رفتن به مطلب
bard

درخواست پشت صحنه ارباب حلقه ها

Recommended Posts

bard

سلام به تموم الف ها کوتوله ها و نگه بانان جنگل

کسی هست که پشت صحنه اراب حلقه ها رو داشته باشه

حجمش مهم نیست تا 800 مگا میتونم دانلود کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام من هم پشت صحنه ها رو بصورت کامل میخواستم.کسی میتونه بهم کمک کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard
سلام من هم پشت صحنه ها رو بصورت کامل میخواستم.کسی میتونه بهم کمک کنه؟[email protected]

من خودم توی اینترنت نتونستم پیدا کنم ولی شما میتونی از شرکت سروش رسانه بخوای برت بفرستن چون قبلا توی یه برنامه توی شبکه دو ده برنامه کامل پخش شده اس

ایمیلتون رو هم بردارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

آره برنامه سینمای حرفه ای پخش کرد. من اکثرشو دیدم . :-o

اییی یادش بخیر.... :D :ymsmug:

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

این هم تصویری از فرم زیبای سائورون آناتار که تو فیلم نیومد:

Annatar.jpg

این عکس رو از پستهای قدیمی آرون پیدا کردم تا بقیه هم ببینن

ویرایش شده در توسط ائرندیل Earendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

مطمئنی این تصویر مال زمانی نیست که سائورون داره نابود میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

قرار بود در مقابل دروازه سیاه سائرون به این شکل بیاد اما بعدا حذف شد. الان اون صحنه که چشم آراگورن رو صدا میکنه و آراگورن چند قدم جلو میره و یه حالت خیره داره. اونجا به جای چشم این تصویر سائرون نشون داده میشه اما بعد با ظاهر مخوفش میاد و با آراگورن میجنگه. تو صحنه جنگ هم ترول جایگزین سائرون میشه.

خیلی خوب شد که ساخته نشد چون کلی مشکل داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ا ز کجا اینا رو میدونی مهدی جان؟ :دی

کلیپی چیزی ازش هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پستها رو به اینجا منتقل کردم

ا ز کجا اینا رو میدونی مهدی جان؟ :دی

کلیپی چیزی ازش هست؟

آره، تو پشت صحنه ها هست. اینجا آپلود کردم:

http://www.aparat.co...5256693d8176694

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

راستش من فکر میکردم این عکس ماله زمانیه که سائرون تو والینور میگشته و هنوز کسی بهش شک نکرده بود یعنی دوران دوم و قبل از آن که آناتار بود ،چون آرون اینطوری نوشته .

ویدئو رو دیدم خیلی جالب بود،من که تا حالا نمیدونستم.

خیلی شبیه اول فیلم یاران حلقه هست،همون جایی که سائرون داره با الندیل و گیل گالاد میجنگه.کاش این صحنه رو حذف نمیکردن.

من متن کتاب یادم نیست ،کسی میدونه که توی کتاب هم نوشته آراگورن با سائرون میجنگه یا نه؟مگه سائرون میتونسته دوباره شکل فیزیکی به خودش بگیره؟پس چرا سارومان در ملاقات با گاندالف بهش میگه سائرون نمیتونه شکل فیزیکی به خودش بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

قرار بود در مقابل دروازه سیاه سائرون به این شکل بیاد اما بعدا حذف شد. الان اون صحنه که چشم آراگورن رو صدا میکنه و آراگورن چند قدم جلو میره و یه حالت خیره داره. اونجا به جای چشم این تصویر سائرون نشون داده میشه اما بعد با ظاهر مخوفش میاد و با آراگورن میجنگه. تو صحنه جنگ هم ترول جایگزین سائرون میشه.

خیلی خوب شد که ساخته نشد چون کلی مشکل داشت

من این صحنه رو تویوتیوب دیدم فکر کردم الکیه ولی سائرون هم خوش تیپ بوده

یعنی زمانی که داشته توی کوه وحشت حلقه رو میساخته یا زمان مبارزه با الندیل هم همین شکلی بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

راستش من فکر میکردم این عکس ماله زمانیه که سائرون تو والینور میگشته و هنوز کسی بهش شک نکرده بود یعنی دوران دوم و قبل از آن که آناتار بود ،چون آرون اینطوری نوشته .

