رفتن به مطلب
مهمان

بازی آنلاین هابیت: ارتش دوران سوم

Recommended Posts

msa_dino

این همون بازی آنلاینه هستش دیگه؟؟ من یه مدت طولانی این بازیو میرفتم... اوایل کار بنظر سرگرم کننده میاد ولی بعد از مدتی فوق العاده خسته کننده و زمان بر میشه و فـــــــــوق العاده کسل کننده و تکراری! ترافیک زیادی هم هدر میده . کارهایی که میشه کرد هم توی بازی زیاد نیست فوقش یه حمله می کنی، طرف مقابل جواب میده ، دوباره سربازات که رسیدن تو حمله میکنی و همینطور تا آخر...!!! ساخت و ساز هاش هم به طور تصاعدی طولانی میشن تا جایی که به این نتیجه میرسی تا پول ندی و ساختمونرو تمام نکنی، این ساختمون تمومی نداره!!! اتحاد هاش هم فوق العاده بی معنی و بی مصرف هست! نه کسی کمکتون میکنه نه میتونید به کسی کمک برسونید! اصلا کار گروهی توی این بازی وجود خارجی نداره....

خلاصه اینکه اگه از من میشنوید بازی های آنلاین خیلی بهتر از این توی نت پیدا میشه، به نظرم این بازی فقط یه مشغولیت فکری اضافه است که دارندگانش برای پول درآوردن از اسم هابیت و آردا راه انداختن...

( راستی گفتم مسئولینش یه خاطره ی خیلی بدم از اونا دارم که وقتی ازشون یه سوالی پرسیدم، با توهین جوابمو دادن!!! و من هم بلافاصله : log out!! )

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ThE BeNa UnDeRtArTaKeR

ببخشید بازی هابیت به صورت استراتژیک لینک دانلود نداره دانلود کنم مثل BFM 1,2 ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

کی میاد کلن بزنیم بریم کلن وار توش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amirARSHAN

سلام؛ ممنون از اطلاع رسونی تون! راستش من با نام The Second Finwe در بازی دومی که شما گفتی ثبت نام کردم و با هزار بدبختی نصبش کردم و راهش انداختم و تا اونجایی که فهمیدم سرور این بازی به ایران خدمات نمی ده! البته مطمن نیستتم شاید ارور اشتباهی بوده ولی به هر حال گفتم یه خبری رسونده باشم :) راستی اینم از لینک انجمنش: http://community.kabam.com/forums/forumdisplay.php?726-The-Hobbit-Kingdoms-of-Middle-earth

من به اين بازي يه سري زدم. خيلي خوشم نيومد . يعني كلا از بازي هاي آنلايني كه روي سرور اجرا ميشند خوشم نمياد.
از كل مانيتور فقط به نصفش دسترسي داريد. يعني اونقدر پنجره هاي مختلف گوشه وكنار بازي وجود داره كه جلوي ديد بازيكن رو ميگيره. اسرين شات هاي زير رو كه ببينيد مي فهميد.
attachicon.gif2013-02-01 01-28-25 ق.jpg attachicon.gifuntitled.JPG attachicon.gifa.JPG

شما تو PC بازی کردی؟ اگه همینطوره بگو چطور تونستی؟ چون این بازی فقط روی اندروید و سیستم عامل اپل کار میکنه!

ای بابا هی ميخوام ساكت بشينم، ولی نميتونم.
اين عكس ها مال كدوم بازيه؟ ارتش دوران سوم يا فرمانروايان سرزمين ميانه؟ و آيا فقط روی اندوريد و گوشی و تبلت و اين چيزا اجرا ميشه؟ چون گفتی روی سرور اجرا ميشن و به شک افتادم كه به PC هم بخوره...

تا اون جایی که من فهمیدم (متاسفانه) فقط روی گوشی ها و تبلت ها کار میکنه! (البته من سرزمین میانه رو میگم!)

سلام؛ ممنون از اطلاع رسونی تون! راستش من با نام The Second Finwe در بازی دومی که شما گفتی ثبت نام کردم و با هزار بدبختی نصبش کردم و راهش انداختم و تا اونجایی که فهمیدم سرور این بازی به ایران خدمات نمی ده! البته مطمن نیستتم شاید ارور اشتباهی بوده ولی به هر حال گفتم یه خبری رسونده باشم :)

شما تو PC بازی کردی؟ اگه همینطوره بگو چطور تونستی؟ چون این بازی فقط روی اندروید و سیستم عامل اپل کار میکنه!

تا اون جایی که من فهمیدم (متاسفانه) فقط روی گوشی ها و تبلت ها کار میکنه!

کی میاد کلن بزنیم بریم کلن وار توش؟

اگه سرزمین میانه رو میگی من هستم (اگه بشه!)

ویرایش شده در توسط amirARSHAN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amirARSHAN

بچه ها شرمنده! میدونم اینجا جای پرسیدن نیست ولی سوالی که دارم خیلی مهمه: میخواستم بدونم اونایی که میگن بازی بده و اینا ... بازی رو چجوری اجرا کردن؟ خیلی ممنون میشم اگه با جزیات توضیح بدید. (منظورم اینه که رو چ سیستم عاملی اجراش کردید؟ آخه من خیلی امتحان کردم ولی نتونستم اجراش کنم!)

ویرایش شده در توسط amirARSHAN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...