رفتن به مطلب
yashar

جواب بده جایزه بگیر

Recommended Posts

ائارندیل Eärendil

سوالهای بعدی کی عنوان میشه؟ ( باید بریم کتابها رو شخم بزنیم شاید این دفعه اول شدیم.)

نه دوست عزیز با شخم زدن نمیشه به سئوالات مونت جواب داد چون سئوالاش سخت تر از این حرفهاست. :)

برای جواب دادن به سئوالات مونت باید روح استاد تالکین رو بیاریم اینجا تا لااقل به نصف سئوالهاش جواب بدیم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

نه دوست عزیز با شخم زدن نمیشه به سئوالات مونت جواب داد چون سئوالاش سخت تر از این حرفهاست. :)

برای جواب دادن به سئوالات مونت باید روح استاد تالکین رو بیاریم اینجا تا لااقل به نصف سئوالهاش جواب بدیم. :)

:) حالا نمیشه شخم بزنیم!؟؟

به مونت عزیز: واقعا خیلی خوشحالم که توی این مسابقه ای هم که شما طراحی کرده بودین، دوست عزیز، برنده شدم از بابت جوایز هم که بازم خیلی به من لطفی داشتی و خیلی متشکرم ازت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

آزمون جديد با عنوان "گندالف":

توضيحات:

با درودی دوباره. در اين آزمون، سؤالاتی از گندالف می‌بينيد كه با پيغام خصوصی به بنده به آن‌ها پاسخ می‌دهيد. آخرين مهلت ارسال پاسخ، 15 تير می‌باشد. به نمرات اول تا سوم نيز جوايز نام‌برده‌ی ذيل تعلق خواهدگرفت. با سپاس

سؤالات:

1. كدام گندالف، كلاه داشت؟

الف) گندالف سفيد

ب) گندالف خاكستری

پ) هردو

ت) گندالف اصلاً كلاهی نداشت!

2. كدام يک از اسامی گندالف نمی‌باشد؟

الف) اينكانوس

ب) كورونير

پ) ميتراندير

ت) مرغ طوفان

3. گندالف چه زمانی متولد شد؟

الف) پس از آينولينداله

ب) پيش از آينولينداله

پ) پس از بيدارشدن الف‌ها

ت) پس از بيدارشدن آدميان

4. نژاد گندالف، كدام است؟

الف) آينو

ب) الف

پ) انسان

ت) ايستار

5. نام مركب گندالف چه بود و او چه حيوانی بود؟

الف) شدوفكس-عقاب

ب) ناهار-اسب

پ) گلامدرينگ-عقاب

ت)شدوفكس-اسب

6. نام حلقه و شمشير گندالف به ترتيب كدام گزينه است؟

الف) ناريا-گلامدرينگ

ب) گلامدرينگ-شدوفكس

پ) گلامدرينگ-ناريا

ت) شدوفكس-ناريا

7. گندالف شاگرد و خدمت‌گزار كدام والاست؟

الف) مانوه

ب) اولمو

پ) ياوانا

ت) نيه‌نا

8. اولين جمله‌ای كه گندالف بر پل خزد-دوم خطاب به بالروگ به زبان آورد، چه بود؟

الف) «من خادم آتش پنهانم و سلاحم شعله‌ی آنور است.»

ب) «نمی‌توانی بگذری!»

پ) «به ميان سايه‌ها برگرد!»

ت) «آتش تيره، شعله‌ی اودون كمكی به تو نمی‌كند.»

9. گندالف سفيد در كدام مكان با روشنايی سر عصايش، نزگول‌های اژدهاسواری را كه در تعقيب فارامير و نيروهای گاندور هستند، دور می‌كند؟

الف) هلمز ديپ

ب) شاير

پ) دشت‌های پله‌نور

ت) كوه هلاكت

10. گندالف خاكستری، هنگامی كه پس از ناپديدشدن بيلبو بگينز توسط حلقه در مهمانی جشن تولدش به خانه‌اش رفت، در ابتدا چه گفت؟

الف) «خوشحالم كه مرئی پيدايت كردم.»

ب) «می‌خواستم تو را ببينم تا چند كلمه‌ای با هم صحبت كنيم.»

پ) «كار عاقلانه‌ای بوده كه تا به حال حلقه را اين همه سال مخفی كردی.»

ت) «ولی روی هم رفته، به اعتقاد من، نقشه‌ات احتمالاً بهترين نقشه است.»

