رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي: شخصیت مورد علاقه شما در دنیای آردا چه کسی است ؟

Recommended Posts

Elendil322

دوستان الندیل کو :دی

با این حساب؛ ویچ کینگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

eeeee

آقا لگولاس کوش پ؟؟؟؟

به نظرم 1-گاندلف

بعدش آراگورن

بعد ائوون (بخاطر شجاعتش و خیلی چیزای دیگه)

بعد تئودن

البته بعد گاندلف لگولاس هستش :|

از گالادریل زیاد خوشم نمی یاد بجز جاهای کوچیکی :|

من الراند هم دوس دارم ولی تو لیست ندیدمش :Ring:

از ثراندوئیل خوشم نمی آد :|

وآرون هم متوسط یکم به بالا :| بخاطر وفاداریش و ..

اگه والار قد این ئوون شجاعت و غیرت داشتن آردا اینجوری نمیشداا !!!!!

هه هه خخخخخخخخخ08.gif08.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

گندالف بهترین من که خیلی ازش خوشم میاد :Ring: چرا همه از لگولاس خوششون میاد مگه چی کار کرده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

تورین و گندالف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

گندالف چون بنظرم تقریبا یک تنه در برابر سائورون ایستاد ومردان آزاد رو متحد کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

گندالف : برای من مثل دامبلدور قصه های هری پاتر فقط یه کم اخمالو ـ البت خیلی عاقل و دانا طوری که با حضورش همه اضطرابا از بین می ره و آدم احساس امنیت می کنه . آدمو میندازه یاد یه پدربزرگ ...

تورین : تلخ ! فقط همین

تودون : به نظر من مرد نسبتا ساده لوحی بود ...

گالادریل : باشکوه و افسونگر اما باوجود شکوهش نمیشه کنارش احساس آرامش کرد ...

آراگورن : شجاع و جسور .من هم آراگورن کتاب هم فیلمو دوس دارم . وجودش مثل گندالف آرامش بخشه حتی اگه به قیمت جون خودش تموم بشه به کسی که در کنارشه کمک می کنه ... و خیلیم شجاعتش به نظرم تحسین برانگیزه .اون جایی روکه توی کتاب 1 وارد میشه توی مسافرخونهه و توصیفش می کنن که چهرشو پوشونده بود .... خیلی دوس دارم

مرموز و جسور

تام بامبادیل : عجیب غریب !!! یه عالمه عجیب غریب ! انقد که روسرم دوتا شاخ در میارم !

از بین اینا تقریبا هیچ کدوم ! روبقیش باید فکرکنم . :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

1- گندالف :یه راهنمای خردمند و عاقل شخصیت دوست داشتنیه

2- تورين تورامبار:خودشو دوست دارما ولی داستانشو بیشتر از خودش دوست دارم

3- فين گولفين:یکی از شجاع ترین و تحسین بر انگیز ترین الف های آردا هم وفادار و هم بخشنده (من اگه داداشم یه همچین کاری میکرد میکشتمش ...والا)

4- تئودن:عاشق تئودنم همیشه آرزومه عموم این جوری باشه خخخخخخ

5- هورين تاليون:شخصیت خوبی بود ولی من نظری نسبت بهش ندارم(فرزندان هورینو هنوز نخوندم)

6- گالادريل:در کل فقط میشه گفت مهربون بود تاثیر خاصی نداشت که بگم دوسش دارم یا نه

7- آراگورن:بهترین فرمانروایی که آدما میتونستن داشته باشن شجاع و متواضع اینم خیلی دوست داشتنیه

8- فينرود فلاگوند:بهترین الف بدنیا اومده در آردا مگه میشه کسی دوسش نداشته باشه

9- بلگ كمانگير:خدا یکی از این دوستا به منم بده :)) {قول میدم نکشمش)

10- تام بامباديل:خیلی رو اعصاب بود اصلا خوشم نمیاد ازش

11- ويچ كينگ:نه خداییش من باید از ویچی خوشم بیاد؟؟؟

بقیه شخصیتا :خودم ،ائومر،سم ،لوتین ،واردافارامیر ،برومیر،"لگولاس"،فئانور{اینو نمیدونم چرا خوشم میاد ازش:|}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

بين اينا گندالف وگالادريل اما چرا فرودو نيس؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

به ترتیب

1 ) گندالف ، خودمونی ، عاقل و باخرد ، راحت

2 ) آراگورن ، شجاع ، درست کار و وفادار ، قابل اطمینان ، حس امنیت ...

