رفتن به مطلب
تور

لینک دانلود ارباب حلقه ها با کیفیت بلو ری

Recommended Posts

The Witch-King

و اما لینک ها:,

سی ویک پارت یک گیگا بایتی

سپاس بابت لینک ها ولی واقعا ممنون که مارو در حسرتش گذاشتی. باید سی و یک سال وقت بذاریم تا دانلودش کنیم. :ymapplause:

به طور دقیق تقریبا میشه 15 تا 20 روز رو دانلود گذاشتن البته نه تمام وقت. :)

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

با سرعتی که من دارم میشه حدود دو ماه تلاش به طور متوسط !!!

بدون در نظر گرفتن امتحانات :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

این که فقط ارباب حلقه های سه هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

عجله نکنید بقیشم میرسه

پیشنهاد من اینه که یک نفر که سرعت اینترنتش خوبه سریع دانلودش کنه بعد اگر درست بود خبر بده بقیه دانلود کنن

خودم هنوز دانلود نکردم

لینکهاش درستن اما حیفه شما یک ماه وقت میذاری دانلود میکنی بعد موقع اکسترکت کردن یک پارتش خرابه

هیچی به هیچی

هر پارتش هم که خراب بود بگین تا تصحیحش کنم

همین رو هم با اکانت فری فقط میشه تا 600 مگ دانلود کرد که عملا یعنی هیچی

یک اکانت سه ماهه میگیرید ازش 5 تومن

تبلیغ نیست اما تنها لینک دانلود بازه

بقیه منابع دانلود ارباب حلقه ها همه تورنته

اگه کسی با این کیفیت میخواد فقط همینه که هست. اما با کیفیت کمترش هست. با حجم 9 ،4 و یک گیگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

دوست عزیز، ابتدا تشکر می کنم که زحمت این کار رو کشیدی. فقط چند تا نکته هست که باید ذکر کنم :

من سرعت اینترنتم بالاست، اگر بخوام این سی و یک پارت رو دانلود کنم، کمتر از 30 ساعت طول میکشه، اما خوب برای اینکه از نظر مالی هم به صرفه باشه باید نیمه شب دانلود کنم که به صورت رایگان هست! اگر این کار رو بکنم، تقریباً 8شب طول میکشه! من دیسک های بلوری اورجینال این فیلم رو دارم اما مدتهاست که دنبال فرمت MKV با چنین حجم و کیفیتی می گردم، ولی به دلیل اینکه دل خوشی از لینک های غیر مستقیم ندارم، در دانلود این فیلم تردید داشتم! مشکل من اینه که اگر کل پارت ها رو دانلود کنم و اون وسط دو سه تا پارت خراب در اومده باشند، برای اکسترکت به مشکل بر میخورم! خوب اونوقت چه باید کرد؟ چه تضمینی هست که فایل های سالم جایگزین بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

برای همین میگم یکی اول دانلود و تستشون کنه

تاحالا که گزارش خرابی ندیدم از این لینکها

اگر خراب بود لینک تورنتش هست همون یکی رو از تورنت فوقش میگیری

شما دیسک بلوری اورجینالش رو چند خریدی؟

نسخه special extended blu-ray هست یا نسخه extended edition

کاملترین نسخش که همینه که من گذاشتم لینکاشو 263 دقیقه است

مال شما چند دقیقشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

شما دیسک بلوری اورجینالش رو چند خریدی؟

نسخه special extended blu-ray هست یا نسخه extended edition

کاملترین نسخش که همینه که من گذاشتم لینکاشو 263 دقیقه است

مال شما چند دقیقشت؟

یکی از خویشاوندانم به بنده هدیه داد! البته یکی از دوستان همون موقع ها به صورت مستقیم از یک وارد کننده ی فیلم خریده بود 500،000تومان!(البته اون زمان دلار 1600 بود)!!!

نسخه ی نهایی extended edition هست که در سال 2011 منتشر شد.

زمان بازگشت پادشاه دقیقاً همون چیزی هست که شما فرمودی!