جوايز:

به هر نفر، ويدئويی درمورد شخصيت محبوبش در دنيای تالكين، همراه با آهنگی كه دوست دارد، به علاوه‌ی سخن يا شعری زيبا از او، درباب او و يا خطاب به او اهدا خواهدشد. در صورت رتبه‌آوردن، به شما پيغام خصوصی داده‌خواهدشد و نام شخصيت محبوب و آهنگی كه دوست داريد نيز پرسيده می‌شود.

با سپاسی دوباره؛

طراح سؤالات.

در پرتو مهر يزدان؛

موفق و سربلند باشيد!

ویرایش شده در توسط گندالف سفید‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تست روانکاوی ارباب حلقه ها

تحلیل روحیات هر شخص به صورت جداگانه! نظراتتان با پیغام خصوصی به من ارائه دهید! به الگوی اخلاق جایزه تعلق می گیرد!

1- کدام سرزمین را برای سکونت انتخاب می کردید؟

شایر

ریوندل

مردور

گالادریم در لوتروین

2- دوست داشتید با کدام یار حلقه به سفر بروید؟

گاندلف

گیملی

مری و یین

آراگورن

3- فکر می کنید اگر با یاران حلقه همسفر بودید تحت توجه کدام شخصیت قرار میگرفتید؟

لگولاس

گاندلف

گمیلی

سم

4- برای ماجراجویی به کدام منطقه می رفتید؟

ریوندل

کاراگراس

سیاه بیشه

میناس تریت

5- کدام غذا را دوست دارید؟

آبگوشت خرگوش

نان ساج الفی

نوشیدنی پرنسیل پونی

گوشت نمک سوز

6- برای گالم دلتان می سوزد؟

بلی

خیر

7- ویچ کینگ قوی تر است یا سارومان؟

ویچ کینگ

سارومان

8- جایگاه رفیع دیدنِ آمون هن در کدام موقع زیباست؟

صبح

عصر

در هنگام غروب خورشید

شب

9- زمانی که ناراحتید دوست دارید کجا باشید؟

میناس تریت

فنگورن

تپه های آهن داین دورف

هلمزدیپ

10- اگر در فضای آردا بودید در حضور سائرون به او توهین می کردید؟

بله

خیر

ویرایش شده در توسط تضاد
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام پاسخ هاتون رو بررسی کردم به روحیات خود پی ببرید. ممنون!

ائرندیل:

post-1790-0-39828800-1339865820_thumb.jp

ائرندیل برای سوال1 ، لوتروین را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم احساسی ای هست.

ائرندیل برای سوال 2، آراگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زندگی به کسی احتیاج دارد که از او مراقبت کند و همین طور نشان می دهد که این چند روز احساس امنیت نکرده است. او جذب انسان های منطقی و سخت جان می شود که آدم های مورد توجه و محبوبی به حساب می آیند.

ائرندیل برای سوال3، سم را انتخاب کرده این نشان می دهد که او برای افراد وفادار صمیمی و کله شق جذابیت دارد.

ائرندیل برای سوال 4، سیاه بیشه را انتخاب کرده این نشان می دهد که اصولا آدم شجاع و جسوری است.

ائرندیل برای سوال 5، گوشت نمکی را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان عادی ای است و از لحاظ رفتاری نکته ای خاص و کمیاب نسبت به دیگران ندارد.

ائرندیل برای سوال6، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبی نیست.

ائرندیل برای سوال7 ، ویچ کینگ را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را می خورد و به ظاهر هر چیز نگاه می کند.

ائرندیل برای سوال 8، صبح را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آزاده و آینده نگری است. او به آینده خوش بین می باشد.

ائرندیل برای سوال 9، فنگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زمان داشتن مشکلات به حفظ روحیه ی خود فکر می کند و دنبال راهی می گردد که هم حزنش را تسکین دهد هم روحیه ی خود را نبازد.

ائرندیل برای گزینه ی 10، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم عاقلیست.

..............................................................................................................................

تضاد:

post-1790-0-34318600-1339865819_thumb.jp

تضاد برای سوال1، شایر را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان شادیست.

تضاد برای سوال 2، گیملی را انتخاب کرده این نشان می دهد که او عاشق خنده و نشاط و صد البته رئیس بازی است.

تضاد برای سوال 3، گیملی را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای انسان های بامزه و طنز جذابیت دارد.

تضاد برای سوال 4، ریوندل را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آرامش طلبی است و از انجام کارهای فوق العاده و خارق العاده پرهیز دارد.

تضاد برای سوال5، آبگوشت خرگوش را انتخاب کرده این نشان می دهد انسانی خونسرد و در مواقعی هم بی رحم است.

تضاد برای سوال 6، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبیست.

تضاد برای سوال 7، سارومان را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را نمی خورد و به باطن هر چیز توجه می کند. او آدم ساد لوحی نیست.

