رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي: شخصیت مورد علاقه شما در دنیای آردا چه کسی است ؟

Recommended Posts

3DMahdi

نظرات خودتون رو در مورد نظرسنجي اين ماه بيان كنيد:

شخصیت مورد علاقه شما در دنیای آردا چه کسی است ؟

1- گندالف

2- تورين تورامبار

3- فين گولفين

4- تئودن

5- هورين تاليون

6- گالادريل

7- آراگورن

8- فينرود فلاگوند

9- بلگ كمانگير

10- تام بامباديل

11- ويچ كينگ

لطفا نظر كامل خودتون رو درباره تمام گزينه ها بيان كنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

1 - من به گالادریل رای دادم به خاطر تمام سختی ها و ملالت هایی که تو چند هزار سال عمرش کشیده ، به اون رای دادم چون تونست در مقابل وسوسه حلقه مقاومت کنه،به خاطر زیباییش ، قدرتش و رگ و ریشه اش . اون کسیه که اگه قرار باشه یکی رو برای هم صحبتی انتخاب بکنم اونه .

2 - نفر بعدی برای من تئودن بود ، شجاعتش و مرگ غم انگیزش برام بسی جانکاه بود .

3 - فین گولفین حالا که فکر می کنم می بینم اینم یلی بود واسه خودش، جیگری که اون داشت اگر والار داشتن وضع آردا اینجوری نمی شد.

4- گندالف بابا بزرگ عزیزی که رویامه باهاش یه بار چپق چاق کنم و یه گپ مفصل هم به همراه شراب و شیرینی بزنیم.

5- بلگ نفر پنجممه چون مظلوم واقع شد و سر دوستی با یه نابه کار عمرشو تباه کرد شاید من می تونستم دوست بهتری براش باشم.

6- فینرود به خاطر مرامش ششمه ...

7- هورین هم به خاطر همه ی غصه هایی که می خورد و به خاطر سرنوشت شومش و به خاطر دفاع از شاهنشاهش.

8- تام بامبادیل به خاطر بی خیالیش و حساب نکردن دنیا به چیزی.

9- آراگورن به خاطر عشق پاکش به آرون.

10- ویچ کینگ به خاطر عظمت و هیبت ترسناکش.

همتون می دونید که من دل خوشی از تورین ندارم و تا دنیا دنیاس بهش رای نمی دم. :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

انتخاب من فینرود فلاگوند عزیزه! اما نظرم راجع به همه گزینه ها:

1- گندالف: گندالف خردمند، به عنوان یک رهبر میشه روش حساب کرد و چشم بسته به حرفهاش گوش کرد.

2- تورين تورامبار: انتخاب دوممه. هم دوستش دارم هم دلم براش میسوزه و هم از بعضی کاراش بدم میاد. اما شجاعن و جسارتش رو تحسین میکنم و عقیده دارم که با تمام بدبختی هایی که داشت نهایت کاری که میتونست انجام داد.

3- فين گولفين: فینگولفین رو به خاطر شجاعتش دوست دارم

4- تئودن: مردی بزرگ که در زمان سخت از آزمون زندگی سربلند خارج شد.

5- هورين تاليون: چند ده سال ایستادگی در برابر مورگوت و تسلیم نشدن کار هر کسی نیست

6- گالادريل: ای بابا! اینم شد گزینه؟ من میخوام سر به تنش نباشه! همیشه یه جوری جون سالم به در میبرد و هیچ کار مفیدی نکرد.

7- آراگورن: از آراگورن فیلم خوشم میاد اما توی کتاب نه! همه اش میخواد بره گوندور و شاه بشه(البته نه به این شدت! :ymsmug: )

8- فينرود فلاگوند: انتخاب اولم هست. فینرود محبوب همه بود(یکی از القابش beloved هست). به نظرم کاملترین فرد توی آرداست. به موقعش جنگید به موقعش به قلمرو مخفی رفت و در راه وفای به عهد کشته شد. با انسانها به صورت برابر برخورد میکرد(برخلاف بسیاری از الفها که خودشون رو برتر از انسانها میدونستن)، برای انسانها از الوه سکونتگاه گرفت، وقتی زیر دین یکیشون رفت عهد بست که جبران کنه و تا آخرین لحظه زندگیش پای حرفش ایستاد(بر خلاف تورگون! :-o ). خلاصه که برای خودش مردی بود!

