رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

Oropher

من عاشق کتابای آقای تاکین بودم و از طریق یه لینک اینجا رو پیدا کردم و فهمیدم اینجا همون جاییه که میخواستم:x

خیلیم خوشحالم از اینکه اینجا عضو شدم :)

خیر مقدم عرض میکنم خدمت شما و تمامی کاربرانی که جدیدا به این جمع اضافه شدند...امیدوارم لحظات خوشی رو در اینجا سپری کنید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Shahsavar

برای اطلاعات بیشتر درمورد کارکتر محبوبم لگولاس اومدم یه سر زدم و ثبت نام کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Wolf*

به طور کلی اهداف زیادی داشتم :

1- اینکه تازه مطلع شدم که فیلم ارباب حلقه ها بر اساس یک کتاب نوشته شده و هدفم این بود که با کتاب بیشتر آشنا بشوم و بتونم شروع کنم به خوندنش

2 - اصلی ترین دلیلش آشنایی با بازیکن هایی بود که battle for middle earth II رو به صورت آنلاین بازی میکنن . 

با تشکر از سایت خوبتون 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مِلدا ارو وا

بعد از خوندن کتاب سیلماریلیون تو اینترنت دنبال توضیحات بیشتری در مورد ارو میگشتم که اینجا رو پیدا کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ZeitGeist

خب من 5 سال پیش اسم اینجا رو توی ویکیپدیا دیدم منتها اون موقع(که کلا حال و هوای این جا فرق داشت رنگشم خاکستری بود یا سفید دقیقاً یادم نمیاد) ثبت نام نکردم تا الان!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Helm

سلام

مدت زیادی از اشنایی من با سایت اردا میگذره ولی به تازگی ثبت نام کردم.من درحال جست و جو در اینترنت به طور اتفاقی با سایت اشنا شدم. از زحمات شما متشکرم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hoomer98

یکی از دوستانم بهم گفت بیام... 
برای این اومدم که یک گروه برای یادگیری زبان الفی سیندارین بسازم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آنکالاگون

سلام به همه دوستان گل.

من از طریق زیرنویس آقای امیر طهماسبی فیلم هابیت با سایت آردا آشنا شدم، دمش گرم لطف بزرگی به من کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Silmarilion

سلام. همینطوری شانسی پیدا کردم. شانسی می تونه آدم با ارزش ترین چیزها رو پیدا کنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
JANABOVSKI

درود

سایت  را هنگام تحقیق درباره پرفسور یافتم ولی خب وقتی کمی از مطالب را خواندم و چیزی دستگیر من نشد بنابراین از خیر سایت زدم.

بخاطر علاقه خانواده به تالکین من هم وارد کار شدم تا دوباره سایت را یافتم و خب تازه فهمیدم چه گنجینه ای را از دست داده ام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King-Aragorn

سرچ کردم تو گوگل آردا بعد این سایت رو اورد . خوشم اومد عضوش شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
★الروهیر★

پسر عموم بهم معرفیش کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

از عضویت من یکسالم میگذره و کم کم داره دوسال میشه خوب من از برادرم ( کاربر الندیل پادشاه انسان ها) دیدم و عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
?ایسیلدور?
در در ۱۳۹۵/۵/۲۴ at 3:13 PM، ★الروهیر★ گفته است :

پسر عموم بهم معرفیش کرد

منم مثل داداشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
goshtapo

اون زمان مثل الان نبود اینترنت نبود ماهواره و دیجیتال نبود ما بودیم و 3 تا شبکه و یک شبکه خراسان پر از خش  سی دی تازه اومده بود هنوز یک عده نوار ویدیو و کاست رو مخفیانه جابجا میکردن و رایت .عشق مون این بود که یا عید نوروز بشه یا بین دو عید قربان غدیر تا تلوزیون چند تا فیلم جدید بذاره و بعد هم تابستون بشینم تکرارشو با صدای کم تو اتاق تاریک از جشنواره فیلم های سینمایی بهمن هاشمی ببینم .برای من 13 ساله اون زمان متفاوت تر از هر فیلمی بود چه در ژانر تاریخی چه تخیلی قسمت یک هم عصر جومانجی و هری پاتر بود اگر چه خیلی ها تو خونه منو مسخره میکردن میگفتن این چه فیلمیه سرو ته نداره ادمم که نیستن تخیلی هستش . بچه های اون زمان یادشونه شبکه 2 یه برنامه داشت سینما حرفه ای که پشت صحنه ارباب حلقه ها رو پخش میکرد کارم شده بود دیدن این برنامه .تا این روز موعود فرا رسید و تو نوروز 3 گانه رو پخش کردن بهترین روز عمرم .بهترین و باارزش ترین لحظه زندگی اره اون روز بود حتی فک نکنم تو بهشت اینچنین لذتی دوباره پیش بیاد. خوب خاطره بسه 3 سال پیش بعد از دیدن قسمت یک هابیت وسوسه شدم و عهد کردم بعد از کنکور ارشد بشینم و کتاب های ارباب و هابیت رو بخونم و اینگونه با سایت آشنا شدم فعلا هم هر چند روز میایم سر میزنیم به امید  روزی که خبری بیاید از ساخته شدن اثری از استاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