با توجه به شباهت تایم، مشخص میشه چیزی که شما گذاشتی، در واقع ریپ شده ی همین نسخه ای هست که من دارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

تا باشه از این خویشاوندها باشه :) :ymapplause:

بله اینی که من گذاشتم دقیقا همون اورجینال بلو ری

بالاترین کیفیتی که در اینترنت موجود است

فقط فرقش در فرمتشه که این

mkv

هست و بلو ری

mpls و m2ts

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

تا باشه از این خویشاوندها باشه :) :ymapplause:

بله اینی که من گذاشتم دقیقا همون اورجینال بلو ری

بالاترین کیفیتی که در اینترنت موجود است

فقط فرقش در فرمتشه که این

mkv

هست و بلو ری

mpls و m2ts

مسلماً کسی که نسخه ی اورجینال رو با اون کیفیت فوق العادش داشته باشه، عاقلانه نیست که دنبال نسخه های ریپ شده بگرده، اما من برای این کار دلیل دارم!

نسخه ی ریپ شده که شما نمونه اش رو الان گذاشتی، به فرمت MKV هست و همونطور که می دونید فرمت MKV یکی از فرمت های محبوب هست که کار باهاش فوق العاده جذابه!

من در حال آماده سازی یک زیرنویس بی نقص و کاملاً هماهنگ با نسخه ی فول اچ دی، همراه با زیباترین فونت و استاندارترین اندازه ی فونت هستم. در این زیرنویس، سعی میشه تمام نکات دستور و نگارش زبان فارسی رعایت بشه و فعل ها و نهاد و گزاره به صورت محاوره ای بیان میشه تا از حالت خشک و کتابی خارج بشه! از نظر هماهنگی به قدری هماهنگ خواهد بود که به محض تکون خوردن لب بازیگر، زیرنویس ظاهر میشه! سعی شده در جملات طولانی، زیرنویس طوری در تصویر باقی بمونه که بیننده قادر باشه کل جمله رو به راحتی بخونه!

بیش از پنج نفر در حال آماده سازی این زیرنویس هستند! البته این کار، یه کار شخصی هست و به احتمال زیاد منتشر نخواهد شد! به هرحال زیرنویس بی نظیری از آب در خواهد آمد که تا به حال نمونه ای از اون رو سراغ نداشتیم!

برای همین دنبال یه نسخه ی ریپ شده با کیفیت می گردم تا پس از آماده شدن این زیرنویس، بتونم روی اون پیاده کنم.

دیگه نیازی به دانلود کردن نیست شبکه خلیج فارس ساعت 9:55 صبح سه گانه ارباب حلقه ها رو پخش میکنه

خوب، دوست عزیز، بنده و امثال بنده که ماهواره نداریم نمی تونیم ضبط کنیم!!! پس باز هم فرقی به حال ما نمی کنه!

در ضمن اون کیفیتی که از ماهواره پخش میشه(حتی اگر HD هم باشه) خیلی از این نسخه ی فول اچ دی که این دوستمون لینکش رو قرار داد، پایین تره!

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته در تهیه زیرنویس باید خیلی دقت کرد

از این بابت که در گفتار انگلیسی معادل دقیق را در فارسی قرار دهی

والبته قسمت هایی که الفی صحبت میشه هم باید دقت کرد

حالا خارج از بحثه اما بهتره زیرنویس به رو با تایید سایت برسونی و بذاری رو همین تاپیک

میخوای بگی که فرمت

mkv

کیفیتش بالاتره از بقیه فرمت ها؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

البته در تهیه زیرنویس باید خیلی دقت کرد

از این بابت که در گفتار انگلیسی معادل دقیق را در فارسی قرار دهی

والبته قسمت هایی که الفی صحبت میشه هم باید دقت کرد

حالا خارج از بحثه اما بهتره زیرنویس به رو با تایید سایت برسونی و بذاری رو همین تاپیک

میخوای بگی که فرمت

mkv

کیفیتش بالاتره از بقیه فرمت ها؟

منظورت از اینکه فرمودی : " در گفتار انگلیسی معادل دقیق را در فارسی قرار دهی" ، رو متوجه نشدم!!! اگر منظورت فن ترجمه هست که باید عرض کنم وقتی گفتم بهترین و کاملترین زیرنویس، خوب مسلماً فن ترجمه هم در اون به بهترین نحو رعایت خواهد شد، و این از بدیهیات هست!