9- بلگ كمانگير: بلگ هم مردی بود برای خودش! دوست از این بهتر توی کل آردا نیست. اگه تورین کله شقی رو کنار میذاشت میتونستن کارهای بسیار بهتری انجام بدن.

10- تام بامباديل: از تنها چیزیش که خوشم میاد اینه که هیچ چیز توی آردا براش مهم نبود. (البته غیر از این چیز دیگه ای هم نداشت! :D )

11- ويچ كينگ: هرگز ازش خوشم نمیاد و از منفورترین افراد نزد منه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط یک نفر به تورین رای داده بود، گفتم دومیش باشم

1- دکتر گندالف، شخصیت جالبی داره و عمیقه، و خیلی عاقل (گاهی اوقات ناعاقل از روی دلرحمی :دی) ولی شخصیت مورد علاقم نیست

2- کی اینو انتخاب کرده؟ :پی شخصیتش، سرگذشتش عجیب بوده، الکی یه کتاب تالکینو جدا به خودش اختصاص نداده که :-o

3- فین گولفین، شجاعتش که کمی از حماقت بود اما در کل زیادی شجاع بود دیگه

4- توضیحات مهدی + اقتدار داشت حتی لحظه یس مرگش

5- به به هورین، چرا گزینه ی پنجمی؟ :پی خیلییییی بهش ظلم شد :D

6- دقیقا، مهدی، الان بیا اونایی رو که گالادریل رو بردن رتبه یک هم سرشونو به تنشون نذاریم :D

7- داخل فیل یه ابهتی، خوشگل بود :دی (توی کارتونش قیافش خنده دار بود :دی)

8- فین رود فلاگوند: اگه تورین نبود رای من بهش بود، کلا یه الف خیلیییی کامل، با عقل، شجاع، وفادار به حرفش و محبت هارو فراموش نمیکرد...

9- به لگ که مردی بود عظیم (عظیم به معنای گنده ی جسم نه :- ) فقط پیشگویی ملیان زیادی در مورد آنگلاخل درست از آب درومد :-

10- تام بام بادیل خودمان :دی چقدر آواز میخواند، به نظرم اگه توی گورپشته هابیت ها میمردن، میومد جسدشونو میذاشت پشت اسبچه هاشون میفرستدشون خونه چون حواسش نبود مردن :ymsmug:

11- بالاخره یک قابلیتی داشته که شده یکی از نزگول و فرماندشون :دی (نریچ الان مرا میکشد :- )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

رای من: اگه تئودن هیبتش بیشتر بود ( یه کمی پیر تر، یه دو سانت قد بلند تر، شنل کرم رنگ، مغرور تر) به جای گندالف انتخابش میکردم اما نشد. گندالف خاکستری کار خودش رو کرده بود. یکی نیست بگه آخه گندالف و چه به شنل سفید (گندالف سفید در حال پیپ کشیدن،من که تو کتم نمیره). من همون گندالف پیر و ضعیف رو ترجیح میدم :-o "گندالف خاکستری"

من بیشتر این شخصیت ها رو نمیشناسم :-

گالادریل: ویژگی های که آرون گفت (-) هم صحبتی. من اگه بدونم کسی که قراره باهاش هم صحبت باشم ذهنم رو میخونه یه چند هزار مایلی ازش دور میشم.

آراگورن: فقط حضورش تو آردا برام کافیه. کار خاصی هم نکنه قبولش دارم.

ویچ کینگ: ضعیف ترین موجود آردا. :ymsmug: همون بهتر یه زن دخلشو آورد، مایه شرمساری آقایون نشد برای خصلاص کردنش :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اراگورن بهترین جنگجو نترس بودنش

گندالف حکیم و اگاه بودن

تورین شجاع بودن و نا امید نشدن و هدف داشتن

تئودن رو همینطوری دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

11- ويچ كينگ: هرگز ازش خوشم نمیاد و از منفورترین افراد نزد منه!

