رفتن به مطلب
تور

آیا از نام کاربری خود راضی هستید؟

Recommended Posts

baggins

سلام.

گفتم نصف شب بیام اینجا کسی نباشه:دی

موقع ای که ثبت نام میکردم اطلاعاتم در زمینه دنیای تالکین کلی بود. ولی خب بگینز ها رو خیلی خوب میشناختم. یه خانواده کلا ماجراجو

وقتی اسم کاربری ازم پرسیده شده، بدون مکث bagins نوشتم.{gg من هیچ وقت از تکرار دو حرف انگلیسی کنار هم خوشم نمیومده:دی} کاملا به نیت بیلبو، مشخصا هم کلی راضی:ymapplause: یه مدت با آواتار بازیگر Ian Holm به سر کردیم که یهو دیدم جونی هام برگشته {مارتین فریمن رو میگم:دی}.

آخرش هم اینکه کسی هست که واقعا فکر کنه یه هابیت ـه؟! حتی برای یه لحظه. خب من اینجام که بگم یکی هست:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

حتما میدونی پی جک جان که آواتارت صرفا دوست پی جکه نه خودش...

اسم کارگردان و عکس تهیه کننده!! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

من از این لقب "مرغ توفان" گندالف خیلی خوشم میاد اصولا خیلی خوبه که آدم در درست ترین زمان در درست ترین جا باشه

قسمت اول نام کاربریم هم که نام شخص شخیص بنده است :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اهم اهم... (عزيزم، كپی رايت رو رعايت كن آقای محترم :دی)

خب بنده هم يه عرض ادبی خدمتتون دارم و ميخوام اسمم رو معرفی كنم. (چقدر تاپيک اسم و فاميل داريم اينجا... ياد دوران مدرسه بخير... :دی)

بنده رو كه با اسم مخفف گندالف در آردا می شناسند، تا كنون چهارپنج تا اسم مختلف داشتم كه مثل عقربه های ساعت از 12 دوباره به 12 برگشتن! :د‍ــــی

اولين باری كه سايت و فروم رو ديدم و هوس عضو شدن به كله ام زد، يادمه كه با پسرعمه ام توی پذيرايی مادربزرگم نشسته بودم پای لپ تاپ و هی فكر ميكردم كه چه اسمی رو انتخاب كنم! بعد از لختی انديشه، ياد گندالف -جادوگر پير ارباب حلقه ها و دانای كل- (با اول شخص اشتباه نگيريد :دی)‌ افتادم و همونطور كه قبلاً (احتمالاً توی صندلی داغ) گفتم، من ارادت خاصی نسبت به جادوگرها و شنل پوش ها دارم! برای همين گندالف رو كه جزو هردو دسته است، برای شناسه خودم برگزيدم و نام كاربری "گندالف" رو تايپ كردم. ولی متأسفانه اخطار داده شد كه اين نام رو كسان ديگه ای قبلاً انتخاب كردن. برای همين از اول شروع كردم به جايگزينی هر اسم گندالفی (از قبيل گندالف خاكستری و گندالف سفيد و...) تا به گندالف سپيد رسيدم و اونو با دلی ناراضی برداشتم... .

تا الان هم كه بارها از سر عدم رضايت و به قولی قانع نشدن اسمم رو عوض كردم و بارها فكر كردم كه چرا گندالف خاكستری رو كنار گذاشتم به طوری كه حتی يه بار اسمم رو به "گندالف خ.س" مخفف گندالف خاكستری.سفيد تغيير دادم و طبق افكار ژوليده خودم دليل آوردم كه هردوی اينها يكی هستن! تا اينكه چندنفر اسمم رو به تمسخر "گندالف خسيس" يا "گندالف خرس" :ymapplause: صدا كردن و من هم برای بار آخر اسمم رو به نام گندالف سفيد تغيير دادم. الان هم كه می بينيد "پ" جای "ف" رو گرفته به مرحمت و لطف آقا مهدی ـه!‌ :دی

چه ميشه كرد، با اينكه ناراضی ام، ولی بايد تحمل كنم ديگه... {اسمايل فروتنی و قناعت :دی}

