رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

Peredhil
در 3 ساعت قبل، Uinen گفته است :

من واقعا با دنیای تالکین حال میکنم از این دنیا هاس که آدم واقعا میتونه خودش و روحیاتشو درون داستان و شخصیت های کتاب ها پیدا کنه . 

از نظر من با سایر دنیا های فانتزی خیلی فرق داره و دارای تاریخ و ریشه هست .

وقتی داشتم درباره مباحثه فینرود و آندرت تحقیق میکردم با این سایت عالی آشنا شدم و جریان اون مباحثه رو از همین جا دانلود کردم . 

وقتی دیدم چه سایت عالی و پر مطلبی هست تصمیم گرفتم عضوش بشم تا بتونم از تک تک امکانات خوبش بهره ببرم . 

ارادتمند همه دوستان آردایی:x

بهتون خوش امد ميگم و اميدوارم لحظات خوبي رو در اينجا داشته باشيد و بتونيد راحت فعاليت كنيد!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
maral.abbasi

داشتم درباره ی موجودات تخیلی تحقیق میکردم چون میخواسم یه رمان تخیلی که متفاوت باشه بنویسم دوست نداشتم موجوداتم شبیه بقیه ی موجودات باشهواینکه دوست نداشتم خواننده ی رمان فکر کنه من از آثار بزرگ تقیلد میکنم به همین خاطر اینجا اطلاعات مفیدی در اختیار من میزاره دوست دارم اول اطلاعات زیاد داشته باشم بعد رماننم رو شروع کنم موقع گشت و گزار توی اینترنت با اینجا آشنا شدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the gifts

من توسط برادر کوچک ترم به کتاب خوندن پروفسور تالکین جذب شدم و خواندم و واقعا لذت بردم و بهم پیشنهاد کرد عضو این سایت آردا شم. عضو هم شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
T.L.A

من کتابارو که خوندم فیلما هم که دیدم شروع کردم اطلاعات بیشتری درباره ی شخصیت ها پیدا کنم. داشتم درباره ی لگولاس مطالعه می کردم که گوگل یکی از نظرسنجی  های این سایتو آورد که اسم لگولاس توش بود و این جوری من با شما و اینجا آشنا شدم و الان هم از آشنایی باهاتون خیلی خوشحالم>:D<

ویرایش شده در توسط T.L.A

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

@Eruyeganeh @maral.abbasi @lord of the gifts @T.L.A

بهتون خوش آمد میگم دوستان. امیدوارم از این دنیا نهایت لذت رو ببرید و فعالیت خوبی در اینجا داشته باشید;):53::53:

باید بگم همتون هم از راه های جالبی با سایت آشنا شدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Idril celebrindal

خوب راستش من اولین بار که فیلم های پیتر جکسون رو دیدم درباره شخصیت گاندولف حسابی کنجکاو شدم و خیلی دوست داشتم درباره این کاراکتر اطلاعات بیشتری به دست بیارم که به طور اتفاقی با این سایت آشنا شدم و تونستم مطالب زیادی درباره گاندولف که قبلا اصلا نمیدونستم پیدا کنم بعدش در همین سایت به کلی اسم برخورد کردم که خیلی هاشون رو اصلا نمیشناختم مثل لوتین ، فئانور ، برن ، و .... کنجکاویم دوباره گل کرد و خیلی مشتاق شدم که بدونم این افراد دقیقا چه اشخاصی هستن و همین ضمینه ای شد که دنبال کتاب های پروفسور تالکین برم و همشون رو چند بار بخونم . باید اعتراف کنم که سیلماریلیون واقعا کتاب محشری بود و باعث شد با بیشتر شخصیت هایی که اصلا نمیشناختمشون آشنا بشم :D 

به دنبال این اتفاق ها هم تصمیم گرفتم عضو این سایت باشم تا بتونم در کنار دوستان آردایی دیگر از این سایت بهره ببرم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

خوش اومدین عجیب ترین و قابل اتکاترین جواب ممکن بودش یعنی....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aboalfathzade

سلام ، من داشتم دنبال نسخه انگلیسی سیلماریلیون می گشتم (پی دی اف) ، که هنوز چیز خوبی پیدا نکردم ، یه نسخه دانلود کردم که اسکن شده بود و اسکن بدی هم بود !

بعد فارسی سرچ کردم که بازم نسخه انگلیسی نبود توشون که این وسط به سایت شما رسیدم گفتم عضو بشم شاید فرجی شد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

خب من از 6 سالگی که برای اولین بار ارباب حلقه ها رو دیدم، بزرگترین کابوس شب و روزم گالوم بود. یعنی ترسناک ترین موجودی بود که می تونستم تصور کنم و از همون 6 سالگی به این دنیا علاقه مند شدم. بعد که بزرگ شدم و با خوب شدن زبانم، فیلم های انگلیسی رو دیدم و فهمیدم دنیا دست کیه تو این داستان. بعدش برای یه مدت رفتم و تا اولای یاران حلقه { وقتی از ریوندل خارج می شن } رو خوندم.

