رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

آخ... چقدر بد شد! :|

هر گام یک سرنخه که شما باید مثل این کارگاها به مرز مرحله برسی. اما چون قصد دارم این سوالو به جون شیرین یا فیانور بندازم :| فعلا دست به افشاگری نمیزنم!

گروه محروسین امتیاز مرحله ی دوم و شی جادویی رو از دست داد. فعلا گروه نولونور پیشتازه.

جدول امتیاز ها تا تا مرحله ی دوم:

گروه نولونور................................................ 2 امتیاز + قلب تپنده ی کاپتان جونز

گروه محروسین ............................................. 1 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مونت درحالی که قلب را در دستش بالا و پایین می اندازد به چیزهایی فکر میکند:

یک روز روی خشکی. ده سال در دریا. برای ده سال صبر قیمت زیادیه... من به چیزی که میخواستم رسیدم. دیگه فکر نمیکنم این به درد من بخوره.

گروه نولونور با برگردوندن قلب دیوید جونز امتیاز مرحله ی سوم رو گرفت.

شیرین تا ساعت 7 صبح فردا وقت داره به مرحله ی سوم جواب بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تو همیشه باعت سرافکندگی بودی شیرین.. این مسئولیتو به دست با کفایت برادرت فیانور میسپارم. کسی که مایه افتخار منه (اسمیل دنه تور) :D

جدول امتیاز ها تا مرحله ی سوم:

گروه نولونور .................................................. 3 امتیاز

گروه محروسین................................................ 1 امتیاز

مرحله ی چهارم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای فیانور:

همون مرحله ای که اله ماکیل و شیرین نتونستن جواب بدن. فقط یادت باشه باید با شم کاراگاهی بری جلو. خانم مارپلو که نگاه میکردی:؟ دی.

برای شیرین.....................................موضوع مرحله: حدس...................................درصد دشواری از پنج: 2

نکته: خب... شیرین بر اساس دو نشونه ای که بهت داده شده باید حدس بزنی شخصیت مورد نظر چه کسیه؟! مثلا:

خاکستری - عصا: میشه گندالف خاکستری. ضمنا غیر از اینکه شخصیت رو حدس زدی، توضیح میدی که اون دوتا کلمه چه ربطی دارن به این شخصیت. توضیحات باید منطقی باشه. حتی اگر شخصیت رو هم درست حدس زده باشی اما توضیحاتت نسبت به اون کلمات منطقی نباشه امتیازی بهت داده نمیشه. خب پس شیش دنگ حواستو میدی به کار که این اختلاف امتیازو کمتر کنی. خوب حواستو جم کن که باهات شوخی ندارم دختر جون :دی

1- ژنده پوش – امید :

2- تازی – سیلماریل :

3- سفید باشلق – کوتاه قامت :

4- ملکه – شبانان درختان :

5- چکمه – بالای ویتی ویندل :

6- رهبری اره گیون – سه حلقه ی الفی :

7- کاتب – گوندور :

8- تسخیر – اربابان اسب ها :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب...

امیدوارم با عطوفت رفتار شه باهامون... دی

اولی و سومی از زبان شخصیت های توی داستان نوشته شده اند تا جذابیتش بیشتر شه. دی

ا

پ. ن: نمیدونم چرا ترتیبشون برعکس شد بعد آپلود :))

post-2295-0-30113400-1436694499_thumb.jp

post-2295-0-85615800-1436694563_thumb.jp

post-2295-0-30981700-1436694577_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی ششم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای شیرین:

مرحله ای که فیانور با دادن قلب دیوید جونز رد کرد.

برای فیانور................................موضوع مرحله: جدول..............................درصددشواری از پنج:4.5

نکته: فیانور جدول رو حل کن. مثل جدولایی که توی مجله ها حل میکنی. فقط یه راهنمایی اضافی هم بهت شده. داخل پرانز ها رو نگاه کن!

1- .../.../.../ د/.../ فرزند یکی از یاران حلقه بود. (شخصیت)

2- .../.../.../ ر/.../.../ ذهن فرمانروای قلمرو اربابان اسب ها را تسخیر کرده بود (لقب یک شخصیت)

3- بخش اعظم سرزمین لورین در شرق .../.../ل/.../.../.../و/.../ قرار گرفته بود. (مکان)

4- پس از شکست سارومان .../.../.../.../.../ آیزنگارد را ویران کردند. (نژاد)

5- روهان از ابتدای تاسیس با مشکل .../.../.../.../ن/.../.../.../.../ دست به گریبان بود که شمالی ها را به چشم متجاوز می دیدند. (یک قوم)

6- در دوردست شرق بری و/.../.../.../.../.../ قرار داشت. (مکان)

7- آرون .../.../.../.../ سال داشت. (سن به عدد)

8- بری به معنی .../.../.../.../ است. (راهنمایی لازم نیست!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب وقت پاسخ گویی به مرحله ی ششم به پایان رسید و هردو گروه اینجا جوابی ننوشتن.