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

خوب منم پارسال شهریور که می خواستم عضو سایت بشم هنوز زیاد به این جا وارد نبودم اما معمولا توی فروم های مخصوص به موضوع خاصی با نامی در خور اون فروم باشه ثبت نام می کنم به همین خاطر هم اول که اومدم درجا Legoolas رو زدم (چون خیلی ازش خوشم میاد) و دیدم به به خالی هم هست

سریع ثبت نام کردم و گذشت و گذشت تا این که کاشف به عمل اومد که بعله املای صحیح اسمم Legolas ـه اما با این حال بازم دستی بهش نزدم چون من به پایداری توی این موارد خیلی معتقدم اما رسید به وقتی که مدیران محترم اعلام فرمودند که تا 1 هفته فرصت دارین نام نمایشیتون رو عوض کنید که بعد از اون 1 هفته دیگه برای همیشه ثابت می مونه. من وقتی این خبر رو هم خوندم بازم قصد نداشتم اسمم رو تغییر بدم تا این که دیدم خیلی از کاربران دارن اسمشون رو عوض می کنن ولی من چی کار می تونستم بکنم در صورتی که Legolas قبلا انتخاب شده بود؟! این جا بود که با راهنمایی گندالف سپید عزیز (به خودت نگیر:دی) موفق شدم نامم رو به اینی که الان هست تبدیل کنم.

الان هم کامل از این اسم راضیم و اگه دوباره هم بهم فرصت بدن دیگه تغییرش نمیدم.

در مورد آواتار هم زمانی که اومدم تو فروم چشمم به اولین آواتار ها که افتاد، دیدم همه تصویر سیاه-سفید و اکثرا نقاشی گذاشته بودن به همین خاطر رفتم سراغ گوگل خان و این آواتار رو پیدا کردم ... حالا حالاها هم تا وقتی که یه تصویر درست و حسابی پیدا نکنم عوضش نمی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

عجب تاپیک پر و پیمونی شد

برای اینکه کامل تر بشه لطفا از مکان انتخابیتون و امضا هم حتما بگید

مخصوصا شما جناب تضاد که مایلیم بدانیم "خط قاسم" کجاست!! 7.gif

...تو این 8 ماه، 7 بار آواتار عوض کردم،6 بار امضا عوض کردم...

به ائارندیل:

دلیل این امر چی بود؟ یعنی آواتار مناسب پیدا نمیشد؟ آواتار فعلی بسیار پسندیده است به نظرم

همانطور که شما تصویر حامل ائارندیل را گذاشتید من هم در نظر داشتم تصویر حامل تور یعنی عقاب مانوه را بگذارم...

...من از این لقب "مرغ توفان" گندالف خیلی خوشم میاد...

کسی یادش هست این لقب کجا به گندالف داده شد؟؟

...رسید به وقتی که مدیران محترم اعلام فرمودند که تا 1 هفته فرصت دارین نام نمایشیتون رو عوض کنید...

ظاهرا این آقا مهدی خیرش به خیلی ها رسیده

انصافا زحمات زیادی برای سایت میکشن. همین جا ازشون تشکر میکنیم...

...وقتی که توی آردا اومدم به هوای همین موضوع که منظور از اسم کاربری اسم حقیقیه،رضائی رو وارد کردم!اصلا نفهمیدم که چی شد که حواسم رو جمع نکردم ...

به رضائی.استل: شما که نمیخوای بگی انتخاب اسم کاربری (قبل از این) اتفاقی شد و مورد رضایت نبود؟؟

البته ظاهرا زمانی داده شد به کاربران تا نام کاربریشون رو عوض کنن. شما اقدامی نکردی در این زمینه؟؟

الان از نام کاربریتون نیمه راضی هستید یا کاملا راضی؟؟

چه ميشه كرد، با اينكه ناراضی ام، ولی بايد تحمل كنم ديگه...

به گندالف سپید: از نام گندالف سپید خوشت نمیاد؟؟ میشه بگی چرا؟

خیلی ها میمیرن برای این نام کاربری...من خودم شخصا به گندالف سپید احترام زیادی قائلم

به نظرم که نام برازنده و کاملا مناسبی انتخاب کرده اید...

