رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

LObeLia

جواب جدول:

1- فرودو

2- همه رنگ

3- سیلورلود

4- انت ها

5- دون لندی ها

6- ودرتاپ

7- 2778 _وای به حالت بگی غلطه. کلی نشستم حساب کردم :| با این سوالـات! دقیق بپرس در کدام زمان چند سال داشته! زمان آشناییش با آراگورن. زمان جنگ حلقه، زمان ازدواجش! دیگه من از تولد تا مرگش رو نوشتم.

8- دریا

و این هم تصویر:

http://upload7.ir?p=action&q=download&filename=wNz5n2KSuKNGGSNJkXahmhgFHjhZDTM2ycUM5xup

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آخ شیرین x_x فرصت طلایی بود که با گروه نولونور مساوی کنی. خب شیرین هم امتیاز مرحله ی هفتم رو از دست داد. :D

از 1 تا 6 درسته.

اما آرون 2710 سال داشت. بر اساس دانشنامه ی والیمار که البته دیگه حالا نیست که بری نگاه کنی. ولی در هرحال من بر این اعتقادم که نباید این سوالو میدادم و حالا اشتباه کردم. بنابراین عدد من وعدد تو هرکدوم که درست باشه این مورد رو هم برات درست حساب میکنم. ضمنا وقتی اینجوری میپرسن معلومه که از تولد تا مرگشو میخوان والا مشخص میکنن تا کجا بگو.

ولی...

شماره 8 اشتباهه. تالکین گفته بری به معنای تپه هست.

یه چیزیم اضافه کنم برای اینکه یه درصدم بخوای اعتراض کنی که تپه که سه حرفه. چرا چهارخونه گذاشتی. تپّه تشدید داره و در جدول چهار حرف حساب میشه.

تفاوت تصاویرتم درست بود.

post-1790-0-24688100-1437762526_thumb.jp

جدول امتیازها تا مرحله ی هفتم:

گروه نولونور..................................... 4 امتیاز + سنگ زندگی مجدد

گروه محروسین .................................. 3 امتیاز

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب بعد از اینکه شیرینو اله ماکیل منو یه گوشه خفت کردن و شیرین لوله ی تپانچه رو گذاشت وسط پیشونیم تنها چیزی که اونجا تونستم به زبون بیارم این بود:

" مذاکره" ! :D

قرار این شد که چون شیرین به خاطر حروف مشدد تپّه پاشو کج گذاشت و نوشت دریا :| ، یه ضمیمه ی مرحله هفتم براش بزاریم که اگر تونست به این سه مورد جواب بده امتیاز مرحله رو بهش بدیم بره.

ضمیمه ی مرحله ی هفتم. برای شیرین.

1- زمانی که فرودو،سام، پی پین و مری وارد مزرعه ی بابا ماگوت شدند، .../.../.../.../.../.../ با آنها نبود. (یکی از بریس گیردل های اهل هاردباتل)

2- .../.../.../.../.../.../.../ همان دوزخ های آهن است. (مکانی در شمال غرب سرزمین میانه)

3- پس از آنکه آراگورن تسلیم مرگ شد، آرون در .../.../.../.../.../.../.../.../.../ درگذشت و به خاک سپرده شد. (مکان)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحبا! ;)

جواب سه مورد درست بود.

شیرین امتیاز مرحله ی هفتم رو گرفت.

جدول امتیازها در مرحله ی هفتم:

گروه نولونور......................................... 4 امتیاز + سنگ زندگی مجدد

گروه محروسین....................................... 4 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی هشتم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای شیرین:

همون مرحله ای که اله ماکیل سر سنگ زندگی مجدد جواب نداد.

برای فیانور...............................موضوع مرحله: رمزگشایی........................................درصد دشواری از پنج: 4

نکته: فیانور باید رمزگشایی کنی. فکر کنم قبلا با اینجور رمزگشایی ها روبه رو شدی.

یادت باشه که باید روند انجام مرحله رو شرح بدی. اگر به عبارت رمز رسیده باشی ولی روند کارت رو شرح ندی یا اشتباه شرح بدی ازت پذیرفته نمیشه.

کام اول: فیانور برو اونجا. جایی که صداست.

گام دوم:

seda.wav

گام سوم:

post-1790-0-78574100-1438289461_thumb.jp

گام چهارم:

New WinRAR ZIP archive.zip

ضمنا من برای داوری این مرحله یک چند صباحی نیستم. یادتون باشه اگر پست میزارید خارج از تایم 36 ساعته پستتون رو ویرایش نکنید که پست ویرایش شده خارج از تایم مقرر تخلف حساب میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

دو خط چیز مینویسی چقدر ریچار بار ما میکنی! :D

آورین. مرحله کاملا درست رمزگشایی شد. اون صدای یک نزگول بود که داشت نوشته های روی حلقه رو بلغور میکرد. که زبان موردورهاست.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul

ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul

بنابراین میشه شماره 2 و تصویر شماره ی دو به زبان رمز نوشته شده. نابودی دو درخت مقرر شد.

