رفتن به مطلب
تور

لینک دانلود ارباب حلقه ها با کیفیت بلو ری

Recommended Posts

3DMahdi

سلام، تو پیغام خصوصی هم پرسیده بودید که اینجا جواب میدم.

سایت تاینی مووی فیلم رو به صورت دو زبانه و بدون سانسور گذاشته. جاهایی که سانسور شده بدون دوبله است و با زبان اصلی پخش میشه. من فیلم اول رو دانلود کردم. کیفیت خوبی نداشت. یعنی زمانی که حرف میزدن صدا سوئیچ میکرد روی نسخه فارسی اما وقتی ساکت بودن میرفت روی نسخه انگلیسی و این یه ذره اذیت میکرد. سایت ایران فیلم هم همینو گذاشته بود. اگه میخوای میتونی خودت تست کنی(برای دانلود باید عضو بشی):

http://tinymoviez10.org/tt0167260

من جای دیگه ای ندیدم که نسخه فول اچ دی و دوبله رو گذاشته باشه

برای خرید جایی سراغ ندارم. میتونی تو گوگل "نسخه دو زبانه ارباب حلقه ها" رو جستجو کنی. معمولا سایتهای دانلود فیلم بخش فروشگاه هم دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

دستت درست جناب تور.

اون هدیه گالادریل خوب بود .

اگه بتونی صحنه رفتن به غرب (تیکه آخر بازگشت شاه)رو بزاری ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

از دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم:

از بین دوبله شده های فارسی با کیفیت ترین کدومه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

شما صدا رو میتونید بندازید رو تصویر.

با کیفیت ترین تصویر همینی هست که مورد بحث تاپیک هست.

و با کیفیت ترین صدای دوبله هم که همش یکیه چون مرجه همه دوبله صدا سیما هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

سلام، تو پیغام خصوصی هم پرسیده بودید که اینجا جواب میدم.

سایت تاینی مووی فیلم رو به صورت دو زبانه و بدون سانسور گذاشته. جاهایی که سانسور شده بدون دوبله است و با زبان اصلی پخش میشه. من فیلم اول رو دانلود کردم. کیفیت خوبی نداشت. یعنی زمانی که حرف میزدن صدا سوئیچ میکرد روی نسخه فارسی اما وقتی ساکت بودن میرفت روی نسخه انگلیسی و این یه ذره اذیت میکرد. سایت ایران فیلم هم همینو گذاشته بود. اگه میخوای میتونی خودت تست کنی(برای دانلود باید عضو بشی):

http://tinymoviez10.org/tt0167260

من جای دیگه ای ندیدم که نسخه فول اچ دی و دوبله رو گذاشته باشه

برای خرید جایی سراغ ندارم. میتونی تو گوگل "نسخه دو زبانه ارباب حلقه ها" رو جستجو کنی. معمولا سایتهای دانلود فیلم بخش فروشگاه هم دارن.

من نسخه hd 1080p ایران فیلم دوبله 8.5 گیگ دانلود کردم و بنظر من کیفیت خیلی خوبی داره

دو تا عکس میذارم از قسمت اول stretch شده که بتونید تصویرشو توی پلیر مقایسه کنین

http://upload.tehran...h0djcqtkx11.png

http://upload.tehran...rlr1e2xkp57.png

ویرایش شده در توسط hugo92

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

شما صدا رو میتونید بندازید رو تصویر.

با کیفیت ترین تصویر همینی هست که مورد بحث تاپیک هست.

و با کیفیت ترین صدای دوبله هم که همش یکیه چون مرجه همه دوبله صدا سیما هست.

جناب تور

سعی کردم ولی نشد. هیچ برنامه ای فایل mkv رو ساپرت نمی کنه. نمیدونم شاید اطلاعات من ناقص باشه. شما راهی میدونید که بتونم بدون افت کیفیت صدای فارسی رو فیلم بذارم و حتی بعضی جاهاشو سانسور کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سانسور که کار بچه های صدا و سیماست! :ymapplause:

میشه با انواع نرم افزار های برش فیلم و تدوین این کار رو انجام داد با توجه به این که خروجی فیلم همون کیفیت باشه. رد کردن ساده ترین راهه!! :ymapplause:

همونطور که آقا مهدی فرمودند اگر به سایت تاینی مووی مراجعه کنید اونجا روش اضافه کردن صدا روی فیلم رو توضیح داده.

