رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

به رضايي:

همايش اينجوري خيلي كار و هماهنگي ميخواد. بعيد ميدونم كه بشه همچين همايشي رو دوباره برگزار كرد

به گيلدور:

پستهاي قبلي رو ميخوندي جواب همه اين سوالات رو ميگرفتي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

با تشکر فراوان از Tulkas Astaldo و مهدی (میدونم اینجا جای تشکر نیست ولی مجبورم) فکر کنم بقیه (bagins,gildor,legoolas,agarwean,mou اصلان و....) هم مثل من جواب اکثر سئوالاتشون رو گرفتن چون 2 تا پست مهدی و همینطور 2 پست tulkas اونقدر جامع بود که دیگه جای سئوال نذاشتن.

خواهشا دیگه از دورانهای قدیم زیاد سئوال نپرسین چون این سئوالها هیچ وقت تموم نمیشه و اون چیزایی که باید میدونستیم رو تقریبا فهمیدیم و به قول یکی از دوستان خاطراتی که دفن شدن رو نباید نبش قبر کرد. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

دوستان دیگه باستان شناسی کافیه. بچسبین به تاریخ معاصر

به رضائی:فکر کنم اون سئوال تو داره جواب میده و یه چیزی شبیه همایش و یا دیدار اعضا تو نمایشگاه و روز 14 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

به گروه دوستان تام: این اولین باره که تو نمایشگاه همدیگه رو میبینین؟چون من یه ذره تو تاپیک نمایشگاه گشتم ولی نفهمیدم سال 90 و 89 هم از این قرارها گذاشته بودین یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به ائرنديل:

بذار اين تاپيك براي همون تاريخ بمونه. سوال مربوط به اون قرار رو در تاپيك نمايشگاه يا "گردهمايي آردايي" بپرس. هر چند با خوندنش جوابتو ميگيري

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

می‌شه تاريخ دقيق بازگشايی سايتو بدونم؟ اوّلين آغاز به كار آردا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من اطلاع دقیقی ندارم. سایت آردا از ادغام دو سایت تشکیل شده. من حتی نمیدونم که اوایل فقط فروم بوده یا سایت هم بود. اولین خبری که توی سایت(نه فروم) قرار داده شده مربوط به 7 اسفند 1383 میشه. خبر در مورد تولد بازیگر نقش سم هست:

https://arda.ir/2005-02-25/

خبرهای قبل از اون در دسترس نیست. اگه خبر بازگشایی سایت وجود داشت میشد از روی اون تاریخ بازگشایی سایت رو فهمید.

متاسفانه تاریخ دقیق پستهای فروم(به دلیل از بین رفتن سیستم قبلی) مشخص نیست و نمیشه زمان بازگشایی فروم رو فهمید. شاید حافظه تولکاس و اله سار کمک بکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من اطلاع دقیقی ندارم. سایت آردا از ادغام دو سایت تشکیل شده. من حتی نمیدونم که اوایل فقط فروم بوده یا سایت هم بود. اولین خبری که توی سایت(نه فروم) قرار داده شده مربوط به 7 اسفند 1383 میشه. خبر در مورد تولد بازیگر نقش سم هست:

https://arda.ir/2005-02-25/

خبرهای قبل از اون در دسترس نیست. اگه خبر بازگشایی سایت وجود داشت میشد از روی اون تاریخ بازگشایی سایت رو فهمید.

متاسفانه تاریخ دقیق پستهای فروم(به دلیل از بین رفتن سیستم قبلی) مشخص نیست و نمیشه زمان بازگشایی فروم رو فهمید. شاید حافظه تولکاس و اله سار کمک بکنه.

حيف شد! می‌خواستم پيشنهاد جشن تولّد برای سايت يا فروم رو بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Khamul

خوبه . واقعا چه بهتر که کل علاقه مندان یه جا جمع بشن .

ولی یه چیزی : تو فیس بوک لینک زیاد بدید که بازدید سایت یه کم بالا بره .

مردم کمی تالکین رو میشناسن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil
ارسال شده در (ویرایش شده)

راستش این سئوال دیشب به ذهنم رسید،قبل از اینکه arven ناظر سایت بشه.

داشتم تاپیکه( گالادریل شلوب بود؟) رو میخوندم که در بین پستها متوجه عصبانیت aragorn بر روی warmaster شدم. و بعدا متوجه شدم که جناب aragorn اون موقع ناظر سایت بودن.

امروز عصر یهو دیدم arven خودمون هم ناظر شده..!