خب متاسفیم.

جدول امتیاز ها تا مرحله ی ششم:

گروه نولونور..................................... 4 امتیاز

گروه محروسین .................................. 3 امتیاز

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه. در مورد گروه نولونور ، نولوفینوه تا زمانی که در مسدودیت به سر میبره، ارباب حلقه یعنی فیانور به جای اون به مراحل همیار جواب میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی همیاران. سر سنگ زندگی مجدد.

post-1790-0-93358300-1437146195_thumb.pn

هیج نظری ندارید این چیه؟!

این سنگ زندگی مجدده. یکی از سه تیکه یادگاران مرگ.

سه برادر بودند که در گرگ و میش سحر در جاده دورافتاده داشتد. سرانجام برادرها به رودخانه ای رسیدند که از بس متلاطم بود نمیتوانستند از آن بگذرند. سه برادر که در جادوگری استاد بودند با چوب دستیشان پلی پدید آوردند، اما پیش از آنکه از آن عبور کنند، پیکره ی جامه به تن راهشان را سد کرد. او مرگ بود که فکر میکرد فریب خورده. چرا که مسافران اغلب در رودخانه غرق میشدند اما مرگ حیله گر و مکار بود. او در ظاهر برای جادوی سه برادر به آن ها تبریک گفته و به آنها گفت برای فراست در گریز از مرگ هرسه سزاوار پاداش هستند، برادر بزرگ تر خواستار یک چوب دستی شذ که قدرتمند تر از آن در جهان وجود نداشته باشد. مرگ رو به برادر سوم کرد. برادر سوم چیزی خواست که با آن بتواند از آن مکان برود بی آنکه مرگ در تعقیبش باشد و اینگونه بود که مرگ با تمام بی میلی شنل نامرئی خودش را به او داد و برادر دوم. برادر دوم تصمیم گرفت مرگ را بیشتر از این تحقیر کند و از او چیزی خواست تا با آن بتواند عزیزانش را از قبر فراخواند بنابراین مرگ سنگی را از رودخانه برداشت و به دست او داد. برادر دوم به خانه اش رفت و سنگ را درآورد و آن را سه بار در دستش جرخاند در کمال سرور دختری که پیش از مرگ نا به هنگامش آرزوی ازدواج با او را داشت در برابرش ظاهر شد با این حال دختر غمگین و سرد بود چون به دنیای فانی تعلق نداشت. این برادر نومید از برآورده شدن آرزویش از شدت خشم خودرا کشت تا به آن دختر بپیوندد.

____________-

خب برای شما دو تا فایل صوتی تهیه شده. در فایل اولی یک تیکه از صحنه های سه گانه ی جکسونه که با گوش دادنش باید بگید کدوم صحنه هست یعنی صحنه رو توضیح بدید و فایل دومی یک تیکه از انیمشین ارباب حلقه ها کار رالف باکشی هست که باید عین اون چیزی رو که میشنوید بنویسید. دقیقا عینش رو.

اما این وسط یه اتفاقی افتاد که باید بگم... :(

.

.

.

راستش اون موقع که میخواستم این فایل ها رو ضبط کنم، گفتم برم گوندور- میناس تریت. چون اونجا استدیوهای ضبط حرفه ای داره. ماشینو روشن کردیم که بریم شهر سپید. اونجا شاگرات پشت فرمون بود. وقتی رسیدیم،...

گفتم: بزن کنار. نگه دار! من سه سوت میرم این دوتا فایلو ادیت کنم برمی گردم. تو توی ماشین بمون. یه وقت نیای تو شهر. مردم میترسن!

شاگراتم گفت: چشم! ارباب.

خلاصه ما رفتیم داخل این اتاقکا دکمه رو زدیم که ضبط کنه که به یک دفه دیدیم مردم به سروصدا گذاشتن... جیغ. فریاد!... اومدیم بیرون ببینم چه خبره که دیدیم شاگراتو مثل این کفترا که جلدشون کرده باشن، راه افتاده داخل شهر بین مردم!

گفتم: مگه به تو &^%%$ نگفتم تو همون ماشین بمون؟!

شاگراتم گفت : شرمنده ارباب! گوشیت زنگ میخورد. توی ماشین بود.

گفتم: گور پدر تو با اونی که زنگ زد. این سروصدا ها داره توی اون اتاق ضبط میشه اگه این دوتا همیار توی مرحله هاشون بمونن، تو میخوای جوابشونو بدی؟!