:ymsmug:

11- بالاخره یک قابلیتی داشته که شده یکی از نزگول و فرماندشون :دی (نریچ الان مرا میکشد :D )

الوه جون حالت خوبه؟ انقد درس خوندی که قاطی کردی! :-

ویچ کینگ: ضعیف ترین موجود آردا. :-o همون بهتر یه زن دخلشو آورد، مایه شرمساری آقایون نشد برای خصلاص کردنش :-

الان با این حرفت هم به شخصیت مورد علاقه من توهین کردی هم به زن ها! :D

ضعیف ترین موجود آردا ویچ کینگه؟ :x :D

1. شخصیت کامل، خردمند، قدرتمند، خوشتیپ :-

2. نه آقا تورینو دوست ندارم . کله شق بود :x

3. شجاع و با ابهت

4. تو فیلم بیشتر ازش خوشم می یاد.

5. حسی بهش ندارم

6. با مهدی موافقم

7. یه زمانی خوشم می یومد ولی حالا نه

8. باید یه بار دیگه سیل رو بخونم :D

9. :x

10. خوشم نمی یاد ازش :D

11. :x :x :x

:x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

1.عاقل،خوش مشرب،یه تکیه گاه خوب و مطمئن.

2.شجاع ولی به قول نریچ کله شق و اندکی از خود راضی...اصنم اعصاب نداره طفلک!

3.یه شخصیت فوق العاده!!!دلاور و بسیار جذاب!

4.اصن ازش خوشم نمیاد!

5.چی بگم والا!

6.مغرور و متکبر...جاه طلب...در کل ازش متنفرم! :ymsmug: اما بعضی وقتا حضورش مایه ی دلگرمیه!

7.وفادار،شجاع،یه جنگجوی تمام عیار،عاقل و سرد و گرم روزگار چشیده کلا" عزیز منه!!

8.نظری ندارم.

9.یه رفیق توپ و با مرام که واقعا" الکی کشته شد!خیلی مظلوم بود طفلک!

10.این خیلی مشکوک میزنه ولی من عاشق سرزندگیشم...و کمی هم ازش میترسم!

11.واقعا" شخصیت ضایع و مسخره ای بود!

پ.ن:

همون بهتر یه زن دخلشو آورد، مایه شرمساری آقایون نشد برای خصلاص کردنش :-o

خودتونم متوجه شدین که دارین توهین می کنین دیگه؟!بعضی وقتا یه زن از 100تا مرد بهتره!دل جرئت ائووینو هیچ کس نداشت...!به هر حال نمی خوام اینجا بحث فمنیستی راه بندازم فقط لطفا" مواظب حرف زدنتون باشین جناب بگینز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

1- گندالف : نظر من در مورد گاندوالف همون نظر آرون . آرون گاندوالف رو به بهترین شکل ممکن توصیف می کنه :D

2- تورين تورامبار : نظر من رو مهدی گفت :ymsmug: از تورامبار به خاطر تمام رنج هایی که تو زندگیش کشیده به خاطر تمام شجاعت هاش و از همه مهم تر این که تا جایی که من می دونم هیچ خون الفی تو رگ هاش نیست دوسش دارم اگه گاندوالف نبود رای اول من تورین تورامبار بود

3- هورين تاليون : نفر بعدی هم هورینه نظرم هم در موردش همون نظر در مورد تورامبار این پدر و پسر نمونه ای از شجاعت و بی باکی انسان ها هستند

4- تئودن : شجاعت و اون مرگ غم انگیز برای اون همانند شاهانی شجاع بدرو حیات گفت

5- تام بامباديل : فقط همین ؟؟؟؟؟؟؟؟

از بقیه گزینه ها فاکتور می گیرم چون هیچ کدومشون در نظر من جایگاه ویژه ای ندارن مخصوصا اون الف هاشون و اون آراگورن می شه گفت دورگه :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

اون موقع ای که داشتم این جمله رو می نوشتم قصد توهین به شخص زن ها رو نداشتم. از اینجا از همه عذر خواهی میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

1.گندالف:شخصیت محبوب من!احساسات من نسبت بهش شامل توضیحات تمام دوستان میشه! :-

2.تورین:والا نمیدونم چی بگم! بیچاره ی فلک زده هم یه ملتو با حماقتش به کشتن داد هم خودشو! ولی خب یه مزایدی هم داشت...!

3.فین گولفین:شجاع و شریف و با ابهت.

4.تئودن:سرسختیش در وفا کردن به پیمانش و شجاعتش قابل تحسینه.

5.هورین:خیلی بهتر از پسرش بود!ای کاش که 1% از فهم هورین به پسرش ارث میرسید!

6:گالادریل:ضمن نفی تمامی اتهامات وارده گالادریل شخص مورد علاقه منه که بهش رای دادم!هرکس هم مشکلی داری مدرک و سند ارائه بده بنده ی خدا رو الکی بی آبرو نکنه!

