رفتن به مطلب
3DMahdi

بازگشایی و تغییرات سایت

Recommended Posts

3DMahdi

آپلود عکس همچنان با مشکل روبروست :: مهدی جان معلومه که برای شما ارسال میشه، Administrators بودن همنجا ها به درد میخوره دیگه :ymsmug:

دوستان دیگه با این مشکل مواجه نیستن؟؟ (فقط پ.خ نیست ، پیوست کل فروم این مشکل رو داره)

من دو تا اكانت دارم. با اون يكي كه ادمين نيست امتحان كردم نه با اين!

فقط با عكس مشكل داري؟ چه فرمتي و چه سايزي؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

الان داشتم عکس های والپیپر هایی که قبلا فرستاده بودم رو هم چک میکردم اما با همون مشکل روبرو شدم. تو هر سایزی کوچک بزرگ متوسط. با فرمت jpg & png نکنه مشکل از سیستم منه؟! عجیبا غریبا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

الان داشتم عکس های والپیپر هایی که قبلا فرستاده بودم رو هم چک میکردم اما با همون مشکل روبرو شدم. تو هر سایزی کوچک بزرگ متوسط. با فرمت jpg & png نکنه مشکل از سیستم منه؟! عجیبا غریبا

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم...تست کردم نشد...هیچ فایلی رو آپلود نمیکنه...از فایل 100 کیلو بایتی تا 1 مگا بایتی!!!

به تقلید از torambar :-o ویرایش 1:من الان یه مشکلی رو متوجه شدم.هم تو ارسال پیغام خصوصی و هم زدن پست تو بخش پیوست این پیغام برای من میاد:شما مقدار 1.88MB از 1.95MB مقدار حجم آپلود خود را استفاده کرده اید (بیشترین حجم فایل آپلودی: 75.88K است)و در نتیجه چیزی رو نمیتونم آپلود کنم :ymsmug:این یعنی اینکه ما کلا 1.95MB حجم برای آپلود داریم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

بله.مشکلم حل شد.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

فایل پیوست پیام خصوصی مشکل داره؟ هر چی فایل آپلود میکنم تا آخر میره بعد پیام آپلود با شکست مواجه شد روبرو میشم؟ (آپلود عکس)

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم...تست کردم نشد...هیچ فایلی رو آپلود نمیکنه...از فایل 100 کیلو بایتی تا 1 مگا بایتی!!!

به تقلید از torambar :-o ویرایش 1:من الان یه مشکلی رو متوجه شدم.هم تو ارسال پیغام خصوصی و هم زدن پست تو بخش پیوست این پیغام برای من میاد:شما مقدار 1.88MB از 1.95MB مقدار حجم آپلود خود را استفاده کرده اید (بیشترین حجم فایل آپلودی: 75.88K است)و در نتیجه چیزی رو نمیتونم آپلود کنم :ymsmug:این یعنی اینکه ما کلا 1.95MB حجم برای آپلود داریم؟؟؟

ممکنه دوباره تست کنید و ببینید مشکل برطرف شده یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

مشکل کاملا برطرف شد.الان پیغامش اینه: شما مقدار 1.88MB از نامحدود مقدار حجم آپلود خود را استفاده کرده اید (بیشترین حجم فایل آپلودی: 2MB است)

از اله سار عزیز تشکر میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

درست شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

خب حالا تکلیف تم سایت چی میشه؟ می شه عوضش کرد؟ :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره ميشه عوض كرد. شما طرحش رو پيشنهاد بدين. اله سار هم زحمت ساخت تم رو ميكشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

همون تم قبلی چطوره؟ بهش عادت کرده بودیم. شما تم دیگه ای در نظر دارین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه هيچ تمي در نظر نداريم و منتظر پيشنهادات شما هستيم. من به شخصه از تم قبلي خيلي خوشم ميومد، اما بچه ها ميخواستن اون تم هم عوض بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نه بابا داداش مهدی...به نظر من تم قبلی خیلی هم قشنگه!

فقط اگه میشه یه کم رنگشو عوض کنین واینا...یه کم تغییران کوچولو و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

کی به تم قبلی اعتراض داشت ؟!

