رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

مرحوم آقا

موتورهای جستجو

یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

خب منم بگم که از 3 سال پیش میومدم توی این سایت اما عضو نبودم تا اینکه امسال چشمم به بالای صفحه خورد عضو شدم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELROHIL

واقعا به ذهنم هم نمی رسید چنین وب سایتی توی ایران فعالیت داشته باشه ، ویا این همه طرفدار توی ایران باشه ، خوشحالم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

به همه ی عزیزانی که به تازگی وارد خانواده ما شدن خوشامد میگم. امیدوارم تو محیط دلچسب آیدا به معلوماتمون بیفزاییم و تا میتونیم یاد بگیریم. @-) :-? ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BISKIVIT

من اصولا دلیل خاصی ندارم واس کارایی که انجام می دم .. همینطور یهویی اومد عضو شدم @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

داشتم تو گوگل دنبال عکسای خنده دار ارباب حلقه ها میگشتم که یکیش تو این سایت بود...برای همین گفتم آخ جون سایت خوبی یافتم!

ورود نورانیتان را به سایت خودتان آردا خوشامد میگم و امیدوارم استفاده و کیف این سرزمین را ببرید

سال نو مبارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

دنبال نقشه سرزمین میانی بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بریگارد

تخیل مهمترین وبزرگترین وموثرترین بخش ذهن انسان میباشد.پرداختن به این قسمت فراموش شده می تواند راز زندگی ما انسان ها بگشاید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حسام

با سلام خدمت همه اعضای محترم سایت و فروم آردا.

از همه دوستان تقاضا میکنیم که توی این نظرسنجی شرکت کنن تا ما اطلاعات خوبی در رابطه با نحوه و دلیل عضویت اعضا داشته باشیم. پاسخ های شما در نحوه فعالیت آینده ما در جنبه های تبلیغاتی و نیز محتوای سایت و فروم تاثیر مهمی خواهد داشت.

هدف از این نظرسنجی اینه که ببینیم توی چه زمینه هایی بهتره فعالیت کنیم و از چه طریقی سایر طرفداران دنیای تالکین رو با این سایت آشنا کنیم.

این تاپیک مخصوص همه اعضاست(نه فقط تازه واردین) و تنها به این دلیل توی این بخش قرار گرفته که در آینده تازه واردین راحت تر این تاپیک رو پیدا کنن.

اگر گزینه مورد نظر شما در میان گزینه ها نبود و یا نیاز به توضیحات اضافی داشت می توانید آنها را بیان کنید.

پیشاپیش از همکاری شما تشکر میکنیم.

سلام من اولين بار ، زماني كه فيلم هابيت سفري غير منتظره رو ديدم كه توسط تيم آردا ترجمه شده بود كه در آخر فيلم سايت آردا رو به شناسوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...