ویدئو رو دیدم خیلی جالب بود،من که تا حالا نمیدونستم.

خیلی شبیه اول فیلم یاران حلقه هست،همون جایی که سائرون داره با الندیل و گیل گالاد میجنگه.کاش این صحنه رو حذف نمیکردن.

من متن کتاب یادم نیست ،کسی میدونه که توی کتاب هم نوشته آراگورن با سائرون میجنگه یا نه؟مگه سائرون میتونسته دوباره شکل فیزیکی به خودش بگیره؟پس چرا سارومان در ملاقات با گاندالف بهش میگه سائرون نمیتونه شکل فیزیکی به خودش بگیره.

نه ، توی کتاب آراگورن با سائرون وارد پیکار نمیشه ، اون قسمت هم قرار بوده مثل جاهای دیگه فیلم که دست به داستان برده بودن ، داستان رو به نفع فیلم تغیر بدن ، اما اشکالات زیادی بهش وارد بود ، بنابر این بعدا سائرون رو با اون تروله عوض کردن ، فکر کنم سائرون در دوران نبرد حلقه جسم داشت ، چون یه جا به دست چهار انگشت اشاره میکنه ( یکی به خاطر زحمت ایزیلدور کم شده ) ، اما جسم فیزیکی توانمندی نداشته ( احتمالا ) و برای برگشت به دوران شکوهش به حلقه نیاز مند بوده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اشكال ديگه اش هم اينه كه بعد از قضيه نومه نور سائرون نميتونست خودش رو به شكلي دربياره كه باهاش انسانها رو فريب بده، اون تصوير از سائرون با اين موضوع در تضاد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

لوتر عزیز راجع به پشت صحنه ها چطور؟ شما دارین؟ مجموعا چند ساعت میشن؟ از کجا تهیه کردین؟ و شما اطلاعی دارین که چطوری میشه پشت صحنه هایی رو که چند سال پیش از سینمای حرفه ای پخش شدن رو، چجوری میشه تهیه کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

راستش نه پشت صحنه ها رو ندارم و خودمم بدجوری در به درشم :) و فقط نسخه اصلی(کاملترین نسخه منظورمه با کیفیت 1080p)رو دارم که اونم فرمتش فقط واسه pc بود و برای دیدن تو tv باید میریختی تو هارد و بعد میدیدی ولی به لطف یکی از دوستان که زحمت کشید و واسم فرمتشو تبدیل کرد الان میشه دیسکش رو بگذاری تو دستگاه و ببینی بدون دردسر.البته در این حالت کیفیت فیلم زیاد افت نکرد ولی خیلی کم یه کوچولو (شاید کمتر از 5%)فقط اومد پایین که اونم فقط در صورتی که هر دو کیفیت رو بگذاری کنار هم ببینی فقط قابل تشخیصه.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

اوه چه حیف که پشت صحنه ها رو ندیدین! با دیدن پشت صحنه ها تازه به اوج فیلم میرسین! لذت دیدن فیلم به همراه پشت صحنه ها اصلا قابل توصیف نیست( برا من) . دوستان میگن میشه پشت صحنه ها رو از موسسۀ سروش تهیه کرد اما من جدی پیگیریش نکردم. نمیدونم جواب میدن یا نه.