تضاد برای سوال 8، صبح را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آزاده و آینده نگری است. او به آینده خوش بین می باشد.

تضاد برای سوال9، فنگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زمان داشتن مشکلات به حفظ روحیه ی خود فکر می کند و دنبال راهی می گردد که هم حزنش را تسکین دهد هم روحیه ی خود را نبازد.

تضاد برای سوال 10، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم عاقلیست.

..............................................................................................................................

لورد الروند:

post-1790-0-00017100-1339865817_thumb.jp

لورد الروند ، برای سوال1، شایر را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان شادیست.

لورد الروند، برای سوال 2، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که او عاشق موعظه کردن و آموختن نکاتی پیرامون زندگی و چگونه زیستن است.

لورد الروند برای سوال3، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای افراد ژرف اندیش و فیلسوف و کسانی که عاشق یادآوری و تذکر نکات اخلاقی هستند جذابیت دارد.

لورد الروند برای سوال 4، کاراگراس را انتخاب کرده این نشان می دهد که او اهل خطرکردن است.

لورد الروند برای سوال5، نان ساج الفی را انتخاب کرده این نشان می دهد که او از تجمل گرایی پرهیز دارد و انسان ساده ای است.

لوردالروند برای سوال6، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان خوش قلبیست.

لورد الروند برای سوال7، ویچ کینگ را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را می خورد و به ظاهر هر چیز نگاه می کند.

لورد الروند برای سوال 8، در هنگام غروب خورشید را انتخاب کرده این نشان می دهد که وجود او لبریز از احساس است.

لورد الروند برای سوال9، ، فنگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زمان داشتن مشکلات به حفظ روحیه ی خود فکر می کند و دنبال راهی می گردد که هم حزنش را تسکین دهد هم روحیه ی خود را نبازد.

لورد الروند برای برای سوال 10، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد آدم کاملا عاقلی نیست.

..........................................................................................................................

گلوروفیندل:

post-1790-0-66868900-1339865928_thumb.jp

گلوروفیندل برای سوال1، ریوندل را انتحاب کرده این نشان می دهد که او زیبایی ها را نسبت به دیگران بیشتر درک می کند و به آنها عشق می ورزد.

گلوروفیندل برای سوال2، گیملی را انتخاب کرده این نشان می دهد که او عاشق خنده و نشاط و صد البته رئیس بازی است.

گلوروفیندل برای سوال 3، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای افراد ژرف اندیش و فیلسوف و کسانی که عاشق یادآوری و تذکر نکات اخلاقی هستند جذابیت دارد.

گلوروفیندل برای سوال 4، سیاه بیشه را انتخاب کرده این نشان می دهد که اصولا آدم شجاع و جسوری است.

گلوروفیندل برای سوال 5، آبگوشت خرگوش را انتخاب کرده این نشان می دهد انسانی خونسرد و در مواقعی هم بی رحم است.

گلوروفیندل برای سوال 6، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبی نیست.

گلوروفیندل برای سوال 7، سارومان را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را نمی خورد و به باطن هر چیز توجه می کند. او آدم ساد لوحی نیست.

گلوروفیندل برای سوال 8، در هنگام غروب خورشید را انتخاب کرده این نشان می دهد که وجود او لبریز از احساس است.

گلوروفیندل برای سوال 9 ، فنگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زمان داشتن مشکلات به حفظ روحیه ی خود فکر می کند و دنبال راهی می گردد که هم حزنش را تسکین دهد هم روحیه ی خود را نبازد.

گلوروفیندل برای سوال10 ، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد آدم کاملا عاقلی نیست.

گندالف:

post-1790-0-87053500-1339865815_thumb.jp

گندالف برای سوال1، ریوندل را انتحاب کرده این نشان می دهد که او زیبایی ها را نسبت به دیگران بیشتر درک می کند و به آنها عشق می ورزد.

گندالف برای سوال 2، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که او عاشق موعظه کردن و آموختن نکاتی پیرامون زندگی و چگونه زیستن است.

گندالف برای سوال3، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای افراد ژرف اندیش و فیلسوف و کسانی که عاشق یادآوری و تذکر نکات اخلاقی هستند جذابیت دارد.

گندالف برای سوال 4، ریوندل را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آرامش طلبی است و از انجام کارهای فوق العاده و خارق العاده پرهیز دارد.

گندالف برای سوال 5، گوشت نمکی را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان عادی ای است و از لحاظ رفتاری نکته ای خاص و کمیاب نسبت به دیگران ندارد.

گندالف برای سوال6، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان خوش قلبیست.

