رفتن به مطلب

Recommended Posts

Aslan

اما در همون بیداری اندیشه از نظر من خیلی چیزها بود که نگفتن و شاید به ذهنشون نرسید.

در مورد کاربران بیداری اندیشه !!

باید گفت چند نفرشون واقعا در زمینه ی نقد آثار تا حدودی تبهر دارند اما به دلایلی تو زمینه ی تالکین بحث نکردند !!

شاید مهم ترین دلیلشون حلقه ی سه نفری نریچ - من و لگولاس سبز بودیم که تمام تعبیرات نا بجای اون ها رو از فیلم درست می کردیم !!

شما اگه از اول اون تاپیک بخونید می تونید بفهمید که بعضی هاشون به نکات ظریفی اشاره کردند !

برای مثال من با شهامت می گم وارکرافت فرا***ری هست. چون بارها در نقشه ها علامت چشم درخشان رو دیدم و حتی در بازی حروف عبری نیز مشاهده کردم.

می شه دلایل واضح تری بگید ؟؟

می خواستم از تمام دوستانی که می گی فلان نماد برای فرا*** هاست بخوام که در یک مقاله تمام نماد های فرا***ری رو جمع کنند و به بنده نشون بدن !

فرا*** ها یک طرز فکر جالب دارن و اون هم اینه : "حکومت های گذشتگان رو احیاء کنیم "

دلایلش بماند در صفحات تاریخ اما همین موضوع احیای تاریخ گذشتگان باعث می شه نماد های تاریخی از زیر صفحات تاریخ دوباره ظهور کنند و باعث این ظهور فرا*** ها بشن آیا با این کار می تونیم بگیم نماد ها برای فرا*** ها هستش !!

برای مثال : حکومت هیتلر از سواستیکا استفاده می کرد آیا باید گفت سواستیکا ریشه نماد هیتلره ؟؟

در صورتی که این نماد تاریخ چیزه دیگه ای داره !!

دوست عزیز فرا*** ها نمادی از خود ندارند بلکه این نماد کشور های خودمونه که با مبارزه علیه فرهنگمون اون ها رو به دست فراموشی می سپاریم !!

ارادتمند شما

اصلان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

می شه دلایل واضح تری بگید ؟؟

نه، نمیشه!

ازتون خواستیم که از اینجور بحثها توی آردا نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

از ابتدای کار با دید منفی دیده شد. چه در ایران، چه بیرون از مرزها. در این مورد، پروفسور دی.سی. دراوت، از کالج ویتون (D.C. Drout) یک سلسله سخنرانی بسیار مفید دارن که گوش دادن بهش رو به تمام دوستان طرفدار فانتزی توصیه می کنم.

جناب تضاد میشه یک لینک از این سلسله سخنرانی ها بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

جناب تضاد میشه یک لینک از این سلسله سخنرانی ها بدی

متأسفانه من لینک سالم ندارم ولی فکر می کنم می تونید با جستجوی عنوان مجموعه: Rings, Swords and Monsters به نتیجه برسید :)

لینک آمازون، نمونه ای از کلام رو هم داره.

ویرایش شده در توسط تضاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Khamul

دعوا نکنین من دارم میام ..

خامول نجات بخش !

من دارم یه نقد کامل مینویسم تا دیگه کسی جلوی یه نزگول سر ضد دین بودن تالکین دعوا نکنه !

تالکین ضد دین بوده .

ثابت هم میکنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Khamul

میتونید منو تو بیداری اندیشه با نام loneassassin پیدا کنید نریچ جان ، ارباب گرامی نزگول ها .اونجا خود رائفی پور هم جرات نداره بیدا تاپیکو قفل کنه و در ضمن اگه کرد من بازش میکنم .. ناسلامتی ما دوست مدیرا بیداری انیشه هستیم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونید منو تو بیداری اندیشه با نام loneassassin پیدا کنید نریچ جان ، ارباب گرامی نزگول ها .اونجا خود رائفی پور هم جرات نداره بیدا تاپیکو قفل کنه و در ضمن اگه کرد من بازش میکنم .. ناسلامتی ما دوست مدیرا بیداری انیشه هستیم !