شیرینم که جوابی ننوشت. :|. متاسفم براش.

جدول امتیازها در مرحله ی هشتم:

گروه نولونور......................................... 5 امتیاز + سنگ زندگی مجدد

گروه محروسین....................................... 4 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

گویا همیار بنده اندر حصار خویش مانده اند! جُور ایشان میکِشم ! :D

1- گزینه ب

2- گزینه های الف / ب / ز/ س

3- گزینه ز

4- گزینه ر

مونت: بعدا در مورد گزینه ی آخر تست آخر بهم توضیح بده :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

مکانه؟

شخص هست؟

شیء هست؟

توسط کسی از فرزندان ایلواتار "به وجود اومده" ؟

تا قبل از نابودی حلقه تو سرزمین میانه حضور داشته؟ (ینی وقتی فزودو داشت از کوه هلاکت بالا میرفت تو سرمزین میانه بود! ؟ دی)

پ.ن 1: به وجود اومدن شامل هر به وحود اومدنی از قبیل ساختن بنا کردن زادن و غیره میشه.دی

پ.ن 2: متاسفانه اینترنت بنده یکهویی قطع شد و هیچجور نتونستم وصل شم. خدایی پنج تا سوال وقت چندانی هم نمیگرفت و کار سختیم نبود. ینی شرایط اینطور شد فقط متاسفانه. فءانور هم شبیه شیرین تیز و هوشیار نبوده که به جای من بپرسه. برا همین این چند ساعت تاخیر رو امیدوارم نادیده بگیرید..

پ.ن 3: تو گفته بودی سوال کن. ولی چوو چوناصولا تو بیست سوالی جواب سوالات boolean هست یعنی فقط بلی یا خیر میگن، منم اینطور سوال پرسیدم. امیدوارم منظور تو هم همین بوده باشه و من ضرر نکرده باشم. دی

ویرایش شده در توسط نولوفینوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

متاسفانه از هیچ کدوم از شما پذیرفته نمیشه. قرار نیس هرکی هرجور حال کرد اینجا جواب بنویسه. خونه خاله یِ مگه؟:دی. این بازی قانون داره.

شیرین جان قرار نیس هر وقت همیار نتونست ارباب جواب بده. اون مال موقعیه که من اجازش رو بدم. مثلا نولوفینوه یه هفته بن بود و من این اجازه رو به فیانور دادم. یا مثلا موقعی که همیار کلا بزاره بره دیگه نیاد یا انصراف بده وهمیاری برای ارباب پیدا نشه.

اله ماکیل صد دفه از سه شنبه تا الآن آن شد ولی جوابی ننوشت. آنم نمیشد بازم مشکل خودش بود.

و نولوفینوه. این پست دیگه پذیرفته نیست. خارج از تایم مقرر دوئل زده شده. در اصل وقت این مرحله تا ساعت 10 صبح تموم میشد اما 8 ساعتم وقت اضافی دادم اما بازم سه ساعت دیر کردی و دیگه مهلت تموم شد. راسی. بله جواب سوالات به صورت بله یا خیر می بود.

مرحله ی دهم به زودی گذاشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی دهم. اربابان حلقه جواب بدن.
خب اینجا دیگه آخر خطه رفقا. فقط درصورتی که محروسین با نولونور مساوی کنه بازی ادامه پیدا میکنه. اگر هیچ یک از اربابان موفق نشه امتیاز این مرحله رو از آن خود کنه گروه نولونور فاتح این دورمسابقات هست و یا حتی اگر فیانور امتیاز مرحله رو بگیره و شیرین چه امتیاز رو بگیره چه نگیره گروه نولونور برندست. یعنی اگر فیانور از سنگ استفاده کنه دیگه احتیاجی نیست شیرین تلاش خودشو بکنه و دیگه هرچی که بین ما پنج نفر گذشته همینجا تموم میشه. :| خوب گوش کنین گانگسترا! هیچ چیزی توی این دنیا دووم نداره و دوران یکی از شما تموم میشه. این حقیقت دردناک زندگیه.
مرحله ی ای که به عنوان مرحله ی آخر برای شما در نظر گرفته شده، مثل مرحله ی نولوفینوهه اما بازم فرقایی پیدا کرده. همون بازی بیست سوالیه. اما نه اون بیست سوالی معروف. بیست سوال رو یکجا ازم میپرسید. من به صورت بله یا خیر به اون سوالات جواب میدم. و در نهایت می تونید سه تا حدس بزنید. 
خب...
سوالاتتون رو بپرسید. حداکثر بیست تا. منتظرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب وقت فیانور برای پرسیدن دیگه تموم شد. بنابراین دیگه فیانور از امتیاز این مرحله سهمی نداره. 

