رفتن به مطلب

Recommended Posts

حمیدرضا
دوتا عكس از سايت آردا با تم قديمی‌ش كه با توجه به تاريخ‌هايی كه برای تقويم آردا زده‌شده، احتمالاً بايد مال سال‌های 88 و 87 (قبل از تغييرات بزرگ سايت) باشن.

توی عکس بالا:

1- مهمانخانه اژدهای سبز چی بوده؟

2-توی فروشگاه فقط کتاب فروش می‌رفته؟

ویرایش شده در توسط hamidrezaghasemi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

عکس سمت چپی فقط یه ایده بود که عملی نشد.

عکس سمت راست هم مال قبل این تغییراته.یعنی از سال 87 فک کنم تا 90

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آخ که قلب را به درد می آورد این عکسها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

چقدر بوی قدیم میداد این عکسا...من دلم گرفت اینا رو نگاه کردم...یه حس غمی توشون بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام بچه ها! آردا قدیمی تره یا دمنتور!؟

چرا هیچ وقت دوتا مدیر ما به نام های اله سار آنلاین نیستند، بر خلاف مهدی که پنج دقیقه پنج دقیقه آرداست!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چه قدر خوب می‌شه اگه يه كم سايت رو به سمت آردای قديم بكشونين... مثلاً فروشگاه اينترنتی يا تقويم آردا... جاشون واقعاً خاليه. البته آردای قديم هم اشكالاتی داشت؛ مثلاً تم و پس‌زمينه‌ی نداشته‌ش (!) كه مهدی گفت. منظورم اونا نبودن؛ بلكه فروشگاه و تقويم رو می‌گفتم. اينا رو گفتم كه يهويی فردا پس‌فردا نبينيم فروم بدون پس‌زمينه شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام بچه ها! آردا قدیمی تره یا دمنتور!؟

چرا هیچ وقت دوتا مدیر ما به نام های اله سار آنلاین نیستند، بر خلاف مهدی که پنج دقیقه پنج دقیقه آرداست!

آردا قدیمی تره. تو خود سایت دمنتور نوشته تاسیسش 2004 هست که میشه 1383. تاسیس آردا 1382 هست.

اله سار به دلیل مشغله های شخصی فرصت سر زدن به فروم رو نداره. اون دوتا هم در واقع یه نفر هستن.

چه قدر خوب می‌شه اگه يه كم سايت رو به سمت آردای قديم بكشونين... مثلاً فروشگاه اينترنتی يا تقويم آردا... جاشون واقعاً خاليه. البته آردای قديم هم اشكالاتی داشت؛ مثلاً تم و پس‌زمينه‌ی نداشته‌ش (!) كه مهدی گفت. منظورم اونا نبودن؛ بلكه فروشگاه و تقويم رو می‌گفتم. اينا رو گفتم كه يهويی فردا پس‌فردا نبينيم فروم بدون پس‌زمينه شد!

تقویم رو که الان هم داریم. در واقع این تقویم همون تقویم قدیمیه.

فروشگاه هم دردسر داره. نمیدونم قبلا چه جوری اداره میشد اما فعلا امکانش نیست.

فروم قدیم تم و پس زمینه داشت. این عکس رو من چند روز از روی یک فایل html ذخیره شده در اون زمان گرفتم که به دلیل سیو نشدن کامل صفحه تصاویر پس زمینه در دسترس نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

اون موقع آرون ادمین بوده ؟ اگه بوده چرا دیگه نیست ؟!

اون موقع ترجمه ی کتاب تو سایت بوده ؟ قضیه ی رولپلینگ چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

آرون جان چقدر پیچیده بوده این روند ساخت آردا.( قبلآ نگفته بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

منم تقریبا اوایل ساخت آردا عضو سایت شدم و قبل از اون به وبلاگتون سر می زدم.

ولی چیزی که تو سایت قدیمی دوست داشتم یکی طرح سایت بود ویکی این سطح دسترسیها مثل رهگذر که 100 پست اول آهن بود . بعد از اون نقره و طلا که فکر کنم رهنما میشد و بعد از اون که رهبان باشه (اصلا کسی نمیشد برسه:دی )میتریل بود.

یادش بخیرررررررررررر

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به تور !

خب اون زماني كه شاهين أدمين شد رو يادم نيست اما فروم قديمي رو خيلي خوب يادم مياد :دي

فروم جالبي بود يادم مياد زماني كه قالب فروم عوض شده بود إحساس غريبي مي كردم :دي

اون موقع كه أومدم همتون رفتيد !!

