رفتن به مطلب

Recommended Posts

majid13

سلام قبلا فکر کنم زیزنویس اختصاصی سایت آردا برای فیلم ارباب حلقه ها از این سایت دانلود کرده بودم الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ما هنوز زیرنویس اختصاصی برای ارباب حلقه ها نداریم. فقط برای هابیت زیرنویس تهیه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور پسر هور

ببخشید من هم مترجم هستم و میخوام واسه ترجمه تاریخ سرزمین میانه به خردمندان کمک کنم.شما منو به عنوان یک مترجم تو سایت خوبتون میپذیرید؟اگر میپذیرید لطفا قوانین و مقرراتی که باید رعایت کنم را برام بفرستید.همچنین میخوام ماجراهای تام بامبادیل و برن و لوتین رو با peredhil ترجمه کنم.خیلی ممنون???

در در 10/11/2012 at 3:18 PM، تضاد گفته است :

دوستان سلام

بعد از گفتگوهای بسیار و سنجیدن توانمندی اعضا، مدیران سایت تصمیم به تشکیل تیم ترجمه ی رسمی آردا گرفتند. در این زمینه هسته ی اولیه ای تشکیل شده و یکی از منابع مفید برای کار اولیه هم انتخاب شده. بنابراین از تمام دوستان علاقمند به کار ترجمه دعوت می کنیم بعد از مطالعه ی قوانین که در انتهای همین پُست آمده صرفاً با ارسال پیغام خصوصی اظهار آمادگی کنند.

قوانین رو خوندم.از الان میگم که من هستم

ویرایش شده در توسط تور پسر هور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین پسر هورین
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز آردایی سلام

من دوست تور پسر هور هستم و در کنار او به ترجمه کتابهای استاد تالکین میپردازم.

هم اکنون با او مشغول ترجمه ماجراهای تام بامبادیل هستیم

میخواستم بگم برای ترجمه میتونین رو من حساب باز کنین.

با تشکر

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
حذف اسم کاربر غیر مرتبط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور پسر هور

دوستان تورین پسر هورین بچه پرتلاشیه.هواشو داشته باشین.همراه بامن چند فصل تام بامبادیلو ترجمه کرده.اسم گروه ترجممون هم m.j.bro هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

دوستان اردايي درود 

ايا زيرنويس آردا ازسه گانه ارباب حلقه ها هست؟

هميشه وقتى فيلم ارباب حلقه ها رو ميدم زيرنويس اذيتم ميكرد و ترجمه هاى غلط گاها يا غلط نوشتن اسم ها يا تايم بندى اشتباه

؛ البته ديگه با زيرنويس نميبينم :دى 

خيلى خوب ميشه اگه زيرنويس اختصاصى آردا از ارباب حلقه ها ساخته بشه اگه خواستين بسازين خيلى خوب ميشه

ویرایش شده در توسط Eruyeganeh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در 21 ساعت قبل، Eruyeganeh گفته است :

دوستان اردايي درود 

ايا زيرنويس آردا ازسه گانه ارباب حلقه ها هست؟

هميشه وقتى فيلم ارباب حلقه ها رو ميدم زيرنويس اذيتم ميكرد و ترجمه هاى غلط گاها يا غلط نوشتن اسم ها يا تايم بندى اشتباه

؛ البته ديگه با زيرنويس نميبينم :دى 

خيلى خوب ميشه اگه زيرنويس اختصاصى آردا از ارباب حلقه ها ساخته بشه اگه خواستين بسازين خيلى خوب ميشه

از تاپیک زیر استفاده کنید:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melian

دیگه پروژه ای برای ترجمه نیست؟ منم می تونم کمک کنم =)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 11/16/2017 at 8:15 PM، Melian گفته است :

دیگه پروژه ای برای ترجمه نیست؟ منم می تونم کمک کنم =)

اگه تمایل دارید می تونید تو فرهنگنامه ی الفی پارسی فعالیت کنید. می تونید به من پیام بدید تا جزئیاتش رو بهتون بگم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...