همانطور که گفتم از شخصیت تورین خوشم میاید

غرورش را، شرافتش را، ابتکارش را، شجاعتش را و تدبیرش را می ستایم

این که همیشه در خفا میگرید و هیچوقت آشکارا و بلند نمی خندد

مدتی سعی کردم شخصیتی مانند تورین داشته باشم اما بیشتر از چند روز دوام نیاوردم و بهترین گزینه آن است که خودم باشم

اما یکم بیشتر از تور بگم...

تور, فرزند هور است. هور با افتخار در نبرد نیرنائت آرنوئدیاد به خاک افتاد...

تور آزادانه زندگی کرد. به دنبال تقدیر تا نوراست به راه افتاد...

پس از مدت ها زندگی در ساحل وین یامار به دنبال ورونوه تا گوندولین رفت و با راهنمایی اولمو با افتخار وارد گوندولین شد

با یکی از زیباترین مخلوقات ارو، دختر تورگون، ایدریل ازدواج کرد...

و حاصل این ازدواج آردا را از نابودی نجات داد...(به بیان دوستمون ائارندیل)

و سرانجامش ماوا در کنار ایدریل در سرزمین والینور شد...

اگر صدبار هم مهلت تغییر نام کاربری وجود داشته باشد امکان ندارد تغییرش دهم

من اولین امضایی که برای خودم انتخاب کردم بی نظیر بود.

زمان ثبت نام در سایت خیلی برای نگارشش زمان صرف کردم

خلاصه ای از زندگی تور بود و آخرش با جمله "سرافراز شد...تور" تموم میشد.

متاسفانه از دستش دادم و کامپیوترمو زیر و رو کردم پیدا نشد. دارم کلی به مغزم فشار میارم اما کامل یادم نمیاد

کسی احیانا نمیتونه در یادآوریش کمکم کنه؟؟

در مورد مکان

چه مکانی زیبا تر و رویایی تر از گوندولین

وادی تولادن ، شهر سپید ، گوندولین رویایی ...

آرزوی من دیدن آن است. گرچه در این دنیا امکان پذیر نخواهد شد. مگر در فیلمی شاید در آینده

:ymapplause: :)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien

راجع به انتخاب اسمم چی بگم به نظرتون؟

والا موقع ما جزء اولین کسایی بودیم که ثبت نام کردیم واسه همینم نام کاربری تالکین به ما افتاد .

هرچند بعدش پشیمون شدم چون احساس می کردم یه توهین به استاده ، حتی با تریدی مهدی هم در میون گذاشتم که اگه بشه عوضش کنم اما ایشون گفتن که ایراد نداره یه کم هم توضیح دادن که راضی شدم و همین موند دیگه .

:ymapplause: :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد
برای اینکه کامل تر بشه لطفا از مکان انتخابیتون و امضا هم حتما بگید

مخصوصا شما جناب تضاد که مایلیم بدانیم "خط قاسم" کجاست!! 7.gif

:ymapplause: راستش من هم فکر نمی کردم این تاپیک این قدر جالب بشه!

خط قاسم یه خط فرضی هست در اقمار و سیارات بدون جو که مرز مشخصی ایجاد میشه بین تاریکی و روشنایی. امضای من نقل قولی هست از بزرگمهر حکیم برای این که به خودم یادآوری کنم هنوز خیلی چیزهای برای یاد گرفتن هست و نباید مغرور شد. آواتارم فکر میکنم نیاز به توضیح نداره. یه نماد قدیمی هست از ترکیب یین (بخش تاریک و منفعل و مرموز وجود انسان ها) و یانگ (بخش متضادش). در اصل این دو رو با رنگ های سیاه و سفید مشخص میکنن. من یخ و آتش رو ترجیح دادم. اژدهای معروف اروبوروس هم گرد این دو حلقه زده که نشانه ی جاویدان بودن از تناقض ها باشه. کامل بود؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به رضائی.استل: شما که نمیخوای بگی انتخاب اسم کاربری (قبل از این) اتفاقی شد و مورد رضایت نبود؟؟

چرا حقیقتش در ابتدا مورد رضایت من نبود(چون اتفاقی و ناخواسته بود).