گندالف برای سوال7، ویچ کینگ را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را می خورد و به ظاهر هر چیز نگاه می کند.

گندالف برای سوال 8، در هنگام غروب خورشید را انتخاب کرده این نشان می دهد که وجود او لبریز از احساس است.

گندالف برای سوال 9، میناس تریت را انتخاب کرده این نشان می دهد که او مایل است ناراحتی های ناشی از مشکلات خود را با بودن در کنار مردم و دیگر انسان ها و رفت و آمد با آنها برطرف کند.

گندالف برای سوال 10، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد آدم کاملا عاقلی نیست.

.........................................................................................................................

مهدی:

post-1790-0-02489000-1339865818_thumb.jp

مهدی برای سوال1، شایر را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان شادیست.

مهدی برای سوال2، آراگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زندگی به کسی احتیاج دارد که از او مراقبت کند و همین طور نشان می دهد که این چند روز احساس امنیت نکرده است. او جذب انسان های منطقی و سخت جان می شود که آدم های مورد توجه و محبوبی به حساب می آیند.

مهدی برای سوال3، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای افراد ژرف اندیش و فیلسوف و کسانی که عاشق یادآوری و تذکر نکات اخلاقی هستند جذابیت دارد.

مهدی برای سوال 4، سیاه بیشه را انتخاب کرده این نشان می دهد که اصولا آدم شجاع و جسوری است.

مهدی برای سوال5، گوشت نمکی را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان عادی ای است و از لحاظ رفتاری نکته ای خاص و کمیاب نسبت به دیگران ندارد.

مهدی برای سوال 6، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبیست.

مهدی برای سوال7، ویچ کینگ را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را می خورد و به ظاهر هر چیز نگاه می کند.

مهدی برای سوال 8، در هنگام غروب خورشید را انتخاب کرده این نشان می دهد که وجود او لبریز از احساس است.

مهدی برای سوال 9، میناس تریت را انتخاب کرده این نشان می دهد که او مایل است ناراحتی های ناشی از مشکلات خود را با بودن در کنار مردم و دیگر انسان ها و رفت و آمد با آنها برطرف کند.

مهدی برای گزینه ی 10، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم عاقلیست.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب با تصحیح تست و مشخص شدن روحیات افراد و آشکار شدن رزیلت های اخلاقی اعضا به این نتیجه می رسیم که یقیناً مرد اخلاق سایت و الگوی رفتاری همه ی ما تضاد است.

post-1790-0-76533600-1339866560_thumb.jp

هوراااااااا،هورااااااااا!!!!! :) ;) :) :D :D :) :o :D

تضاد تضاده، ! خود تضاده!، تضاد تضاده،! خود تضاده!، ....

تضاد جان ما آردایی ها واقعا به خاطر وجود همچنین آدم باحال و با شخصیت و دسته گلی از پدر و مادرت تشکر می کنیم که همچین پسر آقایی تحویل ما طرفداران تالکین دادن! واقعا به خاطر وجود پر صلابتت خوشحال و شادانیم!!!

تضاد تضاده، ! خود تضاده!، تضاد تضاده،! خود تضاده!، ....

و اما جایزه مرد اخلاق آردا:

post-1790-0-96782400-1339866538_thumb.jp

یک بلیط سفر رایگان جهت زیارت از سرزمین مقدس فلسطین البته بعد از خروج نیروهای اشغالگر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

تست جالبی بود. دستت درد نکنه! اما راجع به شخصیت من، جواب دو سوال کاملاً غلط بود : سوال 7 و 10

در ضمن سوال 10 ، دو جواب متفاوت دیگه هم می تونه داشته باشه :

توهین کردن در حضورش = شجاعت ! عدم توهین = محافظه کاری

اما به هر حال، جواب هشت سوال دیگه رو نسبت به شخصیت خودم کاملاً قبول دارم .

در هر صورت خسته نباشی دوست من :)

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ممنون لرد الروند جان همین که گفتی خسته نباشید، خستگی کار از تنم در رفت البته اگه امتیازم می دادی بدم نمی یومد! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

:D :o ;) آخ مدت ها بود این قدر نخندیده بودم! دستت درد نکنه. دل یک موجود متضاد رو به شدت شاد کردی! :) من ادعای خوش اخلاق بودن ندارم -حداقل مادرم که میگه نیستم :D - ولی در کل سؤالات جالبی بود. فکر میکنم داری در زمینه ی مسابقات پخته تر میشی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tingol

ای نامردا من نبودم ولی جالب بود مرسی و یک سوال از گاندولف جان : اینکه فیلمی که میدید چند دقیقست؟

البته یک اعتراض هم بکنم که مسابقه گاندولف طوری ه که میشه از تو اینترنت جوابارو گیر آورد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ای نامردا من نبودم ولی جالب بود مرسی و یک سوال از گاندولف جان : اینکه فیلمی که میدید چند دقیقست؟

البته یک اعتراض هم بکنم که مسابقه گاندولف طوری ه که میشه از تو اینترنت جوابارو گیر آورد !

