رفتن به مطلب
anarion_d

استفاده از اکران فیلم هابیت برای جدب مخاطب

Recommended Posts

anarion_d

سلام

بعد از1.5سال برگشتم!!!!به خونه خوش اومدم!

امیدوارم بخاطر این مدت غیبتم بحث تکراری رو شروع نکرده باشم تا به آقایون مدیران عزیز بر بخوه!!!!!!دی!

و اما این بحث.........

دوستان هم سن و سال من مطمئنا به یاد دارند اون روزهای اولی که خبر پخش سه گانه ارباب حلقه ها تو دنیا پیچید

حدود4سال بعد از اولین باری که بازگشت پادشاه رو دیدم کتاب2برج رو خریدم که بخونم!!

( از اونجایی که بعنوان کسی که حدود200بار3گانه رو نگاه کرده بودم تو فامیل و دوست و آشنا و در و همسایه به خودم بچشم یک صاحب نظر در مورد این کتاب نگاه میکردم!!!!!!!!!!!!!!دی! دی! دی! دی!!!!)

تو این چهار.پنج سالی که کتاب ها رو نخونده بودم و" فکر میکردم صاحب نظرم(!!!!!!!!!!!!)"برا بقیه کلی از سرزمین میانه میگفتم و بعضی وقتها هم که میومدم منابعم رو معتبرتر کنم اسم چندتا وبلاگ که تو وب دیده بودم رو میگفتم(نمیدونی چ حالی میداد اون روزا ! یکم دیگه پیش میرفت داستان رو میزدم به اسم خودم!!!!!!!)

اما با خوندن کتاب روز به روز نظرم بیشتر عوض شد

جوری که الان تو هر مجلسی بحث این فیلم یا کتاب میشه سکوت میکنم و اجازه میدم بقیه اطلاعات ناقص وکم خودشون رو به رخ بکشند!

به نظرم موقعی که هابیت بیاد بیرون بهتره که دوستان اساتید(ارادت داریم آقا)که اکثرا تو این سایت هم فعالیت دارند نگذارند اتفاقاتی که سر سه گانه اومد سر این هابیت کوچولو بیاد یا حداقل کمترش کنن

پیشنهاد من اینه که از الان تا7ماه ذیگه 1معرفی نامه کوتاه و مختصر از تالکین و کتاباش وسایر مواردمربوط به اون تهیه کنیم و حدود10روز قبل از بیرون اومدن هابیت تو سایت بذاریم یا دوستانی مثل من که شرایط وحوصله اش رو دارند تو دانشگاه ها یا مدارس یا هر اجتماع دیگه ای به گوش کسانی که چیزی از تالکین نمیدونن برسونن تا دوباره نیان و تالکین رو به شیطان پرستی ربط ندن یا حد اقل کمتر ربط بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم تونسته باشم مفهوم حرفم رو بیان کرده باشم

در واقع میخوام که ما در حد بضائت خودمون جلوی سوئ تفاهم های فرهنگی رو بگیریم!!!!!!!!!

نظر دوستان سرزمین میانه ای من چیه؟!

آناریون دونه داین19 اکتبر 2011.........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

درود بر آناریون ! و همچنین خوشامد ! :ymsmug:

چه خوبه که دوستان قدیمی بازم به آردا بیان !

راستش در مورد جلوگیری از سوءتفاهم های فرهنگی !! قبلا بحث شده بود ، البته بحث ها بیشتر از اینکه در مورد معرفی تالکین باشه ، در مورد رد اتهامات وارد به تالکین بود !

تاپیکاش هست ... بد نیست بری بخونیش

اگه هم میخوای مطلبی بنویسی ، خب مطمئنا همه استقبال میکنن . در مورد پخشش تو مدرسه ها و دانشگاه ها هم ! واقعا :-o

پ.ن : قدیما تاریخ رو بر حسب تقویم آردا مینوشتی ، حالا شده میلادی :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

آره خب قدیما تاریخ آردا منوشتیم از این به به هم از تقویم آردا استفاده میکنیم!

تورامبار عزیز من نمیخوام به تنهایی چیزی بنویسم

اگه می خواستم تنها بنویسم که الان اینجا نبودم

اگه نظر جمع اینه که بنویسیم هر کس هر موضوع مهمی بنظرش مرسه میگه روش بحث میکنیم و در آخر همه اش رو تو 1 مقاله چی(به قول اصفهانیا)مینوسیم و در دسترس عموم قرار میدیم

ی جور ویژه نامه آردایی!!!

هر کی موافقه دستش بالا!!!!!!!!!!!!!

