رفتن به مطلب
bard

درخواست پشت صحنه ارباب حلقه ها

Recommended Posts

strayder

خوب من میخوام داخل این تاپیک پشت صحنه هایی را بزارم که شاید ندیده باشید البته چون خودم از روی تلویزیون فیلمبرداری کردم کیفیتش یکم بده به بزرگی خودتان ببخشید اما دیدنش خالی از لطف نیست

Rivendell

fqklhlfojrhd92asvq3q.jpg

Lothlorien

cb6f5w2jrjaydkhqmrcr.jpg

Isengard

The Argonath

jp6fclmf9lruuyeikx02.jpg

Khazad-dum

43klry6kmqcxcda0r1jb.jpg

ادامه دارد..

ویرایش ناظر:

از قرار دادن تصاویر بزرگ و حجیم در پست که باعث کند شدن سرعت لود صفحه می شود خودداری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بذارید من جواب دوستانی که دنبال پشت صحنه لوتر هستند رو بدم

سه نوع پشت صحنه داریم که در دست عموم قرار گرفته

یکی مال نسخه معمولی فیلم که دوتا دی وی دی هست - یکی فیلم و یکی پشت صحنه

نسخه اکستندد - 12 دی وی دی هستش - 6 دیسک فیلم و 6 دیسک پشت صحنه ( اینو من دارم

نسخه منحصر به فرد - دو دی وی دی - یکی دولایه ، یک طرفش فیلم نسخه سینمایی و طرف دیگرش فیلم نسخه اکستند و دیسک دوم یکطرفه ، پشت صحنه بهمراه مراسم ها و جشن های برنده شدن لوتر...

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

بذارید من جواب دوستانی که دنبال پشت صحنه لوتر هستند رو بدم

سه نوع پشت صحنه داریم که در دست عموم قرار گرفته

یکی مال نسخه معمولی فیلم که دوتا دی وی دی هست - یکی فیلم و یکی پشت صحنه

نسخه اکستندد - 12 دی وی دی هستش - 6 دیسک فیلم و 6 دیسک پشت صحنه ( اینو من دارم

نسخه منحصر به فرد - دو دی وی دی - یکی دولایه ، یک طرفش فیلم نسخه سینمایی و طرف دیگرش فیلم نسخه اکستند و دیسک دوم یکطرفه ، پشت صحنه بهمراه مراسم ها و جشن های برنده شدن لوتر...

دوست عزیزم، اصلی ترین نسخه رو از قلم انداختی!

نسخه ی نهایی بلوری اکستندد که شامل 15 تا دیسک هست : 6دیسک بلوری دو لایه که شامل خود فیلم میشه، و 9 دیسک دی وی دی دو لایه، که شامل تمام پشت صحنه های مربوط به سه گانه ی ارباب حلقه ها از بَدوِ شروع به ساخت فیلم، تا لحظه ی پایان این پروژه و همچنین مراسم های مختلف و غیره میشه! در واقع تمام پشت صحنه های مربوط به لوتر رو به صورت تمام و کمال،در این نسخه گرد هم آوردند!

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

در ادامه فرمایش آقا مرتضی اجازه میخوام بگم که این نسخه 9 دی وی دی شامل بیش از 40 -50 ساعت پشت صحنه است که شرحش در اینجا بیان شده.

بنابراین بحث در مورد پشت صحنه و نقد سه گانه لوتر اینجا و قراردادن ویدئو ها و تصاویر پشت صحنه در این تاپیک انجام خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوست عزیزم، اصلی ترین نسخه رو از قلم انداختی!

نسخه ی نهایی بلوری اکستندد که شامل 15 تا دیسک هست : 6دیسک بلوری دو لایه که شامل خود فیلم میشه، و 9 دیسک دی وی دی دو لایه، که شامل تمام پشت صحنه های مربوط به سه گانه ی ارباب حلقه ها از بَدوِ شروع به ساخت فیلم، تا لحظه ی پایان این پروژه و همچنین مراسم های مختلف و غیره میشه! در واقع تمام پشت صحنه های مربوط به لوتر رو به صورت تمام و کمال،در این نسخه گرد هم آوردند!