من نتایج مسابقه هامو در عرض سه روز اعلام می کنم! گندالف الآن دو ماه که مارو الاف کرده.

کلیپی که بزاری تو فروم و خودت درست کنی معولا باید دو دقیقه باشه و گرنه پیفام خطا میده!

من برای آزمون های قبلیم کلیپ درست کردم برو ببین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یک سوال از گاندولف جان : اینکه فیلمی که میدید چند دقیقست؟

خوب؛ اين‌جا لازمه تا ماندوس سر و كله‌ش پيدا بشه و پيشگويی كنه!

مسابقه گاندولف طوری ه که میشه از تو اینترنت جوابارو گیر آورد !

خودم می‌دونم. بعضی سؤالات هم طوری‌ان كه حتماً بايد به كتاب مراجعه كنی. اين سؤال‌ها رو دادم تا افراد يه كم جنب بخورن و برن تو اينترنت، دنبال گندالف يا يه سری به كتاب‌ها بزنن و علاوه بر زنده‌كردن خاطرات گذشته، اطلاعات بيشتری كسب كرده و مطالب رو مرور كنن و درس دقت رو بياموزن.

من نتایج مسابقه هامو در عرض سه روز اعلام می کنم! گندالف الآن دو ماه که مارو الاف کرده.

چون كه افراد بيشتری شركت كنن. عجله، كار شيطونه!

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به خواسته ی خود اصلان من جواب های اونو در تست روانکاوی قبول کردم! گر چه زمان زیادی از اتمام مسابقه گذشته ولی خوب اصلان حتی اگه از تضاد هم پسر بهتری شناخته شه که نمی شه، برنده نخواهد شد! :)

post-1790-0-54983900-1341054622_thumb.jp

اصلان برای سوال 1، شایر را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان شادیست. او گفته دائمی نه این نشان میدهد که او همانطور که انسان شادی است خواهان جدی بودن در بعضی مواقع زیادی نیز هست.

اصلان برای سوال2، گاندلف را انتخاب کرده این نشان می دهد که او عاشق موعظه کردن و آموختن نکاتی پیرامون زندگی و چگونه زیستن است.

اصلان برای سوال 3، لگولاس را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای انسان های زیبا و آداب دان جذابیت دارد. او همچنین اضافه کرده که می خوام لگولاس به انسان بودنم حسودی کند. این نشان می دهد که به زیبایی دیگران حسودی می کند یک چیزی مثل ملکه مادر ناتنی سفید برفی!

اصلان برای سوال 4، سیاه بیشه را انتخاب کرده این نشان می دهد که اصولا آدم شجاع و جسوری است.

اصلان براس سوال5، نوشیدنی را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان بی فکر اما اهل حس و حالیست!

اصلان برای سوال6، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبی نیست.

اصلان برای سوال 7، سارومان را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را نمی خورد و به باطن هر چیز توجه می کند. او آدم ساد لوحی نیست.

اصلان برای سوال8، در هنگام غروب خورشید را انتخاب کرده این نشان می دهد که وجود او لبریز از احساس است.

اصلان برای سوال9، فنگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زمان داشتن مشکلات به حفظ روحیه ی خود فکر می کند و دنبال راهی می گردد که هم حزنش را تسکین دهد هم روحیه ی خود را نبازد.

اصلان برای سوال 10، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد آدم کاملا عاقلی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام بچه ها این دفعه دیگه آخرین باره! دیگه پ.خ ندید لطفا! سر وقت شرکت کنید تا جوایز هم شامل حالتون بشه! ممنون.

آرو لگ آر گان گیم: post-1790-0-68421300-1341399620_thumb.jp

آرو لگ آر گان گیم جان اسمت خیلی طولانیه! من آروی صدات کنم ! دی

آروی برای سوال 1، ریوندل را انتحاب کرده این نشان می دهد که او زیبایی ها را نسبت به دیگران بیشتر درک می کند و به آنها عشق می ورزد.

آروی برای سوال 2، آراگورن را انتخاب کرده این نشان می دهد که در زندگی به کسی احتیاج دارد که از او مراقبت کند و همین طور نشان می دهد که این چند روز احساس امنیت نکرده است. او جذب انسان های منطقی و سخت جان می شود که آدم های مورد توجه و محبوبی به حساب می آیند.

