رفتن به مطلب
ELI.21ST

POTTERMORE.C0M

Recommended Posts

ELI.21ST

f4289.PNG

سلام, بعد از مدت ها بی خبری از دنیای فانتزی HARRY POTTER و دنبال کردن ROWLIN!G در مصاحبه های سایت های معتبر و برنامه های TALK SHOW. ایده ی جدید و مرموز (نقل قول از خبر گذاری ها !!) POTTER MORE برای همه و به خصوص کسایی که کتاب های HARRY POTTER رو مطالعه کردن جالب توجه و جذاب بود. وبسایت های تشکیل شده در حول موضوعیت این فانتزی نظراتی دادن و هر کس حدسکی زد تا اینکه امروز اولین ویدیو در YOU TUPE اپلود شد و خود نویسنده در جملاتی کوتاه اشاره کرد که هدف تشکیل سیستمی ONL!NE و منحصر بفرد بر پایه ی طرفداران این مجموعه هست و اینکه خود نویسنده تصمیم داره با مدیریت باز و فعال, با اضافه کردن اطلاعات و رازهایی که در سالهای نگارش کتاب در ذهنش داشته و هرگز منتشر نکرده در گفت گوها و گروه های کاربردی شرکت کنه .. .

اما ROWL!NG اشاره ای به ساختار و شکل گیری FAN F!CTION ها و انتشارشون به صورت E - BOoK هم کرد (هر چند اشاره ای مستقیم به واژه ی FAN F!CTION صورت نگرفت) همچنین باید صحبت از انتشار AUD!O BOoK EXCLUS!VE رو هم به صحبت هاش اضافه کنیم .. .

شخصا تصورم این بود که قصد, شکل گیری Hp ONL!NE ENCYCLOPED!A هستش ولی حالا, باید گفت ROWL!NG دست به تصمیمی زده که شاید شروع جدیدی باشه برای ارتباط گیری مولف یک اثر با مخاطبینش در هزاره ی سوم ... .

www.PotterMore.com

FOLLOW THE OWL TO POTTERM0RE

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

تار ایسیلمو جان این پاتر مور قضیه اش چه می باشد ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

چون داستانش طولانیه مستقیما لینک "همه چیز از پاتر مور"دمنتور رو بهتون میدم!البته این لینک ماله صفحه ی 3 هست. صفحه ی 3 و بعد 2و 1 رو بخونید.ترنیب خوندن خبر ها از قدیمی به جدید باشه .یعنی ص 3،2،1 و از پایین هر صفحه به بالا... ;) [-( الان هم درگیرشیم!!!! :((

http://www.dementor.ir/cat/news/books/j ... ore/page/3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

Tar-Isilmo جان الان شما جزو اون 1میلیون نفری؟

قرار بود اواخر اکتبر سایت واسه عموم باز بشه.نمیدونین چرا؟ :ymsmug:

بعد یه سوال دیگه.الان شما اونجا چیکار میکنین؟یعنی من تو یه خبر خوندم که کتاب اول اونجا واسه شما تموم شده.قضیه شو کامل توضیح میدی؟

راستی سطح بلد بودن زبان رو میگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

سلام!

عرضم به خدمتتون که اصلا برنامه ی یک میلیون نفر عوض شد. قرار بود اینجوری باشه اما مثل اینکه نتیجه گرفتند یک میلیون نفر کم هست یا هر چیز دیگه ای!

به جای اینکار، از روز 9 تا 15 مرداد، برای هر روز یک معما گذاشتند! هر کسی که معمای یکی از روز ها رو جواب میداد برنده بود و میتونست وارد بشه. من معمای روز دوم رو جواب دادم. فکر کنم این بود: ضرب شماره ی فصلی که مسابقه ی کوییدیچ گریفندور و اسلیترین در کتاب دوم کنسل شد در تعداد گل های بازی گریفندور و هافلپاف در داستان سوم.البته معما فقط در ساعت خاصی از روز در سایت قرار میگرفت.مثلا 5تا 6 بعد از ظهر.

معما اینجوری پاسخ داده میشد: quil.pottermore.com/javab

اون قسمتی که نوشتم javab عدد یا جواب رو وارد میکردیم و از اونجا وارد یک سایت دیگه (هر سایتی، مثل آمازون یا وارنر) میشدید. از یه قسمت اون صفحه باید یه سرنخی از پاتر مور رو پیدا میکردید که واسه ی روز من یه عکس از یه قلم پر طلایی بود.

بعد از اون وارد پاتر مور میشدید و ثبت نام میکردید. ایمیلی هم براتون ارسال میشد که نشون میداد وارد سایت شدید.

از اینجا تازه قسمت پر دردسرش شروع میشد. باید منتظور میموندید تا ایمیل خوشامد گویی براتون ارسال شه و بتونید وارد سایت بشید. برای من نزدیک 1 ماه طول کشید تا ایمیل بیاد.

