رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی25: در صورت حضور در سرزمین میانه، کدام مرکب را برای خود انتخاب می کردید؟

122 رای

1. 1. در صورت حضور در سرزمین میانه، کدام مرکب را برای خود انتخاب می کردید؟

• بیل (اسبچه سم وایز)
      3
    • وارگ ها (مرکب اورک ها)
      4
    • فلاروف (اسب ائورل جوان)
      2
    • توروندور (پادشاه عقاب ها)
      26
    • حیوان مهیب (مركب نزگول)
      21
    • هاسوفل (اسب آراگورن)
      6
    • موماکیل (فیل های هاراد)
      2
    • هوان (سگ شکاری اورومه)
      3
    • روخالور (اسب فین گولفین)
      3
    • شدوفکس (اسب گندالف)
      36
    • ناهار (اسب اورومه)
      7
    • وینگیلوت (کشتی ائارندیل)
      9

Recommended Posts

3DMahdi

نظرسنجی شماره 25

در صورت حضور در سرزمین میانه، کدام مرکب را برای خود انتخاب می کردید؟

1. بیل (اسبچه سم وایز)
  2. وارگ ها (مرکب اورک ها)
  3. فلاروف (اسب ائورل جوان)
  4. توروندور (پادشاه عقاب ها)
  5. حیوان مهیب (مركب نزگول)
  6. هاسوفل (اسب آراگورن)
  7. موماکیل (فیل های هاراد)
  8. هوان (سگ شکاری اورومه)
  9. روخالور (اسب فین گولفین)
  10. شدوفکس (اسب گندالف)
  11. ناهار (اسب اورومه)
  12. وینگیلوت (کشتی ائارندیل)

ضمن ارسال رای. نظر خودتون رو درباره تمام گزینه ها بیان کنید. پ.ن: این نظرسنجی رو Arven طراحی کرده

تعداد آرا: 48

اولین رای: 8 بهمن 1390

آخرین رای: 18 اسفند 1390

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

من به بیل رأی دادم چون خیلی عشق سرعت نیستم و اسب سواری هم خیلی بلد نیستم. حس می کنم یه موجود کم ارتفاع مثل پونی واسه آدمی مثل من که روی زمین صاف خدا رو مدام می خوره زمین بهتر باشه :-?

پناه بر خدا، یه وارگ یا مرکب نزگول یا موماکیل جلوی من سبز بشه خیلی قبل از اون که بخوام ازش سواری بگیرم فرار می کنم. فلاروف البته برام جذاب بود، به عنوان یه موجود هوشمند ولی به همین دلیل هم یه خورده نگرانم میکنه. احساس می کنم هر لحظه ممکن بخواد انتقام بگیره! برداشت من از حال و هوای عقاب ها غرور بود. بعید بدونم به من سواری بدن :) هیچ وقت از قایق و کشتی و اینها خوشم نیومده. مثل سام، قایق رو اسب وحشی می بینم :D گمانم مرکب اورومه برای من زیادی باشه! چیزی در مایه های لقمه ی بزرگ تر از دهن. شدوفکس و روخالور برام جالب بودن ولی قدرت اینها در سرعت عملشون بود و گذشته از زیبایی اشون، سرعت به گروه خونی من نمی خوره. :D

پ.ن. فقط دو تا نکته: هاسوفل اسب آراگورن نبود، اسب قرضی از روهان بود. اسب خود آراگورن رو که قوم و خویش های شمالی اش براش آوردن روهرین بود. البته با توجه به این که آراگورن بیشتر با هاسوفل بود میشه این گزینه رو پذیرفت ولی نزگول که سوار اژدها نمیشدن. یه موجود غریب الخلقه ای بود که احتمالاً بوی بدی هم می داده ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من به ناهار راي دادم چون هم سرعت داره و هم قدرت(منو ياد رخش ميندازه!) موجودات پليد وقتي صداي شيهه ناهار رو ميشنون فرار ميكنن. مثل نقره ميدرخشه و از سم هاش جرقه هاي طلايي پراكنده ميشه. تلفيقي از زيبايي، شكوه و هراس داره.