بعنوان مثال من دوست دارم اولین سطر مقاله یک مختصر بیوگرافی تالکین و بهد جکسون باشه

بعد یک تعریف درست درمون از فانتزی و رویکرد هاش باشه

بعد بیایم و جایگاه تالکین تو ادبیات فانتزی رو بگیم وچندتا منبع در موردش معرف کنیم و.....................

البته اینا نر شخصی منه و جای کار خیلی داره

حاضر هستید روش کار کنیم؟

آناریون دونه داین آناریا- بیستمین روز از فصل کوئله در تقویم ایملادریس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من به این شکل در مورد هابیت فکر نکرده بودم ، اما پیشبینی کردم که با اکران هابیت و موجی که به واسطه اون شکل میگیره خیل کثیری از افراد به دنیای آردا علاقه مند میشن ، همان طور که اکثر ما به واسطه فیلم لوتر اینجا هستیم .

مطرح کردن این موضوع شاید خیلی زوده و البته جای خیلی مناسبی بیان نشده باشه ، اما من به این فکر میکردم که قبل از شروع موج علاقه مندان تالکینی ، خودمون رو آماده جذبشون بکنیم .

اگه بتونیم صفحات خبری مهم فارسی از قبیل ویکی پدیا ، فیس ... رو در اختیار بگیریم ، میتونیم نقد های مناسب ، درخور و بجایی رو منعکس بکنیم ، همچنین از این طریق میتونیم علاقه مندان رو به سمت سایت هدایت بکنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

هی سلام آناریون!!!من تا حالا شمارو ندیده بودم!!! :D

برادر آرون از فیس... نگو که میزنم تو سر خودمااااا!!!سر جمع 32تا لایک خوردیم!

اصن درست و حسابی واسه پیج تبلیغ نمیشه...نمیدونم چرا ادمینهای پیجهای دیگه همکاری نمی کنن...

واقعا" ما از اون پ نه پ کمتریم؟؟؟یه مشت چرت و پرت میذاره شونصدتا لایک میخوره!زارپ و زورپم تبلیغ میکنه واسه خودش! :-o

اون وقت ما چی؟؟؟من که میگم تو صفحه ی اخبار بنویسید که ما تو فیس... هم پیج داریم...یکی اون روز اومده بود می گفت من اصن نمی دونستم همچین پیجی وجود داره!!!واقعا" این درسته؟! :ymsmug:

آناریون فک کن ما بریم تو دانشگاه ملتو با تالکین آشنا کنیم!!!

بهمون می خندن به خدا!بعضیا جنبه ندارن که از این لطفها در حقشون بشه...

ما از طریق همین ف...ب... هم می تونیم کلی پیشرفت کنیم.به شرطیکه یه کوچولو همت داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از بحث خارج نشين(گرچه شايد آخرين باري باشه كه تو اين تاپيك يه پست ميزنم... :ymsmug:

درود به آناريون. بحث قابل بحثي راه انداختي.

من هم چند سال پيش كاملا شرايطي مشابه تو داشتم.

و البته باهات موافقم.

كلا به نظر من بايد سايت آردا با تبليغات مناسب جا بيفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نوشتن مقاله برای آشنا کردن کسانی که فیلم هابیت رو میبینن ولی اطلاعی در مورد تالکین ندارن خیلی خوبه.

یه همچین کاری رو تو فروم انجام دادیم تا کسانی که فقط ارباب حلقه ها رو دیدن راحت تر وارد دنیای تالکین بشن:

viewtopic.php?f=4&t=846

در مورد سوء تفاهم فرهنگی هم چندتا تاپیک زده شده اما کار توی دانشگاه و مدرسه رو کاملا غیر عملی میبینم.

ویرایش:

تبلیغات خیلی مهمه و من هم ضرورتش رو درک میکنم اما مشکلی که اینجا وجود داره که مخاطب هدف ما محدوده. یعنی شخص باید به ادبیات فانتزی علاقه داشته باشه و بعد بیاد با تالکین آشنا بشه و پیدا کردن اینگونه افراد کار سختیه. یعنی نمیتونیم بریم توی سایتها و فرومهای عمومی تبلیغ کنیم.

متاسفانه برخورد برخی از سایتهای فانتزی هم مناسب نبوده.(خود آبجی لگی میدونه چی میگم).

همونجور که آناریون گفت باید یک ماه قبل از اکران فیلم(یا همزمان با اون) تبلیغات وسیعی درباره اش انجام بدیم و محتوای زیادی ایجاد کنیم تا هر کس که درباره هابیت جستجو میکنه به آردا منتقل بشه و تو همون صفحه اول سایت متوجه بشه که جای درست اومده.