در مورد قسمت هایی که الفی صحبت میشه، یک زیر نویس در اینترنت بود که در اون صحبت های الفی هم ترجمه شده بود! داریم تحقیق می کنیم ببینیم آیا درست ترجمه شده یا نه! به هر حال زیرنویس های مکالمات زبان الفی با فونت زرد رنگ مشخص خواهد شد!

در مورد انتشار این زیرنویس، متأسفانه از اختیار بنده خارج هست! در حد فامیل و چند تا دوست نزدیک، بیشتر منتشر نمیشه! البته من با مسؤول این کار صحبت کردم که لااقل به بچه های آردا بدیم، اما فعلاً که نتونستم پاسخ مثبت بگیرم!!!

من نگفتم که فرمت mkv بالاتر از بقیه ی فرمت ها هست ، بلکه گفتم عملیاتی که کاربر روی صدا و تصویر انجام میده، بر روی MKV راحت تر و بی دردسرتره!

کیفیت صدا و تصویر فقط به فرمت مربوط نمیشه، بلکه به چیزهای دیگه هم مربوط میشه، که مهمترینش بیت ریت صدا و تصویر هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

انشاءالله که بهترین خواهد بود و از ماهم دریغ نکنید

زیرنویس های متعددی برای این نسخه هست که من نذاشتم

اگر کسی خواست لینک هاشو میذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

به به 13 روز طول می کشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

میشه با مستقیم کننده ها راحت دانلودش کرد،ولی یه خورده خرج داره....

به لرد الروند: فک نکنم نیازی به ترجمه مجدد داشته باشه! نسخه های زیادی از زیرنویس هستن که با تموم نسخه ها هماهنگن...همه این زیرنویسها توسط کمپانی های سازنده فیلم ها ارائه میشه که از لحاظ هماهنگی نزدیکترین به فیلمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

میشه با مستقیم کننده ها راحت دانلودش کرد،ولی یه خورده خرج داره....

به لرد الروند: فک نکنم نیازی به ترجمه مجدد داشته باشه! نسخه های زیادی از زیرنویس هستن که با تموم نسخه ها هماهنگن...همه این زیرنویسها توسط کمپانی های سازنده فیلم ها ارائه میشه که از لحاظ هماهنگی نزدیکترین به فیلمه

میدونم آرشاوین عزیز، اما ما تمام زیر نویس فارسی های موجود در دنیای اینترنت که مربوط به لوتر بود رو دانلود کردیم تا ببینیم سطح ترجمه و هماهنگی سینک تا چه حد هست! بعد از بررسی های دقیق کاشف به عمل اومد که فقط یک زیرنویس هست که تقریباً قابل تحمله و ترجمه ی قابل قبولی داشت اما به هر حال در برخی جاها اشتباه داشت! در مورد هماهنگی سینک هم خوب بود اما نه اونقدر که مدنظر ما هست! به هر حال به نظر میرسه که این کار، چیزجالبی از آب در بیاد!

راستی آرشاوین، منظورت از مستقیم کننده ها چیه؟ و مثلاً برای این سه گانه چقدر خرج داره؟

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

اقا اگه میشه پشت صحنه هاش رو هم بزارید.دمتون گرم بابت فیلم.اگه گذاشتید همین اپلود باز بزارید سرعتش خیلی خوبه.دوستانی هم که نمیتونن ازش بالای 600مگ دان کنن میتونن از یوز پسورد زیر برای لوگین شدن استفاده کنند.

Username: Takmovie_free

Password: takmovie2.in

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ایول از کارت خیلی خوشم اومد

دوستان توجه داشته باشن این اکانتی که دوستمون گذاشتن تا 26 نوامبر تموم میشه

این هم فایل دانلود تورنتش که بازه

سرعتش رو منتها چک نکردم

اگه خیلی داغونه بگین یکی دیگشو بذارم

http://ca.isohunt.co...g+1080p.torrent

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

راستی آرشاوین، منظورت از مستقیم کننده ها چیه؟ و مثلاً برای این سه گانه چقدر خرج داره؟

امروزه تعداد وب سایتهای که اجازه آپلود فایل را به شما میدن زیاد شدن برای مثال رپیدشیر،فورشیر،آپلودینگ،آپودباز،هاتفایل و...خب ما برای اینکه بتونیم فایل هارو با سرعت زیاد و قابلیت ایست (Resume)

دانلود کنیم،باید هزینه ای بابت اشتراک پرداخت کنیم.خوب با توجه به انبوهی آپلودسنترها،این کار به صرفه نیست.