اگه بتونین اون پوسته رو روی این فروم جدید بزارین که خیلی خوب میشه !اگه هم نمیشه ، یه چیزی تو مایه های همون باشه ... مثلا پست ها رو به شکل برگ دفتر نشون بده و ...

البته میدونم ساختن یه تم جدید وقت میبره ، ولی خب اگه زحمتشو بکشید و این کار رو هم انجام بدید عالی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کسی اعتراض نداشت. تورین و چند نفر دیگه توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات گفتن که برای تنوع تم عوض بشه. تورین هم قبول کرد که تم جدید رو طراحی کنه اما بعدا منصرف شد.

دیشب به اله سار گفتم که اگه امکانش هست تم قبلی رو با سیستم جدید سازگار کنه. باید ببینیم فرصت میکنه یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

ببخشید که ما کوچیکترا تو کارهای شما دخالت میکنیم ولی همون تم قبلی خیلی خیلی بهتربود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

اینجا چرا اینطوری شده؟! :D :ymsmug: :-o :- من به شدت احساس غریبی میکنم!فقط دو سه روز نبودم کل حساب آردا از دستم در رفت!(این شکلک ها هم که همش این ور و اون ور میرن!)دست تمامیه کسانی که زحمت کشیدن درد نکنه ولی مطمئنا"من فقط تا دو سه هفته باید با این جا ور برم تا حسابش بیاد دستم... ! من به آردای قبلی عادت کرده بودم... :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینجا چرا اینطوری شده؟! :D :ymsmug: :-o :- من به شدت احساس غریبی میکنم!فقط دو سه روز نبودم کل حساب آردا از دستم در رفت!(این شکلک ها هم که همش این ور و اون ور میرن!)دست تمامیه کسانی که زحمت کشیدن درد نکنه ولی مطمئنا"من فقط تا دو سه هفته باید با این جا ور برم تا حسابش بیاد دستم... ! من به آردای قبلی عادت کرده بودم... :-

زیاد عجیب نیست. دو روزه عادت میکنی. پستت رو به این تاپیک منتقل کردم. این تاپیک رو بخونی زودتر با فروم جدید آشنا میشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

سلام!

این نام دوم رو از کجا میشه تغییر داد؟ مثلا من دیدم نریچ واسه خودش رو زده witch king of angmar !

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام!

این نام دوم رو از کجا میشه تغییر داد؟ مثلا من دیدم نریچ واسه خودش رو زده witch king of angmar !

مرسی

تو پروفایلت ویرایش مشخصات رو بزن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یعنی این تالار ماهانکسار خودمونه :D :x :D

ایول ایول داش اله سار رو داش کامبیز و ایول :ymsmug: :D :-o

ایول ایول داش اله سار رو داش کامبیز و ایول :x :D :-

کلا ایول همه ی بچه های فروم

فکر کنم اخرین نفری باشم که تغییرات فروم رو می بینی درسته :دی

به قول به بعضی از دوستان تو فروم احساس غریبی می کنم و اصلا بهش عادت نکردم مخصوصا تو پست دادند ها :دی

قالب فروم به نظرم همون رنگ قهوه ای بود بهتر نبود

در ضمن این این نقل و قول کردن ها و نوشتن پست از سمت چپ به راست یه ذره مشکل :دی

در کل از کل مدیران سایت تشکر می کنم که این تغییرات رو انجام دادند

پ.ن :

جناب اله سار و کامبیز فکر کنم بعد از تغییرات باز از فروم جیم شدند درسته :دی

می گم دوستان خواهشا زمانی که پست رو نوشتن نوشته هاشون رو از راست به چپ درست کنند این جوری راحت تر می تونیم پست ها رو بخونیم

یه چیزه دیگه شاید بد باشه اما باید بگم :دی

از قالب فروم خوشم نمی یاد چون اصلا حال و هوای سرزمین میانه رو نداره اگه می شد یه ذره قدیمی ترش کرد خیلی بهتر می شد این جوری شبیه تالار های گفت و مان یا تالار های بازی البته امکانات تالار زیاد شده و این یکی از نقاظ قوتشه اما قالب به نظرم به موضوع تالار نمیاد :- :-

یه چیز دیگه و اون هم یه ذره اطلاعات شخصی ر خیلی لو می ده مسلا این که من کی ها رو دوست خودم کردم یه ذره نا جوره چون باعث کدورت می شه یا این که ببینی یه نفر داره کدوم تاپیک رو می خونه یه چی کار می کنه هم به نظرم یه ذره مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اين تاپيك رو ميخوندي مشكلاتت حل ميشد. از پايين فروم زبان رو يكبار انگليسي و دوباره فارسي كن تا مشكل چپ و راست بودن حل بشه.

