رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

اله ماکیل

از طریق همسرم، توروندور با سایت آشنا شدم!!!

سلام. بسی مشعوف شدیم. هم از این پیوند خجسته، هم از آشنایی شما. امیدوارم که در تمام عمر یک سر و یک بالین باشین. :(( :| :))

راستی سینا یه دونه ستا، اذیتش نکنین، پسش میگیریما!!! :| ;) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تائوریل 67

به به سحر جان خوش اومدی خانم ;)

خیلی خوشحالم که بالاخره عضو شدی :))

به سینام تبریک گفتم الانم به خودت زندگی مشترکتتونو تبریک میگم وبراتون بهترینها رو آرزو میکنم :D

به سینا دیدی بردم :D و سحر عضو شد :D

مرسی عزیزم ممنون!!:((

سلام. بسی مشعوف شدیم. هم از این پیوند خجسته، هم از آشنایی شما. امیدوارم که در تمام عمر یک سر و یک بالین باشین. ;) :| :|

راستی سینا یه دونه ستا، اذیتش نکنین، پسش میگیریما!!! ;) :D :D

سلام.مرسی!!!

سینا منو اذیت نکنه من اذیتش نمیکنم،از من بی آزارتر وجود نداره ه ه ه :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

از طرق خویشاوندان

تشکر ویژه از خویشاوندان و خوش آمد ویژه به شما دوست عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

درود

3,4 روز پیش ک واسه بار 10 داشتم فیلم هابیت دو رو میدیدم از اهنگ تیتراژ پایانیش خوشم اومد دیدم ک مترجم عزیز هم شعر رو معنی کرد و منم معنی رو خوندم ک دیدم تو آخر فیلم نوشته برای اطلاعات بیشتر به سایت آردا وب سایت طرفدارن تالکین در ایران مراجعه کنید، بخدا انقد خوشحال شدم و جلدی اومدم ثبت نام کردم.

ولی الان ک فروم زیرو رو کردم تقریبا فهمیدم چی ب چیه حالا موندم ک کتاباش رو چجوری تهیه کنم؟

اصلا نسخه پی دی اف داره یا حتما باید بخرم

ممنون میشم کمک کنید :huh:

خب سلام

ورودتون رو به وب سايت طرفداران تالكين و فروم ماهانكسار تبريك مي گم و اميدوارم لحظات خوشي رو تو اين فروم داشته باشيد

ترجمه رو تا جايي كه يادمه كار مهدي و ساير دوستان بود كه واقعا دستشون درد نكنه

اما در مورد كتاب ها و اطلاعات اوليه مي توني به لينك زير مراجعه كني https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037

به غير از اون تو اين تاپيك هم مي توني اطلاعاتي در باب نحوي خريد كتاب بدس بياري https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1003

ارادتمند شما

اصلان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

با سلام خدمت همه ی دوستان آردایی. نمیدونم این تاپیک رو چرا اینقدر دیر دیدم ولی مشکلی نیست چون ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.

راستش من همون اوایلی که فیلم ارباب حلقه ها ساخته شد و درصدا سیما پخش شد من عاشق این فیلم به خصوص درون مایه اش و شخصیت هاش شدم به خاطر همین طی سالهای متوالی هر وقت این فیلم پخش میشد هر کاری داشتم ترک میکردمو میومدم این فیلمو میدیدم .اینقدر این فیلمو دیدم که میتونم بگم الان ای فیلمو حفظم.

ولی تا دوسال پیش(قبل از این که با تور عزیز آشنا بشم)نمیدونستم این فیلم چنان پشتوانه ی قوی داره.

کم کم به وسیله راهنمایی های تور فهمیدم در واقع این فیلم در برابر دنیای تالکین چیزی نیست(البته از ارزش فیلم نمیخوام کم کنم چون زیباترین فیلم سینمایی هست که تا حالا دیدم).

و بلاخره ایشون سایت آردا رو بهم معرفی کرد که الان میبینین بنده در خدمت شما هستم :D

سلام.عب نداره. منم تقریبا یه یک ماهی گذشته بود که این تاپیکو دیدم. :)

با اینحال این ماهی که گرفتین، امیدوارم کاملا به مذاقتون بشینه، ازش لذت ببرین، ما هم در کنار شما در لذتتون سهیم باشیم. باشد که بتونیم در راه پربارتر کردن ادبیات فانتزی (بالاخص اثر مورد نظر :D ) قدمی برداریم.

شاد، سبز و فعال باشید. ;) :huh: :D :D

ویرایش شده در توسط اله ماکیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

بنده هم بعد از حدود 6 ماه عضویت این تاپیک را پیدا کردم.

