رفتن به مطلب
anarion_d

استفاده از اکران فیلم هابیت برای جدب مخاطب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

دوستان یه لحظه صبر کنید...

بنده الان اندکی هیجان زده...مقادیری هول...یه کوچولو هم گیج شدم...

یکی منو روشن کنه...

الان دقیقا" میخواین چیکار کنین؟برنامه ی خاصی دارین یا نه؟

(شرمنده من این قدر خنگم! :ymsmug: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

دوستان به مسأله ی خوبی اشاره کردن. اول این که ما اهل کتاب کم داریم، کمتر از اون فانتزی دوست. البته درسته که تبلیغ هم نمی کنیم ولی موضوع اصلی اینه که کار ما، کار غیرانتفاعیه. یعنی که سود مالی برای کسی نداره و به خاطر همین هم، اگر جایی هزینه می کنیم همه اش به خاطر دل خودمونه. این یعنی که بخشی از بازار رو همین طوری از دست میدیم. -که البته چاره ای هم نیست- به این مجموعه مشکلات اضافه کنید بدفهمی بعضی آدمها رو از کل مفهوم فانتزی. من یه وقت یه مقاله نوشتم در مقدمه ی کتابی، در مورد ضرورت داستان به خصوص شکل فانتزی اش برای بچه ها و تأثیر مثبتی که در رشد شخصیت اونها داره. اگر به درد میخوره می تونم مطالبش رو به روز کنم و در اختیارتون بذارم.

منظورم اینه که نفس چنین حرکتی خیلی هم خوبه ولی در مورد رسانه ی مطلوبش چند تا نکته هست. درسته که امروز دنیای دیجیتال همه رو به همدیگه نزدیک کرده ولی هنوز هم بعضی ها مثل خود من، آدم های سنتی تری هستن و نسبت به شبکه های اجتماعی علاقه نشون نمیدن. بله، قشر بزرگی علاقمند هستن اما نباید به واسطه ی اونها، کار رو محدود کرد. در مورد پخش و کار در دانشگاه یا مدرسه، (مدرسه زمان ما اون قدر بسته بود که نمیشد حتی توی کیفت روزنامه بگذاری، الان رو دوستان جوان تر می دونن، دانشگاه هم به ما روی خوش نشون نداد. هر چی خواستیم حرف بزنیم تو بهترین حالت بهمون خندیدن.) من هیچ خبر از نشریات دانشجویی ندارم ولی شخصاً خوشبین نیستم. همچنان فکر می کنم بهترین گزینه ی نشریات کاغذی هستن. در این مورد، اگر مقاله و مطلب تنظیم می کنیم روی من هم حساب کنین.

پ.ن.

یه زمانی یه نشریه ی خوب الکترونیکی بود به اسم کاپوچینو، این روزا چیزی مشابه اون نداریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من قایمکی چن ا چیزبگم برم:دی

1.این چرا تو شورای خردمندانه؟

2.از پست 4 به بعد کلا مسیر بحث عوض شد

3.تعدد پیج تو اف بی هیچ نتیجه ای نداره.کلا وجود پیج تو اف بی در صورت همکاری با پیج سایت های بزرگتر و مرجع تر میتونه فید رسانی داشته باشه.بیشتر از این ازش بر نمیاد.

من امروز میتونم با ادمینای پیج آکادمی صحبت کنم برای اینکه لینک یا فیدی بدن.

4. تا سلام بعد،خدافس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1- منم نمیدونم چرا اونجا بود! :دی

2- بحث عوض نشد، تعمیم پیدا کرد

3- موافقم، خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

پیشنهاد من در مورد مقاله:

1-معرفی تالکین و جکسون به طور خلاصه

2-فانتزی چیست؟

3-آثار تالکین و سال انتشار هرکدوم و کتب نوشته شده توسط نویسنده های دیگر درمورد تالکین

4-آثار هنری خلق شده مربوط به آثار تالکین و سال ساخت(انیمیشن-فیلم-نقاشی-قطعه موسیقی-.....)

5-برسی سال ساخت و کلا پروژه ی لوتر

6-معرفی هابیت تو حدود40-50 خط

7-پروژه هابیت و ساخت اون

8-آردا سایت ما وسایت های مرطبت

با تمام مفاد این لیست و گزینه های اون موافقم اما :

گزینه ی 1 : جکسون رو همه می شناسن اما تالکین رو نه من دیروز یه فیلم می دیدم زبان اصلی بود استاد دانشگاه داشت اسم چند سخصیت معروف ادبی رو می گفت تو اون لیستش اسم تالکین بود این قدر ذوق کردم که ...

