رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

محصولات آردایی

Recommended Posts

wantedheart388

سلام دوستان وقت بخیر

من مدتیه دنبال خرید زنجیر و حلقه ی لوتر هستم (به همون شکلی که فرودو تو فیلم حلقه رو به گردن انداخته بود )، تو چنتا سایت ایرانی دیدم که گذاشته بودن برای فروش اما خوب نمیشه به عکسایی که گذاشتن و کیفیت و شباهتشون به مدل اصلی خیلی اعتماد کرد ، شما جایی یا روشی برای خرید یه نمونه خوب و با کیفیت استیل مشابه با مدل اصلی سراغ دارین ؟!

ویرایش شده در توسط wantedheart388

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 8/16/2017 at 0:52 AM، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر

من مدتیه دنبال خرید زنجیر و حلقه ی لوتر هستم (به همون شکلی که فرودو تو فیلم حلقه رو به گردن انداخته بود )، تو چنتا سایت ایرانی دیدم که گذاشته بودن برای فروش اما خوب نمیشه به عکسایی که گذاشتن و کیفیت و شباهتشون به مدل اصلی خیلی اعتماد کرد ، شما جایی یا روشی برای خرید یه نمونه خوب و با کیفیت استیل مشابه با مدل اصلی سراغ دارین ؟!

حلقه ای که من دارم فکر کنم از نوع اول باشه از فانتازیما. اگه روش برق ناخن بزنید رنگش هم نمیره. جنسش استیله و طراحیش هم خوبه بنظرم. مگر اینکه بتونید از یه جای مطمئن از خارج کشور بگیرید.

غیر از سایت ها، فکر می کنم تو تهران مغازه ای برای فروش این وسایل هم باشه. می تونید راجع به آدرس دقیقش از مسئولین سایت فانتزیو بپرسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در 8/16/2017 at 0:52 AM، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر

سلام بنظر من سایت فانتازیما حلقه هاش مطمعن ترن.  حالا این نظر شخصی منه چون من به این سایت بیشتر اعتماد دارم. ودرکل هم فکر میکنم و میدونم فانتازیما بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...