7.آراگورن:دلیل زیادی برای تحسینش ندارم... :-o

8.فین رود:100%با مهدی موافقم فقط اینکه انتخاب دوممه نه اول! :D

9.بلگ:بیچاره بلگ...اینم یکی از کسایی که تورین به باد فنا داد! اگه زنده میموند چه کارا که نمیکرد...

10.تام:به بیخیالیش حسودیم میشه... :-

11.ویچ کینگ:اه اه اه اه... موندم چه طور سه چهار تا رای آورده...حالم ازش بهم میخوره...!(بگینز عزیز شانس آوردی قبل از اینکه من برسم رفع ابهام کردی وگرنه من میدونستم با شما! :ymsmug: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بانو ! بزن قدش ! محبوب ما هنوز اوله ! اصلا انتظارش رو نداشتم ! :D

منم با بانو گالادریل موافقم ، هرکس هر ادعایی داره مثل مرد بیاد جلو ... با زیر آب زدن و خراب کردن نامزد محبوب ما که نمیشه کار رو به جایی رسوند ! :ymsmug:

بیچاره گندالف ، اصلا مثل فروم نتیجه مطلوبی نگرفته ، ولی آی عذاب میکشم میبینم تورین بالاتر از 8 نفر دیگه واستاده :-o

به نظرم ویچ کینگ به عنوان تنها نماینده جناح تاریکی خوب رای آورده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

منم با بانو گالادریل موافقم ، هرکس هر ادعایی داره مثل مرد بیاد جلو ... با زیر آب زدن و خراب کردن نامزد محبوب ما که نمیشه کار رو به جایی رسوند ! :ymsmug:

!

دقیقا در مورد ویچ کینگ هم باید بگم که

.

11.واقعا" شخصیت ضایع و مسخره ای بود!

ویچ کینگ: ضعیف ترین موجود آردا. :

اگه دلیل منطقی دارید بگید. اگه نه، بی خودی توهین و تحقیر نکنید.

مطمئنا ویچ کینگ یکی از تاثیر گذارترین و قدرتمند ترین شخصیت های دنیای تالکینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

من که تو کتم نمیره، یه ابرقدرت این جوری بمیره با ضربه یه شمشیر(اگه حلقه گردنش بود یه چیزی "اشاره به مرگ لرد حلقه به دست"). تو کجا دیدی که قدرت این ویچو کی میای اینهمه ازش طرفداری میکنی، آره منم قسمت های اول داستان اونو یه قدرت مطلق میدیم حتی بالاتر از لرد تاریکی، اما چیزی بود که تعریف شد اما پرداخته نشد. من که قدرتش رو با بقیه یارانش یکی میدونم. :ymsmug:

آواتارت قشنگ شده ها، فکر کنم تعریف های من کار دستت داده. :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel
دقیقا در مورد ویچ کینگ هم باید بگم که
اگه دلیل منطقی دارید بگید. اگه نه، بی خودی توهین و تحقیر نکنید.

دلیل من اینه که چون من کلا با شخصیت های پلیدی که ویرانی به بار میارن مشکل دارم و این ویچ کینگ هم جز ویرانی و عذاب و مرگ و رنج چیزی برای دیگران به ارمغان نیاورده ازش بدم میاد! و به نظرم هم مسخره نیست! قانع شدی!؟ :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بگینز ! شاید پادشاه جادوپیشه آنگمار حلقه اش رو به انگشت های پاش انداخته بوده ( حتما به شصت پاش می اومده )، واسه همین وقتی به پاش خنجر میخوره قدرتش رو از دست میده :ymsmug:

بانو گالادریل ! پا پس نکش ، زور ما میچربه . :-o

ویچ کینگ درسته مخوف بود و ترسناک اما بعضی جاها گاف میداد و بیشتر حراف بود تا مرد عمل! مثلا من هیچ وقت نفهمیدم اون به همراه 4 تا نزگول چطور نتونستن از پس آراگورن بر بیان . از طرفی لقمه بزرگتر از دهنش بر میداره و میگه میتونه گندالف سفید رو که به تازگی یه بالروگ ناک اوت کرده ، شکست بده .