اين تم هم تم پيشفرض و آزمايشيه، قراره تم درست بشه. نخواستيم به خاطر نبودن تم تغييرات رو عقب بندازيم.

از طريق ويرايش مشخصات كاربري هم ميتوني نمايش دوستانت در پروفايلت رو غيرفعال كني.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

رنگ تم کنونی رو قهوه ای کردم. رنگ عوض کردن چه مکافاتی داره، چه برسه به تم. سلیقه میخواد که ما از آن عاجزیم.

اینم از رنگ های زمخت من برای تم :ymsmug:

http://s2.picofile.c...3103866/008.jpg

مشکل: الان داشتم همین فایل رو آپلود میکردم که نتیجه شد: "آپلود نادیده گرفته شد (خطا 500)"

ویرایش:

خیلی هم بد نشده ها! چرا نظر ها رو جاری نمیکید!!

" یادم باشه دیگه از طرح های خودم بد ننویسم :-o "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چه بلایی سر نظر سنجی هامون اومده ؟ پست اله سار رو مبنی بر حذف نظر سنجی صفحه اول سایت خوندم ، نظر سنجی های آینده هیچی ، ولی حیف نیست تمام نظر سنجی های گذشتمون هیچ و پوچ بشه ؟ من خیلی بهشون علاقه مند بودم . عاقبت نظر سنجی آخریه چی شد ؟

نمیشه یه لینک کوچولو ، حد اقل تو تالار گفتگو ، از نظر سنجی های قدیمیمون داشته باشیم ؟

لطفا !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چه بلایی سر نظر سنجی هامون اومده ؟ پست اله سار رو مبنی بر حذف نظر سنجی صفحه اول سایت خوندم ، نظر سنجی های آینده هیچی ، ولی حیف نیست تمام نظر سنجی های گذشتمون هیچ و پوچ بشه ؟ من خیلی بهشون علاقه مند بودم . عاقبت نظر سنجی آخریه چی شد ؟

نمیشه یه لینک کوچولو ، حد اقل تو تالار گفتگو ، از نظر سنجی های قدیمیمون داشته باشیم ؟

لطفا !

می تونید برای نظرسنجی ها تاپیک بزنید. و گزینه ها رو توی هر تاپیک اضافه کنید، یعنی نظرسنجی بر اساس تاپیک بشه نه توی صفحه ی اول سایت. و یک فروم هم برای نظرسنجی ها ساخته بشه. در مجموم امکان برگردوندن اونها نیست چون چیزی معادلش توی صفحه ی فعلی سایت نر نظر نگرفتم.

نتیجه ی نظرسنجی اخر هم به این شکله:

شخصیت مورد علاقه شما در دنیای آردا چه کسی است ؟

گالادريل : 35 - 30.2%

گندالف 25 - 21.6%

آراگورن : 22 19%

تورين تورامبار : 14 - 12.1%

تام بامباديل : 8 - 6.9%

ويچ كينگ : 7 - 6%

تئودن : 2 - 1.7%

فين گولفين : 1 - 0.9%

فينرود فلاگوند : 1 - 0.9%

بلگ كمانگير : 1 - 0.9%

هورين تاليون : 0 - 0%

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

<p>اول از bagins عزیز تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتی و روی طرح کار کردی :ymsmug: هر چند که من این رنگ آبی رو ترجیح میدم :-o

اما یه پیشنهاد دیگه دارم.....میگم حالا که اسباب کشی کردیم به خونه ی جدید نظرتون راجع به عوض کردن وسایل خونه چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...