با این حال هم میتونید با پلیر KMPlayer همزمان که فیلم را اجرا میکنید صدای دوبله را هم گوش کنید. بئون هیچ دخل و تصرفی در کیفیت تصویر. با این دستورالعمل:post-1262-0-08519200-1360243211_thumb.jp

و نیز با نرم افزار mkvtool میشه صدای دوبله رو به فیلم اضافه کرد وتا ابد این صدا روی فیلم اصلی خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

سانسور که کار بچه های صدا و سیماست! :ymapplause:

میشه با انواع نرم افزار های برش فیلم و تدوین این کار رو انجام داد با توجه به این که خروجی فیلم همون کیفیت باشه. رد کردن ساده ترین راهه!! :ymapplause:

همونطور که آقا مهدی فرمودند اگر به سایت تاینی مووی مراجعه کنید اونجا روش اضافه کردن صدا روی فیلم رو توضیح داده.

با این حال هم میتونید با پلیر KMPlayer همزمان که فیلم را اجرا میکنید صدای دوبله را هم گوش کنید. بئون هیچ دخل و تصرفی در کیفیت تصویر. با این دستورالعمل:post-1262-0-08519200-1360243211_thumb.jp

و نیز با نرم افزار mkvtool میشه صدای دوبله رو به فیلم اضافه کرد وتا ابد این صدا روی فیلم اصلی خواهد بود.

جناب تور

درود بر شما و همچنین آقا مهدی از بابت رهنمایی های مفیدتون.

ویرایش شده در توسط ماهون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

جناب تور

قرار شد فایل صوتی فیلم را یه جایی آپ کنید. من منتظرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amrta71

سلام دوستان

فیلم هابیت ریلیز گانول با حجم 2 گیگ رو دیدم الان هوایی شدم ارباب حلقه رو با کیفیت بالا نگاه کنم

با کیفیت ترین نسخه ارباب حلقه چ نسخه ایه و از کجا میشه دانلودش کرد به غیر از تورنت؟اصلا چطوری بفهمیم بین این حجم های بالا 60 یا 70 و 80 گیگ کدوم از همه بهتره؟

نظرتون در مورد کیفیت فیلم هایی که ایران فیلم گذاشته چیه؟کیفیتش در چه حده؟من همین هابیت رو روی تلویزیون 37 اینچ با لپ تاپ پخش کردم کف کردم

کلا امکانات بنده یه lcd 19 اینچ کامپیوتر و یه تی وی 37 اینچ پاناسونیک هست ک برا تی وی لپ تاپ رو وصل میکنم...نهایت امکاناتمون همینه :-?

برای من چه کیفیت و حجی میصرفه دانلود کنم؟همیشه فیلم های بلوری 1گیگی دانلود میکنم

با تشکر فراوان ببخشید اگه زیاد سوال پرسیدم ولی ممنون میشم کاملا ملتفتم کنید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

دوست گرامی با کیفیت ترین نسخه فیلم همون بلوری کامل و دست نخورده هستش که حجمش به این ترتیبه:

فیلم اول (همراهان حلقه)65 گیگ

فیلم دوم ( دو برج)66 گیگ

فیلم سوم (بازگشت پادشاه) 75 گیگ

معمولا اونایی که حجمشون از همه بالاتره نسخه های اصلی هستند که بیت ریتشون هم از همه بالاتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

از دوستان عزیز کسی می دونه فایل صوتی دوبله فارسی دالبی برای این مجموعه هست یانه؟

اگه هست از کجا میشه دان کرد و اگه نیست بالاترین کیفیت موجود کدومه؟

قصد دارم با همکاری دوستی یک نسخه بلوری دوبله از این مجموعه تهیه کنم البته با اعمال حذفیات که بشه تو جمع نگاهشون کرد.

به محض اتمام کار لینک دانلودشو قول میدم تو این سایت بذارم.

الان چیزی که احتیاج دارم بالاترین کیفیت فایل صوتی دوبله هست.