به نظرم ویچ کینگ بعضی جاها خیلی بزرگ شده اما در حقیقت اینطور نبوده .احتمالا مهمترین کارش این بود که به کمک اژدهاش یه بند جیغ جیغ کنه :- !

خیلی ضایع است که بین 10 تا گزینه فرهیخته دیگه ( البته - تورین تورامبار) آدم ویچ کینگ رو انتخاب کنه :D .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اولا اینجانب مراتب تاسف خودم بابت صدرنشینی گالادریل در نظرسنجی رو اعلام میدارم. موندم که ملت از چی این خوششون میاد. فکر کنم نصف این رای ها رو کیت بلانشت آورده نه گالادریل! :ymsmug:

اما در باب ویچ کینگ:

اولا کی گفته که برای کشتنش باید حلقه شو نابود کرد؟

دوما از نظر من ویچ کینگ به هیچ وجه نامیرا نبود و هیچ قدرت ماورایی نداشت. البته در جادوگریش که شکی نیست اما قدرت جادوییش خیلی محدود بود(هرچی هم باشه باز یک انسانه).

پیشگویی گلورفیندل اینه: «مرگ ویچ کینگ به دست مردان(انسانها) نخواهد بود». این به این معنی نیست که مردها(انسانها) نمیتونن اونو بکشن! این صرفا به این معنیه که یک کسی که مرد(انسان) نیست اونو میکشه. حالا اینکه ملت ترسیدن و برداشت اول رو ازش کردن دلیل نمیشه که ویچ کینگ خیلی آدم خفنی باشه. تنها هنرش هم این بود که آرنوری که از درون مشکل داشت و به سه قسمت تقسیم شده بود یواش یواش تصرف کرد. بیخودی گنده اش نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

اما در باب ویچ کینگ:

اولا کی گفته که برای کشتنش باید حلقه شو نابود کرد؟

من که تا حالا فکر میکردم باید حلقه اش نابود شه :ymsmug:\ خب اگه اینطوری باشه که با هر ضربه ای دخلش بیاد یه چنتا عمل جراحی داشته، مخصوصا برای جراحی پوست؛ سر آتیش برافکنی آراگورن :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به نظر من ویچ کینگ هیچ موجود شاخی نبود!

فقط گنده بود...اما سر تا پاش کمپوت هارت و پورت بود!

اصنم هیبتش تاثیر گذار نبود...سائورونو به ویچ کینگ ترجیح میدم...ابهتی داشت واسه خودش بابا بدبخت!

خاک بر سرم گالادریل صدر نشینه؟!

آخه واسه چی؟؟؟؟آقا من قبول ندارم!!!من گندالف میخوااام!! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel
دوما از نظر من ویچ کینگ به هیچ وجه نامیرا نبود و هیچ قدرت ماورایی نداشت. البته در جادوگریش که شکی نیست اما قدرت جادوییش خیلی محدود بود(هرچی هم باشه باز یک انسانه).

پیشگویی گلورفیندل اینه: «مرگ ویچ کینگ به دست مردان(انسانها) نخواهد بود». این به این معنی نیست که مردها(انسانها) نمیتونن اونو بکشن! این صرفا به این معنیه که یک کسی که مرد(انسان) نیست اونو میکشه. حالا اینکه ملت ترسیدن و برداشت اول رو ازش کردن دلیل نمیشه که ویچ کینگ خیلی آدم خفنی باشه. تنها هنرش هم این بود که آرنوری که از درون مشکل داشت و به سه قسمت تقسیم شده بود یواش یواش تصرف کرد. بیخودی گنده اش نکنید.

ویچ کینگ درسته مخوف بود و ترسناک اما بعضی جاها گاف میداد و بیشتر حراف بود تا مرد عمل! مثلا من هیچ وقت نفهمیدم اون به همراه 4 تا نزگول چطور نتونستن از پس آراگورن بر بیان . از طرفی لقمه بزرگتر از دهنش بر میداره و میگه میتونه گندالف سفید رو که به تازگی یه بالروگ ناک اوت کرده ، شکست بده .

به نظرم ویچ کینگ بعضی جاها خیلی بزرگ شده اما در حقیقت اینطور نبوده .احتمالا مهمترین کارش این بود که به کمک اژدهاش یه بند جیغ جیغ کنه !

:-o :D :- بعله... همون یه ذره چیزی هم که در موردش یادم بود از ذهنم پرید! :x با این توصیفات شما اگه ویچ کینگ راه پله شور برج سائرون بود کاربرد بیشتری داشت! :D آقا من که کاملا قانع شدم!