هوان رو كه ميدونم سوارم نميكنه پس انتخاب نميكنم!

عقابها خوب هستن اما به عنوان مركب نميشه ازشون استفاده كرد. شايد يكي دوبار بيان كمك آدم اما هميشگي نيستن.

فلاروف، هاس.فل و شدوفكس هم برام در يك رده هستن.

ملاك انتخاب وينگيلوت براي arven اين بود كه پرواز ميكنه. كشتي آر-فارازون رو بيشتر از اين دوست دارم چون عظمت و شكوهش خيلي بيشتره(البته براي حمله به والينور ازش استفاده نميكردم!) ولي خب نظر طراح اين بود كه تو گزينه ها نباشه.

وارگ و مركب نزگول رو هم دوست ندارم. موماكيل ها هم كند هستن و نميشه باهاشون تو جنگ زياد مانور داد فقط بايد روي قدرتشون حساب كرد. كاربرد غير از جنگ هم ندارن.

بيل هم خيلي كنده و احتمالا وقتي روش بشينم پاهام برسه به زمين! :-?

پ.ن:

بله حق با جناب تضاد بود. اونا اژدها نيستن و گزينه ها رو تصحيح كردم. هاسوفل رو هم به نام آراگورن زديم چون توي فيلم تا اونجا كه يادمه همه اش هاسوفل دست آراگورن بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

هیچکدوم ، ترجیح می دم رو دوتا پاهام باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

1. بیل (اسبچه سم وایز)
  6. هاسوفل (اسب آراگورن)
  10. شدوفکس (اسب گندالف)
  11. ناهار (اسب اورومه)

در صورتی که همه ی این موجودات مطیع من بودند و هیچ مشکلی وجود نداشت انتخابم به ترتیب زیر بود:

1.توروندور. چون من عاشق پروازم و تازه موقع رفت وآمد از آسمون زاویه ی دید بهتری دارم. درضمن توروندور قوی و با ابهته و با کمک اون میتونستم خیلی هارو نجات بدم... :D

2.ناهار.به نظرم مهدی حق مطلب رو به خوبی ادا کرده و نیازی به توضیح اضافی من نیست!منم نمیتونستم به این قشنگی توصیفش کنم.

3.به ترتیب شدو فکس و روخالور و فلاروف و هاسوفل. به دلیل قدرت سرعت هوش و زیباییشون.(هاسوفل زیاد چنگی به دل نمیزنه! :-? )

4.وینگیلوت.کلا تو این کشتی من خیلی راحتم فقط بدیش اینه که نمیدونم چه طور هدایتش کنم!

5.موماکیل.اگه یه بار خواستم از وسط دریا یا اقیانوسی رد بشم و توروندور رفته بود شکار و وینگیلوت هم ترک برداشته بود یا سوراخ شده بود از یه موماکیل استفاده میکنم!

6.حیوان مهیب. اکه قول بده دستورات منو اطاعت کنه شاید قلبشو نشکستم! :)

7.وارگ؟!نه اصلا!حتی اگه خواهش و تمنا هم بکنه و به پام بیوفته سوارش نمیشم!

8.آخی!بیلو یادم رفت! شاید برای پیک نیک رفتن از اون استفاده میکردم...

9.اه!هوانم یادم رفته بود! تازه دیدم!ولی به هر حال نمیتونستم سوارش بشم!متاسفم هوان! :D

اما اگه این موجودات قراره با خصوصیات و حالات خودشون مورد انتخاب من قرار بگیرند انتخابم به ترتیب زیره:

1.ناهار2.شدوفکس3.روخالور4.فلاروف5.هاسوفل6.بیل!(دلایلش واضحه!)

7.توروندور.با اینکه ممکنه خیلی وقتا اجازه نده سوارش بشم و باید منتشو بکشم ولی چاره ی دیکه ای ندارم... ;)

8.وینگیلوت.موجود بی آزارایه! فقط اینکه باید باهاش یه ناخدا هم استخدام کنم که متاسفانه خرجش زیاد میشه!

