رفتن به مطلب
آرتاس منتیل

معرفی شخصیت های وارکرفت

Recommended Posts

آرتاس منتیل

درود

وارکرفت شخصیت های پر شماری داره و در این تاپیک شخصیت ها رو معرفی میکنیم.

قوانین تاپیک :

1. این تاپیک تنها جنبه ی معرفی داره و تحت هیچ شرایطی بحث متفرقه نباید توش صورت بگیره .

2. در هر پست تنها باید به یک شخصیت پرداخته شود ، از معرفی بیش از یک شخصیت در یک پست ، بپرهیزید .

3. اطلاعات باید به نگارش خود اعضا باشه( استفاده از کتاب ها و منابع اینترنتی مجازه ) اما مدیران با کپی پیست کردن اطلاعات از منابع و دانشنامه های دیگه برخورد میکنن.

4 در راستای خارج کردن سایت از حالت مالتی مدیا ، قرار دادن هر نوع عکس و کلیپ ممنوعه.

5. معرفی شخصیت به ترتیب زیر انجام میشه :

- نام شخصیت

- جنسیت(مذکر/مونث)

- نژاد شخصیت( انسان,الف شب,الف خون,تائورن,اورک,آندد,اژدها,درنای,پاندا,اهریمن,تیتان,خدای باستان,عنصری,گنوم,گابلین,گرگ نما...)

-ویژگی های فردی و اخلاقی

-خلاصه ای از سرگذشت شخصیت(حداقل 10 خط)

-خویشاوندان

-عکسی از شخصیت ( دوستان دقت کنید فقط و فقط لینک عکس رو بذارید.خود عکس رو به هیچ وجه قرار ندیدن....در ضمن لینکی که میذارین ف.ی.ل.ت.ر نباشه...واسه محکم کاری اول عکس رو آپلود کنید و بعد لینکش رو بذارید)

==================================================

بازم تاکید میکنم تاپیک جنبه ی معرفی داره و قوانینش هم باید سفت و سخت رعایت بشه ، لطفا پستی خارج از معرفی نزنید.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاس منتیل

نام شخصیت : آرتاس منتیل

نژاد : انسان

ویژگی های فردی و اخلاقی : جنگویی بلند قامت و چهارشانه...با موهایی طلایی...بسیار با ارداه و در عین حال زیاده خواه و تشنه ی قدرت... بعد از تسخیر شدن شرارت های بیشماری انجام داد ولی یکی از محبوب ترین شخصیت های وارکرفت به حساب میاد و مرگ با شکوهی داشت

خلاصه ای از سرگذشت: حقیقتش شخصیت آرتاس خیلی پیچیده هست...به کاربران توصیه میکنم قبل از خوندن توضیحات من این دوتا لینک توی دانشنامه ی ادبیات گمانه زن رو حتمآ مفصل مطالعه کنن:

http://wiki.fantasy.ir/index.php/آرتاس_منتیل

http://wiki.fantasy.ir/index.php/لیچ_کینگ

خب...برم سراغ توضیحاتم...که خیلی خلاصه هست:

آرتاس منتیل پسر شاه ترنس یکی از شخصیت های برجسته ی وارکرفته.کسی که از بزرگترین جنگجویان انسان ها بود.او در راه مبارزه با لیچ کینگ -فرمانروای نامردگان(نژادی از نژادهای وارکرفت...شباهت زیادی با زامبی ها دارن ولی خیلی قوی ترن) تا یک قدمی پیروزی پیش رفت ولی اسیر طلسم شمشیر افسانه ای فراستمورن شد و در یک قدمی پیروزی به عمق تاریکی سقوط کرد.روحش اسیر شمشیر فراستمورن شد و انسانیتش از بین رفت...دچار جنون شد و نزد پدرش بازگشت و در کمال حیرت همگان پدرش رو کشت و فرار کرد.

نزد ارباب جدیدش لیچ کینگ رفت.لیچ کینگ در اول یک کلاهخود بود.و اون کلاهخود روح اورکی به اسم نرزول رو در خودش زندانی کرده بود که مدت ها قبل توسط اهریمنی به اسم کیل جیدن بدین شکل تنبیه شده بود.خلاصه آرتاس کلاهخود رو بر سر گذاشت و با لیچ کینگ یکی شد.بعدش برای مدت ها به خواب رفت و بعد از بیدار شدن ارتش نامردگان رو فراخوند و سلسله ای از گسترده ترین جنگ ها در دنیای وارکرفت رو رقم زد...

بعد از بیدار شدن لیچ کینگ(آرتاس) نامردگان دوباره دور هم جمع شدن...البته گروهی از نامرگان که از آرتاس متنفر بودن ازشون جدا شدند و بعد ها نبرد هایی با سپاه لیچ کینگ داشتن ولی خب در مجموع حضور پر رنگی در داستان نداشتند.خلاصه لیچ کینگ با سپاه جدیدش به قتل و عام و پیشروی در دنیای وارکرف ادامه داد.تا جایی که هورد و آلیانس(دو جناح اصلی در وارکرفت که دشمن تاریخی هم بودن) برای اولین بار علیه دشمنی مشترک بسیج شدن اما همه ی تلاش ها برای متوقف کردن لیچ کینگ به شکست انجامید و طاعون نامردگان هر حریفی رو ناک اوت میکرد.اما در یکی از جنگ ها جنگ جویان مقدس یا به اصطلاح پالادین ها لیچ کینگ رو عقب روندن و این امید به وجود اومد که او شکست ناپذیر نیست وتنها راه شکست لیچ کینگ پالادین ها هستن.یکی از بزرگان پالادین به اسم تیریون فوردینگ رهبری جنگ علیه لیچ کینگ رو به عهده میگیره.خانواده ی تیریون از قربانی ها پیشروی های لیچ کینگ بود.خلاصه طی نبرد هایی حماسی لیچ کینگ قدم به قدم عقب رانده میشه و در آخر آرتاس توسط تیریون کشته میشه...

این دوتا عکس هم مربوط به آرتاس میشن...اولی قبل از یکی شدن با لیچ کینگ و دومی بعد از یکی شدن با لیچ کینگ و مبدل شدن به یکی از مخوف ترین شخصیت های وارکرفت...

http://up.vatandownl...kx3graz12eh.jpg

http://up.vatandownl...ecs74wi6dzb.jpg

از خویشاندان آرتاس هم میشه به شاه ترنس منتیل(پدر) ,لیانه منتیل(مادر) و کالیا منتیل(خواهر) اشاره کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

من هم یه شخصیت میگم بعد خودتون دنبالش برین ترال پادشاه هورد ها که در اورگیری مار زندگی و پادشاهی میکرد که یک اورک دیگه که اسمش رو یادم نمیاد اومد جاش رو گرفت فکر کنم فاملیش هلسکریم بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohsenparsi

من هم یه شخصیت میگم بعد خودتون دنبالش برین ترال پادشاه هورد ها که در اورگیری مار زندگی و پادشاهی میکرد که یک اورک دیگه که اسمش رو یادم نمیاد اومد جاش رو گرفت فکر کنم فاملیش هلسکریم بود

جانشین ترال ، garrosh hellscream بود که البته چن وقت پیش کشته شد و Voljin (رئیس ترول ها) جاشو گرفت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...