یه روز توی نت داشتم دنبال یه مطلبی درباره الف ها میگشتم که به صورت اتفاقی وارد اردا شدم بعدش تو مطالبش گشتم دیدم چه سایت به قول خودمون باحاله .بعدش رفتم ثبت نام کردم  به همین سادگی:):P:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF THE RING

با سلام و خسته نباشید

من اون قدر فیلم های تالکین رو دوست دارم که به خاطر همین علاقه در سایت ها گشتم و این سایت بسیار جالب را پیدا کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون
در در 8/18/2016 at 11:47 PM، goshtapo گفته است :

اون زمان مثل الان نبود اینترنت نبود ماهواره و دیجیتال نبود ما بودیم و 3 تا شبکه و یک شبکه خراسان پر از خش  سی دی تازه اومده بود هنوز یک عده نوار ویدیو و کاست رو مخفیانه جابجا میکردن و رایت .عشق مون این بود که یا عید نوروز بشه یا بین دو عید قربان غدیر تا تلوزیون چند تا فیلم جدید بذاره و بعد هم تابستون بشینم تکرارشو با صدای کم تو اتاق تاریک از جشنواره فیلم های سینمایی بهمن هاشمی ببینم .برای من 13 ساله اون زمان متفاوت تر از هر فیلمی بود چه در ژانر تاریخی چه تخیلی قسمت یک هم عصر جومانجی و هری پاتر بود اگر چه خیلی ها تو خونه منو مسخره میکردن میگفتن این چه فیلمیه سرو ته نداره ادمم که نیستن تخیلی هستش . بچه های اون زمان یادشونه شبکه 2 یه برنامه داشت سینما حرفه ای که پشت صحنه ارباب حلقه ها رو پخش میکرد کارم شده بود دیدن این برنامه .تا این روز موعود فرا رسید و تو نوروز 3 گانه رو پخش کردن بهترین روز عمرم .بهترین و باارزش ترین لحظه زندگی اره اون روز بود حتی فک نکنم تو بهشت اینچنین لذتی دوباره پیش بیاد. خوب خاطره بسه 3 سال پیش بعد از دیدن قسمت یک هابیت وسوسه شدم و عهد کردم بعد از کنکور ارشد بشینم و کتاب های ارباب و هابیت رو بخونم و اینگونه با سایت آشنا شدم فعلا هم هر چند روز میایم سر میزنیم به امید  روزی که خبری بیاید از ساخته شدن اثری از استاد

در در 8/30/2016 at 7:16 PM، A.M.S گفته است :

یه روز توی نت داشتم دنبال یه مطلبی درباره الف ها میگشتم که به صورت اتفاقی وارد اردا شدم بعدش تو مطالبش گشتم دیدم چه سایت به قول خودمون باحاله .بعدش رفتم ثبت نام کردم  به همین سادگی:):P:D

در 1 دقیقه قبل، LORD OF THE RING گفته است :

با سلام و خسته نباشید

من اون قدر فیلم های تالکین رو دوست دارم که به خاطر همین علاقه در سایت ها گشتم و این سایت بسیار جالب را پیدا کرد

با سلام

به دوستان جدیدمون که به آردا پیوستند خوش امد میگم امیدوارم لحظاتی بی نظیر رو در این سایت تجربه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

سلام من واقعا عاشق دنیای تالکین هستم و خیلی دوست داشتم یه سایتی مثل این وجود داشته باشه من هم فیلیم ارباب حلقه ها و هابیت رو بالای هفت بار دیدم واقعا بهترین سایتی بود که باهاش آشنا شدم ما رو به دنیای استاد تالکین و وقایعش نزدیک تر میکنه اینجا همه و همه درباره ی یک چیز یعنی ماجراها و اتفاق های دنیای استاد تالکین صحبت میکنن.

من خیلی دنبال همچین سایتی گشتم که پیداش مردم و واقعا بهترین سایت هست از طرز طراحیش هم خوشم میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF THE RING

دلیل من این بود که از فیلم های تالکین خیلی خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتانو

وقتی واقعیت اونقدر زننده میشه که تمام آرامشمو تنها میتونم تو دنیا تالکین دوباره پیدا کنم معلومه عاشق تمام طرفداراش هم میشم. واقعا ممنونم که این سایت رو درست کردید. وقتی سرچ کردم "طرفداران ارباب حلقه" خیلی خوشحال شدم وقتی اولین کلمه ای که دیدم آردای شما بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...