اما سایتهای مستقیم کننده لینک این اجازه رو به شما میدن که بیشتر لینک های آپلود سنترها رو با قابلیت های یک اکانت پریمیوم دانلود کنید،البته یه مزیتی دیگه که مستقیم کننده ها دارن(بعضی هاشون) میتونن فایل رو تا زمانی شما می خوای نگه دارن(برای همین گفتم از مستقیم کننده استفاده کنید)،البته این سایتها هم در قبال سرویس هایی که میدن هزینه دریافت میکنن(بیشتر قیمتها بر اساس گیگ محاسبه میشه.

اینم یه سایت که فایل هارو تا 7 روز نگه میداره http://www.filegir.com/

یکی دیگه http://irleech.com/

اینم هست البته فایل هارو نگه نمیداره ولی قیمتش از همه ارزونتره http://www.mul.ir/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

خوب، دوست عزیز، بنده و امثال بنده که ماهواره نداریم نمی تونیم ضبط کنیم!!! پس باز هم فرقی به حال ما نمی کنه!

در ضمن اون کیفیتی که از ماهواره پخش میشه(حتی اگر HD هم باشه) خیلی از این نسخه ی فول اچ دی که این دوستمون لینکش رو قرار داد، پایین تره!

درسته کیفیت دانلود شدش بهتره ولی واسه ما که اینترنت مون با سرعت لاکپشت جلو میره دانلودش خیلی سخته و اگر نت صبح تا شب وصل باشه و بدون درنظر

کرفتن امتحانات ظبط کردن از تلویزیون بهترین گزینس

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

در ضمن تمام لینکهایی که من اینجا قرار میدم همه نسخه

blu-ray extended edition

هست یعنی سه قسمت یاران حلقه، دوبرج و بازگشت شاه به ترتیب 228، 235 و 268 دقیقه است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

ایول از کارت خیلی خوشم اومد

دوستان توجه داشته باشن این اکانتی که دوستمون گذاشتن تا 26 نوامبر تموم میشه

این هم فایل دانلود تورنتش که بازه

سرعتش رو منتها چک نکردم

اگه خیلی داغونه بگین یکی دیگشو بذارم

http://ca.isohunt.co...g+1080p.torrent

اینی که گذاشتی سیدرش خیلی کمه، اگه سرعت بالاشو داری بزار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

البته اینم باید گفت که این نسخه با کیفیت ترین نسخه فیلم نیست باکیفیت ترین نسخه این سه تا فیلم سر جمع حجمش 206 گیگ هست البته بصورت فشرده که پس از اکسترکت میشه حدودا 217 گیگ.

فیلم اول 65 گیگ

فیلم دوم 66 گیگ

فیلم سوم 75 گیگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

اقا کسی نتونست پشت صحنه بزاره.منتظریم دمتون گرم بزارین دیگه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

اقا کسی نتونست پشت صحنه بزاره.منتظریم دمتون گرم بزارین دیگه...

من چند تا دی وی دی موارد اضافه فیلمُ دانلود کردم که پشت صحنه ها هم داخلش هست هر فیلم 2 تا دی وی دی از این موارد اضافه داره که روی هم میشه 6 تا دی وی دی کلا 20 ساعت میشه که همراه با توضیحات پیتر جکسون درباره فیلم و مراحل ساخت فیلم هست از توضیح درباره پروفسورتالکین شروع میشه تا مراحل ساخت فیلمبرداری مصاحبه با بازیگرها و ...(البته خودم هم هنوز کامل نگاه نکردم :ymapplause:) حجمش هم حدودا 11 گیگ هست

بهتره که خودتون فایل توضیحاتی رُ که باهاش بود ببینید تا بدونید چه جیزایی داخلش هست:

LOTR DVD Extra File Names.txt

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...