دوست عزیز

نصف بیشتر پست هات رو خوندم هم تو بیداری و هم تو آردا !!

البته تو بیداری رو که کاری ندارم اما تو اردا فقط کنایه به دنیای تالکین بود !!

در مورد رائفی پور و هر اتفاقی که تو بیداری می افته فقط تو همون فروم بحث کنید

خواهشا بحث های اون جا رو وارد این فروم نکنید !!

اگه خواستید می تونید بنده رو تو حلقه های نقد و صد البته تو نقد ارباب حلقه ها پیدا کنید !!

پ.ن:

نمی دونم چرا این قدر کاربران بیداری تو این فروم زیاد شدند ؟؟؟

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

به خاطر ارتباطات اتفاقی نوشته ی های تالکین با فر...

که البته می شود از همین جهان تالیک هزاران هزار نقد در آورد و من به شخصه نقد موافق و درست و بر اساس عقیده ی قلبیم رو انتخاب می کنم.

ماشاالله من نگاه می کنم می بینم همه ی بچه های سایت ، قریب به 99/9 درصد عالم فر... هستن.

هرچند اینها فقط یه مشت حرف بی سر و طهه که خودمم یه زمانی خیلی بهش علاقه داشتم. اما با یکم تحقیق به جاهای باریک بر خوردم و فهمیدم در مقابل جریان یه رودخانه ی قوی نمیشه مقاوت کرد. وقتی این مسئله مربوط به ( return of the king ) میشه پس اتفاقیه که باید بیفته. پس از همه ی دوستان عزیز می خوام در موردش بحث نکنن.

البته مهدی جان می دونم پا تو کفشت کردم. منو ببخش. اما وقتی تو می گی در مورد این چیزها حرف نزنید همه به شک می یوفتن.

بسیاری از دوستان ما هنوز با ماهیت هات و جذاب کابالا برخورد نکردن و نمی دنن از شیطان فریبنده تره. شاید تعجب کنید که فلانی رو نگاه با این سن کمش چه حرفایی می زنه. ولی راست می گم و این یه واقعیته ، وقتی شما زیاد جلو می ری نشانهای کابالا رو درک می کنی. تازه بعد از چند وقت قدرت گرم و جذابی که زیر این نشانهاست شما رو می فریبه و دست کشیدن ازش خیلی سخته و برای انجام این کارها مجبور به گناه میشید.

برادرانه به همتون میگم. به خون سیدالشهدا دنبال این چیزها نرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

اونایی که میگن موردور روی مکه و ایران می افته فقط نقشه سرزمین میانه رو دیدن اما اگه به کل نقشه آردا نگاه کنند می بینند که اصلا اینجوری نیست اونوقت اگه بخوای مقایسه کنی موردور روی آلمان می افته

بعدش اگه بخوای هر چیزی رو به هر چیزی ربط بدی منم راحت میتونم ارتباط شیرجه زدن یه بچه ژاپنی رو داخل یک استخر توی توکیو با سکته کردن یه پیرزن آمریکایی توی نیویورک بهت بگم

و در اخر لطفا خام یه مشت آدم بی اطلاع نشین که فکر می کنند هر چه داستان و افسانه توی دنیا هست همشون ضد اسلامی هستند

سرزمین میانه فقط سرزمین میانه هست نه دنیا واقعی ما

پس عشق است سرزمین میانه

!!!!!!!