9.موماکیل.خدا رو چه دیدی!شاید در مواقع اصطراری راه دیگه ای نبود!

10.هوان.دلایلو میذارم به عهده ی خودش!

به هیچ وجه حاضر نیستم یه حیوان مهیب خارج از کنترل مرکب من باشه!وارگ هم همینطور! :D

ویرایش شده در توسط Gladriel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

با سلام

نظر من از این قراره که من کلا از اسب سواری خوشم نمیاد. پرواز رو هم دوست ندارم چون باید کل مدتو محکم بچسبی به مرکب(عقاب یا اون اژدها نما ها). سوار موماکیل شدن هم برای خودش پروژه ایه بعدشم خیلی بزرگه. واقعا تصور این که با موماکیل بخوای از شایر بری ریوندل باعث میشه که من اینو انتخاب نکنم. از وارگ هم اصلا خوشم نمیاد. زیادی وحشیه. از سگ سواری هم خوشم نمیاد. بنابراین کشتی ائارندیلو انتخاب می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب من صلاحیت شرکت در این نظرسنجی رو ندارم...اما با توجه به توضیحات خوبی که دوستان دادن میتونم یه گزینه رو انتخاب کنم.هر چند که از توضیح سایر گزینه ها معذورم!

من شدوفکس رو انتخاب میکردم.

اسب رو بهترین موجود برای سواری دادن میدونم و حالا اگه اون یه اسب مثل شدوفکس باشه که فوق العاده ست!

البته اون عقابها هم منو بدجوری وسوسه میکنن..آرزوی پرواز آرزوی عمیق و دیرینه ی منه...اما ترجیح میدم خودم پرواز کنم تا اینکه وبال یه جاندار دیگه باشم....پرواز وقتی زیباست که با تک تک ذرات وجودت حسش کنی نه اینکه یه موجود دیگه جورتو بکشه!

یه موضوع بی ربط اما باربط:مدتها پیش فیلم آواتار رو دیدم.واقعا ترجیح میدم یکی از اون اژدها ها(اگه اشتباه نکنم)مرکب من باشه...دلیلم هم وصل شدن اون شاخک های دو موجود با همه...اینطوری پرواز رو با تک تک سلولات میتونی حس کنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

منم کلا عاشق اسب ها هستم و اولویتم هم با اسب ها بود

فقط مونده بودم بین ناهار و شدوفکس یکی رو انتخاب کنم که آخرش شدوفکس رو انتخاب کردم

اخه مگه ناهار میاد اورومه رو ول کنه به من سواری بده ؟!! :دی

یه اسب پر سرعت و زیبا مثل شدوفکس می تونه منو راضی کنه

امیدوارم بتونم یه دور باهاش تو والینور بزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

نظرسنجی شماره 25

در صورت حضور در سرزمین میانه، کدام مرکب را برای خود انتخاب می کردید؟

1. بیل (اسبچه سم وایز)
  6. هاسوفل (اسب آراگورن)
  10. شدوفکس (اسب گندالف)
  11. ناهار (اسب اورومه)

خب ، واقعا سخته !

من توروندور رو انتخاب میکنم ، اشتیاقم برای پرواز ، از هر چیز دیگه ای بیشتره . خیلی برام مهم نیست که عقاب باشه یا چیز دیگه ... خود پرواز کردنش مهمه ! از اونجایی که از مرکب نزگول ها خوشم نمیاد ، گزینه ی دیگه ای برام نمیمونه ( با تصوری که از این جونور ها تو فیلم دارم ، اصلا ازشون خوشم نمیاد . البته بیشتر ترجیح میدم اگه قراره با چیزی پرواز کنم ، یه اژدهای سرخ تو وارکرفت باشه . کوریالستراتز ، تیرانستراتز ، یا اگه بشه خود الکسستراتزا !!!!! )

2 - شدوفکس ! موجود محترمیه ... و اگه به ما افتخار بده ! همراه و دوست خوبیه . چند بار سوار اسب شدم ، و خیلی برام هیجان انگیزه اگه بتونم سوار اسبی مثل شدوفکس بشم !