آروی برای سوال3، لگولاس را انتخاب کرده این نشان می دهد که برای انسان های زیبا و آداب دان جذابیت دارد.

آروی برای سوال 4، ریوندل را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آرامش طلبی است و از انجام کارهای فوق العاده و خارق العاده پرهیز دارد.

آروی برای سوال 5، نوشیدنی را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان بی فکر اما اهل حس و حالیست! او پایه ی تمام قرار ها و برنامه های گردش و تفریح است.

آروی برای سوال 6، خیر را انتخاب کرده این نشان می دهد که آدم خوش قلبی نیست.

آروی برای سوال7، ویچ کینگ را انتخاب کرده این نشان می دهد که او گول ظواهر را می خورد و به ظاهر هر چیز نگاه می کند.

آروی برای سوال8، صبح را انتخاب کرده این نشان می دهد که انسان آزاده و آینده نگری است. او به آینده خوش بین می باشد.

آروی برای سوال9، میناس تریت را انتخاب کرده این نشان می دهد که او مایل است ناراحتی های ناشی از مشکلات خود را با بودن در کنار مردم و دیگر انسان ها و رفت و آمد با آنها برطرف کند.

آروی برای سوال10، بله را انتخاب کرده این نشان می دهد آدم کاملا عاقلی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

قابل توجه... قابل توجه

مهلت شركت در آزمون "گندالف" تمام شد. برندگان آزمون، به ترتيب امتياز كسب‌كرده (و در ميان كسانی كه امتياز مساوی دارند، به ترتيب حروف الفبا) عبارت‌اند از:

1. 3DMahdi با امتياز 10 از 10.

2. ت.ت با امتياز 10 از 10.

3. الدا با امتياز 9 از 10.

4. رضائی با امتياز 9 از 10.

5. * لرد الروند * با امتياز 9 از 10.

6. Elrond با امتياز 9 از 10.

7. Legoolas با امتياز 9 از 10.

8. MORGOT با امتياز 9 از 10.

9. تضاد با امتياز 8 از 10.

10. arven با امتياز 8 از 10.

11. Curunir-Poirot با امتياز 8 از 10.

12. Glorfindel Thalion با امتياز 8 از 10.

جوايز هم احتمالاً تا شنبه آماده خواهندشد.

با تشكر از شما دوستان عزيز؛ تا بعد!

(فعلاً بايد برم گريه كنم! گاوم زاييد! 12تا جايزه...؟! :)

ویرایش شده در توسط گندالف خ.س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اوا... خاک عالم! جواب آزمون رو فراموش کردم بذارم! خوب؛ بذارین اول اعلامیه‌های جدید رو بگم:

1. یه اشتباهاتی توی تصحیح جواب‌ها رخ داده‌بود که درستشون کردم. تزتیب لیست برندگان آزمون، تغییر یافت؛ اما اسامی نه.

2. جوایز برندگان، در دست تهیه‌ان. اینو گفتم که باز نگین این پسر چه قدر بدقول و تنبله و شنبه‌ش شد دوشنبه! فعلاً یکی از جوایز رو ساختم؛ انشاءالله اگه وقت کنم، بقیه رو تا آخر همین هفته تموم می‌کنم. در ضمن، کلیپ‌های جوایز آزمون هم به سبک این ویدئو هستن:

http://www.aparat.com/v/bf7f2856758efea20fd4a9144d211ffa169438

جملات جوایز هم که توضیح نمی‌خوان... شبیه نقل قولی که توی امضام، از گندالف نوشتم.

اینم پاسخنامه‌ی آزمون "گندالف":

س1= گزینه‌ی پ.

س2= گزینه‌ی ب.

س3= گزینه‌ی ب.

س4= گزینه‌ی الف.

س5= گزینه‌ی ت.

س6= گزینه‌ی الف.

س7= گزینه‌ی ت.

س8= گزینه‌ی ب.

س9= گزینه‌ی پ.

س10= گزینه‌ی الف.

توی پست بالا هم به طور رسمی، اتمام مهلت ارسال جواب‌ها رو اعلام کردم؛ ولی این‌جا لازم می‌دونم از تمام کسانی که در آزمون شرکت کردن، تشکر کنم که وقتشون رو به من و پرسش‌هام دادن و از برندگان آزمون هم تقدیر به جا میارم؛ مخصوصاً آقا مهدی و ت.ت جون که 100% زدن. به سبک مونت آو سائرون و به قول این آقا:

«مدیر مدیره؛ خود مدیره! تورین تورینه؛ خود تورینه!» ;) :-? :)

ویرایش شده در توسط گندالف خ.س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

پس از گذشت قرون متوالی و طاقت‌فرسا و ساليان دور و دراز، بلأخره سری اول جوايز آزمون گندالف آماده شد!

