رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي27: خبیث ترین شخصیت دنیای آردا چه کسی است؟

163 رای

1. 1. خبیث ترین شخصیت دنیای آردا چه کسی است؟

• گوتموگ(بالروگ دوران اول)
    • گلائرونگ
    • ویچ کینگ
    • سارومان
    • اسماگ
    • آنگولیانت
    • سائرون
    • مورگوت
    • میم دورف
    • گالوم

Recommended Posts

Dark Elf

من به گالوم رای میدم.چون بقیه دشمن بودند و دشمنی میکردند ولی گالوم به خاطر حلقه هر کاری میکرد.میم دورفم از افراد هورین ضربه دید چون اینا پسرشو کشتنن اینم دشمنی کرد آخر سر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

من میگم سارومان...ای کاش آزوگ و بولگ رو هم میزاشتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon
ارسال شده در (ویرایش شده)

از نظر من خبیث ترین سارومانه چون اون به دوستانش خیانت کرد و حتی به اربابش سائرون با دادن اطلاعات غلط به نزگول و غرور بالایی هم داشت که مانع بصیرتش می شد

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

باید ریشه ای با قضیه برخورد کرد! ملکور بود که از اول آهنگ ایلوتار رو خراب کرد و این همه بدبختی بار آورد، اگه ملکور نبود همه چیز سر جاش بود و البته داستانی هم درست نمیشد. :)

از نظر من خبیث ترین سارومانه چون اون به دوستانش خیانت کرد و حتی به اربابش سائرون با دادن اطلاعات غلط به نزگول و غرور بالایی هم داشت که مانع بصیرتش می شد

همون طور که گفتم، به نظر من ام الخبائث همون ملکور بود چون اون والار بود و ذاتش میباید خوب می بود و آگاهانه دنیا رو خراب کرد. اما اگه بخوام فقط توی دنیای ارباب حلقه ها نظر بدم و سیلماریلیون رو در نظر نگیرم باید بگم که سارومان خبیث ترین توی آردا زمان خودش بود. چون اون هم ذاتا خوب بود و برای کمک فرستاده شده بود و باید ذاتا کمک میکرد، اما آگاهانه سیاهی رو انتخاب کرد و اون همه بذبختی ایجاد کرد و در نهایت خودش رو هم به فنا داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
black lord melkir

معلومه.مورگوت از همه عوضی تره.چون میتونست خیلی راحت و عین آدم حسابی به حرف ایلواتار گوش بده اما ساز خودش رو زد و در واقع اولین شخصیت منفور آردا شد.چرا که شخصیت های منفور و خبیث دیگه ، یا به دست خود مورگوت به وجود اومدند و یا بعدا به مورگوت ملحق شدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

من به سائرون رای دادم.البته درسته که کارهای ملکور خیلی بدتر بود اما من بازم از سائرون بیشتر بدم میاد.حلقه یی ساخت که خیلیا رو بدبخت کرد و مثل خودشم پلید و خائن بود :)

اگر مورگوت نبود دیگه نه موجود پلیدی به وجود میومد و نه کسی میتونست خیانت کنه.

ذات بد توی وجود همه هست.شاید مثال خوبی نباشه اما تا آدم خودش نلنگه شیطان هرچقدم وسوسه کنه راه به جایی نمیبره.منظورم اینه که هم الفا هم آدما هم موجودات دیگه خودشونم خورده شیشه داشتن.ملکور نبود یکی از اینا یکدفعه با خودش فکر میکرد و شورش میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ILMARE

من به ملکور رای دادم .

دلیلشم که دوستان گفتن دیگه چون اون اولین کسی بود که پلیدی رو به وجود آورد . اگه اون نبود نه سائرونی بود نه گلائرونگی .

تازه گلائرونگ روح ملکور رو داشت که میتونست اونجور شرارت ها به پا کنه . چون خوده استاد تالکین گفتن که ملکور روحشو درونه خیلی موجودات شیطانی دمیده بوده و باعث پیدایش اونا شده بوده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

با تعریف هایی که شنیدم، آنگولیانت. مثل پادماده همه چیز رو نابود می کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark lady

همشون بدن :(

اما سائرون اعصاب خورد کن تره :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...