متاسفانه رنک سایت تو گوگل بالا نیست و ما داریم بهترین وسیله تبلیغ رو از دست میدیم. برای این باید یه فکر اساسی بکنیم.

(نمیدونم این Google-bot که همیشه اینجا پلاسه چیکار میکنه! :ymsmug: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

همچنین درود بر تور عزیز ... شما قرار گداشتین بعد از این همه مدت یهو با هم دیگه آن بشید ؟ :-o

مشکل اینه که ما تو ایران به اندازه فانتزی خون نداریم که بخواد یه درصدیش تالکین خون باشه . حتی کتاب خون زیاد نداریم که بخواد یه درصدیش فانتزی خون باشه !

هنوز هم اگه تو قشر های پایین تر نگاه کنید ، همون درصد کم افراد کتاب خون با ادبیات غیر ایرانی خیلی آشنایی ندارن ؛ علاوه بر این رمان خوندن ( اونم رمان فانتزی! ) رو وقت تلف کردن میدونن ... همچین تفکراتی هنوز هم هست ... داره کم میشه ، ولی هنوز هست

میخوام بگم که با این وضعیت ، طبیعتا وضع آردا هم خیلی پررونق نمی شه . البته بازم میشه تبلیغ کرد و مانور داد ، از اونجایی که خیلی ها اینترنت دارن { به اضافه اینکه فیلم بین هم زیاده ( نه فیلم درک کن ! ) } روی هابیت میتونیم خیلی تبلیغ کنیم . بهترین راه حلش هم اینه که یکم مطالب سطح فروم رو بیاریم پایین . چون نمیشه انتظار داشت که همه بیتونن سریع با کارای سطح بالای تالکین ارتباط برقرار کنن . شاید کسی که اطلاعاتش در این موارد خیلی محدود باشه ، برای بار اول که بیاد اینجا یا کامفیوز کنه با بکنه اینا دیوونه شدن ! :D .

برای افزایش بازدید سایت هم من الکسا رو پیشنهاد میکنم ! چند نفر از بین ماها وقتی میایم تو آردا از الکسا استفاده میکنیم ؟ الکسا خیلی خیلی تاثیر داره ! اون گوگل بات بدبخت که خودش تنهایی نمیتونه کاری بکنه !

آناریون دونه داین آناریا- بیستمین روز از فصل کوئله در تقویم ایملادریس

حالا شد ! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

در مورد پبج در فی.سب.وک: کلا یه ماهه پیج راه افتاده می خوای چن تا لایک داشته باشه؟ :-o

شما پیشنهاد بده و ایده بده واسه تبلیغ تا ما اجراش کنیم. :ymsmug:

راستی بعضی اعضای قدیمی سایت که در فی.سبو.ک نسبتا فعال هستند. با وجود اینکه می دونن همچین پیجی وجود داره اصلا حاضر به لایک کردن نیستن و من نمی دونم چرا :- :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

شوخی میکنی نریچ؟؟؟؟؟میخوای برم گوشمالیشون بدم؟! :-o

خداییش سر جمع تو چنتا پیج تبلیغ کردین؟

به Torambar:

آخه ما بحثامون اون قدر تخصصی نیستش...

خیلی سطحو بخوایم پایین بیاریم که میشیم عین فروم دمنتور!

بعدم قضیه ی این الکسا و گوگل بات و اینا چیه؟ :ymsmug:\ من متوجه نمیشم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

نه دیگه اونقدر ! منظورم اینه که برای هر کسی در هر سطحی ، حداقل چند تا بحث باشه که بتونه توش راحت پست بزنه و نظر بده

گوگل بات یه اسپایدره ، مال گوگل که میاد سایتو میگرده . به افزایش بازدید کمک میکنه . یاهو بات و ام اس ان بات هم هستن ، اونا هم گاهی تشریف میارن :ymsmug:

الکسا هم یه مرجع جهانیه که سایت ها رو تو یه رنکینگ میزاره ، و آمار بازدیدشون رو توی دنیا ، و کشورشون نشون میده . این سایته یه تولبار داره که دانلود میکنی و بعد وقتی با اون وارد سایت میشی ، یه جورایی داری به بازدید سایت کمک میکنی و رتبشو تو الکسا بیشتر میکنی .