جواب سوالات شیرین:

1- بله. 99 درصد بله. شایدم یه درصد زن بود یا اصلا جنسیت نداشت. 
2- خیر
3- خیر
4- خیر
5- خیر
6- خیر
7- خیر
8- خیر
9- به غرب که اونجوام نکوشید ولی آخرش رفت توی تالارهای ماندوس.
10- خیر
11- خیر
12- بله
13- خیر
14- خیر
15- خیر
16- ملاقات که نکردند اما فرودو اونو دید.
17- برخورد که به اون صورت نکرد اما شاید گولومم اون رو دید. شاید!
18- خیر
19- بله
20- بله
خب شیرین میتونی سه تا حدس بزنی. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بله. جواب بلای جان دورین بود. بالروگ موریا. 

محروسین و نولونور مساوی شدند. به خاطر بی کفایتی فیانور امتیاز این دو گروه هم تراز شد. درحالی که به راحتی میتونست اونها رو از میدان به درکنه.

جدول امتیازها در مرحله ی دهم:
گروه نولونور......................................... 5 امتیاز + سنگ زندگی مجدد
گروه محروسین....................................... 5 امتیاز 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون
مرحله ی یازدهم. اربابان حلقه جواب بدن.
* ) شیرین از دوازدهم نیست. اله ماکیل به جای شیرین جواب میده اما اگه شیرین به قسمت دوم مرحله رسید اگه خودشون خواستن میشه شیرین به سوال کاغذ جواب بده.
برای شیرین...................................موضوع مرحله:  طلسم کاغذ ...................درصد دشواری از پنج: 4
خب شیرین. برای این مرحله دو روز وقت داری. 48 ساعت. قضیه اینجوریه که من یک سوال برات درنظر گرفتم. توی اون کاغذی که پایین صفحه برات آپ کردم. ولی اون کاغذ طلسم شده. یک جادوی خیلی قدیمی که معمولا از ساحره های دوره گرد سر میزده. اگه به کاغذ خوب نگاه کنی میبینی که نمی تونی چیزی از سوال ببینی. چشمات تاریکی میرن و نمی تونن نوشته ها رو بخونن. ولی راه داره. اگه میخوای بتونی سوال مرحلت رو بخونی باید طلسم کاغذ رو باطل کنی. روش باطل کردنش اینجوریه که شما باید تاپیک " سرنوشت دورف ها" رو پیدا کنی. دربازه ی موضوع تاپیک اظهار نظر کنی و توی همون تاپیک پست بزاری. و حتما باید در نوشته هایی که مینویسی این کلمات وجود داشته باشن:
جادو – اهمال – بلهوس – لسان الغیب
:D اون کلمه ی آخری. شوخی بود. خواستم نمک بریزم. اونو نمیخواد به کار ببری.
خب... این سه کلمه مثلث رمزگشا هستند. کلمات سحرانگیزی که قادرند با تایپ شدنشون طلسم کاغذ رو باطل کنن. طلسم کاغذ با این سه کلمه در متنی که اونجا مینویسی باطل میشه.  بعد از اینکه اونجا پست گذاشتی لینک پستت رو اینجا بزار و و انوقت کاغذ برات شفاف میشه.

post-1790-0-02553000-1441618309_thumb.jp

برای فیانور............................. موضوع مرحله: طلسم کاغذ ........................درصد دشواری از پنج: 3
فیانور برای این مرحله ی تو هم از همون طلسمی کمک گرفتم که مرحله ی شیرین رو با اون طراحی کردم. منتهی جادوی پیچیده تری رو به کار گرفتم. در داخل این کاغذ یک شعر نوشته شده. یک شعر در وصف یک شخصیت که باید بگی در وصف چه کسی گفته شده. اما همونطور که میبینی کاغد تو رو هم طلسم کردم. این طلسم راه شکستنی نداره. فقط خودش خودکار در یک زمان مشخص طلسم رو باطل میکنه و سریعا آتیش میگیره. دقیقا در یک زمان خاص.
این کاغذ دقیقا راس ساعت 3 نصفه شب شفاف میشه و سریعا بعد از ده دقیقه آتیش میگیره و تو باید در اون ده دقیقه آنلاین باشی تا بتونی نوشته های شعر رو بخونی. به خاطر اینم که توسط دیگران ناجوان مردی نشه که شاید خودت نباشی و یه نفر در اون زمان عکس نگیره از صفحه من در اون تایم لیست آنلاین هارو میپام اگه خودت توی اون تایم ده دقیقه ای نباشی دیگه همه چی تمومه.  این مرحله هیچ راه دور زدنی نداره تنها ملاکی که باعث میشه تو قسمت اول مرحلت رو رد کنی اینه که من بین زمان 3:00  تا  3:10 امشب توی لیست آنلاین ها ببینمت. توی پست بعدیم طلسم کاغذ باطل میشه و بعد از ده دقیقه پست ویرایش میشه و کاغذ آتیش میگیره اگه اون موقع نبینمت توی همون پست مینویسم که امتیازو از دست دادی. 