در مورد جادو هم به نظر من باید توی یک تاپیک مجزا بحث کنیم چون خیلی بحث تخصصی تر و مفصلی هستش

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

به نریچ :

منو با بقیه اشتباه گرفتی ، من چیز خور شده نیستم

من داستان های تالکینو و فیلم های پیتر جکسون رو در مواقع بیکاری میخونم در حد تفریح و تحت تاثیر شخصیت ها هم قرار نمگیرم ، حالا یکی میاد داستان های تالکین رو میخونه و اسم ها رو حفظ میکنه کل روزش رو وقت اینا میذاره خوب این کم کاری کرده ، به خودش ضرر زده

دیگه هم بحث نکنید من تو تالار اندیشه دو تا پست بیشتر ندارم ،

آقا مهدی اگر میخوای پستمو پاک کنی حداقل بذار یکم جا بیفته بعد پاک کن ;)

ویرایش شده در توسط Sherlock

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

خوب هابیت عزیز من نمی خوام اینجا در مورد ما*** ها حرف بزنم چون جاش نیست

اما این که میگی هر کسی اسم ها رو حفظ کنه به خودش ضرر زده کاملا غلطه البته به شرطی ضرر داره که اختلال در زندگیش ایجاد کنه

من کارم برنامه نویسی هستش هم برناممو می نویسم هم اسم ها رو حفظ می کنم هم وارکرافت بازی میکنم تازه کلی چیزای دیگه هم هست که حفظ می کنم اما ضرری نکردم

اما در مورد هالیوود بازم جاش نیست اینجا بگم اما میگم ما نمی تونیم یه سیستم رو به کل فاسد بگیرم جمع بستن یه سیستم فقط واسه فرار از توضیح منطقی در مورد یه واقعه هستش

از لحاظ علم منطق موقع تحلیل کردن جمع نمی بندند از لحاظ استدلال منطقی پذیرفته نیست برادر من

!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

خوب هابیت عزیز من نمی خوام اینجا در مورد ما*** ها حرف بزنم چون جاش نیست
اما این که میگی هر کسی اسم ها رو حفظ کنه به خودش ضرر زده کاملا غلطه البته به شرطی ضرر داره که اختلال در زندگیش ایجاد کنه
من کارم برنامه نویسی هستش هم برناممو می نویسم هم اسم ها رو حفظ می کنم هم وارکرافت بازی میکنم تازه کلی چیزای دیگه هم هست که حفظ می کنم اما ضرری نکردم
اما در مورد هالیوود بازم جاش نیست اینجا بگم اما میگم ما نمی تونیم یه سیستم رو به کل فاسد بگیرم جمع بستن یه سیستم فقط واسه فرار از توضیح منطقی در مورد یه واقعه هستش
از لحاظ علم منطق موقع تحلیل کردن جمع نمی بندند از لحاظ استدلال منطقی پذیرفته نیست برادر من
!!!!

من نگفتم هالیوود کلش بده ، من کجا گفتم ؟
بعضی فیلم های خوب هست توش ، اسماشم میدونم
شما برای تفریح میتونید حفظ کنید ولی منظور من رو نفهمیدید ، آخه اینا طرفدارای شدیدی هستن و روز و شب تو این تاپیک در مورد این مسائل صحبت میکنن و حقیقت پذیر نیستن و سریع منفی میدن و فکر میکنن ما قدیمی هستیم و فقط خودشون میفهمن
من کلا میگم بهتره به کارهای غربی ها دل نبندیم. ویرایش شده در توسط Sherlock

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

شما که از ایمان مردم خبر ندارید

؟؟

و نمی دونید مردم جز وارکرافت و ... آیا کارهای مذهبی هم انجام میدن یا نمیدن

؟؟

پس عجولانه صحبت نکنید

من وارد بحث های سیاسی نمی خوام بشم هر چند به دلایلی اوضاع تبلیغاتی این روزهای دنیا رو خوب می دونم

اگه می خوای در مورد سیاست حرف بزنیم بهتره وارد یک تاپیک دیگه بشیم تا بهت بگم سیاست این روزای کل حاکمان دنیا بر چه مبنایی هستش به خصوص سیاست های فرهنگی

