رفتن به مطلب

Recommended Posts

Aslan

راستش تو قسمت پیشنهاد و انتقاد ها یه بحثی پیش اومد که با پیشنهاد مهدی آوردمش این جا :

راستش گفتم بیایم یه سری والپیپر در مورد دنیای تالکین بسازیم از همین عکس های تد نسمیت و آلن لی استفاده می کنیم البته اگه نقاش دیگه ای هم مد نظرتونه بگید

خلاصه عکس ها رو انتخاب می کنیم بعد شعر ها یا سخنانی که با حالا رو اگه اینگلیسیه با خط الفی می نویسیم شون یا اگه فارسی هستند که هیچ

در ضمن به قول مهدی می تونیم یه تاریخچه ی تصویری از آردا بسازیم

حالا نظراتتون رو برای بهبود کار بگید biggrin.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

من خودم 71 یکی از فونت های مختلف الفی،دورفی،رونی و انگلیسی مورد استفاده رو دانلود کردم!چند تا از نمونه هاش رو میتونید توی تصویر توی پیوست ببینید!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

از کجا این فونتها رو دانلود کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

از این جا:http://www.thehutt.de/tolkien/fonts.html

البته تعداد فایل های RAR ی که باید دانلود بشن حدود 28 تاست ولی بعد از Extract کردنشون میشه 71 ی فونت!! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

فکر نمیکنم فونت های خود سایت زیاد باشن...ولی هر جور که صلاح میدونید،اینکار رو اینجام بدید! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تعداد فونتهای فایل اولی 61 هست. دومی هم فکر کنم 4 یا 5تا باشه.

به نظر من بهتره جملات رو فارسی بنویسیم. مثلا ما طرفداران تالکین توی ایران هستیم و برای تولید محتوای فارسی باید کار کنیم. ترجمه علیزاده هم که حرف نداره.

حالا ایده بدین: عکس + متن. فتوشاپش با من.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

خوب نمی خوام اسپم باشه ولی خوب عکس ها همونی که گفتم تد نیمست و آلن لی بهترین گزینه ها هستند

در مورد متن هم اگه می خواهیم یه والپیپر باشه خوب می تونیم سخن های روز رو بذاریم اگه می خواهیم یه تاریخچه ی تصویری بسازیم می تونیم اتفاقات خیلی مهم رو بنویسیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منظور من از تاریخچه تصویری اینه که یک سری والپیپر جدا بسازیم که با کنار هم قرار دادن اونا یه داستان مصور از آردا ساخته بشه.

برای شخصیتها هم میشه روی تصاویرشون از فیلم یه سری از جملات گهربارشون رو نوشت و والپیپر درست کرد.

میدونم میگی تد نسمیت یا آلن لی، میگم کدوم عکسشون. هر کس یه عکس بده و با متن پیشنهادی خودش، بعد روش بحث میکنیم که آیا متن و تصویر خوبه و در نهایت میسازیمش.

لینک تصویر رو با متن پیشنهادیتون بذارین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

میتونیمم با کسب اجازه از برادر ت ت از طرح هاش استفاده کنیم ، اینجوری ماهیت والپیپر ها کاملا متعلق به سایت خودمون میشه ... فرضا در تصویر ائول میتونیم بنویسیم : ائول ، الفی تاریک و سازنده گورتانگ پرافتخار ... شمشیر سیاهی که جان اژدها را ستاند و داد ظلم بسیاری را از سینه مورگوت به در خواهد آورد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

داداش آرون مگه اخوی ت.ت چندتا طرح داشته رو هم؟؟؟

اون قدر کافی نیست که همه رو پوشش بده باید از طرحهای دیگه م استفاده کنیم.

توی این وبسایت DeviantArt نمیدونم رفتین یا نه ولی بعضی طرحهاشون جدا" معرکه ست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

X( :( :-?

اقایان و بانوان گران قدر

این داداش اصلان تون یه اشتباهی کرده و پا تو کفش اساتیدی مثل استاد ت.ت کرده شما به بزرگ واری خودتون ببخشید دیگه :-

راستش باید بهم حق بدید عکس بزرگ تر از این پیدا نکردم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

این کجاش وال پیپره؟ برچسب هم نیست این :-

من به زودی یکی می سازم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مطمئنی درست آپلود کردی؟ این خیلی کوچیکه. بعدش هم قرار شد با همفکری طرح اولیه رو درست کنیم تا والپیپرها یکدست باشه. مثلا زیر متن یه حاشیه بندازیم تا بهتر خونده بشه، نوع و اندازه فونت رو مشخص کنیم و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

آره یه ذره خیلی زود رفتم :-?

