رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي27: خبیث ترین شخصیت دنیای آردا چه کسی است؟

163 رای

1. 1. خبیث ترین شخصیت دنیای آردا چه کسی است؟

• گوتموگ(بالروگ دوران اول)
    • گلائرونگ
    • ویچ کینگ
    • سارومان
    • اسماگ
    • آنگولیانت
    • سائرون
    • مورگوت
    • میم دورف
    • گالوم

Recommended Posts

تور

سلام به همه دوستان

به نظر من كه سائرون همچنان پيشتاز عرصه خباثت است و از استاد خود جلو زده است

به گواه سيلماريليون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

با سلام من یادم نمیاد جایی گفته شده باشه اونگولیانت هم جزء آینور بوده اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

جای این سوال اینجا نیست ولی بنده جسارتاً جواب میدم. ان شاالله که استاد مهدی زحمت جابجایی رو می کشند. انگولیانت به طور رسمی در شمار آینور ذکر نشده و البته نمیشه به طور قاطعانه در مورد ماهیت اون اظهار نظر کرد.شاید درست این باشه که اون رو در شمار spirit ها بیاریم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام من یادم نمیاد جایی گفته شده باشه اونگولیانت هم جزء آینور بوده اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

انقدر اين چند روزه فروم شلوغ شده بود كه اين پست رو نديده بودم.

تو سيلماريليون به صورت دقيق اشاره نشده.همونطور كه تضاد گفت ميشه جزو spiritها حسابش(اگه مايار نباشه). من spiritها رو جزو آينور دسته بندي ميكنم(بعضي ها اين عقيده رو ندارن).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیورن

گوتموگ:کمباین کشتار فرض کن موجودی که فرمانده یه سری مایا باشه پیه دیگه ولی از حماقتش خوشم نمیاد موجودی که میتونه قاتل مورگوث رو بکشه شیرین میتونست سر و ته آردا رو گره بزنه

ویچ کینگ : تو روانشناسی میگن یه سریا چون آدمای درب وداغون هیستریکی هستن میرن دنبال خشونت واینا مث چنگیز یه سریا انقد بالا رفتن بعد سقوط کردن از این کارا میکنن مث شخصیت شیطون تو قرآن ویچ کینگ عضو دسته دومه من همیشه در ذهنم این تصورو داشتم ویچ کینگ آخرین نزگولی بود که تاریک شد وحشتناکهdo you not know deth when you see it old manاین دیالوگ دیالوگ برتر تاریخ سینماس

سارومان:اون بالا گفتم سارومان هم دسته دومه ولی خیلی خاص نیست

اسماگ:بابا این که به وضوح اسکله بنده خدا کشیدیدش تو این پیج

سائورون: یک ولد مورت که آدم برخلاف اون ازش میترسه دقت کردین ما تو کتاب با این که این سائرون رو نمیبینیم چقدرازش میترسیم؟ به این میگن قدرت نویسنده .

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی و استفاده از کلمات نامناسب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

همون طور که در رای ها گفتم گالوم

هر چند گاهی اوقات اونقدر مظلوم می شد که دوس داشتی کمکش کنی ولی خوب خیلی خبیث بود و حرصمو در می آوورد.

درسته فرودو توی گزینه ها نبو ولی(توی فیلم)وقتی سم رو بر گردوند دوستاشتم لهش کنم له له!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

اگه گالوم نبود اون همه اتفاق به خاطر وجود پست اون نمی افتاد

گرچه گندالف گفت که اون در سرنوشت حلقه یه تاثیری چه خوب و چه بد میزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morgoth - Melkor

به نظر بنده سارومان - چون در آخر به دو طرف خیانت می کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

همون طور که در رای ها گفتم گالوم

هر چند گاهی اوقات اونقدر مظلوم می شد که دوس داشتی کمکش کنی ولی خوب خیلی خبیث بود و حرصمو در می آوورد.

درسته فرودو توی گزینه ها نبو ولی(توی فیلم)وقتی سم رو بر گردوند دوستاشتم لهش کنم له له!

با شما در باره فرودو موافقم ولی...