همین لینک هایی که من قرار دادم تو پست قبلیم پشت صحنه همین نسخه هستش. من این نسخه را دارم و چون بلوری هست داخل لپ تاپ نمیتوانم بزارم و اپلود کنم واستون واسه همین داخل دستگاه گذاستم و خودم از روی تلویزیون فیلم برداری کردم برای همین کیفیتش یکم بد شده . ادامه پشت صحنه ها را هم میزارم واستون. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

همین لینک هایی که من قرار دادم تو پست قبلیم پشت صحنه همین نسخه هستش. من این نسخه را دارم و چون بلوری هست داخل لپ تاپ نمیتوانم بزارم و اپلود کنم واستون واسه همین داخل دستگاه گذاستم و خودم از روی تلویزیون فیلم برداری کردم برای همین کیفیتش یکم بد شده . ادامه پشت صحنه ها را هم میزارم واستون. :)

میشه تایم کلی پشت صحنه ها رو بگین و توضیح بدین که چجوری اون ها رو تهیه کردین؟

پ.ن:

این تاپیک و این پست ها حسابی دهن منو آب انداختن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Escertore

راجع به صحنه ی حذف شده از بازگشت پادشاه…

کسی میدونه خب چرا حذف شد؟!

یه جورایی داستانش بدون اون صحنه مشکل داشت. .. یه دختر سایرون رو به این سادگی بکشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

راجع به صحنه ی حذف شده از بازگشت پادشاه…

کسی میدونه خب چرا حذف شد؟!

یه جورایی داستانش بدون اون صحنه مشکل داشت. .. یه دختر سایرون رو به این سادگی بکشه؟!

سلام. خوش اومدین

دوست من اون سایرون نیست بلکه ویچ کینگه که توی پیش گویی ها اومده که به این صورت کشته میشه. سائورون فقط وقتی نابود میشه که حلقۀ یگانه نابود بشه و اشباح حلقه هم به همین صورت. بحث در این مورد مال این تاپیکه:

https://arda.ir/forum...p?showtopic=746

ویرایش:

من نمیدونستم که این صحنه مال اکستندد بوده ولی صحنه های خیلی بیشتر دیگه ای هم علاوه بر این صحنه وجود داره که فقط در اکستندد ها وجود دارن.

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

سلام. خوش اومدین

دوست من اون سایرون نیست بلکه ویچ کینگه که توی پیش گویی ها اومده که به این صورت کشته میشه. سائورون فقط وقتی نابود میشه که حلقۀ یگانه نابود بشه و اشباح حلقه هم به همین صورت. بحث در این مورد مال این تاپیکه:

https://arda.ir/forum...p?showtopic=746

ویرایش:

من نمیدونستم که این صحنه مال اکستندد بوده ولی صحنه های خیلی بیشتر دیگه ای هم علاوه بر این صحنه وجود داره که فقط در اکستندد ها وجود دارن.

صحنه ی کشته شدن ویچ کینگ توسط ایووین که جز نسخه ی اکستندد نبود!

توی نسخه ی سینمایی هم بود.

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

صحنه ی کشته شدن ویچ کینگ توسط ایووین که جز نسخه ی اکستندد نبود!

توی نسخه ی سینمایی هم بود.

:دی

پس این دوستمون منظورشون چی بود؟

بعد لگی جون یه سوال:

شما نسخه های سینمایی رو دارین(دوبله نباشن یعنی بدون سانسور)؟ اگه دارین میشه تایمشون رو بگین؟

این پست ها هم بعدا به تاپیک مربوطه منتقل میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

میشه تایم کلی پشت صحنه ها رو بگین و توضیح بدین که چجوری اون ها رو تهیه کردین؟

پ.ن:

این تاپیک و این پست ها حسابی دهن منو آب انداختن!

من این نسخه را از دبی خریدم دادا 15 تا دیسک بلوری هستش و در مورد تایم کلی پشت صحنه ها چون تو دیسک ها تیکه تیکه هستش تایم دقیقی نمیتوانم بدم برای مثال یک قسمت مربوط به صدا ها هستش وقتی نگاه میکنی و تمام میشه وارد منوی اصلی میشه و میتوانین برین قسمت دیگه برای مثال گریم و ان را تماشا کنید. قسمت قسمت هستش اما در کل خیلی زیاد هستش هم پشت صحنه هستش و هم مراسم های فرش قرمز کلا اگر بخوام تایم پشت صحنه هر قسمتش را حدس بزنم اگه از 5 ساعت بیشتر نباشه کمتر نیست.!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من این نسخه را از دبی خریدم دادا 15 تا دیسک بلوری هستش و در مورد تایم کلی پشت صحنه ها چون تو دیسک ها تیکه تیکه هستش تایم دقیقی نمیتوانم بدم برای مثال یک قسمت مربوط به صدا ها هستش وقتی نگاه میکنی و تمام میشه وارد منوی اصلی میشه و میتوانین برین قسمت دیگه برای مثال گریم و ان را تماشا کنید. قسمت قسمت هستش اما در کل خیلی زیاد هستش هم پشت صحنه هستش و هم مراسم های فرش قرمز کلا اگر بخوام تایم پشت صحنه هر قسمتش را حدس بزنم اگه از 5 ساعت بیشتر نباشه کمتر نیست.!!