درضمن باید بگم که من در این مدت و حتی خیلی وقت پیش از اینکه زبان انگلیسی رو ببینم { من همون 6-7 سالگی تمام این سه گانه رو دیده بودم }. بازی استراتژیک ارباب حلقه ها رو بازی می کردم که پسرعمم که طرفدار پر و پا قرص ارباب حلقه هاست { مثل خودم در اون زمان } بهم نشون داده بود. آره ما طرفدار پر و پا قرص بودیم B-)

ماه ها و سال ها بازی کردن با استراتژیک ارباب حلقه ها باعث شد من یه نقشه شناس عالی از آردا بشم و بازی Lord Of The Rings Total War هم در فهمیدن جزئیات بیشتر این نقشه بهم کمک کرد. من از تالکین هم بهتر نقشه رو می شناسم :)) { شوخی }

و اما بریم سر اصل مطلب:

با آردا بخاطر اطلسش آشنا شدم. اطلس کامل میدل ارث { گفتم که نقشه و .. B-) }. و من وقتی یه سایتی رو ببینم کامل می فهمم که این یک سایت معمولی طرفداری نیست و یه سایت اصلی و جامع طرفداریه. نمی خواستم عضو بشم چون کار خاصی نداشتم باهاش. ولی علاقم به یادگیری زبان الف ها منو آورد تو آردا و منم که دیوونه ی ارباب حلقه ها بودم تصمیم گرفتم برای خدمت به حضورتون شرفیاب بشم. B-)

One Ring To Rule Them All ........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در 5 ساعت قبل، Aran Dur گفته است :

خب من از 6 سالگی که برای اولین بار ارباب حلقه ها رو دیدم، بزرگترین کابوس شب و روزم گالوم بود. یعنی ترسناک ترین موجودی بود که می تونستم تصور کنم و از همون 6 سالگی به این دنیا علاقه مند شدم. بعد که بزرگ شدم و با خوب شدن زبانم، فیلم های انگلیسی رو دیدم و فهمیدم دنیا دست کیه تو این داستان. بعدش برای یه مدت رفتم و تا اولای یاران حلقه { وقتی از ریوندل خارج می شن } رو خوندم.

درضمن باید بگم که من در این مدت و حتی خیلی وقت پیش از اینکه زبان انگلیسی رو ببینم { من همون 6-7 سالگی تمام این سه گانه رو دیده بودم }. بازی استراتژیک ارباب حلقه ها رو بازی می کردم که پسرعمم که طرفدار پر و پا قرص ارباب حلقه هاست { مثل خودم در اون زمان } بهم نشون داده بود. آره ما طرفدار پر و پا قرص بودیم B-)

ماه ها و سال ها بازی کردن با استراتژیک ارباب حلقه ها باعث شد من یه نقشه شناس عالی از آردا بشم و بازی Lord Of The Rings Total War هم در فهمیدن جزئیات بیشتر این نقشه بهم کمک کرد. من از تالکین هم بهتر نقشه رو می شناسم :)) { شوخی }

و اما بریم سر اصل مطلب:

با آردا بخاطر اطلسش آشنا شدم. اطلس کامل میدل ارث { گفتم که نقشه و .. B-) }. و من وقتی یه سایتی رو ببینم کامل می فهمم که این یک سایت معمولی طرفداری نیست و یه سایت اصلی و جامع طرفداریه. نمی خواستم عضو بشم چون کار خاصی نداشتم باهاش. ولی علاقم به یادگیری زبان الف ها منو آورد تو آردا و منم که دیوونه ی ارباب حلقه ها بودم تصمیم گرفتم برای خدمت به حضورتون شرفیاب بشم. B-)

One Ring To Rule Them All ........

بهتون از طرف کادر مدیریت و البته اعضای آردا خوش آمد میگم و امیدوارم لحظات خوبی در اینجا تجربه کنید:53:;) باعث خوشحالیه که اینقدر اطلاعات از آردا دارید (معمولا همه آخر کار میرن سراغ اطلس :دی)

اتفاقا منم از گالوم می ترسیدم:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
draxios

داشتم در مورد تاریخ دنیای اسکایریم تحقیق میکردم...تنها منبع فارسی و فوق العاده این سایت بود...دیگه مشتریش شدم..جاییم نخواهم رفت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 1/2/2018 at 9:44 PM، draxios گفته است :

داشتم در مورد تاریخ دنیای اسکایریم تحقیق میکردم...تنها منبع فارسی و فوق العاده این سایت بود...دیگه مشتریش شدم..جاییم نخواهم رفت!

بهتون خوش آمد میگم و امیدوارم اقامت دائمی تون تو سایت اوقات خوشی براتون باشه:D:53:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond7

سلام به همه
چندسالی بود که هر از گاهی به اینجا سر میزدم اما عضو نشده بودم
تا امروز :>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 1/6/2018 at 7:46 PM، Elrond7 گفته است :

سلام به همه
چندسالی بود که هر از گاهی به اینجا سر میزدم اما عضو نشده بودم
تا امروز :>

بهتون خوش آمد میگم;;):53:

امیدوارم از امروز تا سالهای سال اینجا بمونید و اوقات خوشی رو داشته باشید;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...