و حالا...

:ymsmug: :- :x ها ها ها ها!!!!!! گاهی حقیقت تلخه... درکتون میکنم... ولی بلاخره این شتریه که یه دم در خونه ی هر کسی میشینه! :D باید قبول کنید که الکی به این گالادریل بیچاره پیله میکنید... :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo
:-o :D :D) بعله... همون یه ذره چیزی هم که در موردش یادم بود از ذهنم پرید! :D با این توصیفات شما اگه ویچ کینگ راه پله شور برج سائرون بود کاربرد بیشتری داشت! :x آقا من که کاملا قانع شدم!

و حالا...

:- :D :- ها ها ها ها!!!!!! گاهی حقیقت تلخه... درکتون میکنم... ولی بلاخره این شتریه که یه دم در خونه ی هر کسی میشینه! :x باید قبول کنید که الکی به این گالادریل بیچاره پیله میکنید... :-

به نظر من مشکل گالادریل این بود:یا خیلی سرد (ببخشید اینجا تو دلم گفتم یبس :ymsmug: ) بود یا انقدر مثبت و شیرین بود که به دل نمینشست.به نظرم باید یکمی حد وسط رو رعایت میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اول سلام.اینو بگم که این اولین پستمه و اون هم به این خاطر بود که دوست داشتم همه کتابا رو بخونم بعد بیام نظر بدم.من فعلا فقط هابیت و یاران حلقه رو خوندم.ولی وقتی دیدم اینجا خیلی اکتیوه با خودم گفتم خوبه منم باشم :ymsmug:

اما برسیم سر بحث اصلی:

1- آراگورن: خب من آراگورن رو در رتبه ی اول قرار میدم، چون یه جورایی نماد قدرت انسان هاست.

2- گندالف: مرد سفید قدرتمند که نماد خیلی از خوبی هاست. ولی دومه :-o

3- گالادریل: فقط میشه گفت دوست داشتنی، و البته خیلی چیزای دیگه که بعداً بیشتر توضیح میدم.

4- تام بامبادیل: از قدرت خاصش تو اون محیط زندگیش خیلی خوشم میاد و با اینکه میدونه زندگی داره خیلی سخت تر میشه هنوزم خوشه :D

5- ویچ کینگ: همون سوار سیاه و دیگر هیچ. و اصلا ازش خوشم نمیاد (دلیلش هم منفی بودن شخصیتشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

1- تورین تورامبار : سعی میکنم انتخابم از روی تعصب نباشه (!) ولی انتخاب دیگه ای نمیتونم بکنم . تورین کسی بود که اول از همه ابهت داشت ( و این خیلی مهمه !) دوم این قدرت رو داشت که بهترین انتخاب ها رو بکنه ( روی این مورد حاضرم بحث کنم ) و سوم به خاطر شحاعت قابل تحسینش

2- گندالف نمیدونه آینده چی میشه ، ولی میدونه چی کار باید بکنه . حرف هاش و کارای هوشمندانش خیلی تاثیر گذاره .

3- هورین تالیون آدم واقعا با کاراش حال میکنه .

4- بلگ کوتالیون دوست داشتنی

5- فينرود فلاگوند با وفا و با وقار . ارادت خاصی به انسان ها داشت ؛ و ما هم ارادت خاصی بهش داریم :ymsmug:

6- فین گولفین به نظر من بهترین نولدور ...

7- تئودن بسیج روهان مو رو تن آدم سیخ میکنه ! شکوه خاصی داره این آدم

8- ويچ كينگ قبول دارم به اندازه ی کارکتر های بالا نقش پررنگی نداشته ، ولی انصافا از نبوغش تو تصرف آرنور نمیشه گدشت

9- آراگورن فقط به خاطر اون صحنه ای که تو میناس تریت جلو هابیت ها زانو میزنه :-o

10 - تام بامبادیل مشکلش اینه که زیادی مرموزه! آدم چیزی در موردش نمیدونه که بخواد نظر بده !