3- وارگ ... البته نه مثل اون وارگ هایی که تو فیلم نشون داده شده . گرگ ها رو دوست دارم و علاوه بر اون ، varg برام اسم مقدسیه !!!

4- ناهار هم بد نیست ! البته من تو تصورم این اسب رو خیلی بزرگ میبینم . شاید چند برابر از خودم بزگتر باشه !

5- وینگلوت : اگه یکی باشه که کشتی رو هدایت کنه حاضرم سوار بشم . من حتی از عهده ی قایق موتوری هم برنمیام ! :دی

6- موماکیل . فکر کنم من پشت همچین جونور با عظمتی گم بشم ! ولی به هر حال به یک دفعه تجربه می ارزه ...

7- هوآن ! نمیدونم چه جوری یه آدم میتونه سوار سگ بشه ! ولی در هر حال هوآن رو دوست دارم

8- بقیه گزینه ها هم مثل هم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

آخه مگه از شدوفکس بهترم پیدا میشه؟

اگه میذاشت سوارش شم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

1-توروندور

2-شدوفکس

3-فلاروف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

1- مرکب نزگول:فرمانبردارتر وقدرتمندتر از همه

2- توروندور:فکر نکنم به راحتی اجازه بده یه آدم سوارش بشه

3-ناهار

4-شدوفکس:بیشتر دوست دارم اون سوت قشنگ گندالف را یاد بگیرم تا صداش کنم فکر کنم سخت باشه بدون زین روی اسب سوار شد

5-فلاروف

6-هوان

7-وینگیولت

8-هاسوفل :اسب معمولیهاسب تئودن را ترجیح می دم

9-مومیاکیل:خیلی تکون تکون می خوره آدم سرش گیج میره

10-وارگ

11-اسبچه سم: کنده ،معمولیه کلا بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

1. بیل (اسبچه سم وایز) برو بابا! گزینه خوبی نیست برای من
  2. وارگ ها (مرکب اورک ها) گزینه خوبی میتونست باشه برای مسافرت طولانی،قدرتمند و تقریبا خستگی ناپذیر.اما یه مرکب احمق از یه دشمن باهوش، خطرناکتره. پس به لعنت یزید هم نمیارزه:دی
  3. فلاروف (اسب ائورل جوان) نو کامنت
  4. توروندور (پادشاه عقاب ها) گزینه دلچسبی برای سواری نیست.ترجیح میدم مشاورم باشه،تا مرکبم
  5. حیوان مهیب (مركب نزگول) این گزینه وسوسه کننده ایست،اما هیکل بزرگش تو بعضی جاها دردسر ساز میشه ولی در کل مرکب ایده آلیست
  6. هاسوفل (اسب آراگورن) به جز حلقه باراهیر، به هیچ چیز دیگر این بشر حسودی نمیکنم. اسبش اسب خیلی خاصی هم نبود
  7. موماکیل (فیل های هاراد) برو بابا! گنده،کند،نفهم! میخوام چکار؟
  8. هوان (سگ شکاری اورومه) گزینه خوبیست.اما ترجیح میدم توی جنگ کنارم باشه تا زیرم! اونجوری بیشتر میتونه خدمت کنه
  9. روخالور (اسب فین گولفین) گزینه ای که انتخاب کردم.از چند جهت مناسبه: سرعت بالایی داره، هیکل مناسب یک نریان جنگی رو داره و مهمتر، ترسو نیست و پا پس نمیکشه.
  10. شدوفکس (اسب گندالف) گزینه دلفریبیست. همون مزیتهایی که واسه روخالور گفتم رو داره.اما خب..هیچ وقت بین یه اسب از دوران اول و اون هم زیر پای پادشاه برین نولدور و یه اسب از دوران سوم زیر پای یه جادوگر!! ،دومی رو انتخاب نمیکنم
  11. ناهار (اسب اورومه) فک نکنم برای اندازه های انسانی ما گزینه مناسبی باشه.ولی اگه واقعا هم تولکاس بودم که به هیچ مرکبی غیر پای خودم نیازی نداشتم:دی
  12. وینگیلوت (کشتی ائارندیل) کشتی ؟ شوخی میکنی دیگه؟؟:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

