رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

Peredhil

من دوست دارم با بقیه افرادی که مثل خودم داستان های فانتزی رو دوست دارند آشنا شم

پس خوش اومدید :) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورين

من توی یه سایتی که طرفداران بازیگران هالیوود بودم اتفاقی زدم ایران دیدم عکس اورلاندو بلوم رو اورد بعد گفتتم توی گوگل فارسی بنویسم اورلاندو بلوم دیدم در مورد فیلم هابیت اطلاعات داد و لینک اردا بودش و کلیک کردم و ...

اخ دقيقا منم همين طوري با اين سايت آشنا شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اولورين

من دنبال زبان هاي الفي و دورفي بودم كه اين سايت رو پيدا كردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

وقتی که این سایتو دیدم و یه گشتی توش زدم بیش از پیش شیفته ی تالکین و دنیای او شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

ای کاش میشد ماهنامه هاتون رو به صورت مجله دریافت کرد و خرید ولی این ماهنامه ها و پاکدست هاتون خیلی هارو جذب میکنه.من خودم برای چند تا از دوستام فرستادم و اونها هم میخوان عضو بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام ،

من خيلى فانتزى دوست دارم ولى بهترين فانتزى كه مطالعه كردم تا حالا سيليماريليون بود واقعا كتاب خوب و عميقى بود بسيار از خواندن آن لذت بردم شاهكار بود باور نمى كردم كل كتاب ارباب حلقه ها با آن حجم زياد تنها حدود سه خط از ان باشد و من در حين مطالعه گاهاً مشكل پيدا ميكردم و براى رفع ابهاماتم دست به دامان اينترنت بودم و اين سايت و فروم بهترين منبع ممكن بود ،هست و خواهد بود حتى با مطالعه مطالب ارزشمند ودقيق اينجا برخى قسمت ها را دوباره خوانى ميكردم و تازه متوجه ابهامات ميشدم واقعاً تخصصى روى مطالب كار كرديد و روى مباحث مهم دقيق شديد و نتايج منطقى گرفتيد واقعاً تشكر ميكنم بهترين و جامع ترين مكان براى شاهكار استاد تالكين اينجاست من كه تقريباً همه ابهامات و مشكلاتم رفع شد مجدد تشكر مى كنم .

خسته نباشيد

خیلی خوش اومدی دوست عزیز...

از طرف خودم و تمامی کاربران آردا ورودتون رو خوش آمد میگم و امیدوارم در این فضای گرم،در کنار اعضا روزهای خوبی رو سپری کنی و روز به روز در زمینه ی اطلاعات تالکینیت پیشرفت کنی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

من خودم وقتی که فیلم ارباب حلقه ها رو کامل دیدم و دنبال بازیگراشون بودم تو سرچ درباره بیلی بوید اهنگ اخرین خداحافظی رو در سایتتون دیدم. بعد از اون هم تو لینک هایی که در اپارات بود بازهم سایت اردا رو دیدم و به همین خاطرم از سایت دیدن کردم. بعدش هم از روی کنجکاوی به تالار های شورای ماهاناکسار سری زدم و دیدم که برای دانلود باید عضو بشیم و من هم عضو شدم. خیلی اتفاقی! ولی حالا دیگه فقط دنبال لینک های دانلود نیستم و خوشحالم که عضو این انجمن شدم . خیلی اطلاعات مفیدی در زمینه تالکین و دنیای اردا بدست اوردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white wolf

درود بر همه

من تو ی گروه ماورا ک در تلگرام به یه بهس راجب موجودات جادویی بود اسم رایت ساحر اومد ک گفت تو گوگل سرچ کنین میفهمین کیه منم همین کارو کردم و اینجارو پیدا کردم و امید وارم با اشخاس جادوگر ، کیمیاگر ، ساحره ، طلسم نویسان اشنا شم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

درود بر همه

من تو ی گروه ماورا ک در تلگرام به یه بهس راجب موجودات جادویی بود اسم رایت ساحر اومد ک گفت تو گوگل سرچ کنین میفهمین کیه منم همین کارو کردم و اینجارو پیدا کردم و امید وارم با اشخاس جادوگر ، کیمیاگر ، ساحره ، طلسم نویسان اشنا شم.

درود بر شما:)

خیلی از ما به همین شکل یه سرچ ساده این سایتو پیدا کردیم

براتون اوقات خوشی رو آرزو دارم و امیدوارم این سایت کمکتون کنه اطلاعاتتون در مورد اون چیزایی که دنبالشونید بالا بره:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

من عاشق کتابای آقای تاکین بودم و از طریق یه لینک اینجا رو پیدا کردم و فهمیدم اینجا همون جاییه که میخواستم:x

خیلیم خوشحالم از اینکه اینجا عضو شدم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...