رفتن به مطلب
آردا

غیرفعال کردن نام نمایشی

Recommended Posts

رضائی.استل

من متوجه نشدم.یعنی من دومرتبه برم توی پروفایلم و اسم خودم رو رضائی بزارم؟یا elessar?منظورتون تغییر کدومه؟تغییر اجباریه؟من نمیخوام که عنوان کاربریم رو تغییر بدم!خواهش میکنم توضیح بدین.

پ.ن:

آردا مدیر جدیده؟(تاریخ عضویت: يكشنبه ۸ دي ۸۷ - ۱۳:۳۴:۲۹

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من متوجه نشدم.یعنی من دومرتبه برم توی پروفایلم و اسم خودم رو رضائی بزارم؟یا elessar?منظورتون تغییر کدومه؟تغییر اجباریه؟من نمیخوام که عنوان کاربریم رو تغییر بدم!خواهش میکنم توضیح بدین.

پ.ن:

آردا مدیر جدیده؟(تاریخ عضویت: يكشنبه ۸ دي ۸۷ - ۱۳:۳۴:۲۹

نه منظورشون اینه که اگر کسی می خواد اسم نمایشیش رو عوض کنه فقط تا هفته ی دیگه برای این کار فرصت داره بعد از یه هفته این قابلیت از دسترس کاربران حذف میشه

اجباری نیست

کاربر آردا هم گفتن ، یه یوزر که با استفاده از اون تصمیمات تالار رو به اطلاع کاربران می رسونن . (دست خود مدیراست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تغییر اجباری نیست. و منظور هم همون "رضائی" هست. عنوان کاربری(همون elessar) رو میتونید بعدا هم عوض کنید. یک هفته فرصت دادیم تا هرکس خواست نام نمایشی رو تغییر بده انجام بده. بعد از یک هفته هر نام نمایشی ای که داشته باشید برای همیشه ثابت میمونه و امکان تغییرش رو ندارید.

آردا هم کس خاصی نیست. یک شخصیت حقوقیه که اخبار و تصمیمات تیم مدیریت رو به اطلاع میرسونه. مثلا قوانین سایت با این کاربر زده شده و سایر تصمیمات مدیریت هم با این کاربر زده خواهد شد.

اینجوری مشخص میشه که چه مطلبی نظر مجموع مدیرانه و چه مطلبی نظر شخصی من و تولکاس و اله سار.

ویرایش:

لگولاس هم جواب کامل رو داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

مسئلتن:

مثلا اسم کاربری سابق من "مو" بود وبقیه هنوز هم من رو به این نام خطاب میکنن ولی الان نام کاربری من"A.MOU.N" هس

خب من میخوام اسم فعلیم حفظ شه ولی بقیه کماکان من رو به نام "مو" صدا میکنن، چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب بهشون(بهمون) بگو که از این به بعد منو فلان چیز صدا کنید. این ربطی به این قضیه نداره. دلیلش میتونه این باشه که هنوز مو رو توی اسمت داری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

خب بهشون(بهمون) بگو که از این به بعد منو فلان چیز صدا کنید. این ربطی به این قضیه نداره. دلیلش میتونه این باشه که هنوز مو رو توی اسمت داری.

استاد منظور از نام نمایشی

3DMahdi هستش یا ماندوس ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

منظور 3dmahdi میباشد.در مورد خود شما:bard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

بهتر نیست مدت زمان تغییر اونو بیشتر کنید ولی این محدودیت نباشه ؟! یا خودتون دسترسی داشته باشین تا کسی که اسمش را اشتباه تایپ می کنه امکان تعویض داشته باشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اون وقت تاريخچه‌ی نام نمايشی رو هم حذف می‌كنيد؟ آخه بی‌كاربرد می‌شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

برای لاگین کردن از اطلاعات موقع ثبت نام استفاده کنیم یا اخرین نام نمایشی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

برای لاگین کردن از اطلاعات موقع ثبت نام استفاده کنیم یا اخرین نام نمایشی ؟

باید اولین نامی رو که انتخاب کردی رو بنویسی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

با سلام خدمت کاربران محترم سایت آردا

با توجه به اینکه قابلیت تغییر نام نمایشی باعث به هم ریختگی مطالب قدیمی فروم شده تصمیم بر این گرفته شده که این قابلیت غیرفعال شود. لذا تمامی کاربران یک هفته فرصت دارند تا نام نمایشی خود را به هر نامی که دوست دارند تغییر دهند.

