رفتن به مطلب
3DMahdi

بازگشایی و تغییرات سایت

Recommended Posts

3DMahdi

سلام

همون طور که میدونید قرار بود توی سایت و فروم تغییراتی ایجاد کنیم. احتمالا تغییرات تو همین یکی دو روز شروع میشه.

قراره سیستم فروم هم عوض بشه بنابراین باید کل فروم رو به سیستم جدید تبدیل بشه و این کار یکم زمان بره. بنابراین ممکنه سایت و فروم برای چند روز و شاید حتی یک هفته در دسترس نباشه.

با تشکر از صبوری شما! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام. با تشکر مهدی عزیز بابت لطفی که همیشه به من داشته.

فروم و خود سایت بازگشایی شد. پذیرای هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقاد هستیم.

مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

سلااااام

اوووووه تغییرات

چقدر پیچیده شده اینجا :ymsmug:

خسته نباشی اله سار جان

تغییرات نهاییه یا تغییراتی تکمیلی هم داره؟ ا

الان هم که دارم می نویسم با چپ گرد راست گرد مشکل پیدا کردم.

کل سایت هم چپ گرد هست، کاریش نمیشه کرد

7.gif

تو تغییرات پوسته هم وقتی وارد شدم عوض کردم، اما گزینش دیگه الان نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام.

مرسی.

حتما تکمیلی هم داره! منتظر نظرات شما هستم.

در ومرد راست به چپ بودن فروم، پایین صفحه ی فروم یه گزینه واسه زبان هست، بگذارش روی فارسی، اگه روی فارسی هست روش کلیک کن و دوباره بگذارش رو فارسی. درست میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

سلام

میخواستم بگم سایت خوب شده ولیکاش توی صفحه اولیه سایت

ورود به پورتال و ورود به تالار مجزا نشون داده میشدن یعنی مکان های پر تردد سایت به جای دیگه مشخص میشدن پخش موزیک هم فراموش شدهrss هم برای تالار روشن نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

اوکی درست شد

در مورد مطالب خوانده شده و نشده:

الان داشتم نگاه میکردم نشونه ای کنار تایپ های جدید زده نمیشه (تو پوسته قبلی با رنگ قرمز مشخص میشد)

برای خونده شده ها هم باید خودمون علامتگذاری رو فعال کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا زده میشه. منتها الان همه خوانده نشده است و آبی نشون داده میشه. پایین صفحه اصلی دکمه «علامت زدن کل انجمنها به عنوان خوانده شده» رو بزن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اوکی درست شد

در مورد مطالب خوانده شده و نشده:

الان داشتم نگاه میکردم نشونه ای کنار تایپ های جدید زده نمیشه (تو پوسته قبلی با رنگ قرمز مشخص میشد)

برای خونده شده ها هم باید خودمون علامتگذاری رو فعال کنیم؟

در حال حاظر همه مطالب برای شما بصورت خوانده نشده هست. از پایین صفحه ی فروم «علامت زدن کل انجمن ها به عنوان خوانده شده» رو بزنید، همه بصورت خوانده شده در میاد و بعد از این پست های جدید براتون مجزا میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام

میخواستم بگم سایت خوب شده ولیکاش توی صفحه اولیه سایت

ورود به پورتال و ورود به تالار مجزا نشون داده میشدن یعنی مکان های پر تردد سایت به جای دیگه مشخص میشدن پخش موزیک هم فراموش شدهrss هم برای تالار روشن نیست

پست شما رو منتقل کردم به اینجا! از همین تاپیک استفاده کنید تا من مفصل در مورد تغییرات توضیح بدم.