گالوم اصلا خبیث نبود فقط یکمی ضعیف بود همین

نمیتونس دربرابر قدرت حلقه مقاومت کنه

و اگه اون نبود خیلی چیزای بدی اتفاق می افتاد

به نظرم مورگوت از همشون بدتره او بی رهمانه پسران ایلوواتارو به اورک مبدل کرد...اون از اول دنیا از هرچی خوبی بود متنفر بود و دشمن اصلی خوبی

اون همه پلیدی ها و تاریکی ها و خود سایرون رو به این راه کشید

به نظرم اون از همه خبیث تره

ویچ کینگ با جادو های اونا اونطور شده ولی مورگوت ذات پلیدی تو دنیاس و از اولین لحظه جهان آتگونه بود و....

سارومان و گالوم و بقیه دوستان!!! همه به خاطر موزگوت به این روز افتادن و به نظرم اونا قربانی های مورگوت برای اهداف پلید خودش بود و نوچش سایرون هم راه پلید اونو ادامه داد و به همون نتیجه رسید!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

خب معلومه خبیث ترینشون ملکوره دیگه خیلی کار های ناخوشایند انجام داد به نطرم نابود کردن دو درخت بد ترین کارش بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

من بین مورگوت و گلائرونگ شک داشتم.ولی مورگوت رو انتخاب کردم چون گلائرونگ رو به وجود اورده و سائورن و بالروگ ها از خادمانش بودند و کارهای پلید فراوانی انجام داد مثل نابودی دو فانوس و دو درخت و نفرین خاندان هورین و تبدیل الف ها به اورک و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

سارومان خیانت کرد و کسی که خیانت میکنه خبیث ترین موجودیه که میشه دید :Ring: گالوم بیچاره کجاش خبیث که گذاشتینش توی این لیست :| بیچاره گالوم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من سارومان رو انتخاب کردم.

سارومان يه روزگاري جزو نيروهاي خير بوده و بسيار خوب اين خير و زيبايي ها رو درک کرده و ديده و حتا زمان درازي ميوون زيبايي ها و پاکي ها زندگي کرده. و آثار زشت پليدي رو از دور ديده/. اما بازم خيانت ميکنه. به همنوعانش و بقيه ي دوستانش. کسي مث گوتموگ هميشه پست بوده و اصلا خير رو نچشيده. پس توقع خوب بودن ازش نداريم. و يا گولوم که اراده اش دست خودش نيست. و فقط برده اس.

اما سارومان خائنه. و آتيش معرکه رو داغ ترش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

چه طور ممکنه کسی خبیث تر از ملکور دشمن بزرگ باشه.جاه طلبی وسلطه جویی اون بی حد وحصره.اون 6جنگ بزرگ علیه الف ها وانسان ها به راه انداخت.سیلماریل ها رو دزدید جهان میانی رو تا مرز نابودی پیش برد و بسیاری از مردمان اداین و نولدور و سیندار را به قتل رساند.او حتی والار را هم فریب داد وچالشی بزرگ برای آنها درست کرد.ولی کاش فقط همین بود .ملکور در جنگ اشک های بی شمار صدمات جبران ناپذیری زد.او اورک ها و ترول ها رو به وجود آورد و خادمانش که یکی از یکی دیگری بد تر بودن حسابی پدر مردمان آزاد رو درآوردند!سائرون و گلائرونگ و آنگولیات وگوتموک همه خوفاک هستن ولی به هر حال هرچی باشه خادم ملکور بودن دیگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

مورگوت وآنگوليانت خيلي خبيث بودن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

به ترتیب

1 ) مورگوت ، هیچ بلایی تلخ تر و وحشتناک تر از چیزی که مورگوت سر هورین آورد نیست :)) نفرین به مورگوت پلید

2 ) گلائرونگ بدذات برای کاری که با حافظه نیه نور کرد وگرنه تورین و نیه نور عاقبت شیرین تری داشتن ...

_

انقده از میم دورف خبیث و میاد ، نفرت احمقانه ای نسبت به بلگ خیرخواه داشت . بیشتر از سائورون و سارومان از این بدم میاد !