گزینه ی دو : الان همه اسم فانتزی رو که می شنون می رن یه راست سراغ هری پاتر

راستش من مجله ی مورد نظر رو پیدا کردم : مجله ی دانستنیهای همشهری اما هر کاری می کنم کسی گوشی رو بر نمی داره تا بهشون بگم ببینم یه مطلب در مورد تالکین چاب می کنن یا نه :ymsmug: :-o

گزینه ی 8 : بدتون نیاد ها فروم خیلی خلوته خیلی خیلی همه ی کاربرا رو جمع کنید می شن فوقش 15 تا کاربر فعال که یه دونش هم تازگی ها به همون اضافه نشده عنی همشون می شه گفت قدیمی البته به غیر از لگولاس که خوب خودش رو تو فروم جا انداخته و البته بگینز هم می شه گفت عضو رسمی شده

در کل نظر من چاپ یه مقاله در مورد تالکین تو مجله هست که باز من سعی خودم رو می کنم ببینم چی می شه :-

راستی تو بخش طرفداران تالکین تو سایت WWW.BOOKi.ir حدود فت نفر که دو نفرش از همین فروم هستند عضو شدند اون جا هم می تونیم بحث های جالبی داشته باشیم ها :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

اگر داره قضیه جدی میشه من می تونم در زمینه ی هابیت مطلب بنویسم و در مورد چیستی فانتزی هم کمک کنم ولی یه موضوع مهمی که هست حجم مطلبه. یه مرز مشخص کنید مثلاً ان تعداد کلمه که در موردش بنویسیم. نشریات کاغذی به هر حال محدودیت صفحه دارن و نویسنده هم باید بتونه بر این اساس سرفصل هاش رو مرتب کنه.

در مورد فعالیت سایت هم اصلان جان، بنده خیلی نظرت رو تأیید نمی کنم. درسته که ما اعضای کم تر و (ظاهراً) کم تر فعالی داریم ولی اعضایی مثل خودت داریم که حضورشون چند برابر مفیده. به هر حال وقتی داری تو سایت تخصصی مطلب میزنی و سایت تخصصی می خونی میدونی که همه ی جماعت اینترنتی سراغش نمیان. :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بحث نشریات کاغذی نیاز به برنامه ریزی و هماهنگی داره که اون رو هم باید همزمان با اکران فیلم هابیت انجام بدیم. اما تا اون موقع میتونیم مقالات رو توی سایت منتشر کنیم یا اینکه یک ویژه نامه اینترنتی داشته باشیم. این کار دوم 100 درصد عملیه و استقبال میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

دوستان تو رو خدا بیشتر به این تاپیک اهمیت بدید . همین الان ویکی پدیای فارسی پر از غلطه! یعنی خیلی قدیمه.

تو فی.س بو.ک یکی از پر طرفدارترین پیج های سینمایی که تریلر رو گذاشته بود متنشو از مین ویکی پدیا کپی کرده بود و من داشتم حرص می خوردم! :ymblushing: :-* مخصوصا اینجاش کاملا غلطه >>(فیلم دوم فاصله ی بین هابیت و ارباب حلقه ها را پوشش می دهد.)

یه کاری کنید که شایعات همه جارو پر نکنه. چن وقت دیگه می گن ارباب حلقه های 4 قراره بیاد! حالا ببینید کی گفتم! @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کدوم صفحه ویکی پدیا رو میگی؟ ویکی پدیا رو که خودت میتونی درست بکنی. ویرایش رو بزن و تصحیحش کن.

خب دست به کار بشید دیگه. تهیه مقالات از شما و گذاشتنش تو سایت از من! :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شوخی نکن! کی حال داره این همه رو ترجمه بکنه.

خب تو میدونی فیلم دوم چه چیزی رو پوشش میده؟ حالا اونو حذف کنیم جاش چی بنویسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

اینکه چی رو پوشش میده میشه حدس زد. ولی خب ما اونو پاک میکنیم و ترجمه اینو جاش می زاریم. حالا نیازی هم نیست همه شو ترجمه کنیم. همون تیکه اول به اضافه اسامی بازیگرا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

من فیلمها رو به همکارام دادم خیلی دوست داشتن چند نفری هم هستند که عاشق تالکین هستن، حتی یه نفر هم میشناسم که با وجود میانسال بودن عاشق دنیای فانتزی و  جادو و رویاست. سعی میکنم که همه رو تشویق کنم بیان آردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...