رفتن به مطلب
3DMahdi

چگونه با سایت آردا آشنا شدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

720 رای

1. 1. چگونه با سایت و فروم آردا آشنا شدید؟

• لینک آردا در سایت ها و وبلاگ ها
      131
    • موتورهای جستجو
      365
    • لینک آردا در شبکه های اجتماعی
      22
    • دوستان
      125
    • مطبوعات و رسانه ها
      12
    • سایر
      65
  2. 2. علت عضویت شما در سایت و فروم آردا چه بود؟

• یافتن پاسخ سوالاتی که در موقع خواندن آثار تالکین ذهنم را درگیر میکرد
      361
    • استفاده از آرشیو دانلود(در سایت قدیم)
      167
    • امکان دسترسی به تمام امکانات فروم(دسترسی به فایلهای پیوست، شرکت در نظرسنجی و ...)
      229
    • شرکت در مباحث
      282
    • به منظور بحث و گفتگو در باب فیلم های ارباب حلقه ها و کسب اطلاعات بیشتر
      354
    • آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران
      338
    • کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران
      216

Recommended Posts

راداگاست قهوه ای

من داشتم دنبال کتاب سیلماریلیون میگشتم که برای اولین بار وارد اردا شدم خیلی از این سایت خوشم اومد.بعداز چندروز باخودم گفتم تو انقد عاشق کتابای تالکینی خو برو عضو این سایت شو.واین بود که وارد سایت شدم وسبت نام کردم الانم واقعا خوش حالم.

خوش امدید استرایدر جان براتون ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در سایت لحظات خوشی را سپری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

به ملکور, بانو مري و استرايدر و دياکو خوش آمد ميگم و بهتون برچسب آردايي تقديم ميکنم.

اميدوارم از آردا لذت ببرين و براش مفيد باشين. :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
barclona

دنبال بازی ارباب حلقه ها میگشتم اینجا رو پیدا کردم برای همین عضو شدم و خیلی خوشحالم که عضو شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

وقتی فیلم ارباب حلقه ها رو برای چندمین بار می دیدم رفتم تو ویکی پدیا تا در مورد کلمات نامفهومی که در فیلم گفته می شد مثل مردان شمال الف وغیره(آخه اون موقع از این چیزا سر در نمیاوردم) و لینک این سایت استثنایی رو دیدم و بعد از مدتی (نمیدونم شاید 1سال بعد) اومدم عضو سایت شدم.

باید بگم اصولا این اولین باره که من تویه سایتی این قدر فعالم(البته از نظر خودم) نمیدونم نکنه شماها طلسمی چیزی رو سایت گذاشتید که هر کی واردش میشه، می شه معتادش.!!!.... نکنه از ایستاری ها یا اژدها ها کمک می گیرید!!!.....؟؟؟؟!!!! :D :P :D :D :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

اره منم با نظرت موافقم :دی

برا من هم این جا تنها سایته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ART"E"MISS

دوستم وایت ویچ اینجا عضو بود .کلی تو تابستون تو سرم زد که پاشو بیا اینجا و اینا ولی گوشم بدهکار نبود....تا اینکه درسا بهم فشار آوردن و پاشدم اومدم اینجا....میدونین ...اینجا فضاش عالیه...همه مودب خوب ....خودتون بهتر ازمن میدونین که چی میگم....و اینکه از سال 82 تا الان سرپاس...همه سایتا و وبای مربوط به یه فیلم یه روزی سوت و کور میشن اما اینجا نه!!!!!!!!همیشه یه چیزی واسه گفتن هس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gardenia

من از طریق سایت naghdefarsi با سایت آردا آشنا شدم.

من کتاب های تالکین رو از سن خیلی کم خوندم و عاشقش بودم و هستم. نابغه ترین خواننده جهانه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین گولفین

من طرف دار پر و پا قرص تالکینم و بهترین کتاب های فانتزی که تو عمرم خوندم کتاب های تالکین بود

متنفر از کسانی که ادبیات فانتزی و دورانه کودکانه زندگی انسان می شمارند

دلایلم برای عضویت

آشنا شدن با سایر طرفداران تالکین در ایران

کمک به توسعه ادبیات فانتزی در ایران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dwalin

سلام

من اين فروم رو در سايتي به نام westeros.ir يافتم :) من كلا زياد وقت نمي كنم به arda بيام اما خيلي خوشحالم كه اين فروم مفيد رو يافته ام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

وقتی داشتم راجع به ارباب حلقه ها سرچ میکردم اینجا رو پیدا کردم.

اینکه عضو شدم هم واسه این بود که بین دوستهام کسانی که مثل من عاشق فانتزی باشن و بتونیم با هم بحث کنیم اصلا نبودند...دوست داشتم تو فضای مجازی چنین دوستانی رو پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

من گیر داده بودم به زبان های الفی . داشتم راجع بهشون تحقیق میکردم که اومدم توی سایت ... و هیچی دیگه ! انقلابی در دانش آردایی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

سلام تقریبا یک سالی بود که بود که خبرهای فیلمو دنبال میکردم ولی هیچ وقت حوصله نداشتم عضو بشم حالا نزدیک به اکران فیلم تصمیم گرفتم عضو بشم تا بتونم تو بخش های مختلف از نظرات همه استفاده کنم هم اینکه خیلی سوال دارم که امیدوارم جوابشونو پیدا کنم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AlilA

بعد دیدن ارباب حلقه ها غرق شدم تو دنیای تالکین و از طریق گوگل سایت آردا رو پیدا کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTORLyNCH

لینک سایتو تو زیرنویس قسمت سوم ارباب حلقه ها دیدم و اومدم. من دیوانه ی فیلم ارباب و حلقه ها و هابیت و همچنین سرزمین میانم یعنی کلاً با این جور داستانهای فانتزی خیلی حال می کنم. با سایت واقعاً حال کردم و یکی از بهترین سایت هاست.

این چند روز تعطیلی هم که درپیش هست می خوام باز ارباب حلقه هارو ببینم!!!!

کتابهای استادم می خوام بخونم همه ی ebook هاشم گرفتم ولی باهاشون حال نمی کنم منتظرم تا نسخه چاپیش گیرم بیاد تابستان سال بعد بخونم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BANOO

توی گوگل سرچ کرده بودم دیموناتا و دنبال کتابش بودم که با اینجا اشنا شدم و دلم خواست بیشتر راجب دارن شان بدونم @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

به لطف پیترجکسون اول که عاشق ارباب حلقه ها بودم بعدش که هابیت اومد فهمیدم چه چیز بزرگی رو تو زندگیم از دست دادم و چرا زود تر دنبال کارهای تالکین نرفتم از طریق زیرنویس سفر غیر منتظره با سایت آشنا شدم و ..................تا که اینجا رسیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

تو گوگل داشتم دنبال کاور های جدید هابیت 2 میگشتم . که این سایتو پیدا کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...