گالوم بد ، کاش بیلبو تو همون غار گابلینا میکشتش که اون همه بلا درست نکنه .

...

:(

ویرایش شده در توسط gildor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

با اختلاف مورگوت. چون هرچی بعد از رخت بربستن اون از آردا روی زمین شرارت موند از شاگردان و ترکه اون بودن. ارکها ، سائرون ، وارگها ، گابلین ها ، بالروگ و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

1-گلائرونگ. هر چند خباثت در ذاتش است اما کارهای فجیح بسیاری متحمل شد.

2-انتخاب سخت است اکثرا دیگرانی که در این لیست هستند همه گول خورده اند یا ذاتشان پلید است:آنگولیانت شاید از خود مورگوت هم خبیث تر باشد.

3-میم دورف از کسی گول نخورده بود پس اینجا قرار می گیرد.

4-سائورون گول خورد اما بسیار قوی بود و خباثتش ادامه داشت.

5-گوتموگ چون ذاتش پلید است.

6-ویچ کینگ نیز گول خورد.(چه کند دیگر انسان است!)

7-اسماگ اما فقط به اره بور حمله ور شد.

8-سارومان هر چند که خیلی علیه دیگران توطئه چید و خیانت کرد اما باز هم هزاران کمک کرد.

9-مورگوت ممکن است تعجب کنید اما ب هدلایلی که در این تاپیک گفته ام در این جا قرار می گیرد:https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1719&st=20

10-گولوم بیچاره اصلا نباید در این لیست قرار بگیرد او به کسی آزار نرساند و بازهم در مقابل وسوسه حلقه شخصیت خوب خودش را نگه داشته است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torin

اگر مورگوت نبود دیگه نه موجود پلیدی به وجود میومد و نه کسی میتونست خیانت کنه.

ویرایش شده در توسط torin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن12

اگر مورگوت نبود دیگه نه موجود پلیدی به وجود میومد و نه کسی میتونست خیانت کنه.

آره نظر من هم همینه, اول مورگوت بعد هم سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

خبیث ترین شخص ملکوره ولی من سائرون رو زدم!چون از سائرون بیشتر خوشم میاد به علاوه تو سیلماریلیون نوشته سائرون از خود ملکور هم اندکی شرارتش کمتر بود پس یعنی میشه با اغماض گفت سائرون تقریبا شرارتش با ملکور برابره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

نظر من مورگوت اولین ارباب تاریکی و عامل شروع بدی در اردا هست

به نظر شما شیطان پلید تره یا انسان گناهکار

گلارونگ رو اون پروش داد سارون رو اون به تاریکی کوشند طمع انگولیانت رو اون زیاد کرد این همه الف و انسانی که تو دوران اول کشته شدن به خاطر اون بود

هر شرارتی باشه حتی از دیگران سر منشاءش مورگوته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

شاید انتخاب درست ملکور باشه به عنوان اول شرور عالم:-Dولی تو عوضی بودن به گرد گلایرونگ هم نمیرسه چون هیچکس مث اون از اذیت و ازار دیگران لذت نمیبره و اکثر اعضای این لیست بیشتر طالب قدرت بودن و گالم بیچاره هم نمیدونم این وسط چیکار میکنه؟!؟!؟!؟!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

من دقیقا نمیدونم چرا گلایرونگ از سایرون بیشتر رای آورده! این اژدها هر چقدر هم به قول رفیقمان الاتار عضوی باشه! شرارتش به کسی که بعد از ملکور شیطان سرزمین میانه شد که نمیرسه...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

اسماگ....سارومان.

سارومان به خاطر تغییر جناحی که داشت و اینکه در میان خوب ها با بدی همکاری می کرد...

ولی اسماگ از همه بیشتر..دزد ، یاغی ، مارکولک......باعث به وجود اومدن خیلی از مشکلات شد...وهمینطور کشتاری که تو دیل انجام داد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

مورگوت بنظرم بیشتر شبیه عقده ای ها بود، یکسره از همه چیز و همه کس متنفر بود، مطمئنم خودشم دلیلش و نمی دونست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...