فعلا کار دارم ، بعدا میام و یه تاپیک در مورد الکسا میزنم تا جلو چشم همه باشه ! واقعا تاثیر داره تو افزایش بازدید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام

دوستان من این پیج تو ف.ب رو هرچی گشتم پیدا نکردم ک نکردم! اسمش چی هست؟

پ آردا پ!!!!!!!!!!!!!!دی

آقا ما میگم الف شما در مورد گاف بحث کنید....

آخرش نفهمیدم پایه هستید برا شروع کار یا نه؟

چ اشکالی داره تو دانشگاه 1 نشریه چی(اصفهانی بودا)در مورد تالکین چاپ بشه و تهش هم منبع سات ما ذکر بشه؟

دلیل ان همه مخالفت چیه؟؟!!؟!؟!؟!

آما دوستان من

خواهران و برادران من: نذارید این خون نومه نوری من که بدست این موردوری های نامرد ریخته شد پایمال بشه.

نذارید بعد از پخش هابیت هر از خدا بیخر از تالکین بی خبری بیاد هر چی دلش میخواد در مورد ما و کتاب و فیلم بگه

نذارید.......

دوستانی که با نوشتن مقاله چی مون موافق اند بسم الله:

اول تو حدود 10 یا15 خط ی خلاصه از زندگی تالکبن و جکسون باشه بهتره یا ی خلاصه از کتاب هابیت یا ی چیزی جز این 2تا

کمک میکنید؟

آناریون دونه داین------ایزیلیا بیست و یکمین روز از فصل کوئله در تقویم ایملادریس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام

هنوز تا هنوزه آواتار نداریا :پی

درمورد نشریه: بابا میان به جرم پخش مقالات مبتذل و خلاف ... میگیرنمون، ولمون کن :دی

البته همون طور که مهدی جان گفتن اولا طرفدار فانتزی کمتره، دوما اونی که طرفدار تالکین باشه هم باشه کمیاب تر :-

(ایرانیا بیشترشون واقعا مرض کتاب نخوندن دارن :D )

از وقتی کسانی مثل ح.ع. (شما بخوانید حمید عمرانی تا معلوم نشود کیست :دی) و غیره توی مخ مردم کردن که تالکین و فانتزی و کلا سریال بد هست (هروقت جلوی ویترین مغازه رد میشم و این لاست فارسیو میبینم خندم میگیره، نوشته ژانر سریال های استراتژیک :-o درسته توش میشه به همه چی ربط داد داستانو اما این دیگه نشد ژانر :ymsmug: ) نمیشه بیایم مقاله بزنیم و اینا که بگیم ایشون داره چرت میگه :دی

اما مقاله توی سایت رو موافقم

دانشگاهم 9 ماه دیگه میگم چه میکنم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

واقعا" ما از اون پ نه پ کمتریم؟؟؟یه مشت چرت و پرت میذاره شونصدتا لایک میخوره!زارپ و زورپم تبلیغ میکنه واسه خودش! :D

پَ نَ پَ بیش تری :D :x

ز وقتی کسانی مثل ح.ع. (شما بخوانید حمید عمرانی تا معلوم نشود کیست :دی) و غیره توی مخ مردم کردن که تالکین و فانتزی و کلا سریال بد هست

ح.ع = من فهمیدم کی رو می گی :- :-

درود و دوصد سلام به آناریون گرامی :D

من عضو تازه این فروم هستم :ymsmug:

در مورد تبلیغ در مورد ارباب حلقه ها من یه سایت پیدا کردم http://www.booki.ir در مورد تمام کتاب هایی که چاب شده در ایران من امروز عضو شدم در مورد ارباب حلقه ها و اثار ترجمه شده از تالکین تمام کتاباش رو داره می تونیم اونجا هم نظر بدیم :

این نمونه ای از صفحه ی جستجوشه : http://www.booki.ir/Search/SearchBook?s ... 9%87%D8%A7

رو هر کتابی کلیک کنید کتاب رو باز می کنه :-

یه چیزی مثل همون سایت shelfry که به ELI گفته بودم ( البته الان فی.لت.ر شده )

راستی من هر چی زنگ می زنم به چند تا نشریه جواب نمی دن تا یه مقاله در مورد تالکین چاپ کنیم :-o

پ.ن :

اگه خواستید تو سایت بالا عضو بشید خواهشا اسم کاربری تو رو تو این فروم بگید تا اونجا هم باهم در ارتباط باشیم :D

اسم من تو اونجا light gryffen

منتظرتون هستم اونجا :x

راستی اونجا یه گروه هم زدم که اسمش طرفداران تالکین حتما عضو شید اونجا فقط عضو شدید گروه " طرفدارن تالکین " رو سرچ کنید

فقط یه چیزی مهدی : تو درست کردن گروه از من ادرس وب خواست من هم آدرس این فروم رو دادم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

متاسفانه رنک سایت تو گوگل بالا نیست و ما داریم بهترین وسیله تبلیغ رو از دست میدیم. برای این باید یه فکر اساسی بکنیم.

