رفتن به مطلب
hugo92

دانلود فیلم The Hobbit (1977) Animated dvdrip 260MG + بحث و تبادل نظر

Recommended Posts

bard

برای دوستان تو یه فایل متنی چنتا لینک رپید شیر گذاشتم با این عنا وین

The Hobbit (1977) DVDRip 225mb mkv

The Lord of the Rings (1978) DVDRip 300mb mkv

The Hobbit (1977) DVDrip 690mb

New Text Document.txt

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

چشم ولی منبع خاصی نداره..جایی هم لینک دایمی نیست

من خودم از یوتیوب اپلود کردم

بمحض اینکه این فیلم از این سرور ها پاک شد جایگزین میکنم

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رگولاس

اینارو میشه تو یوتیوب راحت دید.منتها برای کسایی که ارباب حلقه های جکسونو دیدن اینا خیلی خنده دار میان!به شخصه ارکهاشو دوست دارم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
zeoses

5788691884.jpg

محصول:1977

حجم کل(فایل اصلی):700

کیفیت:مطلوب

خلاصه:همان طور که در اقتباس سینمایی این اثر دیدم داستان هابیتی به نام بیلبو بگینز است که به همراه تنی چند راهیه سفری پر طول و دراز می شود که در این سفر....

چیه فکر کردین تمام داستان رو می گم نه باید خودتون بشینید و تما شا کنید متاسانه این هم اضافه کنم که این فیلم دارای زیر نویس فارسی نیست (البته تا به این لحظه)و امید واریم که هر چه زود تر توسط علاقه مندان به تالکین و نوشته هایش ترجمه شود...

فایل تورنت(فایل را از حالت زیپ خارج کرده بعد با نرم افزار تورنت به دانلود آن بپردازید):دانلود

زیر نویس (انگلیسی):دانلود

منبع

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اخرین دورف

فکر نکنم زیاد بدرد بخوره و مطمئنم کیفیتش خیلی بدرد نخوره سال ساختشو اخه تو رو خدا نگاه کنین :/

میدونم یه بازی ویدیویی هم همون سالا براش ساختن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

فکر نکنم زیاد بدرد بخوره و مطمئنم کیفیتش خیلی بدرد نخوره سال ساختشو اخه تو رو خدا نگاه کنین :/

اتفاقا این جور انیمیشن ها خیلی زیبا هستند.

کیفتشون هم در حد مطلوبه من حتی انیمیشن هایی رو دیدم که تو دهه 60 ساخته شدن(برای مثال اون زیبای خفته عه بودش:(() ولی واقعا جذاب تر از بعضی انیمیشن های امروزی هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

یک مومنی پیدا شه اینو زیرنویس کنه.

شما هنوز درگیر سال ساختی رفیق؟؟؟ از 10 فیلم برتر تاریخ سینما اگه اشتباه نکنم 6-7 تاش برای قبل از 1950 هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

یعنی کسی نیست که زیر نویس بیافریند ؟؟؟ از دوستانی که میتونن این کارو بکنن خواهش میشه رسیدگی کنند به نظر جالب میادش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو فریمن

دوستان لینک هایی رو که گذاشته بودید رو امتحان کردم اکثرا کار نمی کرد.

تصمیم گرفتم لینک های جدید رو اضافه کنم.

فیلم با پسوند avi. : دانلود حجم:700 مگابایت

فیلم با پسوند mp4. : دانلود حجم:460 مگابایت

فیلم با پسوند ogv. : دانلود حجم:330 مگابایت

thob-vh-prod_003390.jpg

thob-vh-prod_004470.jpg

thob-vh-prod_004170.jpg

thob-vh-prod_003330.jpg

بخاطر کوچک بودن نمونه کیفیت ها عذر خواهی می کنم چون سایتی که برای دانلود گذاشته بود بزرگتر از این عکس ها نداشت :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

یه دونه هم من اضافه کنم. هر سه انیمیشن هابیت 1977 , ارباب حلقه های جی ار ار تالکین رالف باکشی 1978 , بازگشت پادشاه 1980 , رو می تونید با کیفیت خوب از سایت ایران فیلم http://iranfilm.com دانلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meisam_t72

یعنی کسی نیست که زیر نویس بیافریند ؟؟؟ از دوستانی که میتونن این کارو بکنن خواهش میشه رسیدگی کنند به نظر جالب میادش.