3 ) بلگ کمانگیر ، نمونه کامل یه دوست باوفا و با معرفت که هر کاری از دستش بربیاد واسه رفیقش انجام میده

4 ) گالادریل ، نمونه ای از خرد اسرارآمیز

5 ) تام بامبادیل ، وآی که چقده بامزست :))

برا بقیش باید سیلو بخونم که هنوز نخوندم :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

1-فین رود فلاگوند یاری ده برن بنیانگذار نارگوتروند ومیناس تریت همان جا که گورش درآن است.

2-گندالف مایای بزرگ میتراندیر ساحر خاکستری یکی از یاران حلقه.

3-فین گولفین شاه برین نولدور زننده هفت ضربه بر پیکر ملکور مورگوت.

4- گالادریل بزرگ ترین بانوی نولدور و بانوی لورین.

5-- به لگ (بلگ) نخجیرگر بزرگ.

6-آراگورن شاه اله سار کبیر یکی از یاران حلقه.

7-تام بامبادیل تنها کسی که با حلقه گول نخورد.

8-هورین فردی بزرگ در آردا

9-تورین تورامبار کسی که به خاطر یک نفرین دچار عاقبتی بد شد.

10-تئودن احیا شده شاه بزرگ روهان

11-ویچ کینگ آنگمار فرمانروای نزگول ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fingolfin ( فینگولفین)

3 فین گولفین دلیر کسی که سبب لنگ شدن مورگوت شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

خیلی سخته که اسم یه شخصیت خاص رو بیارم یا رتبه بندیشون کنم. خیلی خلاصه بگم بین نامیراها گالادریل به خاطر هوش و ذکاوتش و از انسان ها آراگورن برای شرافت، فداکاری، غرور و صبر و استقامتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

خوب به نظر من سوال باید اینطور می بود که از هر نژاد کدوم شخصیت برای شما مهم اند

1- والار: اولمو. شاید به این دلیل که برای کمک به فرزندان ایلوواتار هیچ آرام و قراری نداشت. (آرام نداشتن :به این معنا که همیشه کمک می کرد. قرار نداشتن : به این معنا دلش یه جا بند نمی شدو به همه جا برای کمک سر میزد )

2- مایار:میثراندیر. خوب دلایل زیادی هست که همه در موردش می دونیم ولی مهم تر از همه پشتکار برای رسیدن به هدف

3- الف: گیردان: آینده نگری اش. (کلا از این شخصیت خوشم میاد)

4- دورف: بالین: البته به بالین توی کتاب خیلی علاقه ندارم ولی بالین توی فیلم خیلی دورف با عشقیه.

5- هابیت: سم وایز شجاع. همیشه یار و یاور بودن خیلی سخته. شاید این مولفه سم رو بیشتر دوست دارم

6- انسان: و در نهایت شخصیت مورد علاقه ام فارامیر پسر دنه تور. کلا یه آدم همه چی تمومه. کارهاش ایول داره:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

1- گندالف : یکی از مورد علاقه های منه این بشر. اگه یکی مثل گندالف داشته باشی تو زندگیت مطمئنی که همیشه کمک هست :D

2- تورين تورامبار : از چی بگم برات :) پر از بد بختی مرگ و شجاعت و حماقت :D واقعا اعصاب خورد کنه کتابش :|

3- فين گولفين : شاه بزرگ مردی بزرگ و قابل احترام. شجاع و احمق . امدر شجاعتش و الگو بودنش شکی نیست یکی دیگه از مورد علاقه هام.

4- تئودن : الحق که خون اصیل روهیریم ها در رگانش بود و روی اسب جون داد. شاه سوار . شجاعتش و ذکاوتش نتیجهی جنگیبزرگتر از قدرت خودش رو تغییر داد . لعنت به ویچ کینگ :|

5- هورين تاليون : فکر کنم همه میدونین نظر من چیه درباره هورین. اگه راه داشت کنارش حاظر بودم بمیرم. محبوب ترینه منه هورین شجاع و فداکار. کاش خونش تو رگهای خیلی از مردم جهان بود . شاید دنیا خیلی بهتر میشد :|

6- گالادريل : جز معدود زنهای داستام که من مبهوتش میشم. کم نداره از بزرگی ، خرد ، توانایی و اقتدار از بزرگترین های آردا یکی دیگه از محبوب هام هم هست.