<p>

گزینه های من به ترتیب علاقه :

• توروندور (پادشاه عقاب ها) : مرکبی بهتر از این نمیشه پیدا کرد ، عظیم ، قدرتمند ، خردمند ، سریع ، در زمان حال انتخاب اول من همینه . حکم هواپیمای اختصاصی من رو بازی خواهد کرد :دی
  • شدوفکس (اسب گندالف) : به به ! به این میگن یه مرکب درست و حسابی ، کاش دوتا بال هم میزدن تنگش تا بتونه پرواز کنه . گزینه ای که در نظر سنجی انتخاب کردم همینه ، اما اگه بتونم گزینه ام رو پس بگیرم ، شدوفکس به نفع تورندور عقب میکشه .
  • فلاروف (اسب ائورل جوان) : گزینه وسوسه انگیزی هستش ، از اجداد شدوفکس بود دیگه ؟!
  • موماکیل (فیل های هاراد) : مرکبی شاهوار تر از موماکیل پیدا نمیشه ، رو پشتش میشه یه خونه ، کجاوه کرد ، ملکه و بقیه بروبچ هم میتونن همراه آدم باشن :دی / یه تنه یه لشکر رو حریفه ، برای میدان نبرد و مسافرت های تفریحی بسیار مناسب منه .
  • روخالور (اسب فین گولفین) : مرکب بی نظیری است ، اما غم سرنوشت فین گولفین مطمعنا اجازه نمیده بتونم با وجدان آسوده سواری کنم .
  • ناهار (اسب اورومه) : از اسمش خوشم نمیاد ، وگرنه کی بدش میاد از سم اسبش جرقه طلایی بیرون بزنه و در شب مثل چراغ خواب بدرخشه . ( قضیه لقمه بزرگتر از دهن هم اینجا صدق میکنه :دی )
  • حیوان مهیب (مركب نزگول) : بعد این که ائووین سر یکیشون رو قطع کرد از چشمم افتادن ،هرچند از دیزاین خوبی بهره میبرن .
  • وینگیلوت (کشتی ائارندیل) : تو دریا و آسمان که لنگه نداره ، اما اگه بخوام تو خشکی فرود بیام چی ؟! اصلا نمیخوام بهش فکر کنم .
  • هوان (سگ شکاری اورومه) : زیاد نمیپسندمش ، همیشه احساس میکردم بیش از حد بهش پر و بال داده شده ، ترجیح میدم سوار سگ نشم .
  • وارگ ها (مرکب اورک ها) : احتمالا زیادی تکون میخوره و مرکب راحتی نیست ، در عوض سریع و درنده خو هستش .
  • هاسوفل (اسب آراگورن) : یه اسب معمولی به چه کار من میاد ؟
  • بیل (اسبچه سم وایز) : به خاطر خدا دست بردار ، من که حاظر نیستم تو سرزمین میانه با اون همه خطر ، سوار یه اسبچه کند بشم ، بیشتر به کار قصاب میخوره :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

1- شدوفکس

2- مركب نزگول

3- وینگیلوت

ویرایش:

البته به وینگیلوت رای دادم.

همراه شدن با یکی از سیلماریل ها جالبِ واسم.