ممنون بابت توضیحاتت فقط 5 ساعت یا 50 ساعت؟! آخه 5 ساعت واسۀ 9 دی وی دی خیلی کمه اونم در حالی که میگین که خیلی کامله. فقط فیلمش 12 ساعته!

آقا ما که از خیر دوبله های سروش گذشتیم ولی یه سوال:

این 9 تا دی وی دی از اونایی که سینمای حرفه ای پخش کرد کامل تر هستن یا نه ناقص تر و کمتر؟ اصلا همین نسخه ها هستن یا نسخه های جداگونه ای؟ بعد به گاندالف: طبق پست شمارۀ 25 این تاپیک: میشه آدرس اون سایت رو بدی تا باز هم تحقیق کنم مخصوصا که گفتی که بخشی از پشت صحنه ها هم دوبله بودن؟

ممنون از همۀ شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

:دی

پس این دوستمون منظورشون چی بود؟

بعد لگی جون یه سوال:

شما نسخه های سینمایی رو دارین(دوبله نباشن یعنی بدون سانسور)؟ اگه دارین میشه تایمشون رو بگین؟

این پست ها هم بعدا به تاپیک مربوطه منتقل میشن.

نه من خودم ندارم نسخه شو جایی دیدم ولی فکر کنم همین تایم IMDb برای فیلم ها مخصوص نسخه ی سینمایی باشه.

مثلا:

http://www.imdb.com/title/tt0167260/?ref_=fn_al_tt_1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بعد به گاندالف: طبق پست شمارۀ 25 این تاپیک: میشه آدرس اون سایت رو بدی تا باز هم تحقیق کنم مخصوصا که گفتی که بخشی از پشت صحنه ها هم دوبله بودن؟

دوبله؟ نه اشتباه فهمیدی. گفتم بعضی از قسمت های فیلم دوبله بود، بعضی زیرنویس و بعضی هم هیچ کدوم.

آدرس سایت رو هم به خدا یادم نیست. مال چندسال پیش بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نه من خودم ندارم نسخه شو جایی دیدم ولی فکر کنم همین تایم IMDb برای فیلم ها مخصوص نسخه ی سینمایی باشه.

مثلا:

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1

بله این زمان ها برای نسخۀ سینمایی هستن من هم زمان ها رو بدون تیتراژ پایانی میخواستم که متاسفانه جایی ثبت نشده. کسی اطلاعی داره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

ممنون بابت توضیحاتت فقط 5 ساعت یا 50 ساعت؟! آخه 5 ساعت واسۀ 9 دی وی دی خیلی کمه اونم در حالی که میگین که خیلی کامله. فقط فیلمش 12 ساعته!

آقا ما که از خیر دوبله های سروش گذشتیم ولی یه سوال:

این 9 تا دی وی دی از اونایی که سینمای حرفه ای پخش کرد کامل تر هستن یا نه ناقص تر و کمتر؟ اصلا همین نسخه ها هستن یا نسخه های جداگونه ای؟ بعد به گاندالف: طبق پست شمارۀ 25 این تاپیک: میشه آدرس اون سایت رو بدی تا باز هم تحقیق کنم مخصوصا که گفتی که بخشی از پشت صحنه ها هم دوبله بودن؟

ممنون از همۀ شما

من گفتم هر قسمت از ارباب حلقه ها.! کلا اگر پشت صحنه و همه چیز را حساب کنی ارباب 1 + 2 + 3 در کل بیشتر از 50 ساعت هم میشه.!

100% از سینما حرفه کاملتر هستن. اصلا سینما حرفه ای چیز زیادی نشان نداد.!

این ویدیو در مورد زخمی شدن پای Sam هستش وقتی اواخر قسمت اول میره که به فرودو برسه

پیشنهاد میکنم این ویدیو را حتما دانلود کنید

( شامل cgi قسمتی هستش که سواران سیاه میرسن به رودخانه ریوندل + قسمتی که فرودو بوسیله ویچ کینگ زخمی میشه + جنگ اول ارباب حلقه ها یاران حلقه که به صورت فلش بک بود.)