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

من پشت صحنه لوتر رو کامل دارم زمان دقیقش رو حالا نمیدونم از چن سال پیش من این پشت صحنه رو دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آقا ما رو مستفیض نمیکنین؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

من پشت صحنه لوتر رو کامل دارم زمان دقیقش رو حالا نمیدونم از چن سال پیش من این پشت صحنه رو دارم

منظورتون اینی هست که چند تا از عکسهاش تو این تاپیک هست یا فرق میکنه؟

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1346&view=findpost&p=27554

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

نه همینه البته پشت صحنه قسمتهای مختلف(1و2و3)باهم فرق دارن ویک فیلم برای هر سه نیست

راستی اگه جایی زیرنویس این پشت صحنه رو هم گیر اوردین خبر بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Beleg Veneanar

من نسخه DVD9 پشت صحنه ها را دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

امروز به موسسۀ سروش زنگ زدم و گفتم: پشت صحنه های ارباب حلقه ها رو که چند سال پیش از طریق برنامه های سینمای حرفه ای پخش شده میخواستم. از من تاریخ پخش اون برنامه ها رو میخواست اما من نمیدونستم. بعد اینقد منو پاس پاس کردن اما جوابی ندادن که کاملا عصبانی و نا امید شدم. از شما دوستان کسی اطلاعی نداره که زمان پخش شدنشون چه موقعی بوده؟ اینطوری بهتر جواب میدن. البته توی سایت سروش من پشت صحنه ها رو ندیدم. نمیدونم میشه تهیه شون کرد یا نه.

پ.ن:

دوستانی که اضافات پشت صحنه ها رو میخوان، توی پست های صفحۀ قبل همین تاپیک لینکاشون قرار داره. جادوگر سپید عزیز زحمت پست کردنشون رو کشیدن.

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Beleg Veneanar

امروز به موسسۀ سروش زنگ زدم و گفتم: پشت صحنه های ارباب حلقه ها رو که چند سال پیش از طریق برنامه های سینمای حرفه ای پخش شده میخواستم. از من تاریخ پخش اون برنامه ها رو میخواست اما من نمیدونستم. بعد اینقد منو پاس پاس کردن اما جوابی ندادن که کاملا عصبانی و نا امید شدم. از شما دوستان کسی اطلاعی نداره که زمان پخش شدنشون چه موقعی بوده؟ اینطوری بهتر جواب میدن. البته توی سایت سروش من پشت صحنه ها رو ندیدم. نمیدونم میشه تهیه شون کرد یا نه.

پ.ن:

دوستانی که اضافات پشت صحنه ها رو میخوان، توی پست های صفحۀ قبل همین تاپیک لینکاشون قرار داره. جادوگر سپید عزیز زحمت پست کردنشون رو کشیدن.

آقا دست رو دلم نزار ، من اينقدر اذيت شدم كه حد نداره ، تهران از طريق يك انجمني پيداشون كردم كه طرف مي گفت از فلان جا خريده ، منم با 1000 زحمت از شهركرد شماره اين بابا رو پيدا كردم تا فهميد كه از شهرستانم ديگه جوابمم نداد ، به هر حال سرتا درد نيارم جايي تهيه كردم با قيمت گزاف ، پشت صحنه ها را هم گير آوردم با منو اوريجينال و DVD9 ، اوني كه داد بهم دمش گرم ، روي هارد به صورت image

شما هم سروشا بيخيال شو

در ضمن زيرنويس ندارن ولي نسخه اسپشيل اكستندد اديشنا دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

پشت صحنه ها فکر کنم حدود سال 2007 یا 2006 بود که داشت پخش میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من این سوالو احتمالا بیشتر از ده بار پرسیدم، ولی یادم نیست کجا و جوابش رو هم فراموش کردم!

من تو دی وی دی دوم ارباب حلقه ها (دوبرج) یه سری ویدئو پشت صحنه پیدا کردم که نمیدونم از چه قراره. تعدادشونم زیاده ماشاالله. فقط یه سکانس رو یادمه که احتمالا کرسیتوفر لی بود توی همون استادیوم سبز که داشت توضیح میداد.

راستی هر سه دی وی دی رو هم خرید اینترنتی کردم. البته سه تا نبود، بیشتر بود. مثلا دو برج یا بازگشت شاه دو سه تا دی وی دی بود. کیفیتش هم خوب نبود. بعضی دی وی دی ها هم که اصن دوبله نداشت، بعضی ها زیرنویس داشت و بعضی ها هیچ کدوم! پیشنهاد میکنم دنبال خرید دی وی دی نباشید، چون با صرف هزینه زیاد به نتیجه خوبی نمی رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...