ویرایش ناظر:

لطفا پستهای متوالی نزنید

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
ادغام دو پست متوالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

آرون جان، برو تو صفحه ی اصلی از همون نظر سنجی صفحه ی اول میشه گزینه ی "حذف رای شما" رو انتخاب کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

برخلاف نظر برخی دوستان من عاشق اسب و سواری هستم

نظر شخصیم اینه که حیوانی باوقارتر و زیباتر از اسب آفریده نشده ،خودم هم متولد سال اسب هستم

اگر هم بخوام مرکبی انتخاب کنم ،اسب رو انتخاب میکنم...اونم نه هر اسبی

63472312291054998980_thumb.jpg

89269368866542065955_thumb.jpg

مغرور و باشکوهه ،شاید نزدیکترین گزینه بهش اسب نزگولها بود ولی تو گزینه ها احتمالا اژدهاها مد نظر بوده

با این حال شدوفکس رو انتخاب کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

لابد یه حسنی داشته که گندالف سولرش میشده.

منم شدوفکسو انتخاب کردم البته از جانب احتیاط که یه وقت لنگ نمونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

مجبورم اسپم بزنم:دی ولی خداییش مزیتشو نمیدونی؟به نظرم که مزیت آنچنانی نداره یعنی در واقع در برابر ناهار نداره اگه ناهار در دسترس بود گاندولف اون رو استفاده میکرد.اما مطمئن باش که با این انتخابت هیچ موقع لنگ نمیمونی.اسب شجاع و مغروریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

خیلی حال میده آدم سوت بزنه بعد یهو یه اسب از ناکجاآبادی سربرسه:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mostafa

من به اسب آراگورن راي ميدم چون با وفا و فهيم بود و درخور لياقت آراگورن بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من به اسب آراگورن راي ميدم چون با وفا و فهيم بود و درخور لياقت آراگورن بود

کدوم اسبش عزیز؟فک کنم منظورت برگو باشه.همون که تو لوتر دیدیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

کدوم اسبش عزیز؟فک کنم منظورت برگو باشه.همون که تو لوتر دیدیم؟

امیدوارم چیزی که می نویسم در حکم اسپم نباشه ولی برگو که شما گفتین تا جایی که من یادم هست در کتاب نبود. اسبی که در نظرسنجی ذکر شده -هاسوفل- اسب روهانی بود که به آراگورن قرض دادند و آراگورن بیشتر با این مرکب سواری کرد تا اسبی که در اصل مرکب خودش بود و در کتاب سوم، اقوام و خویشان نومه نوری اش براش آوردن :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

امیدوارم چیزی که می نویسم در حکم اسپم نباشه ولی برگو که شما گفتین تا جایی که من یادم هست در کتاب نبود. اسبی که در نظرسنجی ذکر شده -هاسوفل- اسب روهانی بود که به آراگورن قرض دادند و آراگورن بیشتر با این مرکب سواری کرد تا اسبی که در اصل مرکب خودش بود و در کتاب سوم، اقوام و خویشان نومه نوری اش براش آوردن :-?

من که هنوز موفق به خوندن دو برج نشدم ولی منظور من فیلم بود و فک کنم که منظور آقا مصطفی هم همین باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arevandilyon Flagund

از اونجا كه محبوترين حيوانات واسه من اسب و دلفين هست پس بنابراين انتخاب يه اسبه حالا بين ناهار و شدوفكس دودلم اما شدوفكس رو انتخاب مي كنم چون فكر كنم ناهار سر و صداش زياد باشه شايدم به خاطره اينكه از اول به عنوان اسب يكي از والار شناختمش خيلي بزرگتر از حد معمول تو ذهنم ديدمش پس سوارش بشم تصوير حاصله بي قواره ميشه ! در ضمن يخورده تو نظرسنجي به هوان ظلم شده چون اصلا ذاتش مركب نيست ، ولي اگه يه نگهبان وفادار بخوام هوان رو انتخاب مي كنم ! قدرت نداره كه داره ، صحبت نميكنه كه ميكنه خوب و بدم كه از هم تشخيص ميده در كل بهترين گزينه واسه حفاظت از خانوم بچه هاس وقتي كه داري با شدوفكس ميتازي!

ویرایش شده در توسط arevandilyon

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...