رفتن به مطلب

Recommended Posts

bard

سلام

بعد از شکار گالوم اینبار نوبت به فیلم تولد امید رسید خودم ندیدمش براتون میزارم اگر کسی دانلودش کرد چنتا عکس برامون بزاره

Born of Hope

http://www.imdb.com/title/tt1301303/

born-of-hope-2009-poster-150x222.jpg

مدت یک ساعت و هشت دقیقه

Summary: In the late Third Age, Sauron's power is increasing, and he has sent his Orcs to seek out the remnants of the bloodline of Elendil, kept alive in the Dúnedain. Dirhael, his wife Ivorwen and their daughter Gilraen are fleeing from an attack on their village when they are ambushed by Orcs on a forest road, and saved by a group of rangers led by Arathorn. Not having any place safer to go, the refugees go with Arathorn to Taurdal, the village led by his father and Chieftain of the Dúnedain, Arador. While there, Arathorn and Arador ponder the Orcs' motives after finding various pieces of jewelry on their bodies. During her stay in Taurdal, Gilraen falls in love with Arathorn. In light of the attacks on surrounding settlements, Arador leads his forces on a campaign against the Orcs in the area in an attempt to restore peace to the region. Meanwhile, he sends Arathorn separately in an attempt to determine the meaning behind the attacks. Both are successful, and Arathorn discovers the orcs are serving Sauron, who seeks the Ring of Barahir. Arathorn and Gilraen receive Arador's blessing to be wed, but Arathorn cannot summon the courage to ask Dirhael for his daughter's hand. Arador is summoned to Rivendell to seek Elrond's council, and the wedding is postponed until his return. Arathorn eventually confronts Dirhael, and receives permission to marry his daughter. Arathorn and Gilraen are married. A year later, Arador is killed by a hill troll in the Coldfells, making Arathorn the chieftain of the Dúnedain. Gilraen becomes pregnant and gives birth to a son, Aragorn. Taurdal knows peace for a while, until Elladan and Elrohir come with news from Rivendell. Elrond has sensed that danger is once again threatening the region, and they request that Gilraen and Aragorn be brought back to Rivendell for safekeeping, as is the tradition with all Dúnedain heirs to the chiefdom. Before Arathorn and Gilraen can come to a decision, orcs attack the village. They are beaten off, however, many Rangers fall, and Arathorn's closest friend, Elgarain, is mortally wounded while defending Gilraen. Arathorn then leads the remaining Rangers in pursuit of the stragglers. They are successful, but Arathorn is mortally wounded in the process. Without a chieftain capable of leading them, the Dúnedain disband Taurdal and go into hiding in small secret settlements in the forests of Rhudaur, while the Elven twins, Elladan and Elrohir, bring Aragorn with his mother Gilraen to Rivendell, and safety.

Born_of_Hope_-_Full_Movie.mp4 1.1 GB

Ogg Video

320.5 MB

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ممنون بابت پست های مفیدت لگولاس عزیز

این یکی رو هم ندیدم ، میزارمش تو لیست دانلود ها ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آره اینو دانلودش کن،یه بار دیدنش می ارزه منم یه عکس کوچولو ازش میذارم واسه لگی جون.اگه خواستی بقیه شو بعدا" میذارم الان لالا دارم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این فیلم ارزش دیدن داره. یه توضیح درباره عکسهایی که لگی گذاشت بدم.

عکس اول: آراتورن و گیلرائن

عکس دوم: آرادور پدر آراتورن

عکس سوم: آراتورن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

کسی میتونه یه خلاصه ی دو سه خطی راجع به داستان این فیلم بزاره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

داستان درباره جوانی آراتورن و آشنایی و ازدواجش با گیلرائن هست. کشته شدن آرادور و آراتورن و تولد آراگورن توی این فیلم نشون داده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور

عزیزان اگه کسی فیلم رو داره یه لطفی کنه به یه جوری به ما هم برسونه(من هر کاری کردم نتونستم فیلم رو دانلود کنم تمام لینکها یا پاک شدن یا پولی هستند) هزینه اش هم هر چی باشه مهم نیست

فقط فیلم رو برسونید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور
مهمان

این فیلم رو از سایت یوتیوب هم می تونید دانلود کنید.

اول برید مرورگر فایرفاکس رو دانلود کنید. بعد توی قسمت Add-ons، گزینه easy youtube video downloader رو نصب کنید. حالا فی***شکن تون رو فعال، و به این آدرس مراجعه کنید:

http://www.youtube.com/watch?v=qINwCRM8acM

می بینید که در پایین صفحه تماشای آنلاین ویدئو، یه قسمت به نام Download اضافه شده. با کلیک روی این گزینه و انتخاب فرمت مورد نظر (که MP4 HD بهترین شون باشه)، فیلم رو به راحتی دانلود کنید.