چند اسکرین شات

post-1897-0-64633700-1366297817_thumb.pnpost-1897-0-82048000-1366297842_thumb.pnpost-1897-0-04575700-1366297888_thumb.pnpost-1897-0-84627200-1366297910_thumb.pnpost-1897-0-94265800-1366297936_thumb.pn

این پشت صحنه نشان میده که چطوری صدای بالروگ - نازگولها و ... را در اوردن امیدوارم لذت ببرید

http://www.rodfile.com/6g0apchh3l2z

و این هم فرش قرمز ارباب حلقه ها یاران حلقه هستش

http://www.rodfile.com/tfpwnvoo3qll

ادامه دارد..

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

دوست عزیز چند دلار خریدید مجموعه کامل بلوری ارباب حلقه ها رو؟

80 دلار؟

من نسخه دی وی دی 9 رو دارم 12 دیسکش رو ولی خب بلوری یه چیز دیگست و کامل ترم هست پشت صحنه هاش

ویرایش شده در توسط گلورفیندل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوست عزیز چند دلار خریدید مجموعه کامل بلوری ارباب حلقه ها رو؟

80 دلار؟

من نسخه دی وی دی 9 رو دارم 12 دیسکش رو ولی خب بلوری یه چیز دیگست و کامل ترم هست پشت صحنه هاش

من تابستان از دبی خریدم 500 درهم اون موقع درهم 600 بود الان نمیدانم. واسه من 15 دیسک هستش شامل خود فیلم به صورت اکستندد ادیشن بلوری هستش + پشت صحنه کامل + مراسم های فرش قرمز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

من تابستان از دبی خریدم 500 درهم اون موقع درهم 600 بود الان نمیدانم. واسه من 15 دیسک هستش شامل خود فیلم به صورت اکستندد ادیشن بلوری هستش + پشت صحنه کامل + مراسم های فرش قرمز

گرون خریدی پس

تابستون دلار 2تومن بود که با قیمت رسمی محصولات اگه به دلار میخریدی شما حدود 200 تومن برات درمیومد ولی از قرار معلوم یه 300هزارتومنی خرج کردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

کیفیت ها را بهتر کردم

Behind The Scenes

1

The Lord Of The Rings Fellowship Of The Ring

post-1897-0-65136100-1366783879_thumb.pnpost-1897-0-10430900-1366783923_thumb.pnpost-1897-0-37938700-1366783964_thumb.pn

Behind The Scenes

2

post-1897-0-09940900-1366784004_thumb.pnpost-1897-0-36813600-1366784040_thumb.pnpost-1897-0-57442900-1366784077_thumb.pnpost-1897-0-80030400-1366784123_thumb.pnpost-1897-0-76188400-1366784189_thumb.pn

Behind The Scenes

3

post-1897-0-89922900-1366784224_thumb.pnpost-1897-0-19187900-1366784257_thumb.pn

4

post-1897-0-44568100-1366784155_thumb.pnpost-1897-0-68815900-1366784288_thumb.pnpost-1897-0-46061000-1366784326_thumb.pnpost-1897-0-02772900-1366784376_thumb.pnpost-1897-0-02012800-1366784419_thumb.pnpost-1897-0-45861400-1366784458_thumb.pn

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ََArwen

سلام دوستان من تازه به جمعتون اضافه شدم و در واقع دلیل اصلی عضویتم همین پشت صحنه ها بود !

استرایدر عزیز میخواستم بپرسم این پشت صحنه هایی که میذاری به ترتیبی که توی دی وی دی هات اومده هستش؟ و اینکه زیرنویس هم دارن؟

چون من از جایی میخواستم کامل دانلود کنم ولی حجمش حدود 60 گیگ بود!!!!!!! که 1 سال هم خودم رو بکشم نمیتونم دانلود کنم ولی جایی رو پیدا کردم که لینکای یو//تو//ب رو با کیفیت خیلی خوبی کانورت میکنه ولی من نمیدونم ترتیب ویدیوها چه جوریه ! میخواستم بدونم اگه شما به ترتیب و همش رو میذاری که دیگه من نرم دنبال اونا؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

60 گیگ! میشه لینکش را بدی؟

سلام دوستان من تازه به جمعتون اضافه شدم و در واقع دلیل اصلی عضویتم همین پشت صحنه ها بود ! استرایدر عزیز میخواستم بپرسم این پشت صحنه هایی که میذاری به ترتیبی که توی دی وی دی هات اومده هستش؟ و اینکه زیرنویس هم دارن؟ چون من از جایی میخواستم کامل دانلود کنم ولی حجمش حدود 60 گیگ بود!!!!!!! که 1 سال هم خودم رو بکشم نمیتونم دانلود کنم ولی جایی رو پیدا کردم که لینکای یو//تو//ب رو با کیفیت خیلی خوبی کانورت میکنه ولی من نمیدونم ترتیب ویدیوها چه جوریه ! میخواستم بدونم اگه شما به ترتیب و همش رو میذاری که دیگه من نرم دنبال اونا؟!

