رفتن به مطلب
bard

شیپور برومیر پادکست آردا

Recommended Posts

torambar

انتشار پادکست 58 : مرثیه بورومیر

Podcast-58-Cover.jpg

مشتمل بر:

• اخبار فروم
  • با کاربران
  • کتابخانه ی گوندور (مقالات تالکینی)
  • اخبار (دنیا و سینمای تالکین، طرفداران در آنسوی مرزها و …)
  • گذری بر گذشته
  • آردا از زبان طرفداران (معرفی های مختلف توسط کاربران)
  • مرثیه بورومیر

دوستان عزیز، هر انتقاد و ایراد، یا پیشنهاد یا نظری در هر زمینه مربوط به پادکست دارید، حتما بیان کنید. بازخورد از شما کیفیت کار ما رو بالاتر میبره.

شماره 58 پادکست آردا رو از اینجا میتونید با دو کیفیت دانلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حاشیه صوتی کارهای تیم جدید شنیدنی و خوبه

فقط بی زحمت   سهم مقالات ارجینال و تحلیلی رو بیشتر و مفصل تر کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

پادکست شماره ی 60:
روایتی نو از عشقی کهن

68547.thumb.jpg.f33fc5285012168d82706ed38959e909.jpg

مشتمل بر :

• اخبار سایت و فروم آردا 
  • اخبار طرفداران در آن سوی مرز ها 
  • کتابخانه ی گاندور-برسی نامه ی شماره 340
  • گورلیم نامه 
  • اخبار فانتزی
  • سهمی برای یک دوست
  • سریال جدید ارباب حلقه ها 

با تشکر از کاربر @نولوفینوه .

به ضمیمه ی گزارش میتینگ آردایی در روز هالووین.

شماره ی 60 رو از اینجا دانلود کنید و لذت ببرید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

آقا پادکست خیلی عالی بود، از اخبار آردا گرفته تا داستان گورلیم که خیلی عالی گفته شده بود و تمام عوامل خیلی خوب توش حرف زده بودن. واقعا من احساس می کردم دارم نمایشنامه می بینیم. تئاتر جلوی چشمامه. ولی خدایی سارون خیلی توپ حرف می زد. اولش که با جمله ی اول زد گورلیم رو حلیم کرد.

بعدا هم که اخبار هری پاتر خیلی خوب بود و خودمم دنبالش می کنم چون طرفدارشم.

نامه ی شماره 340 هم به قول معروف « انقدر سنگین بود نفهمیدم چی شد » البته دور از انصاف نیست که بگم نصفه ی بعدی پادکست، تقریبا بعد از داستان گورلیم رو نشته بودم و درس اول زبان سیاه رو می نوشتم. با گوشی گوش می دادم و درسه رو می نوشتم و هر جا که حتی یک کلمه ی کوچیک رو نمی فهمیدم، سریع بر می گشتم و دوباره گوش می دادم.

و سهمی برای یک دوست هم خیلی خوب بود. با مدیر نیئنور نینیل مصاحبه کرده بودید و ایشون قبلا از ترس مشترکشون نسبت به گالوم گفته بودن. { درضمن، منم کارتون کورالین رو دیدم و فوق العاده بود. گرچه یکی از خوانندگان کتابش به من می گفت که کتابش از کارتونش وحشتناک تره :-SS }

در مورد قسمت سریال هم من خیلی با اون حرف جناب { ببخشید الان اسمتون یادم نیست، عوامل زیاد بودن :)) } حال کردم. اینکه گفته بود « وقتی آرزو می کنی مواظب باش که ممکنه یه روز واقعی بشه ».

و باید به ایشون بگم، من این جمله رو اولین بار در کارتون « سابرینا » که یه جادوگر بود شنیدم :))=))

خدایی دم همتون گرم، من هیچوقت از پادکست ها خوشم نمی یومد چون حوصلم رو سر می بردن ولی این اولین پادکستی بود که تا آخرش رفتم. و اولین پادکست آردایی بود که گوش دادم و امیدوارم که پادکست های بعدی هر چه زودتر برسن. فقط امیدوارم مثل قبلی عالی باشن. زود رسیدن و دیر رسیدن مهم نیست. اینکه یه چیز خوب در بیاد مهمه.

همونطور که گندالف می گه: « یه جادوگر هیچوقت دیر نمی کنه، یا جادوگر دقیقا همون زمانی که باید برسه می رسه »

خب ولی حیف که در طول ساختن این پادکست از وجود ملکوتی من محروم بودید. { تکرار می کنم، ملکوتی. نه ملکوری } وگرنه تمام اخبار انجمن پادکست درباره ی من بود B-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...