11- گالادریل فکر میکنم بود و نبودش تو سرزمین میانه فرقی نداشت ! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

آقا چن نفر به یه نفر؟ :x یکی بیاد کمک :D

یه دفعه بگید برو بیرون از سایت دیگه :x

من که تو کتم نمیره، یه ابرقدرت این جوری بمیره با ضربه یه شمشیر(اگه حلقه گردنش بود یه چیزی "اشاره به مرگ لرد حلقه به دست"). تو کجا دیدی که قدرت این ویچو کی میای اینهمه ازش طرفداری میکنی، آره منم قسمت های اول داستان اونو یه قدرت مطلق میدیم حتی بالاتر از لرد تاریکی، اما چیزی بود که تعریف شد اما پرداخته نشد. من که قدرتش رو با بقیه یارانش یکی میدونم. :-o

آواتارت قشنگ شده ها، فکر کنم تعریف های من کار دستت داده. :D

منظور از قدرت فقط قدرت بازو نیست.

می خوای چجوری کشته بشه ؟ ( اکثر قهرمانا یا با نامردی یا با اتفاق های مسخره کشته شدند مثلا بورومیر که از دور بهش تیر زدند یا مرگ مسخره به لگ و یا حتی خود سائورون که با یه شمشیر شکسته و با یک ضربه شانسی انگشتاش قطع میشه! و ...)تنها چیزی که داشت غیر از جنگاوری طلسمش بود که همون لحظه شکسته شد! در اینکه مبارز خیلی خوبی بوده شکی نیست. همین ویچ کینگ بیچاره هم با نامردی از پشت زدنش اونم کی! یه هابیته ... که یه شمشیر شانسی افتاده دستش و از پشت خنجر میزنه

اینکه تعریف شده ولی پرداخت نشده تقصیر تالکینه نه ویچ کینگ!

آواتارو حال کردید؟ :x

["]

دلیل من اینه که چون من کلا با شخصیت های پلیدی که ویرانی به بار میارن مشکل دارم و این ویچ کینگ هم جز ویرانی و عذاب و مرگ و رنج چیزی برای دیگران به ارمغان نیاورده ازش بدم میاد! و به نظرم هم مسخره نیست! قانع شدی!؟ :D

من که نگفتم همه بیان دلیلشونو بگن که چرا از ویچ کینگ بدشون می یاد. من که نگفتم به زور از ویچ کینگ خوشتون بیاد!

گفتم اونایی که توهین می کنن دلیل بیارن و فقط از دو نفر نقل کردم.

ویچ کینگ درسته مخوف بود و ترسناک اما بعضی جاها گاف میداد و بیشتر حراف بود تا مرد عمل! مثلا من هیچ وقت نفهمیدم اون به همراه 4 تا نزگول چطور نتونستن از پس آراگورن بر بیان. از طرفی لقمه بزرگتر از دهنش بر میداره و میگه میتونه گندالف سفید رو که به تازگی یه بالروگ ناک اوت کرده ، شکست بده .

اتفاقا یکی از جاهایی که من بهش اشکال میگیرم همین نبرد ودرتاپه! و اینکه چجوری آراگورن از پس اینا بر می آد. :x

توان کشتن گاندالف رو داشت و یه بار دیگه هم گفته بودم کسی که یه بالروگ بکشه دلیل بر این نیست که دیگه بی رقیب باشه.

بازم تقصیر تالکینه که دقیق توان این موجود رو مشخص نمی کنه! :x

به نظرم ویچ کینگ بعضی جاها خیلی بزرگ شده اما در حقیقت اینطور نبوده .احتمالا مهمترین کارش این بود که به کمک اژدهاش یه بند جیغ جیغ کنه :x !.

اصلا خنده دار نیست :x

خیلی ضایع است که بین 10 تا گزینه فرهیخته دیگه ( البته - تورین تورامبار) آدم ویچ کینگ رو انتخاب کنه

این دیگه به سلیقه و نظر هر کسی ربط داره! به نظر من انتخاب گالادریل بی مصرف، ضایعه! X( X(

اولا اینجانب مراتب تاسف خودم بابت صدرنشینی گالادریل در نظرسنجی رو اعلام میدارم. موندم که ملت از چی این خوششون میاد. فکر کنم نصف این رای ها رو کیت بلانشت آورده نه گالادریل! :D

موافقم

ا

پیشگویی گلورفیندل اینه: «مرگ ویچ کینگ به دست مردان(انسانها) نخواهد بود». این به این معنی نیست که مردها(انسانها) نمیتونن اونو بکشن! این صرفا به این معنیه که یک کسی که مرد(انسان) نیست اونو میکشه..

