رفتن به مطلب
bard

شیپور برومیر پادکست آردا

Recommended Posts

ayub_s

دوستان پادکست شماره ی 48 کی میاد ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

دوستان پادکست شماره ی 48 کی میاد ؟!

چون گفتن از این به بعد ماهانه منتشر می کنند. احتمالا اول یا سوم آبان منتشر میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

یه خسته نباشید هابیتی به عزیزان پادکستی. واقعا کار سخت و پر زحمتی ـه. بخش ویژه ـتون عالی بود. شنیدن صدای مونت ما رو برد به اون روزها :D چقدر این انتخاب موسیقی و میکس رو حرفه ای انجام میدید. دستمریزاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

قسمت آخر پادکست خیلی خوب بود فکر نمی کردم این پادکست این سیر را داشته باشد.

این خیلی خوب است که هر چند وقت از این برنامه ها بگذارید ولی این طور زیبا نیست که یک هفته با کاربران باشد هفته بعد نباشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

سلام

برای همکاری با پادکست چه راه هایی وجود داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

سلام

برای نویسندگی می تونید اینجا اعلام کنید

https://arda.ir/forum/index.php?app=members&module=profile&section=status&type=single&status_id=13936

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام

ممنون از ابراز علاقتون به همکاری با تیم پادکست، فهرست فعالیت در بخش هایی که مد نظرتون هست رو از طریق پیغام خصوصی برام بفرستید تا با هم صحبت کنیم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

الان شماره ی 52 رو دانلود کردم.اول یه تشکر ویژه بکنم ازتون که حجمش نسبت به زمانش به نظر من خیلی مناسب بود :)

الان بیست دقیقه ش رو گوش دادم خیلی لذت بردم.مخصوصا اینکه آهنگای خیلی جالبی هم داشت.اصلا خود به خود آدم تو فضای فانتزی میره :)

صداتون گرم (گل :| )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

آقا پس چی شد این پادکست؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پادکست به قوت خودش باقی هست. به دلیل مشکلـاتی خارج از محیط فروم که برای تیممون، پیش اومد با عرض شرمندگی بسیار، پادکست نتونست روی برنامه منتشر بشه.

اما پایان خرداد در خدمتتون هستیم;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

پادکست به قوت خودش باقی هست. به دلیل مشکلـاتی خارج از محیط فروم که برای تیممون، پیش اومد با عرض شرمندگی بسیار، پادکست نتونست روی برنامه منتشر بشه.

اما پایان خرداد در خدمتتون هستیم ;)

با سلام خدمت دوستان گرامی

خب خرداد هم گذشت. پس پادکست چی شد؟ یعنی امیدوار باشیم که 54 و 55 رو باهم میدین یا میذارین به جای 56 پادکست 54 رو بدین؟ خداییش خیلی وقته منتظریم.

همچنان هم منتظریم. ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

من يه مورد ميخوام بگم اينه كه، واقعا به نظر من بهترين پادكست از نظر طبيعى اجرا شدن و كيفيت و .... پادكست شماره ۵۱ بود، واقعا این پادکست عالی بود و تا چند شماره بعدشم صبر کردیم که مثل این پادکست بیاد، نیومد که نیومد. نمیدونم چجوری بگم ولی این پادکست مثل یه قله کوه بود که سر تر از بقیه بود. نمیدونم برای اجرای متفاوتش بود، متن پادکست بود یا کیفیت ضبط، فقط میخوام بگم که این پادکست بهترین بود. کارتون عالیه ولی لطفا کمی بهبود ببخشید. وقتی پادکست به اون خوبی منتشر شده حتما پتانسیلش هست و میشه به اون پادکست یا بیشتر از اون رسید ؛) موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...