من از وقتی لوتر را دیدم می خواستم کتابش را بخوانم اما حالش را نداشتم با آمدن هابیت بازهم توجهم جلب شد که آن را بخوانم پس قبل از دیدن هابیت1 کتابش را خواندم بعد یاران حلقه را در یک هفته تمام کردم و بعد به سرعت در حال تمام کردن بازگشت شاه بودم که یکی از دوستان به بنده گفت که فلان سایت وجود دارد ما هم تا سیلماریلیون را تمام نکرده بودیم عضو سایت نشدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

والله من یادم نیست دقیقا چند سال پیش اومدم آردا، اما انگار عمری پیش بوده!

فکر هم میکنم یکی از دوستان معرفی کرد. اون موقع هنوز فیلمای سری ارباب حلقه ها رو ندیده بودم، از کتاب ها هم فقط سه گانه لوتر رو خونده بودم.

قدیما سیستم رتبه بندی سایت بر اساس فلزات گرانبها بود ! من فکر کنم از معدود طلا ها بودم! آرون، اله سار و یکی دو تا دیگه فقط میتریل بودن...

عجب روزگاری!

سلام

خیلی خوش اومدین. من پست های زیادی از شما خوندم و خوش حالم از این که تونستم دوباره ببینمتون.

چی شد که دوباره تصمیم گرفتین بیایین آردا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

امروز واقعا خوشحالم که بلخره آدم های مثل خودم رو هم پیدا کردم

در پوست خود نمی گنجم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Saladdin

دقیق یادم نمیاد،

من قبلا این جا رو پیدا کردم،فکر می کنم برای قصه های رولینگ و هری بود که deMentor و دیدم و از اونجا فکر کنم لینک اینجا رو پیدا کردم.

اولش سخنرانی های مترجم کتاب و بعد پادکست رو با اجراهای خوب مونت آو سایرون(که امیدوارم برگردن) دانلود کردم.

این جا برای این وارد شدم،چون خودم از قبل دنبال نوشتن داستان فانتزی بودم(دنبال استفاده ی روانشناختی از داستانم) و بعد اینجا دیدم داستان تالکین عجب عقبه ی قدرتمندی داره و دنبال این افتادم که بیش تر باهاش آشنا بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

درود میفرستم خدمت همه دوستانی که جدیدا در این تاپیک نظر دادن.

عزیزان به نظر من هم مهم نیست تازه دیدین بعد از مدتها یا در بدو ورود . مهم اینه که شما بزرگواران در کنار ما هستین و همه با استفاده از اطلاعات هم در زمینه آثار استاد و سینمای منشا گرفته از ایشون و یا حتی دیگر آثار فانتزی پیشرفت میکنیم. امیدوارم همتون مثل من اینجا احساس فان و آرامش داشته باشید.

موفق و پیروز باشید

دوستدار تمام آردایی ها توروندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

بنده در بالا یادم رفت انگیزه ی خودم را برای آمدن به سایت بگویم. آن این است:به اشتراگ گذاری دانسته ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
goonersince2002

سلام دوستان ، این فروم رو یکی از دوستان در فروم دیگری معرفی کردند .

امیدوارم اطلاعاتم رو در مورد دنیای تالکین افزایش بدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

اکثر کاربرا شروع آشناییشون با فیلم ارباب حلقه ها بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام...

راستش من عشق آثار تالکین هستم. موقع خوندنش یه سری سوالات ب طرز دیوانه کننده ای [-( قلقلکم میداد . مثلا تام بامبادیل ، کیه؟ گلورفیندل دوران سوم با گلورفیندل دوران اول یکیه ، بالروگ ها بال دارن یا نه؟

بعدا فهمیدم اینا فقط سوالای من نیستن . تقریبا سوالای بیشتر طرفداراست . واسه همین دنبال جواباشون سرچ میکردم که یه دفعه به سرم زد فارسی سرچ کنم که ...

خوب ، افتادم توی این سوراخ خرگوش ! :)

مایدروس عزیز سلام. فقط خواستم بهت یه نکته بگم که سوراخ خرگوش خوبی رو برای افتادن پیدا کردی اینجا دقیقا راست کار خودته . امیدوام که تمام سوالات جواب داده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

اینقدر ذوق زده ام الان که نمیدونم این پست رو باید تو کدوم تاپیک بدم. [-(

بنگرید به مقواهایی که من رو با آردا آشنا کردند...

<<

post-1262-0-91475300-1409136586_thumb.jp post-1262-0-05325500-1409136606_thumb.jp >>

مقوای من فکر میکنم دومی بود.

این اسکن هم لطف جناب اله سار هست...تشکر صمیمانه از ایشون. :)

خیلی جالبه لای کتاب من که نبود

این هم سخنی هست که فرودو وقتی گیلدور رو دید به او گفت :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...