در مورد صفحه ی اول متوجه نشدم موضوع کجاست؟ً

در مورد RSS ، فعاله! آیکونش رو پایین سمت راست فروم ببینید، یا از این لینک استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

پوسته اصلی سایت IP.Borad Mobile هست دیگه. درسته؟ (من که اومدم تنظیمات پیش فرض روی IP.Board بود)

در کل خیلی فروم پیشرفته ، بروزی شده :ymsmug:

ممنون از زحماتتون، واقعا خیلی خوب شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

پوسته اصلی سایت IP.Borad Mobile هست دیگه. درسته؟ (من که اومدم تنظیمات پیش فرض روی IP.Board بود)

الان چک کردم روی IP.Borad بود.

خواهش می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه پوسته اصلی IP.Board هست. اون یکی برای وقتیه که با موبایل میاین تو فروم و خیلی جمع و جور تره تا تو گوشی موبایل بشه راحت تو فروم گشت. پیشنهاد میدم از IP.Board استفاده کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

سایت یه رنگ دیگه بود چی میشد. مثلا قهوه ای سوخته 65.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

اسم و بنر بالای تالار؟

تغییرات محسوسی که انجام شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اول یه خسته نباشید خدمت اله سار عزیز.کارت حرف نداره :ymsmug:

راجع به رنگش من با همین آبی موافقم.فوق العاده شیک شده.در مورد طرح صفحه آردا که یه عکسی میاد و چندتیکه ست و ...ایده ی بی نظیری بود!!!

ما یه نکته ای:امن گشتم تو چند صفحه...یه سری فایل پیوست که قبلا فرستاده بودیم حذف شده و نیست!!!

یه پیشنهاد هم دارم:اگه بشه گزینه پیوست فایل رو هم تو قسمت ارسال اضافه کنید عالی میشه

راستی بالای فروم نوشته نمیشه حذفش کرد؟؟؟:isp community

راستی بالای صفحه از آردا خبری نیست...قرار نیست لوگو داشته باشیم؟؟؟

در ضمن اگه دقت کرده باشید تو نظرات اگه وقتی فارسی تایپ میکنیم انگلیسی هم باشه جمله بهم میریزه که این مشکل تو فروم قبلی نبود.درست بشه عالی میشه!!!!

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سایت یه رنگ دیگه بود چی میشد. مثلا قهوه ای سوخته

اسم و بنر بالای تالار؟

تغییرات محسوسی که انجام شده؟

در مورد تم و رنگ هرگونه پیشنهادی پذیرفته میشه. اون بنر و اسم بالای فروم هم قراره با لوگویی که شما میسازین جایگزین بشه. در مورد تغییرات هم اله سار یه پست کامل و دقیق توی همین چند روز میزنه.

اول یه خسته نباشید خدمت اله سار عزیز.کارت حرف نداره :ymsmug:

راجع به رنگش من با همین آبی موافقم.فوق العاده شیک شده.در مورد طرح صفحه آردا که یه عکسی میاد و چندتیکه ست و ...ایده ی بی نظیری بود!!!

ما یه نکته ای:امن گشتم تو چند صفحه...یه سری فایل پیوست که قبلا فرستاده بودیم حذف شده و نیست!!!

یه پیشنهاد هم دارم:اگه بشه گزینه پیوست فایل رو هم تو قسمت ارسال اضافه کنید عالی میشه

راستی بالای فروم نوشته نمیشه حذفش کرد؟؟؟:isp community

راستی بالای صفحه از آردا خبری نیست...قرار نیست لوگو داشته باشیم؟؟؟

در ضمن اگه دقت کرده باشید تو نظرات اگه وقتی فارسی تایپ میکنیم انگلیسی هم باشه جمله بهم میریزه که این مشکل تو فروم قبلی نبود.درست بشه عالی میشه!!!!

بازم ممنون

فایلهای پیوست توی روند تبدیل حذف شدن. نمیشه کاریشون کرد. توی فروم قبلی هم نمیشد با پاسخ سریع فایل پیوست فرستاد. باید از «ویرایشگر پیشرفته» استفاده کنید.

در مورد لوگو و اسم بالای فروم هم که چند خط بالاتر توضیح دادم.