پس این بحثو همین جا تموم کنید

فقط از من به تو یک جمله

خداوند گفته امتیاز هر انسانی فقط فقط فقط دو چیز هستش : ایمان و عقل

پس بهتره خودت بری تحقیق کنی ببینی اصل موضوع چیه وقتی میگم تحقیق یعنی از همه منابع تحقیق کنی

نه بری بشینی گوش بدی به حرف چند نفر و بعد تحت تاثیر قرار گرفتی

حقیقت فقط واسه خودت هستش کسی نمی تونه بهت ثابتش کنه باید هم ایمان داشته باشی هم عقلتو به کار بگیری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

شما که از ایمان مردم خبر ندارید

؟؟

و نمی دونید مردم جز وارکرافت و ... آیا کارهای مذهبی هم انجام میدن یا نمیدن

؟؟

پس عجولانه صحبت نکنید

من وارد بحث های سیاسی نمی خوام بشم هر چند به دلایلی اوضاع تبلیغاتی این روزهای دنیا رو خوب می دونم

اگه می خوای در مورد سیاست حرف بزنیم بهتره وارد یک تاپیک دیگه بشیم تا بهت بگم سیاست این روزای کل حاکمان دنیا بر چه مبنایی هستش به خصوص سیاست های فرهنگی

پس این بحثو همین جا تموم کنید

فقط از من به تو یک جمله

خداوند گفته امتیاز هر انسانی فقط فقط فقط دو چیز هستش : ایمان و عقل

پس بهتره خودت بری تحقیق کنی ببینی اصل موضوع چیه وقتی میگم تحقیق یعنی از همه منابع تحقیق کنی

نه بری بشینی گوش بدی به حرف چند نفر و بعد تحت تاثیر قرار گرفتی

حقیقت فقط واسه خودت هستش کسی نمی تونه بهت ثابتش کنه باید هم ایمان داشته باشی هم عقلتو به کار بگیری

من نمیگم ایمان ندارید من ففقط میگم که بهتره سعبی کنیم وقت مون رو سر چیزای الکی نذاریم ، کلا میگم سعی کنیم اینطور باشیم ، وگرنه من هم خودم بعضی موقع ها بازی میکنم با کامپیوتر

من طرف صحبتم با نریچ بود که فرار کرد و شما اومدید

در مورد سیاست هم حرفی ندارم چون هیچ ربطی نداشت حرفاتون به حرف من

و من هیچوقت تحت تاثیر دیگران قرار نمیگیرم ، من حرف ها میشنوم و تحلیل میکنم و راهنمای بزرگ من خدا و قرآن هستش ، و سخنان معصومین .. کاری نداریم بگذریم ، بهتره ادام ندیم ، ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

پیژاک: ما طرفدارای دو آتیشه تالکین و کتابهاش هستیم که تو این سایت جمع شدیم( هدف سایت هم همینه). ما فقط برای تفریح و گذرا کتابا رو نمی خونیم! ما با تمام وجود و با علاقه اینکارو میکنیم و ازش لذت می بریم و چیز یاد میگیریم. اسم هارو هم حفظ نمی کنیم. اسم ها خود به خود و در طول زمان به خاطر علاقه ما تو ذهنمون ثبت میشه. اینجا عضو شدیم که در مورد کتابا و داستان ها و غیره بحث کنیم و نه چیز دیگه. اکثر ما هم انسان های بالغی هستیم که خوب و بد رو تشخیص میدیم و نیازی نیست شما نصیحت کنی که چی خوبه و چی بده. اینجا جای بحث کردن و دلیل آوردن منطقیه نه نصیحت کردن. جای نشون دادن حقیقت هم نیست. لطفا بذارید ما تو همین گمراهی بمونیم و حقیقت رو نپذیریم و به غرب دل ببندیم ...