منتظر همکاریتان هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از دوستان عزیز کسی می دونه فایل صوتی دوبله فارسی دالبی برای این مجموعه هست یانه؟

اگه هست از کجا میشه دان کرد و اگه نیست بالاترین کیفیت موجود کدومه؟

قصد دارم با همکاری دوستی یک نسخه بلوری دوبله از این مجموعه تهیه کنم البته با اعمال حذفیات که بشه تو جمع نگاهشون کرد.

به محض اتمام کار لینک دانلودشو قول میدم تو این سایت بذارم.

الان چیزی که احتیاج دارم بالاترین کیفیت فایل صوتی دوبله هست.

منتظر همکاریتان هستم.

خیر. دوبله فارسی همه جا استریو هست نه دالبی!

و کیفیت صدای پایینی هم داره.

پیشنهاد من اینه که با استفاده از یک نسخه دالبی 6 کاناله اورجینال از فیلم، ابتدا دو کانال مربوط به صدای صحنه (voice) را حذف کرده و یکی یکی جملات دیالوگ فایل دوبله رو جایگزین آن کنید (نه همه فایل). به این ترتیب شما یک فیلم با دیالوگ فارسی اما موسیقی متن و افکت های صوتی اورجینال دارید که دالبی هم هست. فقط در خروجی نرم افزاری که باهاش کار میکنید باید دقت کنید تا افت کیفیت نداشته باشید.

موفق باشید :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

خیر. دوبله فارسی همه جا استریو هست نه دالبی!

و کیفیت صدای پایینی هم داره.

پیشنهاد من اینه که با استفاده از یک نسخه دالبی 6 کاناله اورجینال از فیلم، ابتدا دو کانال مربوط به صدای صحنه (voice) را حذف کرده و یکی یکی جملات دیالوگ فایل دوبله رو جایگزین آن کنید (نه همه فایل). به این ترتیب شما یک فیلم با دیالوگ فارسی اما موسیقی متن و افکت های صوتی اورجینال دارید که دالبی هم هست. فقط در خروجی نرم افزاری که باهاش کار میکنید باید دقت کنید تا افت کیفیت نداشته باشید.

موفق باشید :-?

ممنون جناب تور

از راهنماییتون حتما استفاده می کنم. ضمنا از نرم افزار پری مایر آخرین نسخه اش استفاده میکنم که محشره. ولی نکته جالب اینه که احتمالا رندر هر ترک با خروجی مورد نظر حدود یک شبانه روز طول میکشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون جناب تور

از راهنماییتون حتما استفاده می کنم. ضمنا از نرم افزار پری مایر آخرین نسخه اش استفاده میکنم که محشره. ولی نکته جالب اینه که احتمالا رندر هر ترک با خروجی مورد نظر حدود یک شبانه روز طول میکشه.

از این برنامه ها که ویدئو رو دوباره رندر میکنن استفاده نکنید چون هم زمان خیلی زیادی میبره و هم کیفیت تصویر رو تغییر میده. از نرم افزار mkvtoolnix استفاده کنید. این برنامه کاملا با فرمت mkv سازگاره و خیلی راحت و سریع میتونید چندین فایل صدا یا زیرنویس رو به فیلم mkv اضافه کنید بدون اینکه کیفیت فیلم دست بخوره. چون تصویر رو رندر نمیکنه زمان ساخت فیلم هم بسیار کوتاهه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماهون

از این برنامه ها که ویدئو رو دوباره رندر میکنن استفاده نکنید چون هم زمان خیلی زیادی میبره و هم کیفیت تصویر رو تغییر میده. از نرم افزار mkvtoolnix استفاده کنید. این برنامه کاملا با فرمت mkv سازگاره و خیلی راحت و سریع میتونید چندین فایل صدا یا زیرنویس رو به فیلم mkv اضافه کنید بدون اینکه کیفیت فیلم دست بخوره. چون تصویر رو رندر نمیکنه زمان ساخت فیلم هم بسیار کوتاهه.