7- آراگورن : شاه اله سار. دوستش دارم اما نه به اندازه محبوب هام.

8- فينرود فلاگوند : یکی دیگه از الگو های فداکاری اما باز نه برای من محبوب به اندازه بقیه.

9- بلگ كمانگير : مثل فینرود اما با این تفاوت که مرگش یه جورایی سوزوند منو. انگار از سرنوشتش خبر داشت باز به سفرش ادامه داد.

10- تام بامباديل : او همان است. آنکه از آغاز بوده و جمله روییدن ها را با چشم دیده. چی بگم براش خوب ازتون. عالیهه و از محبوب های من.

11- ويچ كينگ : نظر ندم بهتره :D اما اگر روزی بخوام ازش به خاطر کار هایی که کرده قصاص بگیرم فقط و فقط بره کارش با نومه نور و سرزمین شمالی و مرگ تئودن خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

1- گندالف

2- بیلبو بگینز

3- گالوم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

1-سم وایز گمجی دلیر و کبیر

2-آقای بیلبو

3-پیپین

4-مری

5-لگولاس سبز برگ

6-آراگورن پسر آراتورن

7-تورین سپربلوط

8-آقای فرودو

9-گندالف

10-بالین پسر فوندین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gisoo-♥thranduil

تراندویل نیست؟:O

سایرم نداره که

مشکلی نیست  بعد تراندویل گالادریل رو دوست دارم. فکر کنم نصفش بهخاطر علاقم  خانوم بلانچته:|

مگه چشه بدبخ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

،درود 

خب،اگه نخوایم بین مواردی که گفته شده انتخاب کنیم و بگم خب مانوه به خواطر صبوری،با فکر بودن و درست عمل کردن و همیشه هم مراقب اردا و سرزمین میانه بودن در حالی که پنهانی و غیر مستقیم بود اما سوال :

خب من به شخصه فینرود و ترجیح میدم ،شجاعت،وفاداری ،فاشیست نبودن(کلا دوست داره همه نژادا بود اون از اداین اونم از دورف ها :) ) و مهربانی و دلیری و در کل شخصیت جالبی بود حتی از سرزمین و سلطنتشم گذشت و در هر شرایطی دووم اورد و کلن شخصیت خوب و مثبته و همچی کاملیه حلقشم دوست دارم ??✌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
T.L.A

من کاملا با این موضوع مخالفم که حلقه سائرون رو فریب داد حلقه از سائرون بود و سائرون از حلقه. اصلا سائرون به خاطر حلقه زنده موند. 

در در 10/26/2011 at 11:45 AM، baggins گفته است :

همون بهتر یه زن دخلشو آورد، مایه شرمساری آقایون نشد برای خصلاص کردنش :

امیدوارم یه روز به این نتیجه برسی که اگه همون خانم دخلشو نمی اورد هیچ کس نمی تونست دخل همچین عظمت پلیدیو بیاره. رسالتش همین بود

1. تورین کسی بود که با بیماری خانوادگیش  مبارزه کرد و پیروز شد و عظم راسخ و شجاعتش تحسین برانگیزه

2.آراگورن وارث پادشاه. کسی که برای رهبری و پیروزی زاده شد

3. گندالف چه سفید چه خاکستری. خرد مند و راز آلود و دانا 

4. هورین جذاب و شجاع

5. تام بادمابیل برام خیلی جالبه که حلقه روش تاثیری نداره.

6. تئودن به خاطر مرگ دردناکش و پشتیبانیس از آراگورن

7. فین گولفین و زخم های خوب نشدنی که روی پای قاتلش گذاشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Meneldor

با عرض سلام :Gandalf:

من توی این لیست تاپیک به گندالف رای میدهم چراکه اون خردمند و بسیار مهربان هست . البته شاید خیلی ها معتقد باشند چون اون یه ایستاری و از مایار  به حساب میاد خیلی ویژگی های خوبش دست خودش نیست و یه جورایی ذاتی  ولی در جواب باید گفت حتی ایستاری ها هم اختیار انتخاب بین خوب و بد رو داشتند و در این مورد نباید سارومان رو فراموش کنیم . جای خیلی های دیگه هم تو لیست خالیه مثه : فرودو، لگولاس و الروند .

ممنون از این نظر سنجی خوبتون :Gandalf:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...