شاهین ن- آقا(عج) - نهج البلاغله- وارکرافت و غیره هم ربطی به این تاپیک و بحث نداره. شما اگه مدرک و دلیلی دارین عنوان کنین تا ما جواب بدیم. همونطور که اینجا کاملا جواب دادیم: https://arda.ir/forum...topic=1051&st=0

با نصیحت کردن و اینکه بگید((با این حساب شما ها زیادی تو کف داستان رفتید و طرفدار های لوتر هستید و نمیشه به شما ها حرفی زد)) بحثی انجام نمیشه. اون پستی هم که درمورد بیداری اندیشه دادم منظورم این بود که بدونید اگه ما منفی میدیم، ( و البته جواب شخص رو هم میدیم) اونا به طور کلی کاربر رو نابود میکنن!

در ضمن بنده ما***ی بودن چه کتاب و چه فیلم و سایر متعلقات رو انکار می کنم.

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

بچه ها باهم دعوا نکنید

با هم دوست باشید

بهتره بحث دنیای بیرون رو وارد سرزمین میانه نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من نصیحت ندادم ، اینکه میگم زیادی رو بحرش هستید بخاطر اینه که بتونید حقیقت رو باور کنید و تا یکنفر یک چیز درست مینویسه نیاید فوری منفی بدید ، اگر یکم از خواب بیدار بشید دیگه اینقدر منفی نمیدید حداقل

ویرایش شده در توسط Sherlock

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

عزیز من این مکان مال طرفدارهای تالکین هستش

اگه می خوای کسی رو بیدار کنی اینجا جاش نیست

ما همه اینجا عشقمون تالکینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

اصلا قصد ندام وارد بحث بشم ولی یک توصیه دارم:لطفا یکم با حلم و بردباری به نظر هم گوش کنید و همدیگرو به انواع روش ها نکوبید.

پ.ن.:فکر کنم راجع به نظرات هم یکم کج برداشت کردید،یعنی یه جورایی با دید قبلی به نظرا نگاه کردید.

ممنون

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

، اونا این فیلم رو ساختن تا ببینن مردم چقدر به ظهور اعتقاد دارن

وگرنه نمیان چشم رو نابود کنن ، من که میگم همینه ، کاملا واضحه ، امیدوارم بقیه از خواب تابستانی پاشن

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لرد جان حرفهای شما کاملا متینه. این صحبتهایی که این به اصطلاح کارشناسها میکنن هیچ پایه و اساسی نداره و صرفا یه سری مطالب رو طوطی وار بیان میکنن و سعی میکنن با نشون دادن کثرت این ادعاها حرف خودشون رو موجه جلوه بدن. برای تک تک این شبهات جواب داریم اما بنا به دلایلی نمیتونیم تو این فروم در موردشون صحبت کنیم. مثلا همون برج مکه که اونو با باراد-دور مقایسه میکنن اگه یکم تحقیق بکنن میفهمن که بنای ساخت این برج در سال 2004 شروع شده و زمان افتتاحش 2012 هست! حالا چطور ممکنه تو فیلمی که در سال 2000 و 2001 ساخته شده و آخرین قسمتش سال 2003 اکران شده بیان و برج باراد-دور رو براساس چیزی که هنوز وجود نداره بسازن و اونو نمادی از اون بدونن! یه عهده کاملا بی اطلاع هستن و صرفا هر چیزی رو که میشنون بدون تحقیق بیان میکنن و یه عده هم متاسفانه با این که میدونن، از روی عمد خودشون رو به ندونستن میزنن.

نمیدونم چطور کسانی که حتی یک خط از کتابهای تالکین رو نخوندن میان و به اسم کارشناس نظر میدن.