(نمیدونم این Google-bot که همیشه اینجا پلاسه چیکار میکنه! :ymsmug: )

اگه منظور از تاپیک رو درست فهمیده باشم شاید صحبت در مورد تالکین و کسایی که از تالکین چیزی نمیدونن درست نباشه

ببینید ما یه تاپیک میزنیم در مورد نماد گرایی توی ارباب حلقه ها بسته میشه بخاطر همین که بعضی ها اصلا به بحث توجه ندارن و نمیدونن مخاطب چی میگه یا مثلا بعضی ها کلا نمیدونن تالکین کی هستش اما من به نوبه خودم هر جا تونستم طرفداران ارباب حلقه ها رو جذب کردم به آردا ولی واقعا بعضی ها نمیدونن تالکین هابیت رو نوشته منظور اینکه از کتاب های دیگه تالکین خبر ندارن و فکر میکنن ارباب حلقه ها مال جکسون هستش وظیفه روشنگری داشته باشیم باید مثلا توی دانشگاه که البته دانشکده ادبیات بهترین مکانه جلسات تالکین شناسی راه بیاندازید و بزارید در موردش بحث کنن نه اینکه مثل افراطی ها ضعف یا هر چیزی که برداشت بقیس از فیلم تالکین یعنی فعلا ارباب حلقه ها گفته بشه تا بقیه لا اقل مخالفین هم دوباره فیلم رو ببینن

ولی تا بعضی دوستان محافظه کار با بقیه متحد نشن موج جکسون جزیره تالکین رو هم غرق خواهد کرد

به استاد 3dmahdi در مورد سئوی سایت اگر بخواین میتونم کمکتون کنم تا رنک سایت بره بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
خرش نفهمیدم پایه هستید برا شروع کار یا نه؟

چ اشکالی داره تو دانشگاه 1 نشریه چی(اصفهانی بودا)در مورد تالکین چاپ بشه و تهش هم منبع سات ما ذکر بشه؟

دلیل ان همه مخالفت چیه؟؟!!؟!؟!؟!

تو چندتا چیز رو مطرح کردی:

1- تهیه مطالب مربوز به فیلم هابیت و آشنا کردن مخاطبان اون فیلم با دنیای تالکین: با این کاملا موافقم و هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم. همین الان هم هر چیزی(خبر، مقاله و ...) دارید به من بدین تا تو سایت قرار بدم

2- تبلیغ توی مدارس و دانشگاهها:

این خودش دو بخشه

a) مطالب عین مورد 1 اما رسانه تغییر میکنه و میشه نشریه دانشگاه: این خیلی خوبه اما پیدا کردن و متقاعد کردن مسئولان نشریه کار میبره که با یکم تلاش عملیه.

:-o تهیه مطالبی که تالکین و داستانش رو از اتهامات بی اساس مبرا بدونه: این هم کار خوبیه اما اجراش خیلی سخته. اولا این مسائل زیرذره بینه و نشریات ادبی معمولا ریسکش رو نمیپذیرن. پس مجبور میشی بری توی نشریات سی.یا.سی چاپ کنی که اونام میان پیاز داغش رو زیاد میکنن و ربطش میدن به مسائل دیگه که کار رو بدتر میکنه.

یک مشکل مشترک هم توی این دوتا هست و اونم اینه که تعداد نشریات ادبی خیلی کمه(ما که اصلا نداشتیم!). بعدش هم مثلا من برم تو دانشکده برق تبلیغ کتاب بکنم؟! 80 درصدشون غیر از کتاب درسی کتاب دیگه ای نخوندن حالا فانتزی خوندنشون پیش کش!

خلاصه که با کلیت ماجرا هیچ مشکلی ندارم اما در برخی موارد غیر عملی میبینمش.

ولی تا بعضی دوستان محافظه کار با بقیه متحد نشن موج جکسون جزیره تالکین رو هم غرق خواهد کرد

دوستان محافظه کار منم دیگه؟! :ymsmug:

ترجیح میدم محافظه کار خطاب بشم تا اینکه با بی پروایی و بدون دور اندیشی باعث از دسترس خارج شدن سایت بشم.