بعد از اینکه وارد سایت شدید، شما از اول کتاب یکم شروع میکنید و به مراتب فصل ها رو میگذرونید، اجسامی باید کالکت (جمع آوری) بشن و مطالب مهمی هست که باید خونده بشه، قسمت هایی از متن کتاب هست. بعضی از تصویر ها متحرکنم و بیشتر تصویر ها نقاشی.

داستان هری رو دنبال میکنید تا برسید به موچه ی دیاگون و بخش لذت بخش خرید رو شروع میکنید. اینکه تا پاتیل یا کتاب بخرید و ...

قسمت جالب خرید هم خرید چوب دستی هست. 7 تا سوال روانشناسی مثل اینکه از ی بیشتر میترسید یا مثلا چه رنگی رو بیشتر دوست دارید میپرسید تا چوب دستی شما رو انتخاب کنه.

بعد از اون هم داستان قطار و ورود به هاگوارتز هست. باز در مورد هاگوارتز توضیحاتی میگه تا اینکه به گروه بندی میرسید. باز هم سوال های روانشناسی تا اینکه گروهتون رو بهتون اعلام میکنه...من هم توی گروه مورد علاقه م یعنی ریونکلا :-o افتادم.

بعد هم دیگه ادامه ی داستان و ... هست.

نکات جالب توی این بازی معجون سازی و تمرین طلسم هاست. معجون سازی خیلی لذت بخشه چون همه ی مواد رو با هم مخلوط میکنید و ...

کتاب اول تموم شده، یعنی داستان ادامه نداره اما شما همچنان با معجون سازی و دوئل( که در کتاب های بعدی باز میشه ) با گروه های دیگه رقابت دارید. رقابت ها هم خیلی تنگاتنگ هست.ریونکلا فعلا از همه بالاتر هست و بعد از اون هم اسلیترین. بعد هم گریفندور و بعد هم هافپاف.

امکان درخواست دوستی و قبول کرد اون وجود داره. مثل ف/ی/س ب/و/ک و میشه روی فصل داستان ها و ... کامنت گذاشت. اون ها رو توی بخش علاقه تون بزارید و خیلی کار های دیگه بکنید.

هر گروهی سالن عمومی هم داره!این خیلی خوبه!

زبانتون: نیاز نیست خیلی قوی باشید. کلاس زبان هم نرفته باشید زبانتون کافیه!

در مورد باز شدن برای عموم هم خود ما گیج میزنیم. نمیدونیم چه خبره :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

آقا خوش به حالت :-( من بدجور دلم خواست!!!!

یه لطفی میکنی؟هر وقت خبردار شدی یه پیغام به من بده.منم میخوام :ymsmug:

من جزو مردگان دنیای هریم :-o عاشق اون کوچه دیاگون و چوبدستی و طلسم و بگیر تا آخرش ام :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

چشم حتما بهتون خبر میدم...

عکس هایی از پاتر مور در 7 دقیقه ی آینده...

تقدیم به تام بامبادیل عزیز

امیدوارم لذت ببری!

post-1631-13215416422974_thumb.jpg

post-1631-13215416428143_thumb.jpg

post-1631-13215416432313_thumb.jpg

post-1631-13215416436936_thumb.jpg

post-1631-13215416439797_thumb.jpg

post-1631-13215416441359_thumb.jpg

post-1631-13215416444495_thumb.jpg

post-1631-13215416446966_thumb.jpg

post-1631-13215416449217_thumb.jpg

post-1631-1321541645063_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اول بگم این پستی که مینویسم شدیدا شبیه اسپم شده.عذر میخوام :-

ولی واقعا باید تشکرمو اعلام میکردم.واقعا نمیدونی چه حالی شدم وقتی عکسا رو دیدم.من عاشق این دنیام.انگار یه عمره توش زندگی کردم.دوباره رفتم تو دنیایی که 3 یا 4 سال پیش توش بودم.خدا کنه منم بتونم واردش بشم :ymsmug: .خیلی دوس دارم یا تو ریونکلا بیفتم یا گریفیندور.میدونم وقتی اون کلاه داره ازم سوال میپرسه از شادی و هیجان سکته میکنم :D

بابت عکسا بی نهایت ممنون :-o اگه داشتی بازم بزار.حداقل من یکی که خیلی خواهانشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

امروز همین طور الکی یه سر به potter more زدم و دیدم چه جالب می شه عضو شد گفتم بد نیست به شما هم بگم

ویرایش شده در توسط agarwaen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

امروز همین طور الکی یه سر به potter more زدم و دیدم چه جالب می شه عضو شد گفتم بد نیست به شما هم بگم

درسته

فکر کنم یه 2 هفته ای میشه که سایت برای عموم باز شده و همون طور که گفتن ممکنه تایید ایمیل با توجه به درخواست های زیاد طول بکشه