همه این حرفها رو زدم که بگم خواهشا این بحثها رو توی این فروم نکنید. بحثی در این مورد توی فرومی که متاسفانه یا خوشبختانه همه اسمش رو میدونن در جریان بود و چندتا از اعضای این سایت هم اونجا نظراتشون رو گفتن. از بازخوردها هم میشد فهمید که بحث بی فایده است. به قول معروف کسی رو که خودش رو به خواب میزنه نمیشه بیدار کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

من نمی دونم دوستان چرا فکر می کنن ما خ.ابیم/ چرا یه لحظه فکر نمی کنن خودشون خوابن.بعدشم در برابر یک ت.م.ر سرطانی بد خیم که اگه دستش بزنی بدتر می شه چیکار باید کرد. حالا شما اگه جواب سوال منو دادین. می تونید همین کارو با فرا***ی بکنید.

مثل ایدز می مونه. ناشناخته است. مبنایشون واضح نیست. تمام این چیزایی که ماها می شنویم نظریه هایی هست که از دیدن رفتار هاشون می گیم. اما نمی دونیم واقعیت امر چیه ؟ تنها کاری که می تونید بکنید اینه که پاکدامنی تونو حفظ کنید. وگرنه تو چنگش می یوفتید. من اصلا معنی برادرای اون سایت مبنی بر مقاومت رو نمی فهمم. چون اصلا با عقل جور در نمی یاد.

در هر صورت به خاطر همین ناشناختیگیشون. هیچوفت نمیشه در موردش بحث کرد.چون فرضیات هر کس متفاوته. هرکی یه جور فکر می کنه و یه راه جلو گیری در ذهنش داره. آقا اصلا مگه ما تا چند سال پیش می دونستیم فرا***ری چیه؟ ول کنید تو رو خدا.(وا بده، ول کن.، به قول بلیت فروش انزلی تو برنامه نود.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بعضی از اشخاصِ به اصطلاح کارشناس در مسائل سیاسی و مذهبی، در طی این10 ، 11 سالی که از ساخت سه گانه ی ارباب حلقه ها می گذره ، این فیلم رو یک فیلم ما***ی و ضد اسلام معرفی کردند و به طرز دهشتناکی به این فیلم تاختند ، تا جایی که برخی از مذهبیون،از دیدن این فیلم اکراه داشتند!!!

برخی ها هم پا فراتر گذاشته و تالکین رو شخصی معرفی کردند که دارای تفکرات ضد اسلام بوده است!!!!!!!!!!!!

این اشخاص برای ثابت کردن نظریه خودشون، تا جایی که تونستند به شکل ها و نقاشی ها و نمادهای ما***ی و شیطان پر*** استناد کردند! هلال بالای برج باراد-دور ، علامت جلوی تاج آراگورن ، شکل های روی سپرها ، چشمی که بر بلندای باراد-دور بود ، حلقه ی قدرت ، و خیلی از این علامت ها رو دلیل بر ما***ی بودن این فیلم قلمداد کردند و معتقدند که در نوشته های تالکین، نابودی برج باراد-دور و نابودی حلقه به معنای نابودی اسلام هست!!!

نکته قابل تامل تر اینه که برخی معتقدند در فیلم، سارومان به عنوان رهبر مسلمانها (حضرت محمد) معرفی شده که به عنوان نماینده ی خدا (سارون) داره همه رو به دور خودش جمع می کنه!!!

برخی ها سارون رو امام زمان(عج) معرفی کرده اند و معتقدند سازندگان این فیلم با الهام از نوشته های تالکین، بر این هدف بوده اند که نابودی اسلام را وابسته به نابودی امام زمان(عج) جلوه دهند!!!

برخی از متحجرین و رهروان اسلام طالبانی، همانند شخصی سفیه و نادان اظهار نظر کرده اند و معتقدند که در دنیای تالکین، حلقه ی قدرت در واقع همان قرآن مسلمین است و با نابود شدن آن، اسلام هم نابود می شود!!!!!!!

برخی ها هم معتقدند که اسرائیل در این فیلم دست داشته و دلیل این عده، شباهت عجیب سارومان به شیخ یاسین، بنیانگذار جنبش مقاومت اسلامی فلسطین هست ( ایشان در سال 2004 توسط اسرائیل ترور شدند).