فکر نکن من از اینکه این چرندیات رو درباره تالکین و آثارش میشنوم ناراحت نمیشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

دوستان محافظه کار منم دیگه؟! :ymsmug:

ترجیح میدم محافظه کار خطاب بشم تا اینکه با بی پروایی و بدون دور اندیشی باعث از دسترس خارج شدن سایت بشم.

فکر نکن من از اینکه این چرندیات رو درباره تالکین و آثارش میشنوم ناراحت نمیشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

الان من نفهميدم....

تو همين تاپيك قراره تبليغ بشه يا يه تاپيك دبگه يا يه سايت ديگه؟؟؟؟؟؟

1 ماه قبل اكران فرصت كميه

بايد از الان دست به كار شيم. چون ويدئو هاي پشت صحنه هابيت هم دراومده......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

الکسا هم یه مرجع جهانیه که سایت ها رو تو یه رنکینگ میزاره ، و آمار بازدیدشون رو توی دنیا ، و کشورشون نشون میده . این سایته یه تولبار داره که دانلود میکنی و بعد وقتی با اون وارد سایت میشی ، یه جورایی داری به بازدید سایت کمک میکنی و رتبشو تو الکسا بیشتر میکنی .

در مورد این حرفی که زدم ، میتونید برید به سایت http://www.alexa.com/ و تولبارش رو دانلود کنید . تولبار مرورگر های مختلف با هم فرق داره ( و متاسفانه اوپرا رو پشتیبانی نمیکنه :ymsmug: ) . بعد از نصب تولبار به هر سایتی که برید ، باعث افزایش رتبه ی اون سایت توی الکسا میشید ، و در نهایت به افزایش بازدید اون سایت کمک میکنید .

اینم وضع کنونی آردا در الکسا که مقداری خجالت آوره . رتبه در ایران : 42,427

http://www.alexa.com/siteinfo/arda.ir

در مورد مقاله ای که میخواین بنوریسین هم من باهاش موافقم . ولی بهتر نیست اول یکم جزئیاتش رو مشخص کنید تا بعد از اون با هم دست به کار بشیم و هر کسی یه قسمتیش رو آماده کنه ؟

در مورد انتشارش هم میشه به جای اینکه تو دانشگاه و دبیرستان ها باشه ، توی یه مجله یا روزنامه ی درست و حسابی باشه . همون طوری که پارسال بچه ها یه مقاله ی درست و حسابی روز تولد تالکین نوشتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

به خدا با وجود اینکه مدیر انجمن دمنتورم ولی اینجا بحث هاش تخصصی تره.اونجا تعداد پست های مفید خیلی کمه!!!

من از همه ادمین ها میخوام یک پیج داشته باشیم.2 3 تا پیج همه چیو به هم میریزه!!

یه پیج فیس بو..ک ، پیج توییتر،کانل یوتوب(که فیلم ها و ... های هابیت،لوتر و ...) رو توش قرار بدیم.

یه پیج آر اس اس،(که همه ی اینها هم دمنتور داره :ymsmug: )و سیستم خبر نامه!

صفحه ی اول سایت رو فعال کنیم.اخبار و ویدیو ها رو وارد صفحه ی اول کنیم و به جای اینکه دنبال نشریات ادبی باشیم مثل کاری که مجله ی چلچراغ کرده(آخرین شمارش ویژه نامه ی هری پاتری بود که اکثر مطالبش رو دمنتور و آکادمی فانتزی داده بود.یعنی با همکاری خود مجله،دمنتور و آکادمی فانتزی ویژه نامه ی هری پاتری چاپ شد.

من هم میگم یه ویژه نامه ی ارباب حلقه هایی رو با هر مجله ی خوب(نه زندگی ایده آل و از اینا)مثل همون چلچراغ رو با همکاری آردا و آکادمی فانتزی،بهه موقعش منتشر کنیم.

این رو هم ببینید:

http://www.dementor.ir/posts/5992

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به لگولاس:

اون تیکه اول شوخی بود(من هروقت از :-o استفاده میکنم یعنی دارم شوخی میکنم!). داشتم میگفتم که یکم محافظه کاری بد نیست. خوشحالم که درک میکنی.

به خدا با وجود اینکه مدیر انجمن دمنتورم ولی اینجا بحث هاش تخصصی تره.اونجا تعداد پست های مفید خیلی کمه!!!

من از همه ادمین ها میخوام یک پیج داشته باشیم.2 3 تا پیج همه چیو به هم میریزه!!

یه پیج فیس بو..ک ، پیج توییتر،کانل یوتوب(که فیلم ها و ... های هابیت،لوتر و ...) رو توش قرار بدیم.