آقا مهدی ممنون از راهنماییتون

ولی این نرم افزار قادر به کار کردن روی تک تک فریم های فیلم نیست و امکان بریدن قسمتی از فیلم یا همون سانسورو نداره

اگه غیر از اینه بازهم راهنمایی کنید لطفا

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بحث بیشتر از این در مورد کار شما خارج از موضوعیت تاپیکه.

بنابراین اگر بیش از این به کمک ما نیاز بود لطفا از طریق پیغام خصوصی با اعضا ارتباط برقرار کنید. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این هم عیدی ما...اگه قابل بدونید :-?

تمام لینک های صفحات قبل با کیفیت و سرعت بالاتر و به صورت مستقیم و تک پارتی قرار گرفت.

امیدوارم براتون کارکنه!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به دوستداران ارباب حلقه ها و تالکین

میخواستم لینکهای بلوری فیلم ارباب حلقه که توسط آپلودسنترها زحمت کش سایت مووی سنتر رو برای شما قرار بدم تا لذت ببرید از سه گانه با این کیفیت

دوستان امیدوارم لذت ببرید اما زمان برای دانلود خیلی کم هست و فقط افرادی که سرعت بالایی دارند میتونند دانلود کنن و لینکها حجم پایین و متوسط رو هم در پست بعدی قرار میدهم

دانلود فیلم جذاب و خارق العاده The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring محصول 2001 آمریکا

||لینک مستقیم و کمکی ، کیفیت خارق العاده BLURAY 1080p EXTENDED EDITION زیرنویس پارسی دارد||

lord_1.jpg

لینک IMDB

فرمت فایل : Mkv

حجم فایل : 22.97GB

کیفیت : خارق العاده 1080p

بیت ریت تصویر : 12895Kbps

رزولوشن : 1920x800

بیت ریت صوت : DTS6.1 1510Kbps

موضوع : اکشن | ماجراجویی | فانتزی

زمان : 3 ساعت و 48 دقیقه

انکودر : YiFan @ Wiki

زیرنویس پارسی : دارد

خلاصه داستان :این فیلم اولین بخش از داستان سه قسمتی Lord of the Rings بوده و داستان Frodo Baggins می باشد که برعلیه Sauron Dark Lord نبرد می کند تا زمین را از فراگیر شدن شرارت نجات دهد. در این سه قسمت ، Frodo و رفقایش در یک سفر سخت و طاقت فرسا سوار بر یک کشتی قصد دارند زمین را از منبع قدرت Sauron که یک حلقه جادویی است ، نجات دهند .“فرودو بگینز” ساکنِ هابیت “زمین میانی”، پی برده حلقه ای که خویشاوند خیّر و عزیزش، “بیلبو” برای اش به ارث گذاشته، در واقع “حلقه ی یکتا” است؛ وسیله ای که به صاحب اش اجازه می دهد قدرت های ظلمانی را به کار بگیرد و دنیا را به اسارت بکشاند. “گَندالف جادوگر” به “فرودو” مأموریت می دهد تا حلقه را به “کوهستان شوم” برگرداند؛ همان مکان ترسناکی که هزار سال پیش، حلقه در آن جا ساخته شده و تنها جایی است که می توان نابودش کرد. در این سفر، هشت رهرو، “فرودو” را همراهی می کنند…

لینک دانلود

1080p.png

uploadbaz.png

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part01.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part02.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part03.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part04.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part05.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part06.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part07.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part08.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part09.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part10.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part11.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part12.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part13.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part14.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part15.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part16.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part17.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part18.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part19.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part20.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part21.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part22.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part23.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 1080p Extended Editions 2001.MovieCenter.part24.rar - 513.1 MB

لینکها تا تاریخ2April مهلت دارند بعد از اون هم تمدید نمیشه امیدوارم که مشکلی پیش نیاد پس خودتون رو با تاریخ هماهنگ کنید.

kKb1C.png

Cad8.png

دانلود فیلم جذاب و خارق العاده The Lord of the Rings: The Two Towers محصول 2002 آمریکا

||لینک مستقیم و کمکی ، کیفیت خارق العاده BlueRay 1080p 25GB زیرنویس پارسی دارد||

lord_2.jpg

حجم فایل : 1080p 25 GB

زمان : 3 ساعت و 55 دقیقه

خلاصه داستان : داستان دو برج در پی یاران حلقه رخ می دهد که حول سه محور می چرخد. در یک سو فرودو و سم به سفر خود بسوی موردور جایگاه سارون ادامه می دهند تا حلقه را نابود کنند. در دیگر سو آراگون و همراهانش به سرزمین جنگ زده ی روهان می رسند و همرا با گاندولف آماده ی نبرد هلمز دیپ می گردند و در سوی دیگر مری و پیپین از بند می گریزند و همراه با تری بیرد نقشه ی حمله به ایزنگراد را می ریزند ...