60 گیگ! از کجا ؟ میشه یه لینک ازش بدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

سلام دوستان من تازه به جمعتون اضافه شدم و در واقع دلیل اصلی عضویتم همین پشت صحنه ها بود !

استرایدر عزیز میخواستم بپرسم این پشت صحنه هایی که میذاری به ترتیبی که توی دی وی دی هات اومده هستش؟ و اینکه زیرنویس هم دارن؟

چون من از جایی میخواستم کامل دانلود کنم ولی حجمش حدود 60 گیگ بود!!!!!!! که 1 سال هم خودم رو بکشم نمیتونم دانلود کنم ولی جایی رو پیدا کردم که لینکای یو//تو//ب رو با کیفیت خیلی خوبی کانورت میکنه ولی من نمیدونم ترتیب ویدیوها چه جوریه ! میخواستم بدونم اگه شما به ترتیب و همش رو میذاری که دیگه من نرم دنبال اونا؟!

سلام دوست عزیز خوش امدی.

بله من دارم به ترتیب میزارم یعنی خود این پشت صحنه طوری نیستش که بخواد پشت سر هم نمایش داده بشه . داخل دیسک ها به صورت پراکنده و منو منو هستش و باید داخل منو ها برم برای مثال داخل منوی کاستوم (costume) بشم تا پشت صحنه لباس ها را نشان بده یا وارد منوی وتا ورکشاپ (weta workshop) بشم تا پشت صحنه هایی که مربوط به cgi و کارهای کامپیوتری هستش را نمایش بده .

الان اگه دقت کنید من تمام این پشت صحنه هایی که گذاشتم توی این چند صفحه تمامش مربوط به ارباب حلقه ها یاران حلقه هستش و بعد از ان دوبرج و بازگشت پادشاه را میزارم .

البته این پشت صحنه هایی که میزارم کامل نیست و بهترین قسمت ها را من گذاشتم.

زیر نویس هم نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sasoke

سلام دوستان.

اگر کسی لینک دانلود مجموعه کامل چه در سایتهای اشتراک ویدیو مثل u تیو... چه تویتر و در کل هر لینکی داره اینجا بزاره تا کسانی که اینترنت پرسرعت دارند یا لینکش رو مستقیم کنند یا خودشون دانلود کنند بعد توی یه آپلود سنتر همش رو آپلود کنند.یک بار واسه ی همیشه دانلود کردن همه ی مجموعه و آپلود کردنش ارزش داره.

دوستان عزیزی که جدیدا تشریف میارن اینجا مثل دوست عزیزمون ARWEN لطفا همین کار رو بکنند و ممنون از لطف استرایدر عزیز برای قرار دادن ویدیوها.

ممنون از همگی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

سلام دوستان.

اگر کسی لینک دانلود مجموعه کامل چه در سایتهای اشتراک ویدیو مثل u تیو... چه تویتر و در کل هر لینکی داره اینجا بزاره تا کسانی که اینترنت پرسرعت دارند یا لینکش رو مستقیم کنند یا خودشون دانلود کنند بعد توی یه آپلود سنتر همش رو آپلود کنند.یک بار واسه ی همیشه دانلود کردن همه ی مجموعه و آپلود کردنش ارزش داره.

دوستان عزیزی که جدیدا تشریف میارن اینجا مثل دوست عزیزمون ARWEN لطفا همین کار رو بکنند و ممنون از لطف استرایدر عزیز برای قرار دادن ویدیوها.

ممنون از همگی

یه نسخه ای تازگیها تو سایتهای خارجی آپلود شده که شامل 15 تا دیسک هست. 6 تا دیسک بلوری که 3 تا فیلم ارباب حلقه ها هستش. 6 تا دیسک DVD9 و 3 تا دیسک DVD5 هم داره که شامل پشت صحنه ها و... است.

کلا حجمش 262 گیگ هستش. حدود 211 گیگ سه تا فیلم هست و بقیه که هم حدود 50 گیگ میشه موارد اضافه هست.هر کی خواست میتونه دانلود کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...