یه پیج آر اس اس،(که همه ی اینها هم دمنتور داره :ymsmug: )و سیستم خبر نامه!

صفحه ی اول سایت رو فعال کنیم.اخبار و ویدیو ها رو وارد صفحه ی اول کنیم و به جای اینکه دنبال نشریات ادبی باشیم مثل کاری که مجله ی چلچراغ کرده(آخرین شمارش ویژه نامه ی هری پاتری بود که اکثر مطالبش رو دمنتور و آکادمی فانتزی داده بود.یعنی با همکاری خود مجله،دمنتور و آکادمی فانتزی ویژه نامه ی هری پاتری چاپ شد.

من هم میگم یه ویژه نامه ی ارباب حلقه هایی رو با هر مجله ی خوب(نه زندگی ایده آل و از اینا)مثل همون چلچراغ رو با همکاری آردا و آکادمی فانتزی،بهه موقعش منتشر کنیم.

این رو هم ببینید:

http://www.dementor.ir/posts/5992

به این میگن حرف حساب!

من از همون روز اول با ایجاد صفحه های متعدد توی ف.ب مخالف بودم اما گوش نریچ بدهکار نبود! هرچه سریع تر باید در موردش یک فکری بکنیم. نریچ یا الوه که این صفحات رو ایجاد کردن با هم صحبت کنن و یکی رو حذف کنن و به کاربرانش رو به صفحه اصلی ارجاع بدن.

در باب توییتر و یوتیوب هم میشه یه فکرایی کرد.

آر اس اس هم که خیلی مهمه و حتما از اله سار میخوام که اینو فراموش نکنه.

در مورد صفحه اول سایت هم که قبلا چند دفعه گفتیم که نیاز به همکاری همه دوستان داره. من خودم به شخصه فرصت اینو ندارم که دنبال اخبار بگردم و بیشتر وقتم رو توی فروم میذارم.(گرفتاری های دانشگاه و زندگی وقت آزاد چندانی برام نمیذاره). هر خبری داشتین به من بدین و کمتر از 24 ساعت با اسم خودتون توی سایت قرار میگیره.

در مورد چلچراغ یا سایر مجلات وزین ادبی کاملا باهات موافقم و آمادگی خودم رو برای تهیه هرگونه مقاله بیان میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo
به لگولاس:

اون تیکه اول شوخی بود(من هروقت از :-o استفاده میکنم یعنی دارم شوخی میکنم!). داشتم میگفتم که یکم محافظه کاری بد نیست. خوشحالم که درک میکنی.

به این میگن حرف حساب!

من از همون روز اول با ایجاد صفحه های متعدد توی ف.ب مخالف بودم اما گوش نریچ بدهکار نبود! هرچه سریع تر باید در موردش یک فکری بکنیم. نریچ یا الوه که این صفحات رو ایجاد کردن با هم صحبت کنن و یکی رو حذف کنن و به کاربرانش رو به صفحه اصلی ارجاع بدن.

در باب توییتر و یوتیوب هم میشه یه فکرایی کرد.

آر اس اس هم که خیلی مهمه و حتما از اله سار میخوام که اینو فراموش نکنه.

در مورد صفحه اول سایت هم که قبلا چند دفعه گفتیم که نیاز به همکاری همه دوستان داره. من خودم به شخصه فرصت اینو ندارم که دنبال اخبار بگردم و بیشتر وقتم رو توی فروم میذارم.(گرفتاری های دانشگاه و زندگی وقت آزاد چندانی برام نمیذاره). هر خبری داشتین به من بدین و کمتر از 24 ساعت با اسم خودتون توی سایت قرار میگیره.

در مورد چلچراغ یا سایر مجلات وزین ادبی کاملا باهات موافقم و آمادگی خودم رو برای تهیه هرگونه مقاله بیان میکنم.

خوشحال شدم که خوشتون اومده.اگر چه از تقلید بدم میاد اما مثلا اینو ببینید:

dementor FB

dementor's Twitter

dementor's Channel

dementor's RSS

(البته همشون فیل...تره اما با این وجود لینکش رو توی سایت قرار دادن و با وجود ثبتشون توی ارشاد کسی بهشون گیر نمیده.)

بیخود نیست انقد بازدید و ... داره و انقد رنکش تو الکسا بالاست.

در مورد صفحه اول سایت هم که قبلا چند دفعه گفتیم که نیاز به همکاری همه دوستان داره. من خودم به شخصه فرصت اینو ندارم که دنبال اخبار بگردم و بیشتر وقتم رو توی فروم میذارم.