دلایلی که ما را مجبور به غیرفعال کردن این قابلیت کرده از این قرار است:

1- بر فرض کاربری که با عنوان کاربری "اولمو" در سایت فعالیت میکرده و سایر کاربران در پاسخهایشان او را اولمو خطاب کرده اند به یکباره نام خود را به "شلوب" تغییر دهد، شخصی را که بعدها پستهای قلبی را میخواند دچار سردرگمی میکند. زیرا مشاهده می کند که در بحثی که بین "شلوب" و چندی دیگر از کاربران صورت گرفته مدام صحبت از شخصی با نام کاربری "اولمو" میشود که حضوری در بحث ندارد! و اگر بر فرض سایر افراد حاضر در بحث نیز نام نمایشی خود را تغییر دهند آن بحث کاملا ناخوانا شده و ارزش خود را از دست میدهد. تغییر نام نمایشی برای بار سوم و بیشتر بر این آشفتگی می افزاید.

2- تصویر ذهنی کاربران از کاربری که نام نمایشی خود را تغییر داده به هم میریزد و باعث دوگانگی با وی میشود.

پس لطفا تا پایان زمان تعیین شده نام نمایشی دائمی خود را تعیین کنید.

پ.ن:

لطفا در انتخاب نام نمایشی به گونه ای عمل بکنید که نام های تکراری مانند لگولاس، گندالف و غیره زیاد وجود نداشته باشد.

با تشکر

تیم مدیریت سایت و فروم آردا

من اعطراض دارم تا حالا فکر نکردید چرا بعضی نام کریری جعلی میزارن ؟این دلیل اصلی این کاره منم کم کم وسوسه شدم این کارو بکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

با ایمیل جدید میشه اکانت ساخت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با ایمیل جدید میشه اکانت ساخت؟

خیر، هر شخص فقط میتونه یک اکانت توی آردا داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینکانوس

سلام 3DMahdi . من تازه عضو شدم و میخوام نامم رو تغییر بدم لطفا راهنماییم کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام 3DMahdi . من تازه عضو شدم و میخوام نامم رو تغییر بدم لطفا راهنماییم کنید .

دیگه اینجوریشو ندیده بودم !!:|

خود همین تاپیکو ینی پستای اولشو بخونین کاملا متوجه میشین

به دلایلی که در پستای بالاتر گفته شده این امکان وجود نداره ینی از رو سایت برداشته شده

فقط یکبار، و فقط و فقط یک با میتونین با ارسال پیغام خصوصی بخواین که اسمتونو تغییر بدن از طرف مدیریت ولی دقت کنین چون دیگه این امکان وجود نخواهد داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینکانوس

دیگه اینجوریشو ندیده بودم !! :|

خود همین تاپیکو ینی پستای اولشو بخونین کاملا متوجه میشین

به دلایلی که در پستای بالاتر گفته شده این امکان وجود نداره ینی از رو سایت برداشته شده

فقط یکبار، و فقط و فقط یک با میتونین با ارسال پیغام خصوصی بخواین که اسمتونو تغییر بدن از طرف مدیریت ولی دقت کنین چون دیگه این امکان وجود نخواهد داشت

باید تصحیح کنم که منظورم عنوان کاربریه که برای من این گزینه نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

باید تصحیح کنم که منظورم عنوان کاربریه که برای من این گزینه نیست .

با سلام خدمت شما دوست عزیز. ورودتون رو به آردا خوش آمد میگم :|

عنوان کاربری بعد از دادن 30 پست براتون فعال میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

الان من می خوام نام کاربریمو عوض کنم؟(اطلاعات صفحه پروفایل پاک میشه)؟ @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

الان من می خوام نام کاربریمو عوض کنم؟(اطلاعات صفحه پروفایل پاک میشه)؟ @-)

خیر فقط نام کاربری تغییر پیدا میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

خیر فقط نام کاربری تغییر پیدا میکنه.

خب واسه عوض شدن چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...