دیدم هرچی میگم داره هی جواب میده منم شرمنده یکم زدمش! :D حالا اینارو گفتم که بگم باید صداهای توی اون دوتا فایلو همونطور که گفتم تشخیص بدید البته اگه جیغ و داد مردم بزاره! :D

دیگه شرمنده ی اخلاقتون داداشا... پیش میاد این چیزا. سرتون سلامت:دی. ولی حالا به خاطر اینکه یکمم پاهاتون راه بیایم. اگر دو از کلمات فایل دوم رو اشتباه بنویسید نادید میگرم. فقط دوتا.

برای اله ماکیل:

1. 1.mp3
  2. 2.mp3

برای فیانور:

1. 1.mp3
  2. 2.mp3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

احححسنت.

البته اون کلمه الوینگ نیست. الوینه. توی این کار به الف ها میگه الوین ها... که دوبار اشتباه نوشتیش و تا دوبار نادید میگرم. شانست خوند که فایل فقط دوبار کلمه ی الوین رو به کار برد! =))

سنگ زندگی مجدد به تو هدیه شد. یادت باشه. اون آخر باز میشه...

post-1790-0-93358300-1437146195_thumb.pn

وقت اله ماکیل تا 7 صبح فردا رو به اتمامه که اون تا الآن آنلاین نشده و تا زمان معهودم یقینا نخواهد شد. :دی

post-1790-0-19806600-1437249621_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی هفتم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای فیانور................................................موضوع مرحله: رمز گشایی......................درصد دشواری از پنج: 4.5

نکته: فیانور این مرحله رمز گشاییه. یه متنی رو بهت دادم که از این متن یک رمز بدست میاد. اون رمز یک راهنمایی برای پیدا کردن تصویره. تصویر رو با توجه به رمز انتخاب میکنی و توی اون تصویر دنبال حروفی میگردی که جاساز کردم. اون حروف رو یه جور سرهم میکنی تا اسم یک شخصیت آردایی دربیاد. یه عکس از اون شخصیت میزاری و راجبش حداقل پنج خط مطلب درست می نویسی.

هان... داشت یادم میرفت یه چیزی دیگه بگم و اون اینه که راجب رمزگشایی این متن هیچ اطلاعاتی بهت نمیدم. :D !

متن:

post-1790-0-90508900-1437681670_thumb.jp

تصاویر:

post-1790-0-96822800-1437681718_thumb.jppost-1790-0-02168400-1437681726_thumb.jppost-1790-0-93825400-1437681736_thumb.jppost-1790-0-47804600-1437681745_thumb.jppost-1790-0-00523500-1437681757_thumb.jp

برای شیرین.................................موضوع مرحله: جدول + تفاوت ها ............................ درصد دشواری از پنج: 5

نکته: شیرین قسمت اول مرحلت همون جدولیه که در مرحله ی ششم برای فیانور گذاشته شد و اون جواب نداد.

و قسمت دوم:

بین این دو تا تصویر 6 تا تفاوت وجود داره. پیدا کن. شرح نده. روی تصویر مشخص کن و اینجا بزار.

post-1790-0-21082500-1437682063_thumb.jppost-1790-0-45090700-1437682072_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب رمزگشایی درسته. اون یک متن پلیسی بود.

post-1790-0-49486800-1437747967_thumb.jp

که با سرهم کردن این حروف اشتباه، به ترتیب کلمه ی آرگونات بدست میاد که ما رو به تصویر آخر هدایت میکنه که با حروف جاساز شده توی تصویر میشد شخصیت ماندوس رو درنظر گرفت.

اما متن نوشته شده راجب ماندوس مشکل داره.

و هیچ چیز را فراموش نمیکند و تمام چیز ها و موجوداتی را که قرار است به وجود آیند،میداند البته نه اون هایی که تحت اراده ارو هستند.

همه ی موجودات تحت اراده ی ارو هستند. پس ماندوس هیچی نمیدونه.

تو کتاب میگه "ماندوس همه چیز را میداند غیر از چیزهایی که تنها در اختیار ارو است" یعنی یه سری چیزها هست که فقط و فقط ارو میدونه و اجازه نمیده حتی ماندوس هم بدونه اما بقیه رو ماندوس میدونه. همون کلمه ی "تنها" خیلی بار جمله رو عوض میکنه.

ماندوس از میان والار حکم میدهد و البته حکم های خود را در حضور ماندوس صادر میکند.

اشتباهه در حضور مانوه حکم میده.

بنابراین فیانور امتیاز مرحله ی هفتم رو از دست دادی. ضمنا یادتم باشه که عکس روهم خودم بهت یادآوری کردم که بزاری.

منتظر پست شیرین هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...