همچنین قابلیت صدا در کنار تصویر هم به داستان ها اضافه شده

ولی متاسفانه هنوز کتاب دوم باز نشده و معلوم نیست قرار هر چند وقت یک بار 1 کتاب باز بکنن تا سیر داستانی زود تموم نشه

+ من جزو اون گروه 1 میلیونی بودم که تونستن با پاسخ دادن به سوال عضو بشن و توی گروه گریفیندور افتاده

این یوزرم : ElmRook59

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من اومدم عضو بشم ولی ایمیلم رو اشتباهی وارد کرده بودم ،و تاییدیه اشتباهی فرستاده شده بود . فقط یه حرف رو جابه جا زده بودم ، متاسفانه باید تمام مسیر رو از اول طی میکردم ، واسه همین از خیرش گذشتم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

من هم عضو شدم.ایمیل فعالسازی هم اومد و تایید هم کردم.

اینم یوزر من:WingBronze11100

ولی وقتی ثبت نام کردم فهمیدم چقدر زبانم افتضاحه :) :) دوست دارم ادامه بدم ولی بعید میدونم با این زبان درب و داغونی که من بلدم کار خاصی بتونم بکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

من هم عضو شدم ولی راستش با این سرعت افتضاح هر صفحه حدود دو دقیقه طول می کشید تا لود بشه منم زدم بیرون. به هر حال خوره های هری پاتر چند وقت دیگه همه ی این اطلاعات رو یک جا میدن بیرون! ولی تامی جان، شما اگر مشکلت فقط کلماته افزونه ی آبادیس رو برای فایرفاکس بگیر. خیلی کمک می کنه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

راستی، می‌دونستيد پاترمور فارسی هم ساخته‌شد؟ يه سر به اين‌جا بزنيد:

http://www.dementor.ir/pottermore

اين برای كسايی كه انگليسی‌شون ضعيفه، خيلی خوبه.*

فقط يه سؤال فنی: پاترمور چی هست حالا؟! يعنی تو سايتش چيه؟ مطلب؟ كتاب؟ دانلود؟ ويدئو؟ بازی آنلاين؟ فروم؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پی‌نوشت:

*: مثل بعضی پيرمردهای مرموز چكمه‌پوش كه نمی‌خوام دقيق‌تر بگم. (از ت.ت يا دوئل آردايی مونت هم تقليد نكردم! :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

راستی، می‌دونستيد پاترمور فارسی هم ساخته‌شد؟ يه سر به اين‌جا بزنيد:

http://www.dementor.ir/pottermore

اين برای كسايی كه انگليسی‌شون ضعيفه، خيلی خوبه.*

فقط يه سؤال فنی: پاترمور چی هست حالا؟! يعنی تو سايتش چيه؟ مطلب؟ كتاب؟ دانلود؟ ويدئو؟ بازی آنلاين؟ فروم؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پی‌نوشت:

*: مثل بعضی پيرمردهای مرموز چكمه‌پوش كه نمی‌خوام دقيق‌تر بگم. (از ت.ت يا دوئل آردايی مونت هم تقليد نكردم! :دی)

گندالف جان پاترمور یه سایت تعاملی برای طرفداران هری پاتره...توش روند کتابها رو دوره میکنن.معجون درست میکنن.اسپل تمرین میکنن.دوئل میکنن.برا گروهشون امتیاز جمع میکنن.و خیلی کارای دیگه!رولینگ هم چند وقت یه بار چند صفحه مینویسه و به اشتراک میذاره.

در مورد پ.ن:اون موقعا جوون بودیم...شور و شوق داشتیم...دیگه از ما گذشته.جذابیتی نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi . potter

با سلام وب سایت ، تخصصی دمنتور ... طرفدارن سر خت هری پاتر ... به همراه آقای حسین غریبی ... بزرگ مترجم دنیای فانتزی ... این وبسایت (پاترمور را که ، کلید آن تیرماه خورد .) را به صورت ، فارسی برای طرفداران فانتزی و هری پاتر ترجمه کرده و همچنین ، در فروم دمنتور بچه های پیش کسوت ، تجربیات خودشون رو در اختیار دیگر اعضای طرفدار هری پاتر و رولینگ گذاشتن که ، بنده در سال پنجم ، پاتر مور هستم و گروهم هم ، هافلپاف گروه سخت کوش و با اراده هستش ... .

راستی ، در دو هفته ی گذشته ، گروه اسلیترین ، پیروز گروه ها شد و با اختلاف تنها 100 امتیاز گریفیندور رو شکست داد .... بنده خودم 1200 امتیاز برای گروه هافلپاف جمع کردم ؛ امّا چه فایده ؟

ویرایش شده در توسط mahdi . potter

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام

این پاترمور فارسی چی هست؟ فقط مطالب اختصاصی رولینگ در پاتر مور رو ترجمه میکنه یا اینکه کل سایت پاتر مور به فارسی ترجمه شده و میشه بازی رو توش انجام داد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...