منظور منم همینه.زحمتی نیست اگه بچه ها موقع دادن لینک ویدیو های هابیت اینها رو هم توی صفحه ی اول فرار بدن.اینجوری خودش کلی رونق میگیره...تازه،از همتون میخوام برید انجمن دمنتور رو ببینید.یه چیز جالب برای شما،بخاطر مشکل سرور مجبور به حذف 6000 تا پست شدم.باورتون میشه یه پست مفید هم حذف نشد؟از بس پست ها چرتن.اصلان جان،شما اینهمه پستو توی چه مدت جمع کردی؟میتونم کسیو بیارم توی 7 روز 700 تاشو جمع کرده.

منظور من اینه که 90%مطالب این انجمن تخصصی و دقیقه و باید از همشون بکاپ گرفت.ما مقاله هم ننویسیم،فقط کافیه از یه سری از مطالب انجمن و یا کتابخونه ها کپی کنیم.خود اطلس،میدونین همه ی اینها چقدر مطلب دارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام

آقااااااااااااااا

چرا اشک آدم رو در میارید

جون بچه هاتون بپردازید به مقاله تو همن سایت خودمون

دمنتور ممنتور میخوایم چیکار

نکن ملت رو آواره این سایت و اون سایت مهدی جون

اگه نمیخواید شروع کنید وقت ما رو نگیرید وبه همین حرفای خوتون ادامه بدید

اگر هم میخواید که:

پیشنهاد من در مورد مقاله:

1-معرفی تالکین و جکسون به طور خلاصه

2-فانتزی چیست؟

3-آثار تالکین و سال انتشار هرکدوم و کتب نوشته شده توسط نویسنده های دیگر درمورد تالکین

4-آثار هنری خلق شده مربوط به آثار تالکین و سال ساخت(انیمیشن-فیلم-نقاشی-قطعه موسیقی-.....)

5-برسی سال ساخت و کلا پروژه ی لوتر

6-معرفی هابیت تو حدود40-50 خط

7-پروژه هابیت و ساخت اون

8-آردا سایت ما وسایت های مرطبت

این ی طرح اولیه

بیاید رو این بحث کنیم اگه خواستید

آناریون دونه داین-منلیا بیست وسومین روز از فصل کوئله درتقویم ایملادریس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo
سلام

آقااااااااااااااا

چرا اشک آدم رو در میارید

جون بچه هاتون بپردازید به مقاله تو همن سایت خودمون

دمنتور ممنتور میخوایم چیکار

نکن ملت رو آواره این سایت و اون سایت مهدی جون

اگه نمیخواید شروع کنید وقت ما رو نگیرید وبه همین حرفای خوتون ادامه بدید

آناریون دونه داین-منلیا بیست وسومین روز از فصل کوئله درتقویم ایملادریس

البته من افتخار آشنایی با شما رو نداشتم، :-o اما به هر حال قبل اینکه آردا رو بشناسم،توی سیاه بیشه بودم. :D

منظور من این بود که یه سایت فانتزی دیگه وقتی همه ی اینهارو داره،سایت آردا که برای طرفدار های داستان ارباب حلقه هاکه بسیار پر محتوا تر از هری پاتره هست،چرا نباید اونجوری باشه؟ :- عیب از خودمون هم هست.ما تبلیغ نداریم.ولی به هر حال انجمنشون از لحاظه محتوایی صفره... :ymsmug:

با پیشنهادتون در مورد مقاله موافقم. :-

فقط یه چیز دیگه هم باشه،یه تایم لاین!اما خودتون انتخاب کنید که این تایم لاین مربوط به اتفاقات زمان تالکین و فراز و نشیب ها اون برای چاپ و نوشتن کتاب باشه یا مربوط به اتفاقات مهم از آینو لینداله تا پایان جنگ حلقه!نظرتون چیه؟ :-\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با فهرست آناریون موافقم.

تبلیغات خیلی مهمه و متاسفانه ما تا حالا خیلی ضعیف عمل کردیم. بحث تقلید هم نیست، این کاریه که همه سایتها میکنن و مختص به سایت خاصی نیست.

تایم لاین زندگی تالکین توی بخش زندگی نامه تالکین هست. همچنین بخش گذار تالکین رو هم داریم. برای تایم لاین داستان هم میتوونیم از بخش دورانهای سایت کپی کنیم. البته اون خیلی وارد جزئیات شده و باید یه بخشهایی رو حذف کنیم(دوران سوم هنوز تکمیل نشده).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...