و اما سئوال من :میخواستم در مورد ناظران قبلی و قدیمیه سایت بپرسم از جمله aragorn.و اینکه سالهای فعالیت هر کدوم کی بوده؟

ویرایش شده در توسط ائرندیل Earendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

به گندالف:

لغات مناسبی انتخاب نکردید! بازگشایی با تاریخ اولین روز شروع به کار فرق داره! تاریخ بازگشایی( و نه گشایش) رو که تو خبر بازگشایی مجدد تالارهای گفتگو میتونید ببینید.اما در مورد روز اول فعالیت سایت،قبلا میدونستم.الان نه! اون موقع من عضو سایت نبودم!!

به ائارندیل:

در مورد ناظرا هم حرفایی میزنیدا! حتی خودشونم بعیده یادشون باشه! اون موقع ناظر عمومی نداشتیم.هر بخش دست سه تا چهار نفر بود.بعضی افراد هم توی دو سه بخش بودن.مجموعا حدود ده تا ناظر داشت سایت.هالباراد، بورومیر،اله سار،آرون،فک کنم افاضاتی و لگولاس و یکی دوتای دیگه اون موقع ناظر بودن.هر کی تو یه بخش(لطفا نپرسید هر کی تو چه بخشی که درست یادم نیست!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

جناب Earendil شما خودت یه بار اینو می گی:

دوستان دیگه باستان شناسی کافیه. بچسبین به تاریخ معاصر

بعد دوباره پست جدید می ذارید؟

چند وقت پیش می خواستم اینجا یه سوالی بپرسم شما که اینو گفتید ترسیدم پست بذارم! خواهشاً جای بقیه تصمیم نگیرید. اینجا ادمین داره، ناظر داره، خودشون می دونن چه کار کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله ائارنديل اين حرف رو زد و من ازش خواستم كه اين كار رو نكنه و اين تاپيك رو براي همون تاريخ بذاره. پست بعدي من رو هم بخونيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

جناب Earendil شما خودت یه بار اینو می گی:

بعد دوباره پست جدید می ذارید؟

چند وقت پیش می خواستم اینجا یه سوالی بپرسم شما که اینو گفتید ترسیدم پست بذارم! خواهشاً جای بقیه تصمیم نگیرید. اینجا ادمین داره، ناظر داره، خودشون می دونن چه کار کنن.

بله ائارنديل اين حرف رو زد و من ازش خواستم كه اين كار رو نكنه و اين تاپيك رو براي همون تاريخ بذاره. پست بعدي من رو هم بخونيد

شرمنده.

ولی من خودم این تصمیم رو نگرفتم... بماند...

من خودم بیشتر از همه دوست دارم در مورد گذشته بحث بشه (اگه کسی ناراحت نمیشه) چون این تاپیک ایده خودم بود.

دوست عزیز

hamidrezaghasemi خواهش میکنم سئوالتون رو بپرسین.خیلی خوشحال شدم که از این تاپیک استقبال کردین.و خیلی خیلی ناراحت شدم از این که دلسرد شدین .لطفا ادامه بدین.

راستش منظور من از اون پست تاریخ معاصر علاوه بر اون قضیه..... این بود که میخواستم در مورد مثلا سالهای 88و89 بحث بشه چون بیشتر اعضای فعال کنونی در اون سالها ثبت نام کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به ائارندیل :

88 و 89 رو بپرس. فکر کردم میخوای به اوضاع الان سایت برسی. سوالاتتون میتونه تا قبل از تغییرات جدید(آبان 90) باشه. بعدش میشه وضعیت فعلی که خب همه میدونن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

آره منظورم همونه.

بعدا توی تیتر این تاپیک به این اشاره میکنم که: سوالاتتون میتونه تا قبل از تغییرات جدید(آبان 90) باشه.

یه جورایی هم میخوام اون سئوال و پست در مورد نمایشگاه کتاب که تو این تاپیک شده رو پاک کنیم(اصلا نفهمیدم که چرا اون پست رو تو این تاپیک گذاشتم).ولی سخته چون بعدا بهش جواب داده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

تولكاس يا اله‌سار يادشون نيومد كه تاريخ شروع به كار كردن سايت كی بوده؟ من منتظرم؛ چون می‌خوام برنامه‌ی جشن تولّد بريزم!

(فقط اميدوارم تولكاس لشكر راه نندازه پشت سرش بياد دم در خونه‌ی ما! نه كه يه كم خلق و خوش به تولكاس والار رفته! البته تولكاس داستان كه می‌گن خنده‌رو بوده، ولی اين تولكاس ما...! متأسفانه هم كه گير نيه‌نا، خدای صبر و تحمّل افتادم؛ و الّا اگه مايار نسا يا اورومه بودم؛ چی می‌شد! می‌رفت با تولكاس حرف می‌زد تا با ما راه بياد. نه نه نه... اگه خدمت‌گزار مانوه يا واردا بودم...!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

والا تولکاس اینجا هم کم خنده رو نیست.اما این برنامه جشن تولد قبلا هم برگزار شده بود! نمیگیره والا!