لینک دانلود

1080p.png

uploadbaz.png

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part01.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part02.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part03.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part04.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part05.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part06.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part07.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part08.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part09.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part10.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part11.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part12.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part13.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part14.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part15.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part16.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part17.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part18.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part19.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part20.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part21.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part22.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part23.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part24.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part25.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Two Towers Extended Editions 2002.MovieCenter.part26.rar - 746.5 MB

لینکها تا تاریخ2April مهلت دارند بعد از اون هم تمدید نمیشه امیدوارم که مشکلی پیش نیاد پس خودتون رو با تاریخ هماهنگ کنید.

Cad8.png

kKb1C.png

دانلود فیلم جذاب و خارق العاده The Lord of the Rings: The Return of the King محصول 2003 آمریکا

||لینک مستقیم و کمکی ، کیفیت خارق العاده BlueRay 1080p 29GB زیرنویس پارسی دارد||

lord3.jpg

لینک IMDB

حجم فایل : 1080p 29 GB

زمان : 4 ساعت و 23 دقیقه

خلاصه داستان : داستان قسمت سوم درست از جایی شروع می‌‌شود که قسمت دوم(ارباب حلقه‌ها: دو برج) تمام شده بود.اِنت‌ها از برج آیزنگارد محافظت می‌کنند و فرودو (الیجا وود) و سام (شون آستین) که توسط گالوم هدایت می‌‌شوند در بیابان داگورلد(میدان نبرد) هستند، و این در حالی است که حلقه از گردن فرودو آویزان است. او با سام راه کوه هلاکت را در پیش گرفته و سنگینی حاصل از مسئولیتی را که حلقه روی دوشش گذاشته است را احساس می‌‌کند. آنها باید به کوه هلاکت بروند چرا که حلقه در آنجا به وجود آمده ودر آنجا هم باید از بین برود. که ناگهان با تاریکی هوا مواجه می‌‌شوند و باید از گالوم که یکی ار حمل کننده‌های سابق حلقه بوده است و اکنون چهره‌اش تغییر یافته کمک بگیرند.

لینک دانلود

1080p.png

uploadbaz.png

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part01.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part02.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part03.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part04.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part05.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part06.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part07.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part08.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part09.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part10.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part11.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part12.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part13.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part14.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part15.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part16.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part17.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part18.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part19.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part20.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part21.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part22.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part23.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part24.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part25.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part26.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part27.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part28.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part29.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part30.rar - 1000.0 MB

The Lord of the Rings: The Return of the King 1080p Extended Edition 2003.MovieCenter.part31.rar - 231.0 MB

kKb1C.png

Cad8.png

ویرایش شده در توسط Hossein429

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

با سلام به همگی

دوستان من دنبال یک نسخه ی اکستند از سه قسمت لوتر می گردم ولی با کیفیت خوب (عالی و بلوری نه) و حجم هر قسمت حد اکثر 2 تا 3 گیگابایت... ممنون میشم که اگر کسی لینکشو برای دانلود داره راهنماییم کنه.... با سپاس از همگی :)

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

با سلام به همگی

دوستان من دنبال یک نسخه ی اکستند از سه قسمت لوتر می گردم ولی با کیفیت خوب (عالی و بلوری نه) و حجم هر قسمت حد اکثر 2 تا 3 گیگابایت... ممنون میشم که اگر کسی لینکشو برای دانلود داره راهنماییم کنه.... با سپاس از همگی :)

درود بر شما

این این جا می تونید دانلود کنید:

http://www.imdb-dl35.in/tags/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF_%DA%A9%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B4%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8_%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87_%D9%87%D8%A7/

من خودم دانلود کردم و دیدم. کیفیت خیلی خوبی داره نسبت به حجم حدودا ۳ گیگی...