البته ظاهرا زمانی داده شد به کاربران تا نام کاربریشون رو عوض کنن. شما اقدامی نکردی در این زمینه؟؟

چرا اقدام من این بود که اسم کاربریم رو از رضائی به رضائی.استل تغییر دادم.

الآن هم کاملا کاملا کاملا راضیم.

پ.ن:

مکان انتخابیم هم که یکیش زادگاه منه (زاهدان) و مغاک های موریا و تالارهای ماندوس هم از مرموزترین جاهای ائا که دوست دارم برم و اونجا رو ببینم.

امضای من هم که مشخصه:

جملات استاد + یه جملۀ قصار که از دوستم شنیدم.

البته شاید امضاهام رو در آینده تغییر دادم.چون میدونین یه جورایی از جملات اول و دوم امضام بوی نا امیدی میاد!(دوستانی که روانشناسی خوندن منظورمو بهتر متوجه میشن)

پ.ن:

امضا ویرایش شد.

Eru Is Bountiful

من از پسران "لوثین" ام:

وارث ایسیلدور

، ملقب به

اله سار - گوهر الفی

- و سلالۀ "لوثین تینوویل" هرگز زائل نمی شود. و بانوی من "آرون اوندومیل" دخت "ارباب الروند نیم الف" است و آنان کرانه های این سرزمین را بدرود گفته اند؛ و من فرمانروای "درخت سپید گوندور" ام ... .

!Now I'm always smiling

تالکین.استل

mas-estel

mas007

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به گندالف سپید: از نام گندالف سپید خوشت نمیاد؟؟ میشه بگی چرا؟

خیلی ها میمیرن برای این نام کاربری...من خودم شخصا به گندالف سپید احترام زیادی قائلم

به نظرم که نام برازنده و کاملا مناسبی انتخاب کرده اید...

من نگفتم از گندالف سفيد خوشم نمياد؛ گفتم از اين ناراضی ام كه نمی تونم اسم "گندالف سفيد" رو به جای "گندالف سپيد" انتخاب كنم!!

حالا اين مشكل چندانی نيست؛ برعكس سپيد واژه ای پارسی هم هست و من هم از طرفداران سر و پا قرص حفظ ارزش های فرهنگی و ملی ام... :دی

يه نكته اون هم اينكه نام كاربری با نام نمايشی فرق ميكنه. نام نمايشی من "گندالف سپيد" ـه درحالی كه نام كاربری ام "Gandalf the White" ـه. دليل انتخاب چنين نام كاربری هم اين بود كه گفتم بقيه نگن بيسوادم و يه فاز كلاس برم براشون! :ymapplause:

آواتارم رو هم صدبار تا حالا عوض كردم تا به اين آواتار رسيدم و با وجود اينكه بعضی ها منو دماغ كدو (به وزن كله كدو :دی) صدا می كنن، عوضش نخواهم كرد!

امضام هم يه ديالوگه از گندالف سفيد كه در فيلم بازگشت پادشاه اجرا ميشه (فكر نكنم توی كتاب باشه؟) و من اين ديالوگ رو بين تمام ديالوگ های فيلم های كل جهان، بيشتر از همه دوست دارم. :)

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بله بله...عاشق این جمله در قسمت سوم فیلم هستم

توصیف والینور

جملاتی که در تمامی ادیان و تمامی فرهنگ ها مصداق دارد...

با این جمله پیتر جکسون نشان داد که ارباب حلقه ها فیلم هالیوودی نیست و حسابش از بقیه فیلم ها جداست

...

عوضش نخواهم كرد!

عوضش هم نکن چون بسیار زیباست...

خط قاسم یه خط فرضی هست در اقمار و سیارات بدون جو که مرز مشخصی ایجاد میشه بین تاریکی و روشنایی.