منم یادم نیست تاریخ دقیقو.بعیده یادمم بیاد .اله سار هم کلا در دسترس نیست به خاطر مسائل شخصی و من هم نمیخوام که وقتشو بگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

والا تولکاس اینجا هم کم خنده رو نیست.اما این برنامه جشن تولد قبلا هم برگزار شده بود! نمیگیره والا!

منم یادم نیست تاریخ دقیقو.بعیده یادمم بیاد .اله سار هم کلا در دسترس نیست به خاطر مسائل شخصی و من هم نمیخوام که وقتشو بگیرم

خنده‌روييت رو كه تو اين پست ديدم! جشن تولّد رو هم كه... چه‌جوری گرفتين وقتی تاريخش يادتون نيست؟! :دی

بياين به كمک هم دوباره برای سايت تولّد بگيريم. خدا كنه اله‌سار از شرّ مشكلاتش خلاص شه و تاريخ دقيق گشايش سايت هم يادش بياد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به گندالف:

برای آخرین بار تذکر میدم. مطالب یه تاپیک دیگه رو توی تاپیک دیگه نبر!

جواب سوالت هم کاملا مشخصه. اون موقع همه یادشون بوده چون تازه سایت باز شده بود. الان کسی یادش نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من واسه سایت در جوانی چندین مطلب ترجمه کردم یا جمع آوری.اصن نمیدونم چی شد! ممکنه بوده باشه.ممکنه هم نه!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

این پست رو میزنم تا همه متوجه بشن من از قدیمیهای آردا هستم ... :دی

من صفحات اینترنتی زیادی رو از آردا و بقیه سایتهای مرتبط مثل سیاه بیشه ،حلقه یگانه و آکادمی فانتزی حدودا تو سالهای 85-86-87 دانلود و save کرده بودم که تو این دو ماه اخیر نمیتونستم پیداشون کنم.ولی امروز که به خاطر مشکلات pc مجبور شدم هارد قدیمی رو باز کنم ،اونارو پیدا کردم.

آردایی قدیمی بودن که فقط به پست زدن و چت کردن با اعضا نیست،دیدن سایت و مطالعه مطالبش هم نوعی فعالیت هست... :دی

post-1761-0-79746700-1337715115_thumb.pn

کلی مقاله از اون موقع دارم که نویسندش فکر کنم همین تولکاس خودمونه،مقالاتی درباره بیوگرافی شخصیتها مثل گلادریل و... (خودت بودی تولکاس ؟)

post-1761-0-64337800-1337715209_thumb.pn

بقیه عکسها رو هم اگه استقبال کردین میذارم.وگرنه هیچی... :دی

خوب بودن. ممنون می‌شم اگه بری تو تاپیک گفتگوی عمومی اعضا (مبحث فروم در اوج خود) بذاری.

خطاب به مدیران: حتّی ماه گشایش آردا رو یادتون نیست؟ مثلاً فروردین؟ تا اگه شد، 15 اون ماه تولّد بگیریم برای سایت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

زمانی که نطفه سایت آردا داشت ایجاد میشد...

نقل قول:

((بالاخره من برگشتم! قضيه نبودنم خيلی طولانيه فقط بدونين بيکار نبودم اين مدت! يه عالم تحقيق و پروژه راجه به تالکين انجام دادم که يکيشون هم کافيه تا آدم رو يه متخصص (و ديوونه31.gif) کنه چه برسه به اينهمه :)

اما هيچکدوم رو تا سايت نياد نميتونين ببينين! سايت www.arda.ir که تقريبا فکر کنم بزرگترين سايت تو خاورميانه باشه که راجع به تالکين ساخته شده! با حدود ۲ گيگ و نيم مطلب و داونلود و گالری و خرت و پرت!

قسمتی از نوشته های خانم سپیده دان اصفهانی(آرون سابق و یکی از بنیانگذاران سایت آردا) به تاریخ جمعه ۱٦ بهمن ،۱۳۸۳))

راستش اینارو از روی کنجکاوی پیدا کردم.

در ادامه:

وبلاگ آرون :حاوی مطالب قدیمی و زیبا ،هر آردایی باید این وبلاگ رو ببینه http://lordoftherings.persianblog.ir/

همچنین وبلاگ خانم سپیده فخری (رینگتور) : http://b4uno20.persianblog.ir/

ویرایش شده در توسط ائرندیل Earendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دوتا عكس از سايت آردا با تم قديمی‌ش كه با توجه به تاريخ‌هايی كه برای تقويم آردا زده‌شده، احتمالاً بايد مال سال‌های 88 و 87 (قبل از تغييرات بزرگ سايت) باشن.

post-1769-0-88686100-1340010469_thumb.pn post-1769-0-94564600-1340010501_thumb.jp

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...