ویرایش شده در توسط الوه
لینک مسدود شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

با سلام به همگی

اینم مجموعه ی اکستند سه گانه ی ارباب حلقه ها از سایت دانلود فایر :

http://1.downloadfir...ings&btnSubmit=

اگر سایتش شیلتر شد به جای 3 در کنار نام downloadfire عدد 4 یا بالا قرار بدید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان مدتیه من هر چی بررسی میکنم بین چند انکودری که سه گانه ارباب حلقه ها اکستند رو بصورت بلوری منتشر کردند به نتیجه نمیرسم که کدوم بهترند. انکودرهای صاحب نامی چون NiP ، HiDt ، CHD ، WiKi و... (نسخه هایی که تاحالا در این تاپیک قرار داده شدن همگی ویکی هستند)

البته من سمپلی از قسمت سوم WiKi دارم که معرکه است. از لحاظ سچوریشن، نویز و کلا فرآیند انکود به بهترین نحو انجام شده. از طرفی قسمت اول رو با انکودر NiP دارم که زیاد تعریفی نیست و به قسمت سوم WiKi نمیرسه. مشکل من اینجاست که نمیدونم این به خاطر قدیمی تر بودن قسمت اول نسبت به سومه یا ضعف کار انکودر NiP؟!

اگر از لحاظ بیت ریت و حجم بخوایم اظهار نظر کنیم در مواردی WiKi و در مواردی هم اونای دیگه کمی برتری دارند. مثلا دو برج انکودر WiKi بیت ریت بالاتری از سایر دارد. و بازگشت شاه HiDt بیشتر از سایر.

در زیر لینک هایی از انکودر CHD و HiDt گذاشتم. مشخصات نسخه ویکی هم که در صفحات قبل موجوده.

http://tpb.piraten.lu/torrent/6530782/The.Lord.Of.The.Rings.Extended.Trilogy.BluRay.1080p.x264.DTS-CHD

http://torrentexpres...f88528a47dc134f

http://www.netloadhd...-dts-x264-hidt/

میخواستم بدونم اینجا دوستان ارباب حلقه ها رو با حجم های حدود 23 تا 33 گیگ با چه انکودرهایی دارن و کیفیتاش چطوریه؟! بیشتر از لحاظ همون رنگ بندی و سچوریشن و نویز و شارپ بودن و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان مدتیه من هر چی بررسی میکنم بین چند انکودری که سه گانه ارباب حلقه ها اکستند رو بصورت بلوری منتشر کردند به نتیجه نمیرسم که کدوم بهترند. انکودرهای صاحب نامی چون NiP ، HiDt ، CHD ، WiKi و... (نسخه هایی که تاحالا در این تاپیک قرار داده شدن همگی ویکی هستند)

واقعا ممنون از توجهتون!!! :دی

خودم مدتی تحقیق کردم. گرچه در این فهرست صاحبنامانی چون CHD وجود دارند اما منبع و سورس همه یکی هست و بیت ریت نسخه NiP (همونی که تورنتشو با سرعت نور گذاشته بودم) و HiDt از همه بالاتر هست. بنابراین اگر مقید به بالاترین کیفیت mkv موجود هستید این نسخه بهترین گزینه هست. نسخه بالاتر هم بصورت mkv با حجم حدود 45 گیگ در تورنت وجود داره که به خاطر سید بسیار کم تفریبا باید قیدشو زد. همچنین نسخه NiP و HiDt دارای چاپتر های نام گذاری شده مانند فصل های کتاب و 4 کامنتری با کارگردان، بازیگران و تهیه کنندگان هستند.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
voldemort

سلام...

دوست عزیز مثل اینکه به جواب رسیدید ولی گفتم لینک زیر را بذارم که اگر دوست داشتید یک مطالعه ای بکنید.این صفحه و چند صفحه ی بعد اسکرین شات های مختلفی از فیلم قرار گرفته که می تونید یک مقایسه ای بکنید.

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=563764&page=452

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...