برای رفع مشکل نوشتن فارسی و انگلیسی با استفاده از دکمه پایین فروم زبان رو یکبار انگلیسی و دوباره فارسی کنید درست میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

توی نسخه قبلی وقتی تو قسمت ارسال پیام خصوصی میرفتیم یه جایی داشت تحت عنوان جستجو بین کاربران که اسم گیرنده رو میشد از توش سرچ کرد.الان نیست!!!!

یه پیشنهاد دیگه...توی قسمت ارسال پیغام خصوصی وقتی که میخوایم نام دریافت کننده رو وارد کنیم...اگه بشه یه سرچ پیشرفته روش وارد کنیم که مثلا وقتی حرف b رو تایپ کنیم تمام اعضایی که اول اسم کاربریشون b هست رو نشون بده خیلی عالی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

سلام به شما

راستش دستتون درد نکنه که خیلی زحمت کشیدین. واقعا تغییراتی که دادین خیلی به جا هستن.

ولی به نظر من تم فروم یه نمه تالکینی نیست و امروزیه.که به نظر من بهتر میبود اگر تم دیگه ای روش می زاشتین. ولی با این حال دستتون درد نکنه.

فقط یه چیزی هست اونم اینه که چرا نقطه ها و علامت سوال و اینا بعضی هاشون می پرن اول خط؟ یه نمه دقط کنید به متن دیگران.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kaambiz

توی نسخه قبلی وقتی تو قسمت ارسال پیام خصوصی میرفتیم یه جایی داشت تحت عنوان جستجو بین کاربران که اسم گیرنده رو میشد از توش سرچ کرد.الان نیست!!!!

یه پیشنهاد دیگه...توی قسمت ارسال پیغام خصوصی وقتی که میخوایم نام دریافت کننده رو وارد کنیم...اگه بشه یه سرچ پیشرفته روش وارد کنیم که مثلا وقتی حرف b رو تایپ کنیم تمام اعضایی که اول اسم کاربریشون b هست رو نشون بده خیلی عالی میشه

با اجازه‌ی صاحابش!

الان هم همینطوریه. توی باکس دریافت‌کننده، اگه یکی دو حرف اول نام کاربری رو وارد کنید خودش کاربر (یا کاربران) با اون مشخصات رو فهرست می‌کنه.

دقیقترش می‌شه این:

post-4-0-10997600-1321815709_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

با اجازه‌ی صاحابش!

الان هم همینطوریه. توی باکس دریافت‌کننده، اگه یکی دو حرف اول نام کاربری رو وارد کنید خودش کاربر (یا کاربران) با اون مشخصات رو فهرست می‌کنه.

دقیقترش می‌شه این:

post-4-0-10997600-1321815709_thumb.png

من الان یه چند باری این کاری که شما گفتی رو انجام دادم نشد!!!!!یعنی سرعت اینترنت من پایینه؟؟؟512 کمه؟؟؟ :ymsmug:

راستی تو فروم قبلی قبل از اینکه یه پاسخ رو بفرستیم یه گزینه پیش نمایش داشت که خیلی وقتا مفید واقع میشد...که الان حذف شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kaambiz

من الان یه چند باری این کاری که شما گفتی رو انجام دادم نشد!!!!!یعنی سرعت اینترنت من پایینه؟؟؟512 کمه؟؟؟ :ymsmug:

راستی تو فروم قبلی قبل از اینکه یه پاسخ رو بفرستیم یه گزینه پیش نمایش داشت که خیلی وقتا مفید واقع میشد...که الان حذف شده

چی بگم!؟ مال من که کمتره.

توی ادیتوری که پایین هر صفحه‌ی هر تاپیک هست، روی «ویرایشگر پیشرفته» کلیک کنید، پیش‌نمایش رو خواهید دید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همونطور که آقا کامبیز اشاره کردن با حروف اول نام کاربری لیست باز میشه. حداقل باید سه حرف رو وارد کنید. سرعت من هم کمتره اما مشکلی ندارم.