اين جوايز، شامل 6 جايزه برای برندگانی كه شخصيت‌های داخل فيلم رو انتخاب كردن، می‌شه. انشاءالله 6تای بعدی، در سال‌های بعد! فقط نااميد نشين! :دی

گندالف سفيد (البته اول كليپ‌ها اشتباه نوشتم)، تقديم می‌كند!!!:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. * لرد الروند *:

photo-1821.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "الروند" با آهنگ "The Uruk-Hai":

مشاهده‌ی آنلاين ويدئو:

http://www.aparat.co...0e542aa73254142

سخنی زيبا از الروند:

«باری، اغلب، مدار وقایع جهان بر این پاشنه می‌گردد: دوستان کوچک هنگامی که چشمان بزرگ متوجه جای دیگرند، وقایع بزرگ را رقم می‌زنند، و باید بزنند.»

(آدرس: بخش سخن روز سايت آردا)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. MORGOTH:

photo-1826.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "سائورون" با آهنگ "Minas Morgul":

مشاهده‌ی آنلاين ويدئو:

http://www.aparat.co...918e217df255165

سخنی زيبا از سائورون:

«دريغا از ضعف بزرگان! چه، گيل- گالاد شاهی تواناست، و استاد الروند در جمله معرفت‌ها فرزانه است؛ و با اين حال، آن دو مرا در كوشش‌هايم ياری نمی‌دهند. آيا مايل نيستند كه ديگر سرزمين‌ها را به‌سان ديار خودشان سعادتمند ببينند؟ اما از چه‌رو سرزمين ميانه بايد تا ابد متروک و بيابانی و تاريک بماند؛ حال آن كه الف‌ها می‌توانند آن‌جا را به‌سان اره‌سئا، اگر نگوييم والينور، نيكو بسازند؟ و چون شما حاضر به بازگشت به آن‌جا نگشته‌ايد، گمان می‌دارم سرزمين ميانه را همچون من دوست می‌داريد. پس آيا اين وظيفه‌ی ما نيست كه برای غنای اين‌جا و برای ترقی جمله‌اقوام الف محروم از آموزش و سرگردان در سرزمين ميانه، به ذروه‌ی آن قدرت و دانشی كه الف‌ها در آن‌سوی دريا از آن برخوردارند، بكوشيم؟»

(آدرس: سيلماريليون، حديث حلقه‌های قدرت و دوران سوم، صفحه‌ی 472 و 473))

3. arven:

photo-1294.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "گالادريل" با آهنگ "The Passing Of The Elves":

مشاهده‌ی آنلاين ويدئو:

http://www.aparat.co...608936318257729

شعری زيبا از گالادريل:

«از برگ‌ها می‌خوانم، از برگ‌های طلا، برگ‌های طلايی كه آن‌جا می‌رويند؛

از باد می‌خوانم، بادی كه لابلای شاخه‌ها می‌پيچد و می‌وزد.

آن‌سوی خورشيد، آن‌سوی ماه، كف روی دريا را پوشانده‌بود؛

كه آن‌جا در ساحل ايلمارين، درختی طلايی رست.

در زير ستاره‌های سرزمين هميشه شب، در الدامار، درخشيد؛ در الدامار، كنار ديوارهای الون‌تريون.

برگ‌های زرين زمانی دراز بر روی شاخه‌های ساليان روييدند؛

اما در اين‌سوی درياهای جدايی‌افكن، اكنون اشک‌های الفی جاری می‌شود.

آی لورين! زمستان از راه می‌رسد، روزگار برهنگی و بی‌برگی؛

برگ‌ها بر رودخانه می‌ريزد، و رودخانه جاری می‌شود و می‌گذرد.

آی لورين! ديرزمانی در ساحل اين‌سو مانده‌ام؛

و من با الانور طلايی تاجی بافته‌ام، كه هردم رنگ می‌بازد؛

اما اگر كشتی‌ها را بسرايم، كدامين كشتی است كه به سوی من می‌آيد؟

كدام كشتی است كه مرا از چنين درياهای پهناوری باز می‌گرداند؟»

(آدرس: ياران حلقه، وداع با لورين- فصل هشتم كتاب دوم، صفحه‌ی 730 و 731)

4. Legolas:

photo-1579.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "لگولاس" با آهنگ "The King of the Golden Hall":

مشاهده‌ی آنلاين ويدئو:

http://www.aparat.co...d1e26b35b261181

شعری زيبا از لگولاس:

«نقره‌فام جاری می‌شود جويبارها از كلوس به اروئی؛

در دشت‌های سبز له‌به‌نين!