از همگی معذرت می خوام شرمنده

راستش اون چیزی که مد نظر منه همون تاریخ تصویری دنیای تالکینه

راستش نظر من اینه که کل فصل های سیلیماریلیون رو به صورت تصویر در بیاریم

راستش تو عکس با لا خیر سرم می خواستم فصل اول سیلیماریلیون رو به صورت تصویر در بیارم که عکس با حال از ایلواتار پیدا نکردم همشون خیلی کوچیک بودن :|

به نظر من برای اول کار می تونیم این روش رو پش بریم ( البته برای والپیر ها بحثش جداست)

1- یه سری عکس همخون با هم پیدا کنیم ( اگه عکس ها نقاشی هایی از تد نیمست پس همشون عکس های انتخابی باید تو ریتم تد نیمست باشه که به نظر من آلن لی می تونه گزینه ی خوبی باشه )

2- مطلب اصلی هر فصل رو بر داریم و تصویرشون کنیم برای مثال:

از آهنگ آینور تا فصل اول که همون حدیث آغاز روزگارانه رو می تونیم تو لیست زیر جا بدیم

1- آهنگ اینور رو مثل همون چیزی که بنده درست کردم - درست کنیم که فکر کنم مفهوم رو برسونه " ارو واسه آینو ها داره آهنگ خودش رو اجرا می کنه

2- می تونیم یه تصویر بسازیم که کل والار ها توش باشن بعدش عکس تک تک والار رو با یه توضیح کوچیک در موردشون می سازیم

3- واسه ملکور و دار و دستش هم مثل گزینه ی دو انجام می دیم

پ.ن

1- می تونیم تاریخ تصویری رو به صورت یه کلیپ با یه آهنگ مناسب و اگه صلاح بدونید یه صدا گذاری که متن صدا گذاری هم همون خلاصه ی اون بخشه رو درست کنیم X(

2- به امید خدا منظورم رو رسوندم دیگه :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پیشنهاد من یه همچین چیزیه:

post-1094-13215416108595_thumb.jpg

نظرتون چیه؟

هم متن و هم کار گرافیکی. چیزی به نظرتون نباید اضافه کرد؟

البته اسم سایت و این چیزا رو باید اضافه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

عالیه :-? :-

ولی اگه بتونی متنو یکم قشنگ تر بزاری شاید بهتر بشه :|\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

:-? :-

بسیار عالی بود

خوشمان آمد

به نریچ: در مورد متن باهات هم موافق هستم هم نه این جوری که مهدی نوشته باحاله اما مهدی اگه زحمتی نیست رو همین عکس نوشته رو دیگه تو کادر سفید رنگ ننویس تا با هم مطابقت بدیم ببینبم کدومشون خوب می شه

به مهدی : اون مشخصاتی رو که گفتی حتما باید بذاری مخصوصا اسم سایت کی خیلی مهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به نریچ: مثلا چه جوری؟ کادرشو میگی؟

به اصلان: بدون کادر بی ریخت میشه و خوندنش هم مشکله. اگه ایده ای داری بگو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

خوب اگه بد می شه پس همین که درست کردی خیلی هم خوبه

خوب الان به نظر من باید یه سری عکس هم خون پیدا کنیم

اگه می خوای همه ی عکس ها رو خودت درست کنی که به نظرم هم دست خودت رو می بوسه البته تو تاریخ تصویری این جوری دیگه چون فکر کنم والپیپر ها رو دیگه خودمون می سازیم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بانو سبز برگ ! مقصودم این بود که از تصاویر ایشون تو والپیپر ها استفاده کنیم ، قضیه تاریخ تصویری که بحثش جداست و فکر میکنم بهتره قبل از پرداختن به اون ، چند تا والپیپر ، نیکو بسازیم تا توش و توان و انگیزه کافی برای تاریخ تصویری جزم کنیم .

پ.ن : اصلان جون بزنم به تخته انقدر سریع آواتار تعغیر میدی که تا میام بهش عادت کنم ، عوض میکنیش. یکی از اون یکی قشنگتر :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

پ.ن : اصلان جون بزنم به تخته انقدر سریع آواتار تعغیر میدی که تا میام بهش عادت کنم ، عوض میکنیش. یکی از اون یکی قشنگتر :|

جان من این آواتارم باحاله X(

بابا از دیروز 10 بر آواتر عوض کردم هیچ کدومشون به دلم ننشست حالا این رو هم تضاد پیشنهاد داده :-?

راستش فعلا این آواتار رو دارم ببینم چی می شه

توضیح آواتار ( یه گریفن به نماد پادشاهی )

به نریچ : بابت اون آواتاری که معرفی کرده هم متشکرم :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

داداش مهدی این طرحی که استفاده کردی مال کیه؟

بعدم الان باید همه ی طرحهایی که استفاده می کنیم تو این مایه ها باشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مال تد نسمیته.

این یه پیشنهاده اگه نظری راجبش دارین بگین تا یه تم واحد ایجاد کنیم و همه رو به اون شکل آماده کنیم. خود تصاویر لازم نیست تو همین مایه باشه اما شیوه نوشتن متنها و ... باید یکسان باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اینی که درست کرده بودی خیلی قشنگ بود.

اما اگه لازم نیست حتما" مال تد نسمیت باشه من یه عکس لوتین دارم که فکر کنم شاید یه وقتی به دردتون بخوره،خودم که خیلی دوسش دارم...از مال تد نسمیتم به نظر من قشنگتره...ولی نمی دونم چه جوری باید عکس بذارم اینجا؟؟؟؟ :-?\ آیا کسی هست که مرا یاری کند...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...