این قابلیت توی تم IP.Board Mobile وجود نداره. از کدوم تم استفاده میکنی؟

سلام به شما

راستش دستتون درد نکنه که خیلی زحمت کشیدین. واقعا تغییراتی که دادین خیلی به جا هستن.

ولی به نظر من تم فروم یه نمه تالکینی نیست و امروزیه.که به نظر من بهتر میبود اگر تم دیگه ای روش می زاشتین. ولی با این حال دستتون درد نکنه.

فقط یه چیزی هست اونم اینه که چرا نقطه ها و علامت سوال و اینا بعضی هاشون می پرن اول خط؟ یه نمه دقط کنید به متن دیگران.

یه بار زبان فروم رو انگلیسی و دوباره فارسی کن مشکل برطرف میشه. نمیدونم چه مشکلی داره که وقتی از اول پیشفرض فارسی هست سمت نوشتن رو راست به چپ نمیشناسه اما با این تغییر متوجه میشه.

درباره تم هم گفتیم که هر پیشنهادی دارید بدین. فعلا از تم پیش فرض استفاده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

واییییییییییییییییییی !! چی شده اینجا ! یه دنیا ممنون :D

الان که تغییرات رو دیدم فقط دهنم باز مونده ! واقعا کارتون عالیه !

فقط یکم طول میکشه تا به محیط جدید آردا عادت کنم ...

ولی واقعا از همه کسانی که برای سایت زحمت کشدن با تمام وجود تشکر میکنم ، آردا خیلی خیلی بهتر شده :ymsmug:

ویرایش :

یوهو ! دکمه ی تشکر هم اضافه شده ! به خاطر شیرینی تغییرات ، همه ی پست های این تاپیک رو «پسندیدم» ! :دی

ویرایش 2 :

انگار نمیشه تو به روز بیشتر از یه حد معینی تشکر کرد ! :-o

همچنان ممنون !

ویرایش 3 بعد از چند دقیقه گشتن !

شکلک ها انگار عوض شدن ! شکلک های قدیمی نشون داده نمیشن .

این ادیتوره هم یکم اذیت میکنه ، مثلا وقتی که میخوای یه شکلک اضافه کنی

ویرایش شده در توسط torambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یکی دوتا مورد توی تبدیل بوجود اومده. یکیش اینه که کل متن پستها رو متن تصور کرده و شکلهای پست های قدیمی رو نشون نمیده. اینو کاریش نمیشه کرد.

برای استفاده راحت تر از شکلکها هم میتونید از دکمه «نمایش همه» استفاده کنید. کار راحت تر از اون هم اینه که کد شکلک رو بنویسید تا خودش تبدیلش کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

این پیغام فقط محض تشکره و اگر جاش اینجا نیست شرمنده. نمی تونستم چیزی نگم.

واقعاً دست شما درد نکنه.خدا قوت. من همچنان در سایت سرگردانم ولی این سرگردانی برام مثل گشتن توی یه قلعه ی اسرارآمیزه که انگار سالها پیش درش قدم گذاشتم و با وجود تازگی، ناآشنا نیست. فقط باید چند تا پیچ رو رد کنی و چیزهای تازه رو کشف کنی! مثل فیلم جدید آلیس در سرزمین عجایب می مونه!

واقعاً دست همه ی کسانی که زحمت کشیدن درد نکنه. سایت خیلی سریع برگشت و کیفیتی قابل توجه داره. پیوندها به اندازه ی کافی گویا هستند و آدم دیگه راهش رو گم نمی کنه. کمی زمان میبره تا به شکل و شمایل جدید عادت کنم ولی این عادت کردن روند لذت بخشی داره. هیچ فکر نمی کردم این قدر به خوندن و گشتن توی این دنیای شیرین عادت کرده باشم و چند روز ندیدش، یه جور احساس دلتنگی بهم بده!

باز هم سپاس :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...