فقط تورين تورامبار ( ت.ت) تو فروم بود يادم مياد بيش ترين كاربران آنلاين اون موقع ١١ نفر بود تا اين كه قالب رو عوض كردن :دي

پ.ن :

جوابت رو خوب گرفتي تو اون تاپيك :دي

الف ها ترسو هستند اگه قبول نداري شمشيرم رو خوب تيز كردم ( أسمايل أصلان شمشير از غلاف بيرون مي كشد و گوشه از درخشش رو به تور نشأن مي دهد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

موقعی که فروم اوایل سال 91 سیستمش به ipb تغییر کرد من یادمه به خاطر تب و تاب کنکور خیلی کم سر میزدم تو سایت. عدد روی نامه رو میدیدم و میدونستم اون پخه اما عدد کناریش که هی میرفت بالا، 100 ، 200 ، 300 و... رو نمیدونستم چیه! :دی

هرچی هم تو سایت دنبال نظرسنجی جدید میگشتم نبود که نبود...نگو منتقل شده بود به فروم. اون اول که ما عضو شدیم یادمه نظر سنجی "بهترین دوستی سرزمین میانه" بود...یادش بخیر...حالا من بیشتر شاید تو تاپیک یادگاریت توضیح دادم.

ج.پ.ن:

یه اخطار بدم که ادامه بدی وای به حالت! :دی

تو تاپیک خودش...

شمشیر سیاه در مقابل ما به غلاف شد...شما شمشیرت رو بذار برای خودت! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

اره اون موقع به خاطر كنكور كه الوه هم كلا تعطيل بود !!

منظورت كامنت ها بود :دي

من اون موقع نمي دونستم چه جوري بايد كامنت بدم :دي

يادم مياد آرون شكايت مي كرد كه چرا أصلان اين جوري نمايه به روز مي كنه !!

ج.ج. پ.ن :

الان آدامه دادم مي خواي چي كار كني ؟؟ :دي

هه اون شمشير سياه بود ( هر چند مي دونم برا چي غلاف شد ) اما اين شمشير اصلانه انگار أصلان رو نشناختي ( كلا اين الف ها هر وقت كم بيارن مثل فين گول فين ادعا تو خالي مي كنند :دي إشاره به رفتن ايشون به مصاف ملكور بزرگ )

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

منم اولین بارمه عضو این سایت می شم متاسفانه چیزی درمورد تاسیس سایت نمی دونم

ولی یک سایت دیدم نوشته بود والیمار جریان اون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

سلام

جناب هاسگریت (اگه درست نوشته باشم)

سایت والیمار در واقع یه جورایی برادر دوقلوی سایت آردا بود .یعنی در مورد تالکین بود.البته این سایت بعد ها فکر کنم سال 88 افتتاح شده بود.من توی سایت والیمار هم عضو بودم.زمانی که شور وحال جوانی هنوز تو وجودم موج می زد.اما نمی دونم بعد ها چی شد که سایت کلا نابود شد .با این حال دانشنامه والیمار هنوز فعاله و آپدیت میشه .در مورد فروم والیمار هم باید بگم که مطالب کمتری نسبت به اردا داشت .ولی با این حال باز هم مفید بود. در مورد بخش دانلود سایت هم باید بگم که اونجا هم مشابه سایت اردا موسیقی های ارباب حلقه ها رو داشت منتها تنها نسخه های معمولیش رو. یه ابتکار جالب هم که سایت والیمار داشت .راه اندازی نشریه والیماریلیون بود که فکر کنم فقط سه شماره ازش در اومد.به نظرم اگه اون بخش هاردم رو پاک نکرده باشم اون سه شماره رو شاید هنوز دارم.

موفق باشید

الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

من از مدیران و کاربرانی که توی سایتهای تالکینی از جمله والیمار و سیاه بیشه -که الآن فعال نیسن- فعالیت داشتن یا مطلع هستن درخواست دارم که راجع به اونها هم اطلاعاتی رو اینجا قرار بدن.آخه من اون موقع ها نت نداشتم و تالکین رو نمیشناختم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

از تمام کسانی که که زحمت کشیدن تا سایت وزین اردا به حیاتش ادامه بده واقعا ممنون و سپاسگزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

:-) با خوندن این متون بسیار متاثر شدم :-)

از تمام افرادی که این سایت را برای کاربرانش محیطی آرام و امن ایجاد کردند بسیار قدر دانم.

تمام تلاش های شما برای پایدار نگه داشتن این سایت برای من و تمامی اعضا قابل تقدیره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

دس مریضاد بانو آرون

خیلی زیبا تاریخ سایتو شرح دادی :-) واقعا آورین آورین

بسیار متاثر شدیم

درود و مرحبا به همه هوادارای عمو جان رونالد .

اونموقع که آردا تاسیس شده بود بنده تو خط هری پاتر بودم و بعدشم به واسطه سینمایی لوتر با عمو جان تالکین آشنا شدم .

واقعا بابت سرپا نیگه داشتن سایت آورین :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

منم اون اویل که سایت اردا تازه شکل گرفته بود عضو شدم ولی فعالیتم محدود به خوندن پست ها و استفاده از مطالب سایت بود دقیقا شکل و شمایل و تم رو هم یادم میاد ساده در عین حال زیبا

فقط چیزی که نمیدونم تاریخ عضویت برای مدیران 7 دی یا 8 دی میشه ولی برا من شده 18 دی ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...