سلام .

به زودی زیرنویس فارسی این انیمیشن آماده می شود . کار ترجمه از روی کتاب پیش رفته است . (زیرنویس اختصاصی سایت)

خدانگهدار .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gity

اين انيميشن خيلي خوب بود .....اما ميشه اهنگاشم بزارين؟؟؟ بخصوص اهنگ قسمتي كه بيلبو و گالم معما ميگفتن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

آقا ببخشید هیچکدوم از این لینک ها کار نمیکنن کسی لینک سالم از این انیمیشن و زیر نویسش نداره؟! تو نت هم همه ی لینک ها خراب بودن! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

لینک های پست شماره 10 کار میکنند اما به هر حال اگه نسخه 700 مگ را میخواهید اینم لینک مستقیم نسخه 700 مگی

http://4upld.com/Ssnf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

لینک های پست شماره 10 کار میکنند اما به هر حال اگه نسخه 700 مگ را میخواهید اینم لینک مستقیم نسخه 700 مگی

http://4upld.com/Ssnf

اقا ممنون

زیر نویس هم داره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard
ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا ممنون

زیر نویس هم داره؟!

فکر نکنم تا کنون این کارتون زیرنویس فارسی براش آماده شده باشه من که چیزی پیدا نکردم تو سایتا . البته یکی از دوستان تو چند تا پست بالاتر گفته بود که دارن زیرنویس را آماده میکنن.

فکر نمیکنم این نسخه 700 مگی زیرنویس انگلیسی هم داشته باشه اما نسخه دی وی دی کامل که حدود 3 گیگ هست چند تازیرنویس از جمله انگلیسی هم داره

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

اقا ممنون

زیر نویس هم داره؟!

زیرنویس فارسی همونطور که دوستمون هم گفتن واسه این فیلم هیچجا پیدا نمیشه اما به زبان های دیگه هست

زیرنویس انگلیسی

http://taksub2.in/index.php?u=aHR0cDovL3N1YnNjZW5lLmNvbS9zdWJ0aXRsZS9kb3dubG9hZD9tYWM9RFAyX1I5dkN3YVF0LXh3NE52cERrTFhEWU4yYjR5QnJlSThUSklCZnBkeWh2UWNralRBajhUdDZqMng1RmRXQTA%3D

زیرنویس آلمانی( :))

http://taksub2.in/index.php?u=aHR0cDovL3N1YnNjZW5lLmNvbS9zdWJ0aXRsZS9kb3dubG9hZD9tYWM9blBfZk5FcHExREZHT1BpaVRuVFdoZmtsdEN1VFRyRkFjRXgzRU9ZRk1GdFZyV1d1d25lQVRmUlhJZjFpYTBlczA%3D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meisam_t72
ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا ممنون

زیر نویس هم داره؟!

سلام .

فعلاً مشغول ترجمه این کارتون هستیم .

اما آقای مهدی مهرنگار خیلی سرشان شلوغ است و فعلاً قسمت خود را تکمیل نکرده است .

اگر گرفتار نبودن، خیلی وقت پیش زیرنویس فارسی این کارتون را به فرجام می رساندیم .

یک سال پیش هم کار ترجمه «ارباب حلقه ها» را شروع کردیم؛ اما باز این گرفتاری گریبان گیر این دوستم شده و ول کن هم نیست .

انشالله بتوانیم در روزهای آتی زیرنویس این کارتون زیبا را تهیه کنیم .

ارادتمند .

یا حق .

ویرایش شده در توسط meisam_t72

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...