پس یعنی شما میگی اشتباه پیش بینی کرده؟ :D

اتنها هنرش هم این بود که آرنوری که از درون مشکل داشت و به سه قسمت تقسیم شده بود یواش یواش تصرف کرد. بیخودی گنده اش نکنید.

از تو انتظار بیشتری نیست! :D تو که کلا با من مشکل داری!

تنها هنرش این نبود! میناس ایثیل رو فتح کرد! اون یارو پادشاه رو فراخوند به جنگ و سلسله پادشهای رو قطع کرد :x

بعد دیگه همین که آرنور رو نابود کرد کم کاریه؟ و کلی آدم رو آواره میکنه و یکیش هم همین آراگورنه ژنده پوشه! :ymsmug: اونم با چهارتا ترول و اورک! :x خیلی ها نتونستن همینم انجام بدن! همین که تونست باعث نابودی این پادشاهی بشه نشان از تاثیر گذاری این شخصیت داره! راستی یه زخم ماندگار هم به اون یارو هابیته زد :x

فک کنم باعث نابود شدن چن تا از پلان تیرا هم شد :D

اگه شخصیت مهمی نبود EA نمی یومد بازی واسش بسازه!

:D :D :D بعله... همون یه ذره چیزی هم که در موردش یادم بود از ذهنم پرید! :x با این توصیفات شما اگه ویچ کینگ راه پله شور برج سائرون بود کاربرد بیشتری داشت! :x آقا من که کاملا قانع شدم!

بهتره نظرات مخالف هم بشنوی بعد قضاوت کنی!

: ها ها ها ها!!!!!! گاهی حقیقت تلخه... درکتون میکنم... ولی بلاخره این شتریه که یه دم در خونه ی هر کسی میشینه! :D باید قبول کنید که الکی به این گالادریل بیچاره پیله میکنید... :D

حالا زیاد شلوغش نکن . خیلی نظر سنجی دقیق نیست. محبوب ترین شخصیت همون گاندالفه.

- :

8- ويچ كينگ ، ولی انصافا از نبوغش تو تصرف آرنور نمیشه گدشت

یه کلمه حرف حساب! :D

این الوه رو ببینید چجوری خودشو زده به اون راه! انگار نه انگار ویچ کینگو اینجا له کردن! :- :- :-

حالا یه شخصیت دیگرو واسه له کردن انتخاب کنید! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

منظور از قدرت فقط قدرت بازو نیست.

:D

خوبه خود آرون چندتا از هنرای دیگش رو گفت، قدرت آواز خودن و .. :x فکر کنم پیتر جکسون اشتباهی قسمت های گوشمالی دادن آراگورن و بقیه بچه ها رو مجبور شده تو قسمت edit حذف کنه، یه بار دیگه باید به اکسنده یه نگاهی بندازم :D (یه سرکی هم به اولین نسخه های تالکین!

آرونور هم احتمالا با هنر (اوه ببخشید همه قدرت از سمت بازو نیست که) آواز خوندن فتح کرده. :D

بنده خدا ویچ اگه میدونستم کسی قرار نیست ازش حمایت کنه جاش رو خالی میذاشتم و تو لیستم نمی آوردم.(منم که دیگه جای برگشت ندارم؛ البته همون بهتر) :D پس کجا هستن دو نفر دیگه، تنه پادشاه ویچ داره تو گور میلرزه :-

دلخوری خودم رو به صدرنشینی بانو ^:x^ گالادریل اعلام میکنم، اگه بگینز عزیزم رو بعد از اون تو لیستم قرار نمیدادم الان وارد مرحله قدردانی شده بود. (وا حسرتا :ymsmug: :-o :D :- :- )

حتی خود سائورون که با یه شمشیر شکسته و با یک ضربه شانسی انگشتاش قطع میشه!

انگاری سرنوشت همه لردهای تاریکیمون مثل همه، باید یه تاپیک هم واسه سائرون درست بشه (آیا حلقه سائرون رو فریب داد ؟)؛ آخه مگه میخوای پتو کنار بزی که آروم دست رو میبری جلو. من که میگم حلقه به سائرون بدبخت هم پشت کرده بود که با انگشت از دستش جدا شد!!

نریچ جان اگه لازم شد بگو خودم بیام کمک، چیکار کنیم دیگه هر کی ویچ بنویسه پای لرزشم میشینه @!@

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...