آن‌جا علف‌های بلند می‌رويند، دربرابر باد دريا؛

سوسن‌های سفيد به اين‌سو و آن‌سو می‌جنبند؛

و ناقوس‌های طلايی مالوس و آلفيرين می‌نوازند؛

در دشت‌های سبز له‌به‌نين؛

دربرابر باد دريا!»

(آدرس: بازگشت پادشاه، آخرين رايزنی- فصل نهم كتاب پنجم، صفحه‌ی 278)

5. تضاد:

photo-1498.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "سام‌وايز گمجی" با آهنگ "Flaming Red Hair":

مشاهده‌ی آنلاين ويدئو:

http://www.aparat.co...cf3ba340f263467

شعری زيبا از سام‌وايز گمجی:

«گيل- گالاد، پادشاه الف‌ها بود.

چنگ‌ها داستان او را غمگينانه می‌نوازند:

قلمروی آخرينش زيبا بود و آزاد،

ميان كوهستان و دريا.

شمشيرش بلند بود و ضربت نيزه‌اش سهمگين بود؛

و برق كلاهخودش از دوردست‌ها پيدا بود؛

ستارگان بی‌شمار دشت آسمان،

در آينه‌ی زره نقره‌اش هويدا بود.

سال‌ها پيش سوار بر اسب رفت؛

و كس را خبر نيست كه از آن پس در كجا سكنی گزيد؛

چرا كه ستاره‌اش در تاريكی افتاد؛

در سرزمين موردو، آن‌جا كه سايه‌ها آرميده‌اند.»

(ياران حلقه، دشنه‌ای در تاريكی- فصل يازدهم كتاب اول، صفحه‌ی 377)

6. رضائی.استل:

photo-1571.jpg

ويدئوكليپی درباره‌ی "آراگورن" با آهنگ "Theoden King":

مشاهده‌ی آنلاين:

http://www.aparat.co...ceedc3483268878

سخنی زيبا از آراگورن:

«کسی که نتواند از چیز با ارزش در موقع لزوم دست بردارد، در غل و زنجیر است.»

(آدرس: بخش سخن روز سايت آردا)

• نكته:

برای دانلود ويدئوها، بايد نرم‌افزار IDM (اينترنت دانلود منيجر) رو داشته‌باشين. اين نرم‌افزار رو می‌تونين از اين‌جا دانلود كنين:

http://p30download.c...4-%D9%87%D8%A7

بعد از دانلود اين نرم‌افزار، می‌تونين با دو روش ويدئوها رو دانلود كنين:

1. ويدئو رو پخش كنين. بعد از گذشت يه مدت كوتاهی، نرم‌افزار به طور خودكار پيام دانلود می‌ده و شما با تأييد اون، ويدئو رو دريافت می‌كنين.

2. نشانی (URL) صفحه‌ای كه ويدئو توی اون قرار داره رو در نرم‌افزار وارد می‌كنين و بهش دستور دانلود رو می‌دين و اونم ويدئو رو دانلود می‌كنه.

متأسفانه آپارات لينک دانلود نداره و حجم ويدئوها هم با وجود فشرده‌شدن توسط نرم‌افزار WinRAR، خيلی زياد بود و نمی‌شد اين‌جا آپلودشون كرد. توی هر سايت ديگه‌ای هم می‌رفتم، فقط وقت تلف می‌كردم؛ چون وسط‌هاش هنگ می‌كرد و اگرم تا آخر آپلود می‌شد، فايل رو نمی‌شد دانلود كرد. از همه‌ی دوستان بابت اين قضيه عذر می‌خوام.

پ.ن:

جوايز طوری هستن كه هركس می‌تونه ازشون استفاده كنه، و شايد اين سؤال پيش بياد كه پس برندگان با بقيه كه حتی شركت هم نكردن، چه فرقی دارن؟ در جواب بايد بگم كه اين جوايز، كاملاً طبق علايق برندگان (چه شخصيت و چه آهنگ) و به نيت تشويق اين افراد جهت رتبه‌آوردن توی آزمون، ساخته و اهدا شدن؛ پس قطعاً برندگان مربوطه، لذت بيشتری از جوايز می‌برن و با اعضای عادی، متمايز هستن.

ويرايش: لينک دانلود ويدئوها به سيستم امكانات سايت آپارات اضافه شد. می‌تونين هر كليپ رو با كليک بر روی "دانلود اين ويدئو" در زير اون كليپ، دريافت كنين.

با تشكر.

ویرایش شده در توسط گندالف سفید‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...