کجا همچین تعریفی ارائه داده؟؟

در مورد آواتارم بگم که آواتار قبلیم نمایی از تور در لباس نظامی تورگون بود در پشت سرش منظره ای از غروب آفتاب وین یامار

اما چون تصویر واضحی از صورتش ارائه نمی داد گشتم و این جدیده رو پیدا کردم که به نظر خودم بسیار مناسبه...

هر دو اثر استاد آلن لی هستن...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام...

منم در وحله ی اول برای عضویتم در آردا زدم: گندالف، لگولاس، سوارسیاه، سارومان اما مدام سایت اخطار میداد که این نام ها قبلا انتخاب شده، بالاخره کار به جایی رسید که خواستم اسمی بزارم که دیگه کسی اونو تا به حال نزاشته باشه، از این رو فکرم رفت به فرمانروای دروازه های سیاه! موث آو سائرون؟...

اما چون این اسم رو سماعی شنیده بودم، فکر کردم اسمش مونت آو سائرونه که بعدها متوجه شدم همین مونت آو سائرونی هم که نوشتم، بی معنی نیست و کوه سائرون معنی میده یعنی همون اورودرین...این شد که شدم کوه هلاکت! دی

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

جالب بود...

حالا از آواتارت میگی...؟

و این که امضات ربطی به آردا داره یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آواتارم که والا قبلا تمام تنه ی مجتبی بود...

بعد دیدم یک روز جناب رضایی دارن به من می گن تام!!! گفتم شاید دیگه بچه ها فرق بین منو مجتبی رو نمی فهمن.دی. بعد رفتم یکی خودم ساختم. فی الحقیقه آواتارم خیلی خوشگل تر از خودمه اما تهش شباهت داریم...

امضامم خیر! ربطی به آردا نداره.اصلا خودمم نمی دونم چی هست! دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

بنده اول هالدیر بعدش نشد پس گیل گالاد، الروند و هرچی به ذهنتون برسه آخرش به نتیجه نرسیدم (یعنی اکثرا تکراری بود!)همین جادوگر سفید نارنیا رو گذاشتم

توی فیلم و کتاب نارنیا اون رو از همه دوس داشتم(نه که خیلی وحشی باشما!(هستم :دی))

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من که راضیم

آر-فارازون شاید نمادی از جمشید اسطوره ایران باستان باشه و خیلی جذب شخصیتش تو سیل شدم

ولی طفلک این خاله پسرمون گریما لگولاسو خیلی دوست داره حیف که یه دوجین لگولاس عزیز تو آردا هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

درود و سلام بر فارازون عزیز.زدی تو خال .من خیلی از اسم لگولاس خوشم میاد ولی آردا لگولاس بارون شده په باید تو فکر یه اسم دیگه باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

منم اول خواستم لگولاس بذارم نشد بعد تصمیم گرفتم که اسمو حلقه یگانه بذارم چون همه چیز از قدرت حلقه و خود خواهی صاحب حلقه شروع شد

امضام :وقتی که برای اولین بار فیلمو دیدم راوی داشت این جمله رو میگفت :

حلقه ای سه از برای پادشا هان الف در زیر گنبد نیلی

حلقه ای هفت از برای فرمانروایان دورف در زیر تالار های سنگ

حلقه ای نه برای ادمیان که محکوم به مرگند و فانی

و یکی از برای فرمانروای تاریکی بر سریر تاریکش

در سرزمین موردور و سایه های آرمیده اش

منم خیلی خوشم اومد اینو واسه امضام گذاشتم. آواتار من ربطی به اسمم نداره ولی من که یک الف هستم باید نشانی از الف ها داشته باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

حلقه ای سه از برای پادشا هان الف در زیر گنبد نیلی

حلقه ای هفت از برای فرمانروایان دورف در زیر تالار های سنگ

حلقه ای نه برای ادمیان که محکوم به مرگند و فانی

و یکی از برای فرمانروای تاریکی بر سریر تاریکش

در سرزمین موردور و سایه های آرمیده اش

البته این ترجمه رضا علیزادست در اول کتاب

در فیلم یک چیز دیگه دوبله کردن

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست