی نام کاربری رو چه میشه کرد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من هم از نام کاربریم خیلی راضی هستم.! strayder یکی از لقب های آراگورن هستش و معنیش جهش زننده هست.! :-?

کلا با استرایدر خیلی حال میکنم.! :-?

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

سلام

راستی من تازه فهمیدم که نمی شه اسم کاربری خودتو عوض کنی

چون من می خواستم بعد یه مدت اسمم رو عوض کنم

حالا واقعا نمیشه کاریش کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

راستی من تازه فهمیدم که نمی شه اسم کاربری خودتو عوض کنی

چون من می خواستم بعد یه مدت اسمم رو عوض کنم

حالا واقعا نمیشه کاریش کرد؟

سلام

برای کاربران جدید هنوز این امکان وجود داره و مدیریت میتونه که این امکان رو بهشون بده.با آقا مهدی هماهنگ کنین.

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1257&view=findpost&p=24933

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

درود به جناب رضائی.استل

این پستی که شما از جناب مهدی آدرسش رو دادین رو خوندم

گویا فقط امکان ویرایش اسم از نظر اشتباه تایپی هستش نه تغیر نام کاربری

فکر کنم قسمت بوده ما همین little lordباشیم (توی پست های قبلی گفته بودم یه خورده جیرم توی آردا بیشتر شدبه گریت لرد تغیرش بدم)

سلام

برای کاربران جدید هنوز این امکان وجود داره و مدیریت میتونه که این امکان رو بهشون بده.با آقا مهدی هماهنگ کنین.

https://arda.ir/forum...indpost&p=24933

ازشما تشکر می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

خب، من کلا دو ماه بیشتر نیست که تو آردا عضو شدم! البته از مدتی قبل بدون این که عضو بشم به آردا سر میزدم و مطالبشو دنبال میکردم، ولی از اونجایی که خیلی اهل نظر دادن و پست گذاشتن نیستم نیازی به عضو شدن نمیدیدم! (تو سایت های دیگه ای هم که عضو شدم اوضاعم همینطوره!) البته مدت های مدیدی پیش (احتمالا تو دوران دوم!) یه سایتی بود به اسم حلقه یگانه (که فکر میکنم بعدا اسمش به میرک وود تغییر کرد و الان هم ازش خبر ندارم) و من تو اون جا با انام کاربری فیانور عضو بودم.

خلاصه این که وقتی تصمیم گرفتم تو آردا عضو بشم (که بیشتر به یمن نزدیک شدن اکران هابیت بود!) اولین اسمی که به ذهنم رسید فینگولفین بود. من عاشق این شخصیت بودم، و اون فرد موردعلاقه ام تو سیلماریلیون بود! قسمت نبرد تن به تن فینگولفین با مورگوت به نظرم یکی از شکوهمندترین و تراژدیک ترین قسمت های سیلماریلیون بود، و من عاشق نقاشی بودم که جان هو از این صحنه کشیده بود (پس خود بخود آواتارم هم معلوم شده بود!) ولی متاسفانه این اسم قبلا ثبت شده بود و این حسابی تو ذوقم زد و ناراحتم کرد! :-?

خب چاره ای نبود و من مجبور بودم اسم دیگه ای انتخاب کنم. شخصیت موردعلاقه بعدیم تو سیل تورین تورامبار بود (اسمهای لوتر و هابیت دیگه خیلی تکراری شدن! :دی!) واسه همین تورامبار و انتخاب کردم و کلی هم گشتم تا این عکسو واسش پیدا کنم! (البته الان ظاهرا به دلیل تشابه اسمی و آواتاری باید آواتارم رو عوض کنم!)

(یه سوال، چجوری میتونم عنوان کاربریم رو عوض کنم؟! همین که بالای آواتارم نوشته member؟)

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب، من کلا دو ماه بیشتر نیست که تو آردا عضو شدم! البته از مدتی قبل بدون این که عضو بشم به آردا سر میزدم و مطالبشو دنبال میکردم، ولی از اونجایی که خیلی اهل نظر دادن و پست گذاشتن نیستم نیازی به عضو شدن نمیدیدم! (تو سایت های دیگه ای هم که عضو شدم اوضاعم همینطوره!) البته مدت های مدیدی پیش (احتمالا تو دوران دوم!) یه سایتی بود به اسم حلقه یگانه (که فکر میکنم بعدا اسمش به میرک وود تغییر کرد و الان هم ازش خبر ندارم) و من تو اون جا با انام کاربری فیانور عضو بودم.

خلاصه این که وقتی تصمیم گرفتم تو آردا عضو بشم (که بیشتر به یمن نزدیک شدن اکران هابیت بود!) اولین اسمی که به ذهنم رسید فینگولفین بود. من عاشق این شخصیت بودم، و اون فرد موردعلاقه ام تو سیلماریلیون بود! قسمت نبرد تن به تن فینگولفین با مورگوت به نظرم یکی از شکوهمندترین و تراژدیک ترین قسمت های سیلماریلیون بود، و من عاشق نقاشی بودم که جان هو از این صحنه کشیده بود (پس خود بخود آواتارم هم معلوم شده بود!) ولی متاسفانه این اسم قبلا ثبت شده بود و این حسابی تو ذوقم زد و ناراحتم کرد! :-?

(یه سوال، چجوری میتونم عنوان کاربریم رو عوض کنم؟! همین که بالای آواتارم نوشته member؟)

خب "فینگولفین" قبلا ثبت شده بود. "فین گولفین" چی؟ یا "فینگول فین" یا حتی "فین گول فین" !!

عنوان کاربری رو هم باید بری تو تنظیمات و در قسمت اطلاعات پروفایل فیلد مربوط به عنوان کاربری رو پر کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

خب "فینگولفین" قبلا ثبت شده بود. "فین گولفین" چی؟ یا "فینگول فین" یا حتی "فین گول فین" !!

عنوان کاربری رو هم باید بری تو تنظیمات و در قسمت اطلاعات پروفایل فیلد مربوط به عنوان کاربری رو پر کنی

خب تو اطلاعات پروفایل من همچین فیلدی نیست! فقط یه ویرایش صفحه درباره من هست با تاریخ تولد!

فینگولفین رو فارسیشو امتحان نکردم فقط انگلیسیشو زدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...