شاید چیزی که باعث شده این عده چنین نظری دهند به دلیل انتشار این عکس و ذکر این تشابه چهره در وب سایت های انگلیسی زبان باشه!!!

post-1821-0-82550300-1341027495_thumb.jp

(مسلّماً ساخت یک عکس و توضیحاتی در مورد آن توسط یک مدیر سایت انگلیسی زبان، اصلاً توجیه منطقی ای برای این اظهارنظرات به شمار نمیاد)

اما دوستان عزیز، وقتی به نظرات و مستندات و ادله ی این افراد دقت کنیم متوجه ی تناقضات فراوانی در نظراتشون میشیم!!!

سؤالی که از سوی این افراد به خوبی پاسخ داده نشد و مدت هاست بی جواب مونده ، همین فرو ریختن برج باراد-دور و چشم سارون هست! این افراد به اصطلاح کارشناس که با قاطعیت اینها رو جزء نمادهای ما***ی و شیطان پرستی محسوب می کنند، پس چگونه در فیلمی که به قول همین افراد مثلاً کارشناس، تحت حمایت مستقیم کانونهای قدرت و ما*** ساخته میشه اینگونه نابودی اونها به تصویر کشیده میشه؟!!! اگر به قول این افراد که معتقدند یهودیان در این فیلم دست داشتند و سارومان رو به عنوان رهبر مسلمانان، از لحاظ ظاهری شبیه به شیخ یاسین نشون دادند، پس چطور ممکنه که در بالای برج اورتانک به طور واضح مثلث هایی دیده بشه که کاملاً با پرچم اسرائیل هماهنگه! حتی شکل واضحتری از این مثلث ها رو میشه در داخل اورتانک و روی سکویی که گوی بر آن قرار گرفته مشاهده کرد!!! حال با این اوصاف، اگر بخواهیم حرف این افراد را ملاک قرار دهیم، باید این را هم بپذیریم که اسرائیل در این فیلم، این هدف را داشته که خودش را نابود کند نه اسلام را !!!!!!!!!

نظرات این افراد بیشتر به لطیفه شباهت دارد تا یک نظر کارشناسانه!!!

این تناقضات به وفور در اظهارات چنین اشخاصی دیده و شنیده می شود، بدون اینکه سبقه ی کارشناسانه ای داشته باشد و هر چه که هست احساسات خشک و مخرب است!!!

دکتر بلخاری که همه اون رو به عنوان یک کارشناس ضد ما***ی میشناسند و شهرتش بخاطر اینه که اکثر فیلم های هالیوودی رو ضد اسلام میدونه، قبل از اینکه قسمت دو برج از شبکه ی 2 پخش بشه، به مدت 45 دقیقه در مورد فیلم ارباب حلقه ها و شخصیت و تفکرات ارزشمند تالکین صحبت کرد و در نقد این فیلم، اون رو فیلمی سراسر معناگرا و مفید عنوان کرد و هیچ اشاره ای به ضد اسلام بودن این فیلم نکرد!

به نظر شخصی بنده، دنیای تالکین دنیایی فراتر از این بحث های خاله زنکی و کودکانه هست و بی تردید تنها کسانی می تونند نوشته ها و تفکرات تالکین رو درک کنند که با نوشته هاش و تفکراتش زندگی کرده باشند ؛ دقیقاً مثل اکثر بچه های سایت آردا :)

همگی در پناه خداوند متعال، موفق و مؤید باشید ...... إن شاء الله

من خیلی خوشحال شدم که می بینم آردا و لوتر باعث شده بچه ها از اوضاع زمان حاضر و نقشه های ما***ی آگاه بشن. اما باید بدونی الروند که خیلی وقته که مدریت از گذاشتن یک پست در رابطه با این حرفها، اعضا رو نهی کردند. بحث خیلی طولانیه، هم دنیای زیبای مارو خراب میکنه هم ممکنه برای سایت مشکلی به وجود بیاره. ممنون!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...