post-1790-0-59192900-1441618360_thumb.jp

ویرایش شده: فیانور تا الآن نیومده. پس در جریان کار نیست که اون ساعت پای نت باشه یا نباشه . باید حتما در جریان باشه. بنابراین برنامه رو موکول میکنیم به فردا شب ساعت 3 که اگه فیانور اون موقع بود میتونه تا ساعت 12 ظهر اون روز حدس بزنه شعر در رابطه با کدوم شخصیت بوده. اگرم نبود که دیگه امتیاز رو از دست داده. شیرینم که همون 48 ساعت وقت داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

3:00 :

post-1790-0-89801900-1441752443_thumb.jp

3:10 :

post-1790-0-59672000-1441752210_thumb.jp

خب خب خب!... متاسفانه کاغذ سوخت ولی فیانوری درکار نبود. 

گروه نولونور امتیاز مرحله ی یازدهم رو از دست داد. حالا باید ببینیم شیرین چیکار میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

الان خوابم میاد
ولی فردا قراره حسابی این تاپیک نفرین شده رو خو بکوبم...

مونت شورشو در آوردی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب. طلسم کاغذ باطل شد. 

post-1790-0-85090400-1441785477_thumb.jp

باید به سوال جواب بدی. اگه طولانیم میشه مشکلی نیست. فقط جواب توضیحی باید باشه نه بله یا خیر! :دی

ملاک پذیرفتن جوابتم اینه که جوابی که می نویسی مرتبط با سوال باشه از موضوع پرت نشه. اگه یه چیز دیگه جواب بدی کار خرابه. 

خب... 45 دقیقه طول کشید از وقتی پستت رو زدی تا جوابت رو دادم بنابراین 45 دقیقه به تایمت اضافه میکنم تا ساعت 15:00 وقت داری جواب بدی. ینی ساعت 14:00 فروم. ساعت فروم یه ساعت عقب تره. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب...

ازونجایی که من انسان اختیار گرایی هستم به سوال جواب منفی میدم!  

حضرت آدم دو انتخاب داشت. اینکه از میوه ی درخت بخوره  یا نخوره! 

انتخاب کرد که بخوره! 

دیگه اعتراضی به خداوند اینجا وارد نیست.  انتخاب خودش بود! 

مثل اینه که یک نفر خودش رو از ارتفاع مثلـا 1000 متری پایین بندازه و اعتراض کنه که چرا اگر من خودمو پرت میکنم باید بمیرم؟؟  و این جبر هست چون من نمیخواستم بمیرم و فقط مثلـا قصد داشتم تفریح کنم :/ 

آینور به انتخاب خودشون آردا رو انتخاب کردند. هبوط به آردا رو خودشون خواستند.  و خب میدونیم که تعدادیشون فقط اومدند و بقیه ترجیح دادند در کنار ایلوواتار بمونن.  اگر جبری مطرح بود باید همشون به دستور ارو میومدند!

اگر انتخاب کردی به آردا بیای باید کالبد رو بپذیری. جسم داشتن رو بپذیری. اومدند تا از آردا حفاظت کنند و طبق شرایط اونجا زندگی کنند. 

من فکر میکنم اگر هم هیچیک نمیومدند، باز هم الف ها خلق میشدند، باز هم طبق مکاشفه ها، آردایی ساخته میشد . حالـا فقط طریقه ساخت و اتفاقات داخلش، متفاوت میشد. 

دیگه بنظرم جوابمو دادم.  جبری در کار نیست و بوجود اومدن آردا ربطی به هبوط آینور نداشت. این فقط یک روش بود برای خلق جهان. نه لزوما چیزی که باید  اتفاق می افتاد...

اما اگر می پرسی که مثلـا خلق الف ها و تحمل اون سختی ها جبر هست یا نه، میگم که  بله این خلق شدن و بوجود اومدنشون جبر بود و انتخابی اینجا در کار نیست.  به عقیده ی من فقط در چهار چیز جبر وجود داره : 

1- تولد  2- مرگ  3- پیشه ای اختیار کردن(شغل)  4- خانواده 

در سایر پدیده ها ی دنیا هیچ جبری نیست. که البته بحث گسترده ای هست... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...