البته قابل توجه که حجم ویدئو خیلی بالاست. وقتی میگم «فیلم رو به راحتی دانلود کنید»، منظورم اینه که باید اینترنت پرسرعت داشته باشید! مثلاً من خودم با اینترنتی که سرعتش 54 مگابایت بر ثانیه هست، دست به چنین کاری زدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور

دوستان این فیلم هیچ کجا زیر نویس فارسی نداره

البته زیر نویس انگلسیش و زبانهای دیگه هست مثل ترکی اذربایجانی و عربی

من با مشورت اقا مهدی تصمیم گرفتیم این فیلم رو به زیر نویس فارسی ترجمه کنیم البته کار سختیه باید چند نفر دیگه هم کمک کنن

هر کس توانایی و وقتش رو داره اعلام امادگی کنه میخوایم یه کار اساسی و به یادموندنی از بچه های سایت اردا بذاریم

ببینم چه میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

دقیقا در چه موضوءیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

دقیقا در چه موضوءیه؟

اقای 3dmahdi در بالا در پست های بالاتر جواب شما رو داده پست هارو شما نمیخونی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من هنوز این فیلم رو کامل ندیدم! :|

در هر حال این نسخه 720p هست که کیفیت خوبی داره از یوتیوب مستقیمش کردم. میتونید از اینجا دریافت کنید:

http://mrt1994.dl.ra...+Full+Movie.mp4

اگر برای دانلود خطا داد باید یک اکانت تو رپیدباز بسازید، که البته رایگان نیست اما به نظر شخص خودم می ارزه، و بعد از لاگین کردن دانلود کنید. :D

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

من تریلرشو دیدده بودم زیاد روی جلوه های ویژه و جنگ ها خوب کار نشده بود

اورک ها رو هم به تاریکی ارباب حلقه ها درست نکرده بودن

فقط پیتر جکسون خوب می تونه دنیای تالکین رو نمایش بده به نظر من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارباب حلقه ها

من تریلرشو دیدده بودم زیاد روی جلوه های ویژه و جنگ ها خوب کار نشده بود

اورک ها رو هم به تاریکی ارباب حلقه ها درست نکرده بودن

فقط پیتر جکسون خوب می تونه دنیای تالکین رو نمایش بده به نظر من

با بودجه ای که فیلم داشت نباید انتظار شاهکار رو داشت بودجه ی این فیلم از هزینه ی یک روز فیلمبرداری ارباب حلقه ها هم کمتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

آره اینو دانلودش کن،یه بار دیدنش می ارزه منم یه عکس کوچولو ازش میذارم واسه لگی جون.اگه خواستی بقیه شو بعدا" میذارم الان لالا دارم ;)

عکسا دقیقا کجان؟

این فیلم رو از سایت یوتیوب هم می تونید دانلود کنید.

اول برید مرورگر فایرفاکس رو دانلود کنید. بعد توی قسمت Add-ons، گزینه easy youtube video downloader رو نصب کنید. حالا فی***شکن تون رو فعال، و به این آدرس مراجعه کنید:

http://www.youtube.com/watch?v=qINwCRM8acM

می بینید که در پایین صفحه تماشای آنلاین ویدئو، یه قسمت به نام Download اضافه شده. با کلیک روی این گزینه و انتخاب فرمت مورد نظر (که MP4 HD بهترین شون باشه)، فیلم رو به راحتی دانلود کنید.

البته قابل توجه که حجم ویدئو خیلی بالاست. وقتی میگم «فیلم رو به راحتی دانلود کنید»، منظورم اینه که باید اینترنت پرسرعت داشته باشید! مثلاً من خودم با اینترنتی که سرعتش 54 مگابایت بر ثانیه هست، دست به چنین کاری زدم!

بله شما درست میگید. راه حل تقریبا خوبی دادید ولی تنها چیزی که بهش اشاره نکردید زیرنویسه! بدون زیرنویس چه انگلیسی چه فارسی درک فیلم مشکله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

لطفا یکی جواب بده!

زیرنویسی از این فیلم وجود ندراه؟؟؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

درود

آقا زیر نویس برسونین :|

البته اثری از زیرنویس فارسی نبود :|

بیاین خودمون بسازیم اصلا کیا پاین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

درود

آقا زیر نویس برسونین :|

البته اثری از زیرنویس فارسی نبود :|

بیاین خودمون بسازیم اصلا کیا پاین؟

خوب نمیدونم چرا کسی پایه نبود:| من تو ترجمه اش میتونم کمک کنم شاید کامل نه ولی احتمالا اکثرشو میتونم فقط بلد نیستم زیرنویس درست کنم:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

درود

زیرنویس فارسی تولد امید با رنگ زرد

attachicon.gifBorn.of.Hope.zip

اقا این مال چه نسخه ایه؟ اطلاعات دقیق بدین چون زیرنویس دیگه ای نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اقا این مال چه نسخه ایه؟ اطلاعات دقیق بدین چون زیرنویس دیگه ای نیست.

کلا یه نسخه از فیلم فکر کنم باشه ! من از دی وی دی استخراج کردم

این تنها زیرنویس فارسی موجوده ! پس نیازی به دادن اطلاعات نیست ! اگر خورد که هیچی اگر نخورد عقب جلو کنید زیرنویس رو .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

کلا یه نسخه از فیلم فکر کنم باشه ! من از دی وی دی استخراج کردم

این تنها زیرنویس فارسی موجوده ! پس نیازی به دادن اطلاعات نیست ! اگر خورد که هیچی اگر نخورد عقب جلو کنید زیرنویس رو .

اصلا اجرا نمیشه هیچ زیرنویسی نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اصلا اجرا نمیشه هیچ زیرنویسی نمیاد

برای من میاد !

از حالت فشرده باید خارج کنی. بعد فیلمو پخش کنی و بعد هردوتاشو بکشی بندازی تو فیلم ! یا اینکه دوفایل زیرنویس رو همنام با نام فایل فیلم کنی. زیرنویس هیچ مشکلی نداره چون تست کردم.

ویرایش شده در توسط Sherlock

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میراث تئودن

سلام به همه ی عاشقان دنیای تالکین.

لینک دانلود زیرنویس فارسی فیلم Born of Hope:

http://0up.ir/do.php?filename=born-of-hope-farsi-persian-1196141.zip

منبع و لینک دانلود خود فیلم:

http://castledl.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-born-of-hope-2009-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%87/

ایام به کام

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...